Van Kopen van Eijk

Opinie o Van Kopen van Eijk

Ja

Witam serdecznie, czy mogą sie jakieś osoby z biura wypowiedzieć o pracy. Ponieważ chce zaaplikować na rekrutera koordynatora aczkolwiek po wpisach watpię czy ma to sens żeby to takiego bałaganu sie pchać. Sama cudów tam nie zdziałam a ozerac sie nie chce. Czekam Na odp

Zostaw opinię o Van Kopen van Eijk - Den haag

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Kopen van Eijk