Opinie o EAST WEST SPINNING Sp. z o.o. w Łódź

East West Spinning to przędzalnia czesankowa wełny należąca do międzynarodowego koncernu Suedwollegroup - światowego lidera w produkcji przędz wełnianych.

Branże: Produkcja przędzy z wełny, bawełny i włókien chemicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EAST WEST SPINNING Sp. z o.o. w Łódź

Hania

Co ludzie nie zrobią dla pieniędzy???? W ogień wskoczą ????????????

Kamil
@Hania

Nie... lepiej napisać 150 postów wysrywu i użalać się nad sobą...

@Kamil

O ktoś z biura albo z kantorka dołączył do dyskusji :D

@Hans

A co to za różnica czy to pracownik z biura , kantorka, laboratorium, warsztatu czy produkcji ? Jest takim samym pracownikiem jak każdy z nas. I tak samo może wyrazić swoją opinię o firmie.

@ja

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Arteta
@Hans

Nikt ci nie broni pójść na studia na administracje- zdać egzamin i szukać pracy w biurze/kadrach np do EWS wtedy twój punkt siedzenia się zmieni, znam ludzi którzy po 30-40 się przebranżowili- kończyli studia aby ten punk widzenia się zmienił, nie podoba się? to idź do Whirpolla ( po drugiej stronie ulicy) dostaniesz 1800pln i będziesz (usunięte przez administratora)jak motorek na taśmie i JEDNA przerwa 15 minut na dzień, a nie jak w EWS że większość to i po 1,5 godziny na pecie siedzą...

@Arteta

Brawo ja też już mam dosyć tego narzekania na wszystko i użalania się nad swoim ciężkim losem ale jednocześnie nic nie robieniem żeby coś sobie zmienić lub poprawić. Tylko oglądanie się na innych i narzekanie.

Hans

Jeśli jest tak super to dlaczego ten zakład zatrudnia Ukraińców ? Dlaczego Polacy nie przychodzą ?

słodki
@Arteta

nie mam takich znajomości i pleców w tej firmie :) jak np. laboratorium :)

Kaziu Orginal
@Arteta

Można iść na uniwersytet Harwardzki, zostać inżynierem i pójść pracować np. dla NASA. Nikt Ci nie broni.

@Hans

Dokładnie gdzie jest napisane że jest super ? Napisane jest żebyś przestał się użalać nad swym ciężkim losem i narzekać w koło. Zamiast tego zrobił coś dla siebie i poprawił swój los.

Adam K.

Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych życzę wszystkim zdrowia, abyśmy wszyscy spotkali się po świętach w dużym gronie

John

Z okazji zbliżających się świat Wielkiej Nocy wszystkim koleżankom i kolegom oraz ich rodzinom wszystkiego najlepszego i zdrówka bo dzisiaj to chyba najważniejsze :) Pozostających na L4 głównie zdrówka żebyśmy po świętach mogli się spotkać :)

Hania

200 zł brutto i 300 zł brutto tyle jest warte zdrowie i życie pracownika Ews. Gratulacje dla zarządu za pomysł.

@Hania

Nie narzekaj, bo mogłaś dostać 85%, na przestoju. I wtedy byś płakała że też ci źle. Ciesz się z tego co masz . Bo gdzie indziej dostała byś kopa. A nie trochę drobnych na Majówkę.

@Hania

Jeżeli jest ci źle. To zawsze możesz przejść do konkurenci, Po drugiej stronie ulicy.

Babol
@Dario

A i wolałbym 85 % postoju i bezpieczne zdrowie.Dario Ty...(usunięto komentarz) :)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EAST WEST SPINNING Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. księgowości i podatków ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Cicho

Posypką się kolejne wypowiedzenia !!!!!!! I bardzo dobrze!!!!

nick
@Cicho

patrząc na to co się dzieje w około obyś nie wywróżył !!!!!!

@Cicho

A kto się zwolnił.

Szaraczek

Zwracam się do osób które są na zwolnieniach czy jak mieli gorączkę, kaszel, katar poinformowali o tym zakład. Jeżeli tak to powinni zamykać fabrykę i wszyscy pracownicy powwini być na 2 tygodniowej kwarantannie.

John
@Szaraczek

Bezpłatnej ? Sory nie stać mnie na takie rozwiązanie. A tak w ogóle słyszałeś o magazynach w Pawlikowicach ? Tam potwierdzono przypadek i zatrzymanie trwało 1 dzień dla dezynfekcji magazynu. Więc twój apel nie wiele tutaj pomoże.

