Opinie o Baltic Spinning Sp. z o.o. w Łozienica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Baltic Spinning Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Baltic Spinning Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja przędzy z wełny, bawełny i włókien chemicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Spinning Sp. z o.o. w Łozienica

Optymista

Ludzie. Przestańcie wypisywać głupoty. To ludzie czytają z firmy więc trochę się uspokójcie!

@Optymista

Jak mamy być spokojnie jak zostaliśmy z ręką w nocniku

Optymista

Bez przesady. Wypłaty wam się należą. Więc z jaką "ręką w nocniku" cytuję. I publicznie nie wpisujcie głupot tylko czekajcie na dalszy tok sprawy.

Należą ale całe nie po 380 złoty

Bejbusek
@Optymista

Przepraszam bardzo a rachunki to Bóg zapłaci. Tego nikt nie widzi że ludzie mają kredyty i rachunki ,

@Optymista

Czy taj i co? Niech czytaja

Optymista

Spokojnie. Napewno wam wyplacą.

Pesymista
@Optymista

Ty optymistą jak jesteś taki mądry i sztucznie tu uspokajasz ludzi ,to może wyplac 120 osobom nasze wypłaty,na co każesz nam czekać,a wogole to wyjazd z forum!

@Pesymista

Może grzeczniej. Dobrze ze jest taka osoba a nie odrazu wyjazd z forum. A co ono należy do Ciebie?

@Pesymista

To ktoś z biura pisze, albo jakiś (usunięte przez administratora) biurowy, bo flaguje wpisy

Pracownik9

Czy ktoś dostał już wypłatę?

Lipa
@Pracownik9

Zapomnij o wypłacie lepiej dzwoń do bociana

@Lipa

Chyba żarty sobie stroisz?

@Pracownik9

ludzie, którzy pracowali przez agencję, otrzymałeś wypłaty

@111

Bo im placi bezposrednio agencja. Ale agencja nie otrzyma pieniedzy z baltica....

inwestor

Jeśli firma uruchomi się kto tam będzie pracować

Aaaaaa
@inwestor

Znajdą pracowników.

@Aaaaaa

Oczywiscie ze znajda. Tylko jakie oni beda mieli kwalifikacje? Bo chyba tylko desperaci sie zglosza...

Co powiesz o (usunięte przez administratora)pracowity chłop?

Ludzie trzeba się zebrać wszyscy to może coś zrobimy A nie tak siedzieć z założonymi rękami. Gazeta Goleniowska nic nie zrobiła to może my zwykli ludzie coś ogarniemy . Może kronika Szczecińska albo pod zakład strajk zrobić namioty rozbić,przecież to nasze zarobione pieniądze

kizucha@

z telewizja to dobry pomysl wszyscy sie spotkamy to moze odpowiedza na wszystkie pytania

!

Ludzie zróbmy coś. Spotkajmy się. Ustalmy dzień i godzinę. Razem możemy więcej. Nie dajmy się. Pensja nam się należy bez względu na sytuację w firmie. Prawo jest po naszej stronie.

@!

To gdzie kiedy i o której się spotykamy??

Zzzzzzz

Ok zróbmy coś może piątek 9 rano kto może żeby zjawił się pod firmą później tylko zgłosić akcję i dzwonić do kroniki lub TVN radia i gdzie się tylko da media lubią takie sensację

@Zzzzzzz

To umawiamy się na piątek o 9-tej pod firmą. Każdy kto może dzwoni do innych. Damy radę

@Zzzzzzz

Dobry pomysl może na początek tv szczecin ja będę pisać kto jeszcze

Bez kasy

Bardzo mi zależy żeby tam być ze wszystkimi ale piątek mi kompletnie nie pasuje. Możemy to np na czwartek przełożyć?

Bez kasy

Bardzo mi zależy żeby tam być ze wszystkimi ale piątek kompletnie mi nie pasuje możemy to przełożyć na czwartek??

B

Telewizja hahha, gdzie byliście jak M. G, A Z i jeszcze jedna dziewczyna od Freda, związki chcieli założyć, gdzie byliście, siedzieliscie jak mysz pod miotla, a ta dyrekcja pożal się Boże wywaliła ich na zbity pysk, za to że chcieli coś odgórnie jako pracownicy coś zrobić, a teraz płaczę ie, jakbyście wtedy stanęli za nimi, może by się to inaczej potoczyło.

