counter
2 28 493 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy w Baltic Spinning Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Michał Nowy wpis

Aa to firma nie ma polskich szefów ?

Czy

Czy Pani Prezes wspiera Nas w otrzymaniu zaległych pieniędzy?

I can get them if you want
@Czy

Nic nie wspiera .Właściciele Angol,Belg i holender mają się świetnie .A wy?

Ssss Nowy wpis
@Czy

Pani Prezes zawsze jest za prawami pracownika !!! Nasze pieniądze się znajdą prędzej czy później.

Pracownik799 Nowy wpis
@Czy

Nikt nas nie wspiera. Zero jakiejś informacji. Nadal brak odprawy i świadectw pracy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Baltic Spinning Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marek

To firma upadła?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.

Wiadomo coś na jakim etapie jest postępowanie upadłościowe?

Little J
Użytkownicy czekają na odpowiedź 218 dni.
Klient

Dojechaliscie już baranów dyrektorów z tej firmy czy dalej się z nimi cackacie?

Czy można liczyć w Baltic Spinning Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Iwa
@Pytanie

Zakład jest w upadłości, wiec ma nic liczyć nie można juz...

Ktos
@Iwa

Ta upadłość już dawno powinna być ogłoszona....

Nic
Użytkownicy czekają na odpowiedź 281 dni.

Jakieś nowe wieści?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 365 dni.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Baltic Spinning Sp. z o.o.?

Jak długo czekaliście na odzew z Baltic Spinning Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Welna
@Pytanie

Teraz to chyba nikt nie oddzwoni, ponieważ zakład jest w upadlosci:)

Aaga
@Welna

Pozostało tylko biernie czekać tylko żeby syndyk zaczął działać musi być jakiś majątek ale daliście im dużo czasu na wyprowadzenie pieniędzy jesteście strasznie(usunięte przez administratora)

JaLi

Drodzy pracownicy, koleżanki i koledzy - cierpliwie czekałem na złożenie wniosku o upadłość Spółki. Okazuje się, że były Zarząd nie potrafi lub nie chce złożyć wniosku o upadłość. Wniosek cały czas "się składa" ale nie może się poprawnie złożyć :(. Po kolejnym zwrocie wniosku, ostatnia próba została podjęta 14.01.2020 !!! Czy wyobrażacie sobie - kilka miesięcy nie mogą poprawnie złożyć wniosku o upadłość. Zaczyna to wyglądać na świadome unikanie lub opóźnianie kodeksowych obowiązków Zarządu Spółki. Czy jest tu może więcej pracowników firmy Baltic Spinning, którzy spokojnie rezygnują ze swoich należnych wynagrodzeń, ekwiwalentów, odpraw ? myślę, że moje inicjały są czytelna dla wszystkich zainteresowanych

Orientuje się ktoś jak to będzie z PITem? Co będzie gdy pracodawca nie wyda PIT 11? Nie będzie mieli z czego się rozliczyć.

Były
@Pracownik

Z tego co wiem trzeba iść do urzędu skarbowego z kwitkami z wypłaty i oni pomogą się rozliczyć

@Były

A jak nie mam kwitków, co wtedy?

@Pracownik

Wystarczą wyciągi wpływów z banku.

Dziękuję

Xxxccc

Biuro Interwencyjnej Pomocy Prawnej zwróciło się do Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego (Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin) z prośbą o analizę przedstawionej sprawy w ramach przysługujących kompetencji oraz przekazanie informacji dotyczącej możliwości uzyskania świadczeń z Funduszu przez pracowników wskazanej spółki.

Nick
@Xxxccc

Trochę to niejasne. Można prościej?

Xxxccc
@Nick

Niejasne jak cala sprawa z baltic spinning .Krótko mówiąc zostało wysłane pismo do Marszałka opisując sytuację pracowników którzy czekają na rozwiązanie sytuacji(pieniądze z funduszu )

1.000.000 za wskazanie postoju auta

@WINDYKATOR

Za duża kwota. Już Policja ich szuka, więc bedę miał je za darmo. Prędzej czy później. Gdyby cena była normalna to moglibyśmy pogadać.

