Opinie o AllService Sp.z o.o. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AllService Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AllService Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AllService Sp.z o.o. w Włocławek

Witam jestem na bieżąco i wiem jedno że zarobisz więcej jak w Polsce ,i po drugie jak u brygady dasz się poznać jako pracowity i niewiedze nadrobisz pomocą innym to się przyzwyczaisz do nawyków zbrojarni, i dasz rade bo chłopaki pomogą. Zbrojarze na wygnaniu trzymają się razem .Jak jesteś ok to z czasem się nauczysz i dasz rade.Powodzenia.

kowal

pracowałem tam jako spawacz i mieszkałem koło zbrojarzy to są psychiczni ludzie chleją na umór dokuczają innym a jak zajdziesz im za skórę to nie masz tam życia nie wiem jak teraz ale wtedy pracując 12 godzin dziennie na dwie zmiany zarobiłem mega kasę 750 euro firma krzak i tyle a Ci co ją chwalą to właśnie zbrojarze alkoholicy..........

hahaha

Zenada nie prubuj u nich szukac bo oszukuja fryzjerzy jak moga brak slow na ta firme

jak chcesz jechac to odradzam dekendorf , kierownika nie wiem z kad wzieli zero pojecia o robocie pracowalem kilka miesiecy i mi wystarczy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w AllService Sp.z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI R107/1030-503/24
E-MCC Sp. z o.o.

a ten pseudo kierownik marcinek o. chwalipięta żenujący pracuje jeszcze w tej firmie ?

czubas

to raczej nie maja wyjścia ale w tej firmie wszystko jest mozliwe

gość

głupa pala jak na razie a kary sa wysokie od 30,000 do 500,000 euro

gosć

wie ktoś jaka płaca będzie w tym roku skoro weszła płaca minimalna w niemczech dla pracowników oddelegowanych

czarny

Narzekać to każdy potrafi.Ja byłem tam 3 lata w Pforzheim za czasów Kazia może teraz nowi nie wiedzą kto to jest ale starzy wyjadacze znają gościa.Robota jest ciężka ale jak ktoś jest dobry to zarabia dobrą kasę,na początku tak jak wszędzie za grosze się robi.Kierownictwo to odrębna sprawa ciężki temat Stary w porównaniu do młodego to facet z klasą bo z młodym to można pogadać chyba tylko o pączkach zresztą takowego przypomina.Powiem teraz z mojej perspektywy gdyby to było bliżej Polski to za te pieniądze można tam porobić ale 1100 km to za daleko.Generalnie robota dla prawdziwych facetów a pijaków,obiboków i ściemniaczy przez te 3 lata to poznałem multum.Większość chce zarobić a się nie narobić byli tacy nawet co mieli 3 tysie w PL i tu przyjechali i po 2 dniach mówili:'Ja mam 3 tysie w PL to jadę do domu'żal normalnie za taka ściemę.Podsumowując moją trzyletnią przygodę trzeba tam (usunięte przez administratora) bez ściemy jak dłużej porobisz i będziesz dobry to z czasem dostaniesz dobre pieniądze.Towarzystwo to mieszanka całej Polski ale lewusów i pijaków jest tam mnóstwo.Ja generalnie dobrze wspominam tamtą pracę jakby ktoś chciał to na priv e-mail baart2@wp.pl napiszę bardziej szczegółowo.Pozdrawiam całą moją ekipę z Pforzheim.

byly pracownik

przepraszam za gramatyke i bledy ortograficzne,widocznie nie jestem wystarczajaco dobry by pisac na tej stronie,zapomnialem,ze tu sami geniusze piszom,ktorzy krytykujom samych siebie,jeszcze raz najmocniej wybaczcie muj tekst,Zresztom zobaczcie sami jak jest naprawde POZDRAWIAM

