Baltic Spinning Sp. z o.o.

Łozienica

Opinie o Baltic Spinning Sp. z o.o.

Stach

Jak się komuś nie chce pracować to pisze bzdury.

senator

@major, nie wiem co sądzi pracodawca o swojej firmie i o całej branży, ale widać, że swego czasu o pracowników nie dbał. Wpisy tutaj mówią same za siebie i mnie osobiście zniechęcają, zwłaszcza, że Łozienica jest niewielka.

anonymous
@anonymous 16.03.2018 20:54

nie będę się zniżać do twojego poziomu

marian

moze ktos powiedziec ile zarabia poczatkujacy operator tylko szczerzez gory dziekuje

????
@Paul 08.02.2018 15:57

better look what the leaders do, they watch cabarets on the computer, and much more could be written but there is no point in nepotism, one big family

Janek

2000 zł brutto i umowa zlecenie pierwszy miesiac, podwyżki zrobili bo musieli ale nie 500 zł no i dalej jest jak było , czyli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Anonim
@Janek 14.03.2018 22:01

Jest gorzej i bedzie jeszcze gorzej narazie sa zatrudnieni dodatkiwi ludzie do skanowania pracownika raczki w kieszeni i obserwuja. Ludzi cisnie sie coraz bardziej

Alicja

Sądząc po niedawnych komentarzach w firmie ostatnio wiele zmieniło się na lepsze i obecni pracownicy są w większości zadowoleni. @Ania pisała wcześniej o dniach otwartych w każdy poniedziałek, ale nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy w internecie. Czy rekrutacja jest cały czas otwarta?

hehheh
@Alicja 07.03.2018 13:55

potrafisz znalezc forum a nie potrafisz ofert pracy z baltica znalezc,niezle heheh.gdzie te busy ze szczecina z ludzmi co PAN A tak sie deklarowal ze tyle ludzi bedzie hohohohohho

Krzysztof

Te bzdury w odpowiedzi na mój koment mnie nie ruszaja ;) norma którą wyrabiam codziennie nie jest gorsza od tej z innych zmian...:) co znaczy że nie jestem takim leserem heh smiechu warte jak coc sie nie podoba to proszę powiedziec mi to prosto w oczy bo kazdy potrafi napisac takie glupoty w necie :P pozdro dla tych geniuszy zazdrosnych ;) a co do matuli to prosze sie odczepic bo jestem dorosly sam robie sobie zarcie do roboty i sam potrafie o siebie zadbac czekam na konfrontacje oko w oko z tymi ktorzy mnie oczerniaja :D chociaz watpie ze do takiej dojdzie tchorze!!! haha

hehehh
@Krzysztof 07.03.2018 15:22

EDEK cie przeskakuje w biegu jest starszy i to duzo z reszta nie jednego w tym zakladzie.heh ,jestes na liscia wiec nie kozacz

Łukasz

Pracuje od dwóch tygodni , jestem zadowolony ze swojego stanowiska pracy. polecam dużo sie zmieniło , jak szukacje pracy to zapraszam :D

Balbina
@Łukasz 14.02.2018 10:39

Pracujedz od dwoch tygodni i wiesz ze sie duzo zmienilo skad wiesz jak bylo kiedys

Krzysztof

Pracuje od 3 tygodni w firmie Baltic Spinning. Pracowałem tam dawno temu i teraz jest zupelnie inaczej!!! Firma ta cały czas sie rozwija. Atmosfera jest w porządku, ludzie pozytywnie nastawieni do każdego :D z checia pomagają nowym pracownikom rozwiązywać problemy związane z pracą. Przełożeni przechodzac obok nowego pracownika pytają czy wszystko w porządku, jak sie czuje na danym stanowisku i ogólnie w firmie... Co jest naprawde motywujące :) Pieniążki na start nie są złe. Darmowe dojazdy ogólnie wszystko jest ok. Jak już mówiłem firma sie rozwija i może byc tylko lepiej :) Polecam.

Miki
@ktośśśśś 07.03.2018 22:10

Majster ma .....i siedzi sobie albo w palarni albo rozwalony w labo kiedy ja sama wieszam walki albo ciagne zepsuty wozek waga do 500 kg a majpierw to misze wywalczyc sobie pusty wozek zeby miec na co zrobic sciag a majstet jak mu powiesz ze ma tub wozkow to mowi nie do mnie z tym albo piwinniscie strajkowac i dalej siedzi z tylkiem pijac kawke pozdrawiam Freda

Ania

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby poznać firmę zapraszamy w każdy poniedziałek od godz. 10 do 14 na "Dzień otwarty". Sami możecie się przekonać jak pracujemy, ile zarabiamy itp. Nie musicie się wcześniej umawiać. Możecie też skontaktować się telefonicznie: Nasz numer to 91 4667380

byly2

heheh a mowilem ze tak bedzie:)

mat

Zgadzam sie z "Byłą" koszmar,przełożeni w większości troglodyci,szkoda czasu, nerwów.....

Była

Masakra to malo powiedziane to koszmar a nie zakład ludzi traktują jak smieci

Były

coś strasznego, nie polecam.

produkcja

Ale lipa i bałagan. Kto takie bzdury wcześniej napisał . Chyba zarząd sam siebie chwalił

Zostaw opinię o Baltic Spinning Sp. z o.o. - Łozienica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baltic Spinning Sp. z o.o.