Na forum nie powiem

WINDYKATOR

Szukam Hyundai i30 ZS893EL oraz KIA Ceed ZS656KS. Nagroda za wskazanie miejsca ich postoju. Kontakt poprzez GOWORK.

Xoxo
@WINDYKATOR

Kija stoi chyba pod zakładem

@Xoxo

Niestety pod zakładem stoi tylko jakieś stare BMW. Ale dziękuję za info.

@WINDYKATOR

A tak przy okazji - żaden Sąd nie prowadzi jeszcze sprawy upadłości Baltic Spinning.

********
@WINDYKATOR

No nie bo teraz wakacje są

WINDYKATOR

Czas na uzupełnienie braków minął w dniu 10.07.2019.

******
@WINDYKATOR

A skąd ta data w sądzie mówią co innego że jeszcze jest czas na uzupelnienie Ale co oni w sądzie mogą wiedzc

Xxxx

Jeden napewno jest w Koszalinie u R.Sz

@Xxxx

A gdzie konkretnie?

Kia

Znam miejsce kijanki

@Kia

Ile za wskazanie tego miejsca?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Baltic Spinning Sp. z o.o.?

Aaga
@Pytanie

Nie pomogą żadne przepisy i procedury prawne jeśli brakuje dobrej woli . Przygotowanie dokumentów dla pracowników nie jest takie trudne tylko trzeba byc człowiekiem a nie wyreczac się sądem i wciskać ludziom nieprawdę.

@Pytanie

Na żadne bo Baltic Spinning od4 miesięcy nie funkcjonuje ludzie zostali na lodzie A zarząd zwiał zostawiając załogę bez należnych im pieniędzy i dokumentów

@Aaga

Dokładnie zgadzam się w 100%Ale niestety większość ślepo wieży w te kłamstwa

@Aaga

A kto ma ci je wystawić? Scigaj księgową Anke, jest dalej pracownikiem Baltic Spinning może ona okaże się człowiekiem.

@Pracownik

Księgowa nie ma obowiązku wykonywać pracy za która nie otrzymuje wynagrodzenie to zarząd odpowiada za to wszystko umowa została przez nich (usunięte przez administratora) i księgowa nie ma obowiązku wykonywać świadczenia pracy .

O!
@Pracownik

Scigaj księgowa co ty mówisz A co księgowa z Taba umowę o pracę zawierała chyba nie spójrz na umowę o prace czyj podpis widnieje

Roman
@Odpowiedz

Te zwolnienia były grupowe i pracownikom należały się odprawy, czy piszesz o zaległych wynagrodzeniach?

@Roman

Nie było zadnych zwolnień grupowych dalej jesteśmy pracownikami firmy nikt nam nie dał wypowiedzen należą nam się pieniądzem za urlop i odprawy oraz świadectwa bo w tej chwili jesteśmy zatrudnieni w firmie która nie funkcjonuje

????????????????????????

Ciekawe jak długo będzie klamac A .R.kiedy skończą się jej pomysły na wymyślanie bzdur

Maria
@????????????????????????

Nie rozumiem co miałeś na myśli publikując taki wpis. Czy jesteś pracownikiem firmy Baltic Spinning Sp. z o.o.? Możesz wyjaśnić jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie?

?
@Maria

Sytuacja jest nieciekawa. Nadal nie otrzymaliśmy świadectw pracy i pieniędzy które nam się należą. Wciąż jesteśmy zatrudnieni. Wielu z nas jest w tej chwili zatrudnionych w.. dwóch firmach jednocześnie. Nikt nie jest w stanie powiedzieć ile ta chora sytuacja jeszcze potrwa

Wika
@?