byly pracownik

witam wszystkich zainteresowanych prawdom sensacjami i opiniami o kabarecie zwanym iter-service.wiem do czego isnieje ta strona wiec nie bedzie ublirzania wyzwisk lub nazwisk bo w wiekszosci ludzie wiedzom o co i o kogo chodzi.wiec dosc dlugo tam pracowalem by muc napisac prawde, ktorom widzialem slyszalem,ktora dosiegla i mnie,mi zawsze bylo obojetne kto i gdzie pracuje bo wszyscy majom szanse na prace i zarabianie waluty.trzeba by zaczac od samej gury na poczatek kabaret ktury zwie sie biuro Wloclawek zalatwienie tam czego kolwiek to cud od Boga w wiekszosci przypadkow zalatwiajom ale z duzymi problemami i uwazajom sie jakby zjedli wszystkie rozumy,oszem by pzyskac nowych naiwnych,zdesperowanych,tak sa zyczliwi i wciskajom do glowy glupoty,jak zresztom zaraz puzniej inne glupoty wciskajom tak zwani kierownicy francja belgia niemcy to klika,ktura by zarzadzac pracownikami i systemem powinna zrobic matury,nie trzeba byc alfom i omegom by szybko na wlasnej skurerze jak wyglonda to w realu,lub popytajcie ludzi kturzy tam robiom dlurzej to samo uslyszycie.Dla przybylskich i reszty kliki nie liczysz sie ty jako czlowiek lecz twoje rece,Umowy,ktore rozdajom nowym pracownikom to parodia i nie wierzcie nie ma szans na inne.Klamstwo,obluda to obiecanki ktore som stalym zaloncznikiem przy umowach.Ludzie idom na to bo im wierzom w obiecanki a czy ktos powiedzial jaki jest przemial ludzmi na niemczech lub belgi?to sie w glowie niemiesci.Zarobki w realu tez sa inne mozna i ponarzekac ale nie ma tragedji.oczywiscie nowi to nie to samo nie dostanom tyle co im proponowano.Dopiero po przyjezdzie na miejsce i popracowaniu troche slysza slowa cytuje'no wie pan...'od paru lat te same pieniondze,tak prawdom jest,ze do tego by ludzi karac i ukracac na karzdym kroku najlepszym sposobem jest finansowo,owszem sa plusy masz pokuj,luzko,auto do pracy itp to jedyne dobroci tego kontraktu.Moim zdaniem oni funkcionujom tylko dzieki ludziom ktorzy odwalajom kawal ciezkiej pracy by nabijac portwele szefostwu,nie pisze o chlopakach bo to malo istotne jac som czy pijom ile itp takie zeczy sa malo istotne,istotom jest to ze nalezalo by poczac zmiany ale od gory nie miedzy ludzmi dla nich szacunek za ciezkom prace,wiem co mowie bo robilem z nimi.Coda widzialem i slyszlem przez te lata i mge powiedziec glupota niby kierownictwa nie zna granic.Malo tego w wiekszosci sa bezkarni wielu ludzi prubowalo dobrac im sie do skury lecz to walka z wiatrakami w Polsce nie ma szans bo obstawieni sa dobrymi adokatami,kturzy kombinujom jak z ludzi i ich cierzkiej pracy zdoic jak najwiecejPopytajcie ludzi bywaly przypadki gdzie ludzie lamali palce rece nogi jak firma sie nimi zajmowala?dramat sami sobie radza jak moga mowa francja belgia,tak kierownictwo pomaga w takich sprawach,na dziendobry zapytajcie o opieke zdrowotnom np szpital bo sa karty zdrowia,malo kto onie pyta bo nie wie,one zazwyczaj przetrzymywane sa we Wloclawku a rozdawane pod koniec waznosci co utrudnia wizyte w szpitalu bo to puzniej sa spore platnosci oczywiscie dla pracownika i klopoty bo jest sie na terenie obcego kraju,no cuz itp itd na pytanie czemu szanowny kierownik odpowiada nie wiem,wiec kogo nalerzy pytac?tak sa dupasy kture lepiej zarabiajom troszke wiecej jak inni no cuz tak jest wszedzie.Praca jak praca nie jest lekka napewno fizyczna wiec twojom decyzjom jest czy chcesz czy nie.tak jak mowilem jestes dobrym pracownikiem gdy nie wolasz nie klucisz sie z przelozonymi o to co ci sie nalerzy badz cicho rob swoje podpisuj wszystko co ci podsunom,wtedy tak jestes dobrym parobem i uslyszysz slowa takich ludzi firma potrzebuje i ceni,w wiekszosci nie wiecie jakie ukryte sa mozliwosci i co naprawde wam przysluguje bo to jest ukrywane,jakie teksty i sytuacje slyszalem w jaki sposub obnosza sie i co mysla o karzdym t sie w glowie nie miesci,Udawalem ze nie slysze robilem swoje o zalezalo mi na pracy i zarobkach jak w wiekszosci ludzi podjolem prace bo mialem troche problemow i to byla moja szansa pracowalem pare lat w tej firmie lecz gdy unioslem glowe w mojej racji stalem sie nie wygdny i co sie robi pozbywa sie takich ludzi.kierownictwo atmosfera kontakt z pracownikami zbudowany jest na zasadzie klamstwa obludy szantarzu i sabotarzu tak to postrzegam.przykro to pisac ale to prawda.jedyne co widzialem i slyszalem na wlasne uszy to tydzien moze dwa kiedy to niby kierownictwo zmienilo swoje nastawienie po smierci jednego z chlopakow ale na krutko by zadobrze nie bylo.czemu pan Przybylski nie wysle ich do szkoly po matury i nauki jak zarzadzac systemem i ludzmi.daje wam slowo sa chlopacy ktorzy mogli by pokojnie zastompic tych pseudo kierownikow,tak zwanych pozorantow,ktorzy bojom sie o swoje tylki posadki gdzie zarabiajom kasiorke majom swoje mieszkanka autka do dyspozycji a ludzie spiom jeden drugiemu na glowie lub gniotom sie w smochodach,owszem to nie lekka praca byc kierownkiem odpowiedzialna ale jesli zajmujesz sie tym co do ciebie nalerzy,a nie obwochiwaniem pracownikow i uprzyksz

