Opinie o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Kambodża

Dostałem ofertę dla studentów na magazynie. Wymagana karta ISIC, podobno ubezpieczenie niekonieczne, a zakwaterowanie za darmo z transportem. Ile w tym prawdy? id logistics benelux b.v.

@Kambodża

Aby rozwiać Pana wątpliwości i odpowiedzieć na pytania prosimy o kontakt z naszym biurem numerem 77 307 00 56 lub poprzez email: vkve.marketing@gamil.com

@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

Przepraszam wkradła się literówka w adres e-mail. vkve.marketing@gmail.com

Bartek K

Praca mi się podoba dojazd tak samo i pieniądze i fajnie by bylo jak bym miał tygodniowo to bym się cieszył i to bardzo

@Bartek K

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony. Co do wypłaty, to proszę zgłosić w biurze chęć wypłaty tygodniowej.

AnonimK

Witam powiem tyle ze trzeba ich pilnować z ubezpieczeniem i prosić o wysłanie polisy na meila bo skończycie tak ja ze miałam wypadek w pracy i nie miałam ubezpieczenia bo odciągać z salaria to potrafią. I te niekompetentne panie które gubią sie w własnych kłamstwach chodzi o oddział w DEN HAAG

@AnonimK

Prosimy zgłosić się z tym problemem do naszego biura w Polsce.

@AnonimK

Jesteśmy też od rozwiązywania takich problemów, jeżeli miał Pan problemy z biurem w Holandii prosimy też zgłaszać to do biura w Polsce.

Magic

Nie polecam wyjazdu przez tę firmę. O każdą wypłatę trzeba się kłócić. Trzeba zapisywać lub pamiętać przepracowane godziny, bo inaczej nie ma co liczyć na dobrą wypłatę. Mieszkanie na hotelu Hoorn to jakiś żart. Obiady płatne prawie 40euro tygodniowo, podawane w plastikowych pudełkach. Większość nadaje się jedynie do wyrzucenia do kosza. Nie ma miejsca na ugotowanie sobie czegoś innego. Pranie oczywiście też jest platne, suszenie również. Za mieszkanie zabierane są kosmiczne sumyc (-2.45 od przepracowanej godziny), a warunki wcale nie są zachwycające. Czasem zdarza się po kilka dni siedzieć na domku bez pracy, mimo obietnic, że praca jest zapewniona. Do firmy nie można się dodzwonić, dopiero w firmie można cokolwiek próbować załatwić. Dodatkowo czas oczekiwania na busa z pracy czasem dochodzi do 2godzin, ponieważ w biurze pracuje zbyt mało kierowców. Nikt nic nie ogarnia. Nie polecam.

@Magic

Szanowni Państwo, jesteśmy też od tego aby takie problemy rozwiązywać. Prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem 77 307 00 56 lub poprze email: vkve.marketing@gamil.com

Magic
@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

Gdyby ktos odbieral ten telefon to nie pisalabym tej opinii XD

@Magic

W takim razie proszę zadzwonić pod któryś z tych numerów: 516 083 320, 508-569-326

Order picker

atmosfera jak w barze . Jedzenie na biurkach z KFC oraz pytanie . Gdzie sa ich kontrakty ... Lol ta firma to jakis zart . Solarisy oszukane na 100euro za tydzien pracy . Uwazajcie na ta fime i bron boze zdala od Baxshop .

Walcz z wiatrakami

Z tego co udało mi się dowiedzieć firma nie płaci ludziom za pracę . Trzeba będzie coś z tym zrobic, trzeba zgłosić w odpowiednie miejsce, niech takie agencyjki nieuczciwe przestaną czuć się bezkarne a fakt ,że przywożą do pracy ludzi którzy nie znają języka nie oznacza, że nie mają w Holandii znajomych którzy znają Niderlandzki i nie jedna nieuczciwość już zglosily.

@Walcz z wiatrakami

Czy osoby z Pana "dochodzenia" zgłaszały do naszego biura fakt braku zapłaty?

@Walcz z wiatrakami

Każdy problem i nie jasność prosimy zgłaszać do naszego biura 77 307 00 56

Niezadowolony

Miałem niestety nieprzyjemność współpracować z biurem w Tilburgu. Przyjechałem na zakwaterowanie poinformowano mnie że w ciągu 2 dni pójdę do pracy. Praca zaczęła się uwaga po półtora tygodnia , w między czasie chcieli mnie wysłać na stanowiska które nie aplikowałem. Przeniesiono mnie na zakwaterowanie w Den Bosh pokój 2 osobowy przejsciowy z łazięnką , niezadbany , z odchodami jakiś gryzoni na podłodze. z plamami a w środku cuchneło czymś zapach przypominał melinę. Pracowałem jeden dzień w firmie Zaandbergen zrezygnowałem na zakwaterowanie , i na transport czekaliśmy 2,5 godziny z pracy do domu. Pan Ryszard i Pani Renata to jakaś porażka...Obiecują mówią i na tym to się kończy. Umowa do podpisu nigdy nie widziałem , otatnio straszyli mnie że mi nie wypłacą pieniędzy za moją pracę , nastepnie że jak się dowiedzą czy pracodawca wypłaci mi pieniądze za przepracowany dzień to mnie poinformują brak odzewu . Przyjechałem do biura podpisać umowę to okazało się że osoby która się tym zajmuje nie ma jej . Moją opinią takie rzeczy jak umowa powinno się trzymać w biurze , wiedząc o tym że osoba ma się pojawić. Więcej nerwów, straconych pieniędzy , niż pracy . Nie polecam Po za tym k**** co mnie to obchodzi że jakiś pracodawca powiedział im że nie wypłaci im pieniędzy za mnie , za to że zrezygnowałem w pierszym dniu . Odradzam współpracy

@Niezadowolony

Bardzo nam przykro, że takie nieprzyjemności spotkały Pana. W razie jakichkolwiek pytań i problemu za każdym razem prosimy o kontakt z naszym biurem 77 307 00 56 lub vkve.marketing@gmail.com

Maestro

Dlaczego niektore wpisy sa usuwane przez administratora? Zwlaszcza te negatywne i mowiace prawde jak funkcjonuje VKVE Hahahaha...

@Maestro

Proszę uważnie przeczytać regulamin forum. Jako pracodawca nie możemy usuwać opinii. Tekst który gowork dodał na samej górze strony z opiniami "Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej."

Ola

Super firma

@Ola

Dziękujemy za opinie :)

Witam. Jak z wyplatami, są miesięczne czy tygodniowe?

M
@Anonim

Niektórzy mają miesięczne a niektorzy tygodniowe

@M

Wszystko zależy od pracy, ale tak jak wspomniał ktoś powyżej, czasami są wypłaty tygodniowe a czasami miesięczne.

Ewcia

Witam czy moze.ktos powiedziec cos o pracy w lidlu w zwaag? Jaka praca, czy warunki mieszkalne sa ok? Jak z wyplatami? Da sie zarobic?

Van

Porazka

Ola

Super firma

Marco

CZy ktoś wie gdzie pracuje ta Less z TFC SYLWIA Ciąpała

Zwaag

Mógł bym tu napisać bardzo wiele ,ale na razie się powstrzymam ,może za jakiś włożę do sieci wszystko co wiem !!!

Zwaag 1
@Zwaag

Aż tak źle?

@Zwaag 1

Czekmay na tę opinię, chętnie się z nią zapoznamy.

Sandra
@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

Czy w hierden są mieszkania i pracę

alex
@Zwaag 1

Ponad tydzień pracy , płacisz wysokie pieniądze za łóżko w pokoju. Zarabiasz może z jakies (usunięte przez administratora)euro , bo odciągają za każdą godzinę pracy , dodasz ubezpieczenie.

@Sandra

Pani Sandro mamy sporo ofert pracy, prosimy o kontakt z biurem +48 516 083 320

robert
@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

Macie sporo ofert pracy , a nie którzy siedza w domu juz tydzen i ciagle ta sama spiewka.

@robert

Panie Robercie czy sytuacja o której Pan pisze dotyczy Pana bezpośrednio? Jeżeli tak - to czy zgłaszał to Pan do nas? Prosimy o kontakt celem wyjaśnienia sytuacji

Johny

Praca bardzo przyjemna, kasa dobra, zostaję!

@Johny

Cieszymy się, że zostajesz!

Zainteresiwany

Witam wszystkich jakieś opinię o pracy na order picker w action jak wygląda z godzinami? Stawki? Mam 23 lata więc wiekowki raczej nie będzie opłaca się czy darować sobie?

@Zainteresiwany

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem +48 516 083 320, obecnie mamy oferty pracy na order pickera w Action, Lidl oraz Hessing.

Darek

Ja pracuję w ogrodnictwie z VKVE od 3 miesięcy i nie narzekam na jakieś nieodbieranie telefonu, brak pracy czy czasu wolnego... i nie rozumiem czemu tak piszą Ci którzy robią niby to samo...

@Darek

Dziękujemy za opinie i cieszymy się, że jest Pan zadowolony.

Darek

Polecam firmę , pracuję w Holandii od 2 miesięcy i jestem zadowolony!

@Darek

Dziękujemy za zaufanie i polecanie Panie Darku!

Katarzyna

Witam, chciałabym rozpocząć pracę z waszym biurem, ale na polskiej umowie, czy jest taka możliwość??

@Katarzyna

Pani Katarzyno, w tej sprawie prosimy skontaktować się z biurem +48 508 596 326

Janina

VKVE jest firmą rzetelną i uczciwą, dbającą o swoich pracowników. Ja wszystkie dokumenty związane z pracą za granicą załatwiałam w Oddziale znajdującym się w Kluczborku, u bardzo miłej Pani Kasi. Rekrutacja trwała bardzo krótko. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania, dokumenty dostałam jeszcze szybciej - wszystko jasne i czytelne. Bardzo sprawny kontakt telefoniczny to kolejny atut tego oddziału. Pieniądze za pracę na koncie w terminie. Cóż. Mogę tylko polecić!

@Janina

Pani Janino jest nam niezmiernie miło, że wszystko przebiegło sprawnie i jest Pani z nas zadowolona. Bardzo dziękujemy za opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. - Den haag

• Jak się pracuje w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Kandydaci do pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.