B

Wtedy jakby były związki zawsze jakiś wgląd w finanse firmy by był, i byście wcześniej wiedzieli na czym stoi ie a tak, ręką w nocniku

@B

Teraz też ćwokì będą czekać do środy bo wielki majster M mówi że w środę przelew będzie chyba 500+

B

Co możecie zrobić jako pracownicy? A no możecie sporo, przede wszystkim założyć sprawy w sądzie, że pracodawca nie wywiązuje się z umowy jakie na niego nakłada kodeks pracy, żeby coś robic musicie mieć prawomocne wyroki o nakazie zapłaty wynagrodzenia, jeśli takowe wyroki już macie w ręku, udajecie się do komornika żeby ten wyegzekwować kasę. W między czasie możecie jako pracownicy sami zgłosić upadłość firmy koszt wniosku bodajże do marszałka województwa był około 1000zl myślę że na tyle osób nie dużo. Tyle mozecie

Skąd masz takie informacje

@B

"koszt wniosku bodajże do marszałka województwa był około 1000zl" chyba jedno zero za dużo

Moze zalozyc grupę zamkniętą ( na fecbuku) pracownokow baltic spinning gdzie będziemy mogli uzgadniać swoje sprawy nie anonimowo bez troli

To zakładaj i zaproś wszystkich oprócz pana (usunięte przez administratora) bo on głupoty gada najwarzniejsza majster wszystko wiedzący

Jak masz coś do majstrow to się ujawnij a nie piszesz inkognito

Franek

Może po Adama, byłego dyrektora zadzwońmy.

Xucdjn

A gdzie jest modernizatora strony Alicja kora wcześniej opisywała na każdy post nawet jakimś pierdolamy!!!! Teraz nie masz żadnych pytań czy już nie pracujesz w balticku?!!!!!??!?!?!?!?!?

Pracownik9

Ludzie. Przestańcie te głupoty wypisywać. Jaka telewizja? Co wy?

Myślę że trzeba się zgadać i skorzystać z usług prawnika. Dyrektor ma nas w poszanowaniu, zakład bez prądu, gdyby inwestor się pojawił zdecydowany coś by się ruszał, ale w dobrym kierunku. A to co się dzieje to źle wróży. Dyrektor dalej trzyma się terminu "czekać" tak jak było mówione na zebraniu.

!

Dokładnie. Trzeba się spotkać i coś uzgodnić. Nie ma na co czekać. Prawnik nam doradzi co w takiej sytuacji robić i jak to ogarnąć

@!

Jestem za. Trzeba coś z tym zrobić.

Operator6

Wypłaty brak więc rozwiąże umowę bez wypowiedzenia. Pytanie tylko Kiedy wypłacą zaległą wypłatę i za okres wypowiedzenia. W tym wypadku pracodawca ciężko naruszył swoje obowiązki i musi wypłacić. Jestem za grupowym pozwem. Myślę że to nie ruszy dalej. Nawet jeśli ogarną to finansowo to nie będzie komu pracować

Pracownik9

Wiecie coś na temat wypłaty czy będzie?

Człowiek nitka
@Pracownik9

Oczywiście że będzie ja już mam????

Syndyk
@Człowiek nitka

Kolego człowieku nitko dostałeś pieniądze czy się pytasz?

Człowiek nitka
@Syndyk

Syndyk pieniądz już na koncie!!

Kizucha@,
@Syndyk

Ja nie mam wypłaty na kącie kto tak mówi......

@Kizucha@,

To co jest grane. Jeden ma wypłatę a inni nie? Zaraz mnie coś trafi.

@Człowiek nitka

Wypisujesz poerdoły!!!!! Nikt inny kasy nie dostał tylko Ty jeden po za tym nikt w najblizysz czasie nie dostanie więc nie pisz głupot

@!

mnie juz trafilo nie moge nawet poprawic zaswiadczenia ktore nasza pani kadrowa zle wypelnila bo prad juz im wylaczyli .a jest mi potrzebne do zus jakas porazka......

Fghh
@kizucha@

To na wypłatę nie ma co liczyć bo jak już odcieli prąd to nawet nie mają jak uruchomić systemu żeby wykonać przelewy

@Fghh

jedyne wyjscie oglosic upadlosc wszyscy sie rozlicza irozejdziemy sie grzecznie a nie udawac ze jeszcze cos ruszy.........wstyd dyrekcjo

@kizucha@

Jezeli wylaczyli prad to znaczy ze problem jest od jakiegos czasu. Oni od razu nie przychodza.... Czyli jezt kibel. A bez swiadectw pracy nie ma jak sie zarejestrowac w RUP....

!

To już w pale się nie mieści. Co oni sobie wyobrażają? Teraz czekać będziemy na wypłatę w nieskończoność. Niech ogloszą upadłość i będzie święty spokój. Każdy znajdzie sobie nową pracę. Tylko najpierw niech się z nami rozliczą. Brak słów poprostu.

Jak myślicie czy będzie w tym miesiącu wypłata???

