restauracja miejska

Brzozów

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 15 ocen.

Opinie o restauracja miejska

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie restauracja miejska

YOOO

RESTAURACJA MIEJSKA ZAMKNIĘTA WIELE LAT TEMU....

aleks

nie widziałem ofert pracy w Restauracji Miejskiej w Brzozowie, @Marek, a jakie stanowisko by Cię interesowało??

ewaewa

mam pytanie do osób które chciały sobie w pracy posiedzieć ,gdzie wg was w Brzozowie mozna sobie w pracy jako kucharz ,czy kelner posiedzieć?jedno miejsce ,które znam to szalety na dworcu i tam faktycznie pani przez wieksza cześc czasu siedzi,ale i ona czasem musi sie ruszyc i posprzatać .Dobry pracownik w gastronomii zawsze ma co robic !!!nawet jak nie ma klientów ,sama pracuje w gastronomii już kilkanascie lat i wiem o czym mówię .

wicio

Ludzie ,a może sie trochę ogarnijcie i zastanówcie co piszecie i gdzie chodzicie na rozmowy kwalifikacyjne i może jak dokładnie nazywa się miejsce do którego aplikujecie o pracę, a później wypisujecie głupoty w internecie !To miejsce to przypadkiem nie Miejski Ogród Smaków!Kucharz czy kelner też powinien być choć trochę rozgarnięty,opinie oczywiście przydatne.

anonimka

Witam szczerze mówiąc nie polecam tej restauracji jeśli chodzi o prace dziś byłam umówiona w sprawie pracy na kuchnie nie dość ze czekałam łaskawie na kucharza który miał mnie oprowadzić bo szefów nie było to mnie po prostu olali. A kucharz nie dał żadnych znaków czy zostałam przyjęta czy też nie,bsługa fatalna.

dziewczyna

byłam w pracy u tego pana dwa dni,( usunięte przez administratora )

anonim

Witam wszystkich , jestem klientką tej restauracji od bardzo dawna, jestem bardzo zadowoloną klientką, generalnie to nie czuje się w tej restauracji klientem tylko gościem, a to się bardzo rzadko zdarza wśród restauratorów, pyszne jedzenie miła obsługa, więc generalnie na tym można byłoby się skupić a nie na dziwnych z punktu widzenia kilenta (gościa)(usunięte przez moderatora), jest coś takiego jak Sąd Pracy niech tam pracownik dochodzi swoich praw!!! a nie na forum ludzie zlitujcie się...

hej

Pozdrawiam Cię Zadowolony kliencie a może Panie ( usunięte przez administratora ) Tak czy owak buziaki.Ale żeby aresztem straszyć?Każdy ma prawo wyrazić swoje opinie nawet jeśli te złe się Panu nie podobają nieprawdaż?

zadowolony klient

Często bywam w tej restauracji i uważam,że jedzenie mają świetne...Właściciele dbają o klienta,często pytają co chcielibyśmy zmienić. Ta restauracja wytyczyła nowy standard podejścia do nas konsumentów.Negatywne opinie które tutaj przez przypadek zauważyłem ,to zwykła próba OCZERNIANIA ! Jednocześnie chciałem przestrzec przed przed potencjalnymi problemami,ponieważ ten "Kto rozpowszechnia nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd wiadomości o przedsiębiorstwie, w szczególności o osobach kierujących przedsiębiorstwem, wytwarzanych towarach, świadczonych usługach lub stosowanych cenach albo o sytuacji gospodarczej lub prawnej przedsiębiorstwa, w celu szkodzenia przedsiębiorcy, podlega karze aresztu albo grzywny. Tej samej karze podlega, kto, w celu przysporzenia korzyści majątkowej lub osobistej sobie, swojemu przedsiębiorstwu lub osobom trzecim, rozpowszechnia nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd wiadomości o swoim przedsiębiorstwie lub przedsiębiorcy." Pozdrawiam

wtrącę się

Ona nie jest nadąsana tylko wiecznie napuszona,ma kobiecina humory to aż widać,ale co zrobić jak cukier taaaki drogi.

zrozumiejący

Jest nadąsana,bo cukier,sól idzie do góry,OFE zabierają składki,pogoda jest nieciekawa.Teraz każdy nażeka i jest zły.Ja też.

pracodawca ;)

Do Agi :jak ktoś chce pracować to zawsze coś się znajdzie, gdybyś u mnie chciała siedzieć za barem to pożegnałabym Cię od razu!

Piotrek T.

Jak można siedzieć wygodnie 14 godzin ?

ciekawski

Żywię się tam od około roku i nie narzekam,pracownicy jak i właściciel są mili i nie zauwarzyłem jakiś masek.Praca jak każda inna,trzeba pracować.Jestem zadowolony z całokaształtu i zamierzam zrobić tam swoje wesele końcem roku (pozdrawiam cię Mysiu buziaki :)))

Baczny obserwator

Dziewczynom zostały odebrane krzesła i podczas 14 godzinnej dniówki musiały stać na baczność nawet gdy nie było klientów podczas gdy ( usunięte przez administratora ) siedział wygodnie non stop.Wojsko.

Aga

Witam serdecznie.Chciałabym sprostować opinię koleżanki,która wystawiła ją zanim podjęła pracę w owej restauracjii.Otóż ja miałam okazję tam pracować.Przeszłam ( usunięte przez administratora ) jaki można sobie wyobrazić.( usunięte przez administratora ) zrobi wszystko aby zatruć każdą minute pracy.Miły z pozoru,chodzi w masce.Odradzam!

Zostaw opinię o restauracja miejska - Brzozów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie restauracja miejska