@Maria w tej chwili czekamy tylko na decyzje sądu i tam trzeba szukać problemu dlaczego to tak długo trwa. Dlaczego nie pisza pism ponaglajacych decyzje sadu? Co niektóre osoby szukają problemu nie tam gdzie trzeba i zawzięcie próbuja uzyskać świadectwo pracy będąc cały czas pracownikami firmy i oskarżając osobę która zrezygnowała ze swojego stanowiska o zaniedbanie że nie chce ich wydać. Skoro poruszyly już najwyzsze służby to niech one wpłyną na sąd o przyspieszenie sprawy A nie pisać do prokuratury że będąc caly czas pracownikami firmy nie otrzymaly swiadectwa pracy.

@Wika

Osoby które złożyły wypowiedzenie też nie otrzymały świadectwa .A owa Pani w krs dalej widnieje jako członek zarządu

@Wika

Piszesz że zawzięcie staramy się świadectwa będąc dalej pracownikami to gdzie nasze wyplaty skoro jesteśmy pracownikami .Ciekawe czy dalej będziesz taka mądra jak przyjdzie się rozliczyć z podatku A pracodawca nie dostarczy Ci PIT-a

Aga

Sąd odrzucił wniosek o upadlosc.Warto przyjąć pomóc bezpłatną kancelarii Prezydenta.

?
@Aga

Chcemy przyjąć pomoc tylko jakoś kancelaria prezydenta dziwnie ucichła. Mieli się z nami spotkać i cisza

Były
@?

Chcie sie spotkac ale takie byly reakcje na ich propozycje spotkania "Co im po spotkaniu z nami. My mamy związane ręce. Niech do Szczecina sąd odwiedzą i sedzine pogonią."więc na siłę nikt nie będzie ponagal

Ewelina
@?

To przykre, co piszesz. Dawajcie, proszę, znać na bieżąco, jak wygląda sytuacja z Baltic Spinning i czy dostaliście pomoc z kancelarii prezydenta.

@Ewelina

Narazie kancelaria prezydenta nie moze nic działać A to po pierwsze dla tego że nie zwracamy się z prośbą o tą pomoc (oni muszą mieć podstawy do zrobienia czegokolwiek

Loka

Na firmie coś się dzieje.. jacyś fachowcy garniturach chodzą.. kilka fur za zagranicznych blachach pod firmą stoi.

!
@Loka

Maszyny sprzedają. Dla nas z tej kasy pewnie nic nie skapnie.

Alicja
@!

A jak tu jest w ogóle z kasą dla pracowników? I wiesz czemu sprzedają te maszyny? Szukają w Baltic Spinning oszczędności czy będą jakieś nowe?

Byly
@!

Mogą to zrobić chyba powinni czekać na decyzję sadu

Ssssssd
@Alicja

To banda złodzieja pracowników mają w (usunięte przez administratora) A R powinna ponieść konsekwencje tego cyrku

!
@Ssssssd

Dużo większe firmy upadają i potrafią wszystko załatwić w krótszym czasie a to co się dzieje z Baltic to skandal. Co oni knują?

Ha ha
@Alicja

Tak będą nowe A kasa dla pracowników płacą 2 razy w miesiącu i nic robić nie musimy normalnie jest (usunięte przez administratora)

:!!!!!

Oj to teraz pewna Pani będzie się zastanawiała zanim otworzy drzwi jak ktoś zapuka

,,?
@:!!!!!

Powinna siedzieć za to co zrobiła razem z resztą.

!!!!
@,,?

Nie w naszym kraju siedzieć to ona będzie w fotelu nad oceanem z kieliszkiem wina i śmiać się że wszyscy tacy tak grzecznei czekaj h...wie na co

@!!!!

Nie do końca jest to prawda. Za przywłaszczenie np. samochodów z leasingu, może otrzymać wyrok 5-10 lat pozbawienia wolności. Chyba że je odda. A od 3 lat Sądy w Polsce w takich sprawach wydają wyroki bez zawieszenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Spinning Sp. z o.o. - Łozienica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Baltic Spinning Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Prosta 33/35/37