Aaaa

Wydaje mi się że tak ale no niestety spóźniona.

Loka

Co doprowadziło do upadku tak dużej firmy???

@Loka

Jest wiele czynników składowych na położenie tej firmy na łopatki. Przede wszystkim fuzja z Anglia, wprowadzenie sztucznej trawy co było pomyłka od początku, zakup surowca do przędzy dywanowej, który był szajsem najwyższej jakości, nikt nie będzie kupywal szajsu w 1 kat gatunku, przyjmowanie ludzi jak popadnie, czytaj ukraina zamiast utrzymać ludzi z doświadczeniem, woleli dać im odejść, także czynników jest wiele, kadra kierownicza też pożal się Boże.

@B

Dzięki za odpowiedź. Tak jest właśnie w takich korporacjach nie szanują starych pracowników.. mają robić więcej niż młody co przyjdzie..praktycznie za te same pensje.

@Loka

A kto pisze, że upadła. Takie farmazony są wypisywane że głowa mała. Ploty plotami popychane i wychodzi z tego mydło i powiodło.

Byly
@Loka

(usunięte przez administratora) Całkowity brak szacunku dla pracowników.

Produkcja

Z punktu widzenia prawnego firma nie upadła - o to musieliby poprosić wierzyciele albo Zarząd, jezeli nie widziałby mozliwosci sanacji spółki. Ale źle się dzieje - pracownicy siedzą w domu, brak kasy, nie płacicie dostawcom. Więc symptomy upadku są nad wyraz poważne. Belgijskie sknerstwo doprowadziło firmę nad przepaść - trzeba było jeszcze mniej płacić i jeszcze słabszych pracowników przyjmować, najlepiej UA bez kompetencji. Jak mozna startować nowy produkt (sztuczna trawa) i nie przyjąć wykwalifikowanej załogi przed czasem startu....

@Byly

Były.. to tak Jestt kierownictwo odbija piłeczkę na szarych ludzi. Zero poszaowania dla ludzi i ich ciężko pracę. To szarży pracownicy są fundamentem każdej firmy. A nie ich tabelki i wykresy..

@Produkcja

Bardzo dobrze napisane.. brak dobrej kadry pracowników doprowadza do strat firmy. Szefostwo dalej tego nie widzi i inwestuje w tanią siłę roboczą. Wola płacić mniej ludzia i ponosić straty w produkcji. Niż trzymać starych doświadczonych pracowników.

kizucha

czy ktos wie co dalej z firma..........

Skoro jest już inwestor. To kiedy jest wznawiana produkcja? I kiedy w końcu pójdziemy do pracy.?

@Anonim

Jak wpłynie pensja

@Misiek

A co pójdziesz do pracy jak Ci nie zapłacą za przepracowany miesiąc chyba nie A do 10 już nie daleko

Do 10 ma być wypłata. A co dalej?

I czy będą informować pracowników kiedy powrót?

Operator6

Czy to już raczej pewne że baltic ogłosi upadłość? Czy mogę się przyjąć już gdzie indziej na umowę o pracę?

@Operator6

Nie jest pewne. Szukają inwestora więc klamka nie zapadła. Do puki masz umowę i są zobligowani do zapłaty postojowego i ewentualnej odprawy w razie gdyby coś to czekaj. Ewentualnie zaczep sie na zleceniówce.

@Operator6

Inwestor już jest. Jest zainteresowany ofertą.

@Misiek

Skąd takie informacje masz jesteś moze z dyrekcji to się wypowiedź oficjalnie A nie anonimowo

Misiek

Poprostu mam swoich informatorów.

Lolka

Kiedy będziecie informować ludzi o tym co mają robić i czy firma upada?

@Lolka

We wtorek ma być zainteresowany inwestor.

Fall

@Fall

Nie jestem z dyrekcji ale mam poprostu swoich informatorów.

Fall

Jak myślicie firma powstanie czy upadnie całkowicie?

@Fall

Jak nie upadnie to nie wyobrażam sobie gorszego syfu niż był do tej pory wiele ludzi już znalazło sobie pracę więc jeśli był problem wcześniej z załogą to teraz nie wyobrażam sobie jak będzie wyglądała praca (wyzysk)jeden operaror już nie na 2 maszynach A na ilu będzie miał pracować nie mówiąc już o tym że mechanicy się pozwalniali

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Spinning Sp. z o.o. - Łozienica

• Jak się pracuje w Baltic Spinning Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Spinning Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Spinning Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltic Spinning Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Baltic Spinning Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltic Spinning Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Prosta 33/35/37
    72-100 Łozienica
  • NIP: 8561720641 KRS: 0000185007

Baltic Spinning Sp. z o.o.