Weronika Chałupniczak Opieka nad dziećmi "SMERFOWA ZAŁOGA"

Wrocław

Opinie o Weronika Chałupniczak Opieka nad dziećmi "SMERFOWA ZAŁOGA"

Dagmara

Pracowałam tam.. atmosfera fajnie, miło ale uwaga na swoje składki, bo okazać się może że masz ledwo odprowadzane, mimo pełnego etatu w umowie.

milosz

To miejsce to tragedia. Kto moze niech zabiera dziecko. Banda zlodzieji. Oszukuja rodzicow kosztem dzieci,robia dobra mine do zlej gry. Przemoc psychiczna robaki w jedzeniu oszukiwanie na pieniadze brak wykwalifikowanych nauczycieli brud wszy glodzenie dzieci itd.itd.

gość

Smerfowa załoga nie jest ani przedszkolem ani żłobkiem. nie są wpisani do sanepidu we Wrocławiu. nie mają pozwolenia na opiekę nad dziećmi do lat 3 . można sprawdzić to w urzedach :)

Zostaw opinię o Weronika Chałupniczak Opieka nad dziećmi "SMERFOWA ZAŁOGA" - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Weronika Chałupniczak Opieka nad dziećmi "SMERFOWA ZAŁOGA"