Prof. Bralczyk :)
@byly pracownik

Przepisz to proszę raz jeszcze, bo być może treść merytoryczna jest OK ale szczerze mówiąc tego aż nie chce się czytać bo byk za bykiem, bykiem podparty. Ja zmęczyłem się po dwóch zdaniach i reszty nie mam zamiaru czytać. Oczy mnie bolą.

@Prof. Bralczyk :)

Stary Twoja ortografia i gramatyka to załamka . Nie wiem jak Ty masz czelność zarzucać komuś że jest bez matury, Ty z pewnością nie skończyłeś podstawówki .

konkurencja

Jeśli ktokolwiek z Was ma zamiar podjąć pracę (za granicą lub w kraju ) i bierze za cel firmę All Service to dużo rozsądniejszym posunięciem będzie wybór firmy bliźniaczo podobnej - w sensie struktury i systemu funkcjonowania - ale znacznie lepiej traktującej pracownika jako indywidualną jednostkę pracującą. Mowa o firmie POLKAM z Włocławka. Aktualnie firma poszukuje pracowników z doświadczeniem ale i osoby do przeszkolenia są mile widziane. Praca na zbrojarniach w Niemczech, Austrii, Wrocławiu i Dąbrowie Górniczej. Stawki godzinowe NETTO, ustalane indywidualnie z każdym pracownikiem wg doświadczenia lub umiejętności. Umowa o pracę lecz na najniższej krajowej, reszta w kopercie. Zakwaterowanie na koszt firmy, wyżywienie na koszt własny. Zjazdy do domu: Zagranica - co 6-8 tygodni; Krajowe - co tydzień. Praca zmianowa po 12h przez całą dobę + ew. soboty po 8h w zależności od ilości pracy.Odzież robocza 2 razy w roku na koszt firmy. Surowe dane: - ZAGRANICA - zarobki od 1400 do 1700 euro netto za pracę w pełnym zakresie godzinowym. - KRAJ - zarobki od 3000 do 4300 zł netto za pracę w pełnym zakresie godzinowym. Przy czym niższe wynagrodzenie dotyczy osób dopiero zatrudnionych lub uczących się "fachu" a wyższe dotyczy osób doświadczonych i ze stażem. Kontakt w biurze lub w miarę możliwości u kierownika danej komórki. Zapraszam

kujawiak

a nie łatwiej by Ci było jak byś poszedł do firmy i to się osobiście spytał!

