Olimp S.C. Salon Meblowy

Żyrardów

Opinie o Olimp S.C. Salon Meblowy

Xyzqwwr

Ktos tu sie pomylil, poniewaz Zyradowsko- Koninski olimp nie produkuje mebli. Nie pojmuje myślenia ludzi zarządzających ta firma. Jest wrażenie jakby ciągle coś kombinowali. Regularna wymiana pracowników, rzadko kto zostaje na dłużej. Jeszcze bardziej mnie dziwiła obecność Pani A., która nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi i sklepami. Oddawała wszystkie swoje obowiązki pracownikom. Właściciele jeden i drugi to cholerycy, którzy niezwykle prostacko odzywają się do pracowników. Nie ważne na jakim stanowisku jesteś, robisz tam wszystko i najlepiej za darmo.

sernik
@Xyzqwwr 25.06.2016 06:28

zgadzam się! warunki zatrudnienia smieszne

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Olimp S.C. Salon Meblowy? Zapraszamy na nasze forum.

xyz
@admin 15.08.2015 12:16

Jedyny plus to taki ,że płaci na czas.Niestety nie szanuje dobrych pracowników,częste zwolnienia bez podania przyczyn.

Zostaw opinię o Olimp S.C. Salon Meblowy - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olimp S.C. Salon Meblowy