Żetelnie i na temat.Praca ciężka w grafiku Świątek- piątek, szacunek dla pracownika "stary-uczacu się "-żaden(wręcz bym powiedział że dla młodych większy).Dodatek za niechorowalnisc śmieszny patrząc na inne firmy i co się dzieje na Świecie

Dario

Nagroda za przepracowany kwiecień będzie. Dziękujemy...... A co z osobami ,które przepracowaly cały Marzec , podejmując ryzyka zakarzenia. Już się tego nie uwzględnia, bo co w Ews, nie było ryzyka zarażenia, jak mamy to rozumieć. Czemu za Kwiecień, a za Marzec nie.

Goryl

Mam pytanie do HR.Czy ta część załogi, która nie wskazuje się cwaniactwem i nie ucieka na fikcyjne zwolnienia, która co dzień przyjeżdża autobusami do pracy zostanie jakoś doceniona? Nie wiem czy to, że przychodzimy do pracy to lojalność czy głupota? No tak już sobie odpowiedziałem.????

@Goryl

Człowieku puknij się w ten głupi łeb. To że ludzie idą na zwolnienia to mają szacunek do własnych siebie. A ty dostaniesz kopa w pupę za nadgorliwość i koronę w nagrodę....

@Goryl

Mam do ciebie pytanie a gdzie dają te lewe zwolnienia jak wiesz to napisz chętnie skorzystam,!!!

Platynowy Marian
@Goryl

Dostaniesz nagrodę złotego przędzarza ROKU!

Zibek

Z dnia na dzień u coraz większej liczby ludzi w województwie łódzkim wykrywany jest koronawirus. Kwesta czasu kiedy z przykrascia o tym pisze ktoś zachoruje z zalogi więc zwracam się do wszystkich bez wyjątku chronmy swoje życie i zdrowie i zdrowie innych. Nie bójmy się iść na zwolnienie! Prezes i inni z góry mają nas za zwykłych roboli gdyby im zależało na nas i naszym bezpieczeństwe zamknęli by zakład. A dla nich liczy się tylko kasa:( zostańcie w domach

@Zibek

Popieram i idę na zwolnienie kto jeszcze

Wkurzona

Z dużym zainteresowaniem przeczytałam wypowiedź Pani odpowiedzialnej za dział HR. Uważam,że osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna wykazywać się empatią i troską o sprawy pracowników ,szczególnie teraz gdy sytuacja jest wyjątkowo niebezpieczna.Niestety nie wszyscy zatrudnieni w firmie EWS otoczeni są niezbędną ochroną.Zadbani są tylko tzw.pracownicy biurowi,którzy wyposażeni w sprzęt sanitarno-epidemiologiczne niczym Spaidermen gotowi są uciec na ścianę widząc w pobliżu pracownika z produkcji...To bardzo źle świadczy o kompetencji osób decyzyjnych w tej firmie.To pracownicy techniczni i produkcyjni stanowią trzon tej firmy i stoją za jej sukcesem.Liczę na refleksję w tej kwestii...?Nie chcę wierzyć by zepsuty termometr stał się logo tej firmy...

Wkurzona

Odnoszę wrażenie,że opinie,które nie są wygodne kierownictwu są mocno cenzurowane...Jeśli tak jest ,to ta strona nie ma sensu...Ciekawe czy ten wpis zostanie przepuszczony i opublikowany...Chyba zacznę wyrażać swoje opinie gdzie indziej...Ale wtedy będzie już mało przyjemnie...Nadal liczę na zdrowy rozsądek i opublikowanie moich zaległych opinii.

Pupa

Zamiast ograniczeń kontaktu ludzi to jeszcze nadgodziny w nagrodę oferują żeby między zmianami się wszystko mieszało...(usunięte przez administratora)

@Pupa

Akurat przy dzisiejszych szalejących cenach nadgodziny i możliwość dorobienia trochę pieniędzy to raczej nic złego szczególnie że nikt nas do tego nie zmusza .

@Pupa

Bo produkcja nitek to teraz priorytet. Większość ludzi pracowników to ludzie w wieku podwyższonego ryzyka. Pracują na tykającej bombie.

Mala
@Pupa

To że są nadgodziny ok ale ze ludzie się godzą pracowac w takiej sytuacji gdzie jest zagrozenie zdrowia a moze i zycia Masakra

@Ktoś

Oczwiscie że zarobienie trochę pieniędzy to nic złego ale na litość boską nie w takim zagrozeniu.Przed pracą jest mierzone temperatura ale po dwunastu godzinach pracy już nie ,wirus się rozwija dwa tygodnie czy to jest ok,kończąc prace możemy być zarażeni bo nikt tego juz nie sprawdza czy wyjezdzam z terenu zakladu z temperatura czy tez nie ????

