Baltic Spinning Sp. z o.o.

Łozienica

Opinie o Baltic Spinning Sp. z o.o.

marian

moze ktos powiedziec ile zarabia poczatkujacy operator tylko szczerzez gory dziekuje

byly2

heheh a mowilem ze tak bedzie:)

senator

@major, nie wiem co sądzi pracodawca o swojej firmie i o całej branży, ale widać, że swego czasu o pracowników nie dbał. Wpisy tutaj mówią same za siebie i mnie osobiście zniechęcają, zwłaszcza, że Łozienica jest niewielka.

Szukasz pracy?

mat

Zgadzam sie z "Byłą" koszmar,przełożeni w większości troglodyci,szkoda czasu, nerwów.....

Była

Masakra to malo powiedziane to koszmar a nie zakład ludzi traktują jak smieci

Były

coś strasznego, nie polecam.

produkcja

Ale lipa i bałagan. Kto takie bzdury wcześniej napisał . Chyba zarząd sam siebie chwalił

Zostaw opinię o Baltic Spinning Sp. z o.o. - Łozienica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baltic Spinning Sp. z o.o.