DABEL

DLACZEGO,NARMALNI,LUDZIE,SIE,NIEZKRZYKNA,I,WKONCU,NIEZAMKNA,TEJ,DZIADOWSKEJ,DZIALALNOSCI,JAKA,JEST,ALL-SERVISE,RZEBY,DALEJ,LUDZI,UCZCIWYCH,NIE,OKRADALI,ZA,URLOPY,NADGODZINY,BO,NASZA,INSEKCJA,WTEJ,SPRAWIE,NIEROBI,NIC,CZEBA,TO,RUSZYC,NA,TERENIE,NIEMIEC,ZGLOSIC,TAM,DO,ARBANCAJTU,ALBO,NA,POLICJE,WTWDY,SIE,ZANICH,WEZNA,LUDZIE,OGARJNIJCIE,SIE,WKONCU,ZRUBCIE,ZTYM,COS,POZDRAWIAM

kujawiak

Sytuacja w Firmie jest dobra,ba nawet bardzo dobra....ale tylko dla Przybylskich.

diabel

witam,wszystkich,kturzy,odwiedza,opinie,na,temat,tej,firmy,niepolecil,bym,jej,najgorszemu,wrogowi,poniewarz,robia,ludzi,w,wala,ale,tylko,polak,jest,tak,glupi,rze,daje,sie,robic,w,trombe,(usunięte przez administratora)

master

oj bo wcześniej był tu chyba jakiś post w którym pracownik się chwalił małymi kradzieżami, ale widocznie był to post niezgodny z regulaminem

diabel
@master

niewiem,kto,broni,tej,firmy,porzal,sie,borze,dawno,powina,byc,zamknieta,za,te,wszystke,przekrenty,gdyby,byla,taka,morzliwosc,rzeby,dobrac,sie,donich,na,terenie,niemiec,to,dawno,by,ja,zamkneli,a,tak,czuja,sie,bez,karni,pozdrawiam,wszystkich,narmalnych

DIABEL

PRACOWALEM,WTEJ,DZIADOWSKIJ,FIRMIE,PRAWIE,ROK,TERAZ,ZNOWU,SIE,OGLASZAJA,W,LOKALNEJ,PRASIE,RZE,POCZEBUJA,LUDZI,DO,PRACY,DZWONILEM,DONICH,JAK,USLYSZELI,MOJE,NAZWISKO,TO,ODRAZU,MI,PODZIEKOWALI,PONIEWASZ,MIELI,Z,MOJEJ,STRONY,TROCHE,KLOPOTUW,JERZELI,BY,TAK,KARZDY,POSTOMPIL,JAK,JA,TO,TA,FIRMA,BYLA,BY,DAWNO,ZAMKNIETA,ALE,JAK,KTOS,TU,NAPISAL,NA,FORUM,RZE,POZOSTALI,TAM,TYLKO,DESPERACI,I,CI,CO,NIC,INEGO,NIEPOTRAFIA,ROBIC,SIEDZA,PO,20,LAT,WTEJ,FIRMIE,A,JEZYKA,NIENAUZCYLI,SIE,NI,WZOMB,JEDNYM,SLOWEM,TLUMOKI,

Jarek

Jakie znowu drobne kradzieze i jaka ostrożność, nic nie rozumiem z tego postu, all service ma jakieś problemy z pracownikami?

W Nowym Roku życzę Panom (usunięte przez administratora)aby ich tak jak w poprzednich latach nie opuszczały pieniążki i ...kilogramy. Dużo,dużo niech tego mają !!!

aja

wszystko jak najbardziej ok:)

CW

Nie,łatwo tam się dostać,wystarczy udać się na ulicę Reymonta i zgłosić się do kpt.Piaseckiego.A jeżeli chodzi o pytania to należy spodziewać się takich: 1.czy posiada Pan konto w banku? 2.czy posiada pan potrzebę regularnych,terminowych wypłat? 3.czy ma Pan ważne badania lekarskie do pracy? 4.czy jest Pan abstynentem? I uwaga: jeżeli chce Pan zdobyć tą pracę i stać się udziałowcem,budowniczym wielkiego sukcesu Przybylskich proszę na te wszystkie pytania odpowiedzieć NIE.

Zostaw merytoryczną opinię o AllService Sp.z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w AllService Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AllService Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AllService Sp.z o.o.?

AllService Sp.z o.o.
1.8/5 Na podstawie 169 ocen.

AllService Sp.z o.o.