Opinie o 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławiec

wartownik

Niestety, muszę się z wami zgodzić, to co pan [usunięte przez administratora]wyprawia przekracza ludzkie pojęcie, a po nim spływa to jak po kaczce.Wszyscy wiemy jak pan [usunięte przez administratora]lubi podchodzić wartownika na posterunku co jest kategorycznie zabronione, kiedyś zakończy się to nieszczęściem, oraz wiele innych rzeczy niezgodnych z planem ochrony, nie ma się co rozpisywać bo można by w tym miejscu napisać drugą Biblie Tysiąclecia.Nie normalne jest to że, przychodząc na służbę z panem[usunięte przez administratora] wszyscy na dzieńdobry są [usunięte przez administratora].i podenerwowani, a potem idą broń przyjmować. Najciekawsze jest że firma Stekop w której pracuje ten pseudo inspektor udaje że nic się nie dzieje, a potrafi jedynie zwolnić niewygodnego pracownika. Pan [usunięte przez administratora]posiada tyle tytułów że nie wie już z jakiego ma korzystać, dowódca zmiany, koordynator ochrony, inspektor ochrony:). Jak tak dalej będzie to na jednostce w Mirosławcu będą stali sami dziadkowie z orzeczeniami o niepełnosprawności.

security - 2010-11-15 13:06:37 tak to prawda momętami mam wrażenie że to niezgoda jest dowódcą tej jednostki nawet [usunięte przez administratora] słucha tego psełdo inspektora i samozwańce koordynatora ,może się wkoncu ktoś obudzi w tej firmie i zrobi wywiad na temat tego pana z ludzmi któży tam pracują. gdy firma została powiadomiona ,co ten pseudo ochroniarz wyrabia z kadrą i innymi pracownikami ochrony zostałem zwolniony, bo nie podobała się w firmie prawda, więc trudno mi powiedzieć czy ktoś się obudzi.

security

tak to prawda momętami mam wrażenie że to[usunięte przez moderatora] jest dowódcą tej jednostki nawet [usunięte przez moderatora] słucha tego psełdo inspektora i samozwańce koordynatora ,może się wkoncu ktoś obudzi w tej firmie i zrobi wywiad na temat tego pana z ludzmi któży tam pracują.

wiktor

mam złe doświadczenia z mojej pracy w tej jednostce .Prace tu dostają tylko te osoby które maja tak zwane plecy,aby był ktoś znajomy.bilingi z rozmów telefonicznych może każdy oglądać,wystarczy żeby pracował ktoś znajomynp. pan [usunięte przez moderatora] ma szwagra który dostarcza mu je i jest to dra nstwo nie powinien mieć dostep tylko dowódca jednostki.o innych nieprawidlowosciach juz nie bede pisał.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Zostaw merytoryczną opinię o 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych - Mirosławiec

• Jak się pracuje w 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych?

Zobacz opinie na temat firmy 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych?

12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych