Opinie o AP Edukacja w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AP Edukacja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AP Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Łódź

zatrudniony

Jestem pracownikiem AP edukacja więc ustosunkuje się do wpisu Pana, który był zapisany na logistyka. Grupa może zostać rozwiązana i Państwo są o tym informowani, jeśli osoby w trakcie nauki zrezygnują i będzie zbyt mała liczebność grupy. Zapewne tak się stało i w tym przypadku. Jednak nigdy szkoła nie pozostawia takich osób samych. Proponujemy: przepisanie na inny kierunek co jest możliwe w przypadku technika logistyka, gdyż realizowane są podczas pierwszego semestru efekty wspólne, czyli pierwszy krok wspólny dla wszystkich zawodów. Nie ma tez problemu z przeniesieniem do innej szkoły, gdyż ten semestr będzie Pan miał już zaliczony, więc pan nie płaci pieniędzy zapłaconych na poczet nauki. AP Edukacja nie jest jedyną firma gdzie są takie procedury, gdyż każda szkoła w ten sposób postępuje. Pan pisze o kosztach, radze się zorientować jakie koszty liczą sobie inne szkoły za czesne. Przekona się Pan że nasze czesne nie odbiega od innych.

Pracuje w tej firmie kilka lat w sekretariacie. Dlatego mam obraz sytuacji nauczycieli i uczniów. Wydaje mi sie, że część wpisów jest przesadzona. Każdy tak naprawde może wejść i napisać co tylko chce, nawet firma konkurencyjna. Drodzy Państwo zwracam sie w tej chwili do nauczycieli-podpisali Państwo nową umowę, dotyczacą terminów wypłat. Informowani są Państwo aby składac rachunki każdego miesiaca. Bardzo często nie skłądacie państwo systematycznie w kazdym miesiącu, tylko kumulujecie po 2mc, nawet po 3 lub 4mc i oczekujecie Państwo wypłaty w kolejnym miesiacu. Przy podpisywaniu umowy każdy był proszony o zapoznanie się z nią. Moze i firma ma gorszy okres, ale prosze przy pisaniu złych opinii o firmie spojrzec tez na swoja postawę, do której mozna tez mieć wiele zastrzeżeń. Nie bedę tu wypisywać ponieważ każdy kto zanalizuje sobie swoje zachowanie i postawę wobec szkoły bedzie wiedzial.

Pracownik X

Szkoda Szkoły, to była jedna z lepszych prywatnych szkół, powodem tej sytuacji jest złe zarządzanie, mam nadzieje że podniosą się, przecież idzie się dogadać. Dobrze wspominam szkołę i przełożonych. Czytałam o nowych nazwiskach, to chyba nietrafione zmiany, a w szczególności, że nie ma Pani Danuty, bo to ona wszystko trzymała. Profesja padła, bo źle była zarządzana i teraz te same osoby zarządzają AP Edukacją, kto na To wpadł! Szkoda :-(

assssia

czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy Sekretarki w Białymstoku? Jakieś opinie? jaka umowa i wynagrodzenie?

Sprzedawca

Ogłoszenie rekrutacyjne stanowilo o naborze na pracownika ds. obsługi klienta, wykonywania czynnosci administracyjnych. Na miejscu okazalo sie, iz szukaja przedstawiciela handlowego, który bedzie wciskal ludziom kursy obsługi Worda, Excela itd oraz zaskoczy ich swoja wizja marketingową. Wszystko za niecałe 1,5 tys PLN. To juz 3ci miesiąc jak kogos szukaja, bo ciagle widze ogłoszenie na pracuj.pl

Jaka ma Pani wizje odnosnie rozwoju firmy? jak chce Pani poprawic sprzedaż?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ilona

I ja również nie otrzymałam zapłaty za prowadzone zajęcia na kursie. Jak kurs jeszcze trwał, to z opóźnieniem, ale otrzymywałam zapłatę. Niestety kurs się już zakończył i za ostatni miesiąc zapłaty nie otrzymałam. Na dodatek ignorują całkowicie moje wezwania do zapłaty. Odradzam współpracę. Tak się nie robi. AP Edukacja wielki wstyd. Jeżeli sytuacja się nie zmieni to zwrócę się do mediów lokalnych. Myślę, że na moim obszarze są i inni oszukani przez AP Edukacja.

joga

Informacja nie potwierdzona - właściciel podobno planuje oddać szkoły w nowe ręce, jakiejś firmy którą założyli od zera, a obecna ma ogłosić upadłość czy coś takiego. Jeśli to prawda - nie odzyskacie swoich pieniędzy. Ja na szczęście wywalczyłem po długich bojach. Walczcie. Pozew zbiorowy czy coś takiego...odmowa przyjścia na matury, egzaminy do pracy...ale razem,nie oddzielnie.

