Opinie o 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławiec

Witam, na stronie w aktualnościach widnieje oferta praca dla inspektora ochrony przeciwpożarowej. Wiem, że ma ona już zeszłoroczną datę, ale czy wiadomo coś o przyjęciach nowych osób na dział? Posiadam wymagane 3 lata doświadczenia i będę wkrótce szukać zatrudnienia tego typu

Byłem 80/81 Nowy wpis

Czytałem wpisy. Nie wszystko rozumiem, bo nie jestem w tym środowisku. Mogłem być. Często myślę, jakbym żył, pracował. Zapewniłbym dobrobyt rodzinie? Pewnie tak. Jednak nie jestem w Mirosławcu. Inaczej potoczyło się moje życie. Inna rodzina. W Mirosławcu spotkałem wspaniałych ludzi. Kobietę. Nie było komórek, internetu. Pozostały wspomnienia i kwiaty na grobie. Szanujcie się. Zycie to są chwile. Mirosławiec i okolice są piękne.

Marek Nowy wpis

Czemu ludzie po miesiącu odchodzą, bo tak ktoś napisał. Warunki ustalone podczas rekrutacji różnią się do tych w rzeczywistości? Ktoś mi wytłumaczy? Miałem aplikować a teraz zacząłem się zastanawiać.

Łock Nowy wpis

A o jakie odpowiedzi chodzi? W Olesznie to jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie dlatego ludzie się zatrudniają i po miesiącu odchodzą ????

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Aneta

Widzę, że niżej we wpisach zostało zadanych sporo pytań i zostały one zostawione bez odpowiedzi. Czy naprawdę nikt nie ma takich informacji aby na nie odpowiedzieć? Napiszcie proszę, możliwe, że dla kogoś są to bardzo istotne kwestie.

Łock

Napisze coś na temat ochrony Stekop w Olesznie jedno wielkie (usunięte przez administratora) D-ca zmiany Pani R i Pan D. O kant (usunięte przez administratora) Rozbić jakieś wielkie nieporozumienie, menadżer ludzi ma tak samo głęboko, NIE POLECAM

Patryk

Nie szukają teraz kogoś nowego? Jak warunki

Mateusz

Dajcie znać jak tam z wynagrodzeniem?dzięki.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

K

Czy jednostka jw 4499 jeszcze działa ? Rezerwista

Gregor

Świetnie pracuje się w jednostce ale to dlatego, że od zawsze podobało mi się wojsko!! Jeśli tego nie ma to efekt może być opłakany.

Kolina

Jednostka w Mirosławcu nie reaguje na to jak żołnierze zachowują się w pracy i w domu!!!. Po kilku latach pracy stają się agresorami domowymi. Z resztą z autopsji widać że praca zawodowa w wojsku bardzo zmienia człowieka. A odgrywają się potem w domu, lecz swoich wad nie starają się dostrzec a najpewniej nie chcą. Praca to praca. Powinni oddawać prywatne telefony podczas pracy. Dlatego jestem za służbowym telefonami dla każdego żołnierza, prywatne w domu.!!!

Remek

Świetnie się tu pracuje więc niektórzy piszą bzdury tylko dlatego że nie mają szans na pracę!!!

Witam w ochronie na jednostce w miroslawcu panuje kumoterstwo pracuja byli wojskowi oraz ich zony .Po prostu prace dostaja po znajomosci .jest tam tez pewna pracownica ktora zostaje zwolniona z pracy po czym idzie sie przespac z przelozonym i nadal ja zatrudniaja .Ludzie z zewnatrz nie maja po co skladac cv bo i tak ich nie przyjmą p.Ta firma to jedno wielkie szambo NIEPOLECAM (usunięte przez administratora)

talib

warty to byly jak byla sluzba wojskowa to byli prawdziwi wartownicy sam nim bylem

stasia

nie wierze, tym bardziej w obecnej sytuacji politycznej, na pewno są jakieś miejsca pracy do wzięcia, przecież wojsko potrzebuje teraz ludzi. ja jestem mechanikiem samochodym dobrym od kilku lat, pracowałam tez jako dziennikarka, nie wierzę że nie potrzebuja takich zdolnych wszechstronnych osób jak ja

lufa

a to oni tam mają propozycje zatrudnienia i stanowiska dla swoich wojskowych czy dla cywili również się jakaś praca znajdzie? jestem wszechstronnie uzdolniona, pracowałem już i w ochronie i w marketingu i jako mechanik samochodowy. co w takim razie dostosowanego do mnie mogłaby ta firma zaproponować do pracy?

bree
@lufa

w jednostkach wojskowych nie ma pracy tylko i jedynie dla żołnierzy którzy są skoszarowani oczywiście. Są specjalne szkoły czy to średnie czy też wyższe które oferuje kierunki typowo wojskowe, jak chociażby WAT w Warszawie, po tego typu szkole pracujesz głównie w strukturach typowo wojskowych. Na dłuższą metę warto

tekla

no to jedna chyba z nielicznych, ale jednak ważnych zalet pracy w wojsku. Dla mnie to jednak utrata dobrych młodych lat

ruda

Wszyscy piszecie co Wam ślina na język przyniesie a może tak trochę odwagi i się podpisac .Nie cierpie wazeliniarzy

BYŁY Pracownik

No panowie i panie Trochę się zdiwicie ale ja też widze że to sie [usunięte przez administratora]i mając jak to wy mówicie ciepła posadkę na wartowni w Mirosławcu juz jestem w nowej firmie i radzę wam przypomnijcie sobie kontakty z Państwem [usunięte przez administratora]bo może zabraknąć miejsca nawet w Mirosławcu skończyli kurs 20 pracowników w październiku napewno będzie na rynku a oni ich szkolili już wiem że trzy osoby zatrudnili w grudniu nastepna 20 będzie to jest40 pracowników oni zatrudniaja na umowę o pracę a nie jak inne firmy dlatego poszedłem pogadałem i niestety ale nie chce mi sie juz pracowaćw Mirosławcu stawkę tez dostałem wyższą i premię gwarantowana i na święta dodatki po 250zł tu jest normalnie a i nowy mundur mam buciki też cieszę sie jak jasna cholera Jak Wiecie za [usunięte przez administratora] było lepiej w Stekopie i myślę że z nimi w nowej firmie mi też będzie lepiej przynajmniej będę miał umowę o pracę . Dziękuję wszystkim za pracę jeżeli kogoś obraziłem lub coś tam coś a napewno tak było z racji funkcji to PRZEPRASZAM

anioł

Chyba ty dostałes buta od [usunięte przez administratora] - G 4 wchodzi na rynek i ...........będzie wesoło a kolejka do pracy jest już długa . Trzeba było przyjśc na stadion 18 czerwca i zobaczyć co prawda [usunięte przez administratora] nie widziałam ale wiem że był . Natomiast w Mirosławcu dzieje się Pan [usunięte przez administratora]chyba pozbędziesie już w niedługim czasie nastepnych ludzi .Brakuje ludzi i bedzie jeszcze gorzej A ja sobie pracuję w nowej firmie i przynajmniej w spokoju i na umowę o pracę .Pozdrawiam Wszystkich.Może niedługo sie zobaczymy ja wrócę ale juz nie na dyżurkę .

Zostaw merytoryczną opinię o 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych - Mirosławiec

• Jak się pracuje w 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych?

Zobacz opinie na temat firmy 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych?

12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych