PHU Tele-Car Marek Trzeciak

Opinie o PHU Tele-Car Marek Trzeciak

john travolta

niskie place = minimalna krajowa + 200 premii na otarcie łez

zxc

Bardzo niskie płace. Nie polecam.

Kornela
@zxc 25.02.2016 18:54
Bardzo niskie płace. Nie polecam.

Czy możesz rozwinąć niskie płace? Ile do ręki podstawy?

Angelika

Kiedyś byłam na rozmowie w tej firmie. Naprawdę miła atmosfera stworzona przez dwóch Panów. Rzeczowo i na temat. Starszy z Panów wybiegał może za mocno w przód, za to młodszy zdawał się być bardzo konkretny. Pracy niestety nie podjęłam, bo mi nie odpowiadała sprzedaż w salonie. Może powinno być bardziej czytelne ogłoszenie na portalu z ofertami pracy.

Kiedyś miałam \"przyjemność\" odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w tej oto firmie. Panowie prowadzący rozmowę spóźnili się na nią pół godziny. Sama rozmowa była dla mnie conajmniej śmieszna, a osoby prowadzące ją nie miały o tym zielonego pojęcia. Zadawano mi osobiste pytania, sugerowano, że jestem mało inteligentna, a jeden z \"Panów rekruterów\" przez cały czas śmiał się, nie wydobywszy z siebie ani jednego sensownego zdania :) Ja wiem, że stosuje się różne metody na rozmowach kwalifikacyjnych, jednak nikt z moich znajomych pracujących w tej branży nie miał podobnych przeżyć.

Zostaw opinię o PHU Tele-Car Marek Trzeciak - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Tele-Car Marek Trzeciak