WROCŁAWW

Czy ta firma AP EDUKACJA we Wrocławiu wypłaca wynagrodzenia nauczycielom????? we Wrocławiu chyba nie!!!!

Jarek

Zostałem oszukany przez AP Edukacja. Zapisałem się na Logistykę i powiedzieli że kierunek rusza. Po 6 mieś nauki dostałem telefon, że kierunek nie uruchomi się. Ja wkurzony myślę co robić. AP Edukacja nie zaproponowała żadnej pomocy, tylko radzili by ja nie zapomniał dokumentów swoich. Pieniądze wpłacone miały już zostać u nich, ale się szybko obudziłem i znalazłem w necie prawo i rady ludzi. Rozwiązaniem jest - Złożenie prośby w pisemnej formie z potwierdzeniem przyjęcia, o zwrot czesnego. Czekacie do miesiąca, ale nie wypłacić nie mogą. Będą wam mówić kłamstwa w AP Edukacji, ale nie ufajcie. Szkoda, że Polskie służby, nadal nie mogą sprawdzić AP Edukacji pod wszystkimi względami. Nauki w AP Edukacji nie ma, a teraz i kartkę wydrukować nie są wstanie, a za rok chcą 2000zł !!!

gość

Są niewypłacalni. Cztery miesiące czekam na wypłatę. Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem.

W

Jest kwiecień, a ja nadal czekam na pieniądze za listopad. Rachunek podpisany w grudniu, więc według umowy powinnam otrzymać wynagrodzenie w lutym. Ale gdzie tam. Centrala wije się jak węgorz, żeby tylko nie sprecyzować terminu wypłaty. Jak widać obowiązek przestrzegania umów w tej firmie obowiązuje tylko jedną stronę - pracownika.

LilaLila

Ha, a ja ubolewałam, że nie dostałam pracy w AP w Olsztynie... Z powyższych wpisów widać, że nie mam czego żałować - i tak nadal jestem bezrobotną nauczycielką. Może we wszystkich tego typu szkołach jest podobnie, skoro ciągle są od nich ogłoszenia, że zatrudnią... A tak w ogóle to na opornych pracodawców są skuteczne: Państwowa Inspekcja Pracy, ZUS i Urząd Skarbowy, który prześwietli ogółem finanse właściciela szkół czy tez organizacji, która ją prowadzi; starostwie nie mówiąc, jeśli dają dotacje na ponadgimnazjalne lub policealne szkoły.

Czarna

Jeżeli są wypłacane terminowo za kursy to dlaczego ja od października czekam??? A przecież kursant zapłacił za szkolenie.

Rakasta
@Czarna

Nie mogę uwierzyć w to co czytam... byłam nauczycielem w Ap Edukacja, po skończonych zajęciach na kursie od razu prosiłam o wystawienie rachunku, licząc iż Ap Edukacja zgodnie z umowa po miesiącu wypłaci mi wynagrodzenie. Niestety ta szkoła i Dyrekcja ma swoją taktykę...zwlekanie z wystawianiem rachunków do podpisu. Dzwonisz , mailujesz, prosisz i nic... temat tabu. I tak czas ucieka... jak podpiszesz już rachunek (po jakimś miesiącu od zakończenia szkolenia)czekasz na wysyłkę rachunku do Centrali. Często trwa to kilka miesięcy ... znowu gra na czas. Zdarzyć się może,że twój rachunek po prostu zaginie,jeśli po tych kilku miesiącach zapytasz, czy został wysłany do zapłaty. Sekretarki wcale nie kryją się z tym i oznajmiają ,że Dyrektor zgubiła rachunki. No i błędne koło prosisz o ponowne wystawienie rachunku- znowu trwa to około miesiąc, podpisujesz z datą bieżąca. Nie ważne, że pierwszy rachunek podpisałaś w maju, duplikat podpisujesz w lipcu i obowiązuje umowny okres zapłaty....rachunek znowu czeka kilka miesięcy na wysyłkę. Heheh zabawne to. Niesamowita taktyka, gra nie na czas. Dyrekcja beztroska, niczym się nie przejmuje, nigdy nie przeprosi za taką sytuację.

