Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family Life Poland sp. z o.o. w

Gregory

witam wszystkich jestem tu od dawna ale dziś postanowiłem sie wpisac pierwszy raz DZIŚ KOLEJNY DUBLECIK !!!!!!! Życie jest piękne ! Pracuję do niedzieli a potem święta i po świetach od czwartku już kolejne spotkania !!! Wrócę do was w nowymroku Zdrowia, szcęścia, pomyślności i spełnienia marzeń !!!

Wrocław

(usunięte przez administratora) informacje o naborze są na stronie w zakładce KARIERA

Zainteresowana

Witam, Czy ktoś może zna adres mailowy do oddziału we Wrocławiu? I gdzie znajdę informację o naborze do pracy na posczególne stanowiska, na stronie tych informacji nie nalazłam. Z góry dziękuję

DZIWNY

Czytam wszystkie opinie na tym forum... i powiem jedno- ta firma musi byc ok. Mam spore doswiadczenie i moge powiedziec, ze takiego pracodawcy to ze świeca szukać. no wlasnie .. .dlaczego inni nie moga tak postepować ? nie zalezy im na dobrych opiniach czy chęc zysku odebrała im rozum ... odpowiedzcie sobie sami

Akwizytor

Byłem bardzo spięty ,cały się trząsłem myślałem, że potrzebują kierowce.

Pytanie czy ma Pan prawko? tak. czy ma Pan samochód .Tak to zostanie Pan AKWIZYTOREM

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Pracownik działu rozliczeń
Świebodzin
Koimex
żurek

mamy umówione spotkania na konkretny dzień i godzinę ja jestem zadowolony

BOB

No dobra, a te spotkania to jak są organizowane? Chodzę po domach, firmach ... i nagabuję ludzi aby mnie posłuchali?

Pisznik

Prince Lion jest towarem luksusowym ale po tych kilku latach pracy juz wiem że ludzie kupuja go po to zeby byc zdrowi żeby pozbyc sie z domu tego calego syfu, Prince Lion jest potrzebny każdemu i spełnia swoje zadanie w każdych warunkach

regin

Lion nie jest luksusem tylko koniecznością

Sylwek

żurek - 2012-11-04 20:14:14 atmosfera super, świetny sprzęt zadowoleni klienci to czego więcej chcieć :) właśnie dziś dostałem propozycje pracy w Prince Lion i zastanawiam sie co robić? dzis był pierwszy dzień kursu gosc był rzeczowy, wyjasnił jak działa ten lion i pokazal powietrze odczuwalnie lepsze, ale czy faktycznie ludzie kupuja takie luksusy? przeciez jak sie zatrudnie iludzie nie bedą kupowali to mnie zwolnią i pewnie nie zapłacą

żurek

atmosfera super, świetny sprzęt zadowoleni klienci to czego więcej chcieć :)

Pisznik

tez nie narzekam jestem już piąty rok zanim znalazłem sie w Lionie bywało różnie nareszcie dobrze zarabiam i fajnie się przy tym bawię

żurek

zarobki dobre, ale można dogadać się jak chce się parcowac i dopasować godziny i dni pasuje mi ta dowolność, Pracuje juz ponad rok i nie planuje zmian chociaz były wzloty i upadki.

Z tego co tu piszecie wynika że mam sprzedawać \\\\\\\"technologię antyalergiczna\\\\\\\" ze zwrotem kosztów za paliwo? Czy to taka rewelacja? Wiadomo jak pracujesz to Ci płacą bo zarobiłeś nikt nie chce kasy za darmo! Ja rozumiem że pracownik wyraża się pozytywnie trudno mi uwierzyc że klienci po zakupie są tak podnieceni że pierwsze co robią to wypisują opinię o URZĄDZENIU na forum o PRACODAWCY? to musi być naprawde dobry sprzęt Ja dostałam zaproszenie na rozmowę, W każdym razie dzięki za pomoc w podjęciu decyzji! mam nadzieję że mnie przyjmą

andriu

tu Kalisz, tu Kalisz pozdrawiamy

Zenon

Medical System prince Lion jest też pod adresem Wrocław (usunięte przez administratora) piszcie wszyscy gdzie jeszcze. Ja też polecam ! a wy ?

Lidia

Jaki luksus ? Moim zdaniem Prince Lion to konieczność ! Co masz na mysli pisząc że nie wszyscy moga sobie pozwolić na taki luksus jak Prince Lion? Jesteśmy normalną, przeciętną rodziną z 3-ką dzieci, jestesmy nauczycielami mój mąż jest juz emerytowanym nauczycielem, \" nie przelewa się\", ale mamy świadomość że zdrowie mamy jedno, poza tym policzyłam to wszystko dokładnie oszczędzam juz od 1-szego miesiąca ponad 80 zł. i tak co miesiąc, za 3 lata mam Liona za darmo. Wierz mi jako rodzina nauczycieli mając 3-kę dzieci prowadzimy wszystkie ra (usunięte przez administratora) nki z ołowkiem w ręku inaczej sie nie da. Pozdrawiam p. Grzegorza z Prince Lion Dziekuję!

roksana

nie wszyscy moga sobie pozwolic na taki luksus jakim jest prince lion

Lidia

witam ! ja jestem z Gdańska i właśnie dziś zakupiłam Prince Lion wczesniej tę prezentacje miała moja siostra i ona tez kupiła, ale nie otym chciałam pisac w Gdańsku nie ma firmy Prince lion ale jest w Gdyni(usunięte przez administratora) . Jestem zachwycona Lionem ! pomijając te wszystkie atesty i opinie lekarzy, iso iinne certyfikaty to jest nic w porównaniu z tym jak on faktycznie działa nie zdawałam sobie wczesniej sprawy z tego ile mamy w domu róznych zarazków bakterii i ohydnego brudu którego nie było widac ! Polecam, polecam wszystkim !!!

Waldemar Chumrski

Zastanawia mnie to bardzo gdyż znalzłem firmę Prince Lion w kilkudziesięciu miastach w tym kraju to jest wprost niemożliwe ?

Waldemar Chumrski

Ile właściwie ta firma Family Life ma różnych siedzib w tym karaju ?

Zostaw merytoryczną opinię o Family Life Poland sp. z o.o.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Family Life Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Family Life Poland sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Family Life Poland sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 1036 ocen.

Family Life Poland sp. z o.o.