50 Groszy
@Ktoś

Ale nie w okresie takim jak ten, gdy panuje epidemia.

Ktoś

Ty tak serio chciałbyś żeby po pracy też się Tobą opiekował zakład ? Przecież każdy z nas powinien dbać o siebie indywidualnie.

Jowita
@Pupa

Wydaje mi się że te panie które zostają to wiedzą co robią ale żeby potem nie było płaczu co jayzrobilam i dlatego zostaję w domu

COVID-19

ZOSTAŃ W DOMU-ChROŃ ŻYCIE

Buba

Pytanie do pani z HR dla czego osobiście nie można załatwić spraw w dziale kadr boicie się że z załogo ktoś was zarazi? A my na dole możemy w grupach pracować tak? To jest skandal!!!!!!!

@Buba

Kolejne pytanie: czy ludzie pracujący realnie w firmie (czytaj: nie w domach) i narażający swoje zdrowie i życie, otrzymają dodatkową premię za pracę dla dobra FIRMY w czasie epidemii, tak jak w handlu?

Made in China
@Buba

Zakład powinien być zamknięty na te co najmniej 1,5-2 tygodnie, ludzie pracują w skupiskach, brak papieru do wycierania rąk w toaletach, suszarki do rąk powyłączane, brak rękawiczek do pracy, maska nic nie pomoże gdyż wirus może przenosić się przez przedmioty. A na koniec największa hipokryzja... tobie każą chodzić w masce, a całe kierownictwo, kadry, prezesik itp gdzie podróżują sobie służbowo po całym kraju ma to w d...e i chodzi sobie bez maski w zakładzie...

Faroe

Potwierdzam brak ręczników jakichkolwiek w toaletach nie ma w ogóle jak wytrzeć ręce ( powinny być papierowe)

@Faroe

Spróbuj użyć suszarki do rąk , ręczników papierowych już od dawna się nie używa.

Malta
@Ktoś

Ktosiu teraz właśnie używa się ręczników papierowych wszędzie są powyłanczane suszarki sam sobie możesz suszyć tym badziewiem ręce

@Malta

Staram się zgodnie z rozporządzeniem MZ oraz GIS ograniczyć swoje wyjścia z domu do niezbędnego minimum żeby nie narażać siebie i moich kolegów z pracy na zarażenie COVID-19 dlatego ciężko mi się odnieść do tego czy wszędzie suszarki zostały wyłączone z użytku choć jest to w mojej opinii mało logiczne ponieważ właśnie te urządzenia są bezdotykowe. P.S. rozumiem że wyłączono jak to nazywasz badziewia " Wyłancznikiem " ?

Pantofelek

Niech prezes Jarosław zamknie wszystkie fabryki w kraju PANDEMIA nadchodzi

Rambo

Termometr to jakaś lipa pokazuje 34.5 stopnia a za chwilę u tej samej osoby 36.8 dobry sprzęt haha BRAWO

@Rambo

Dzień dobry, firma stosuje dostępne środki prewencji. Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do bieżących zaleceń. Przypominamy, że jednym z takich zaleceń jest mierzenie temperatury ciała przed wyjściem z domu do pracy. Z wyrazami szacunku, dział HR.

@Rambo

Myślę że dużo osób pójdzie na zwolnienia bo ludzie się poprostu boją bo nie wiesz z kim jedziesz w autobusie lub w tramwaju bo nie każdy z nas ma auto a do okoła ktoś jest chory pozdrawiam pracowników

Pracuś

Jeżeli ktoś ma rozum to pójdzie na l4 aby odizolować się. Wtedy zminimalizuje ryzyko zarażenia. Pandemia postępuje szybko. Bosch na Lodowej wstrzymał produkcję z powodu podejżenia u kobiety koronowirusa. Żarty się skończyły.

Wiola

Przadka Cóż takiego ? ubikacja na 2 lini nie posprzatana brak papieru toaletowego i płyn dezyfekujacy uzupełniony o godzinie 11 termometry pokazujące temperaturę jaką chce albo wcale

Ringo

Ews to pikuś w porównaniu z naprawdę dużymi zakładami, a nawet jeśli by zamknęli to nie licz na to że dostaniesz z winy zakładu wolne płatne

Zostaw merytoryczną opinię o EAST WEST SPINNING Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w EAST WEST SPINNING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EAST WEST SPINNING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EAST WEST SPINNING Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EAST WEST SPINNING Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 43 ocen.

EAST WEST SPINNING Sp. z o.o.