ona
@Rakasta

To nieprawda że to Dyrektorzy gubią rachunki. Te rachunki są w Centrali tak naprawdę. Ale wiadomo, Dyrektor nie może tego powiedzieć bo będzie miał...... . Więc wersja dla osób pytających jest taka że te rachunki nie doszły do Centrali. A powód rzeczywiście jest taki aby grać na zwłokę.

ade
@Czarna

Nie zgodze się. Rachunki nie są wypłacane w terminie. Jesli szkolenie odbyło się w styczniu a zapłata jest w kwietniu, to gdzie jest zachowany termin, o którym mowa? I zapłacone jest tylko dlatego, że nauczyciel odmawia kontynuacji prowadzenia szkoleń ,dopóki nie otrzyma swoich zaległych pieniędzy.

WROCŁAW
@ade

AP EDUKACJA nie którym nauczycielom nie wypłaciła za tamten rok 2015r (za cały semester).Czy szanowna dyrekcja myśli zapłacić???? czy chodziło tylko o oszustwo i wykorzystywanie ludzi??

Współpraca i komunikacja

Od nauczycieli i współpracowników oczekuje się wystawienia poprawnie rachunków i wypełnienia kart godzin. Niestety często na rachunkach brakuje niezbędnych danych, są błędy w liczbie godzin i/lub brak karty godzin... Zleceniobiorcy zwlekają z korektą, nie można się do nich dodzwonić, a potem wielkie zaskoczenie, żale i pretensje, że rachunki nie są zapłacone na czas... Bądźmy obiektywni: osobiście nadzoruję rachunki wykładowców, z którymi współpracuje przy kursach krótkich i należności są regulowane terminowo. Nie są to drobne kwoty za dwadzieścia godzinek tylko należności sięgające kilku tysięcy - wszystko jest wypłacone zgodnie z umowami. Negatywne opinie tutaj wypisują wciąż te same osoby - zatem ich przypadek jest losowy...to przykre... Pani "K" np. zdążyła wypowiedzieć się już ponad sześć razy - czy na podstawie wypowiedzi tej jednej osoby można zbudować opinie o firmie? Firma zatrudnia blisko 1000 osób w całej Polsce, stwarza możliwości uzyskania dodatkowego dochodu, dla wielu stanowi jedyne miejsce zatrudnienia. Gdybyśmy mogli zapytać o opinie każdą z zatrudnionych osób, dopiero wówczas można byłoby mówić o tym jak jest naprawdę... Wszystkim, którzy źle życzą Firmie zalecam zastanowić się czy rzeczywiście, w niżu demograficznym umożliwienie nauczycielom zarobienia dodatkowych pieniędzy, jest aż taką straszną zbrodnią ?

wkurzona
@Współpraca i komunikacja

Czemu kłamiesz?! to jest przykład manipulacji i kłamstwa w tej firmie! Wstyd! mają racje, czas z Wami coś zrobić, PIP nie pomaga, płacicie im? Może prokuratura? albo CBA ?

wściekła
@Współpraca i komunikacja

Haha! Dowcip roku! Moje rachunki są zawsze składane w terminie i bezbłędnie, a jakoś nie otrzymuję wynagrodzeń w terminie i nie mówię tu o opóźnieniach jednomiesięcznych. Więc po co tak kłamać? A jakby Tobie nie wypłacili to już widzę co by się działo.

Trenerka
@Współpraca i komunikacja

Co za bzdury, brak wypłat to jedno, a szanowanie pracownikow? brak brak brak! z tego co słyszałam to juz części oddziałow nie ma, a na stronie podaja ponad 20? Chyba jest jakas obawa podania prawdziwych informacji. Ja juz odzyskalam kase ale juz nie prowadze zajec, bo teraz tylko chyba mozna utopic swoj cenny czas.

@Współpraca i komunikacja

Czemu Pani kłamie że pieniądze są wypłacane terminowo???,Proszę się najpierw zastanowić co Pani pisze.Naprawdę chcą Państwo aby wszystkie osoby którym Państwo zalegają z wypłatą i innymi należnościami zaczęły tu pisać?,Zamiast pisać brednie że to rachunki są przez ludzi źle wypełnione i dlatego nie mają wypłat proszę lepiej napisać ilu kontrahentom już Państwo zalegają z wypłatą bo jest tego dosyć sporo na skale wszystkich oddziałów.Czy Pani się zastanowiła w ogóle co Pani pisze?, Już sama sobie Pani przeczy,stwierdzeniem że to wina ludzi bo nie odbierają od Państwa telefonów. Niech się Pani zastanowi i pomyśli logicznie czy jeśli ktoś czeka od paru miesięcy na zaległą wypłatę nie odbierze telefonu??? Niech Pani nie będzie śmieszna bo to właśnie do Państwa nie można się już dodzwonić w sprawie zaległych wypłat,zresztą na meile też Państwo nie raczą odpowiadać w większości. Więc niech już Pani lepiej zamilknie i nie będzie śmieszna, bo czekanie na zaległą wypłatę tyle czasu, zwodzenie przez Państwa,i wątpliwości czy ta wypłatę się w ogóle jeszcze otrzyma nie jest niczym komfortowym.

WYKŁADOWCA
@Współpraca i komunikacja

Jaka karta? Oczy Ty piszesz. Świadczyłam usługę wykładając u nich kurs z rachunkowości, szkoda mówić. Informacja o naborze wykładowcy w poniedziałek a ja prowadzę szkolenie we wtorek (ten sam tydzień), gdzie na przygotowanie materiałów jest 24h. a informacja o kursantach co oni oczekują na 20 godzinnym kursie brak - czy początkujący czy zaawansowani. Brak wypłacalności, brak kontaktu z Centralą, bo tam już dotarłam. Ani odpowiedzi z ich strony. Na szczęście ten kurs był refundowany z PUP. i tam się w najbliższym czasie udam. Może oni coś wskórają.

Czarna

Mnie też tak obiecali i teraz cisza... Nawet nie odpisuje... Oszuści trzeba coś z nimi zrobić

k

Tak z ciekawości. Jak dużo osób czeka jeszcze na pieniądze za październik? Już nie wiem co robić. Pisałem mail do właściciela, ale w moim wypadku nie było żadnej reakcji. Centrala też kłamie, bo obiecywali pieniądze w pierwszym tygodniu marca. Ta firma się chyba niedługo rozleci.Tylko co z naszymi pieniędzmi.

Zgadzam się w pełni Ci któży pracowali w Profesji mieli coś do powiedzenia, reszta to smutne ale prawdziwe tępaki! Nie ma to znaczenia na jakim stanowisku jesteś i, i tak traktują Cie okropnie. I JESZCZE JEDNO GDZIE JEST PIT??Kolejny rok i problem !tam jest jeden (usunięte przez administratora) a nie szkoła,a w pseudo centrali to pracują mało inteligentne osoby!!

api

Ja napisałam wczoraj mejle na podane wyżej adresy do właściciela i prezesa. Pieniądze dostałam na konto dzisiaj, czyli reakcja ekspresowa. Czekałam prawie dwa miesiące.

Balbina

a możliwości są nikłe skoro cała kasa poszła na reklamę telewizyjną. O kilka lat za późno na reklamę. Konkurencja urosła w siłę, teraz to szkoda już na to kasy. Najlepiej uregulować zaległości z podwykonawcami i zawinąć się z rynku. Tej firmie już raczej nic nie pomoze.

@Balbina

Coś więcej o tej reklamie? Bo ja praktycznie TV nie oglądam to nie zorientowana.

Trener Zły
@K

Jak mi nie zapłaca to ja im zrobie reklamę w TVN Uwaga, to będzie reklama i za darmo....

Uwaga na tą firmę 1

Uwaga na tych oszustów, od 2 miesięcy nie mogę się doczekać aż mi wypłacą wynagrodzenie.Potwierdzam, ta firma to dno i wyzysk ludzi.

@Uwaga na tą firmę 1

Tylko 2 miesiące? Ja już czekam 4 i ciągle mi odpisują, że wypłacają w miarę swoich możliwości.

bunia

sporo tutaj negatywnych opinii wiem jedno chodze do szkoły i zajecia sa na poziomie o dziwno i przygotowuja do egzaminów a byłam w innych szkolach i zajec nie było

@bunia

Zapewne dlatego, że to nam nauczycielom zależy, aby Was przygotować i staramy się, żebyście nie wiedzieli, że nam nie płacą, bo to trochę wstyd się przyznać przed słuchaczem do czegoś takiego.

ja siedlce
@bunia

Oho, dział PR próbuje ratować sytuację. Ale niestety, jest jak jest. Ta szkoła i ta praca to najgorszy syf jaki może być.

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Edukacja?

Kandydaci do pracy w AP Edukacja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Edukacja