SK Organisatieadvies
counter
4 5 41 5 1
Dima

Od razu na proszę wszystkich żeby uważali na to oszustkę !!! . Zleca prace za które nie płaci , wykorzystuje naiwność ludzką. Czerpie korzyści z brudnych interesów okrada ludzi z borgu tłumacząc się że coś jest nie tak. W Hadze okradła dużo osób straszyła typkami z pod ciemniej gwiazdy . Uważajcie na to panią K. Już jej przyszykowali miejsce w piekle.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Czy w firmie SK Organisatieadvies są regularne szkolenia pracownicze?

Dima

Marcin
@Dima

Widzę że kogoś bardzo boli że Pani Kasia dorobiła się swoją ciężką pracą - to co Pan pisze to totalne brednie. Pani Kasia jest naprawdę wspaniałym człowiekiem zarówno w życiu prywatnym jak też służbowo. A jeśli mam być szczery to za te fuszery, które odstawiają w mieszkaniach Pani Kasi pseudo Polscy fachowcy to żenada - Złamanego grosza bym za to nie zapłacił. Sam osobiście często pomagam Pani Kasi i pieniądze zawsze są na czas. :)

@Marcin

Hmmm A czy PAN otrzymał wynagrodzenie za Te (usunięte przez administratora) co Pan wpisał? Z dala od tej maklerki Pani K!

Anna Nowy wpis
@Dima

Zgadza się,trzeba uważać

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 162 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w SK Organisatieadvies?

Czarek Nowy wpis

Bardzo niepokojące informacje zostawiliście. Jak to w ogóle jest możliwe ??

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

pyton34

normalna oszustka.bylem ogladac mieszkanie a tu na miejscu jeszcze dwie inne osoby juz czekaly na obrjrzenie mieszkania.zgodziulem sie na to mieszkanie no i co do dzis zero kontaktu do mnie ani umowy itp.Patologia a nie makler.falszywa itp. takich to tylko na stosie powinno sie palic

@pyton34

To jeszcze nic....mi kazała wpłacić zaliczke 400€ ...A potem ani kasy ani mieszkania...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 376 dni.

Czy pracodawca SK Organisatieadvies motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ada

Czy trzeba znać holenderski ?

Ewa

Jak najbardziej firma godna polecenia, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Kasią

Tomasz
@Ewa

Twoja opinia jest inna niż kilka negatywnych wpisów z tamtego roku, to dobry znak że sprawy w firmie się zmieniają na lepsze. Wiele wpisów dotyczy jednak firmy z pozycji konsumenta, może ktoś bezpośrednio związany z SK Organisatieadvies jest w stanie powiedzieć jak dobrze się tu pracuje? Czy warto próbować tu aplikować? Jestem ciekaw co powiecie, liczę na obszerne i rzetelne wypowiedzi osób zaznajomionych z tematem.

Tomasz

Na forum pojawia się wiele sprzecznych opinii na temat firmy SK Organisatieadvies. Jedne osoby są zadowolone z wynajmu, inne oskarżają tę firmę o poważne rzeczy. Może warto zacząć od początku i napisać czym dokładnie zajmuje się ta firma i jak wyglądała wasza dotychczasowa współpraca?

Jacek
@Tomasz

To pośrednik wynajmy mieszkań. Jak widać po wpisach: nie zbyt rzetelny!

Pawel
@Tomasz

Moja calkiem dobrze, mamy od nich studio mieszkamy drugi rok i jestem bardzo zadowolony. Ale na nich od zawsze byla jakas jazda, tez sie zastanawialiśmy czy ryzykować, polecal nam ich kumpel z pracy a opinie mówiły co innego. W sumie tu opinie anonimowe to każdego mozna z błotem zmieszać.

pyton34

odradzam te biuro.niby wszystko ladnie pieknie,a gdy przychodzi do podpisania umowy to nie odbieraja telefonow ani nie odpowiadaja na smsy.tylko mi nadzieji narobili na mieszkanie Moje sugestie dla SK Organisatieadvies: odradzam.oszusci itp,brak slow

On i ona

Wynajelismy mieszkanie w 2 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy Lubię atmosferę w SK Organisatieadvies za: Dobry kontakt i szybka współpraca

Xyz

Ja tam mam od nich mieszkanie i jestem zadowolony

Agaa
@Xyz

To sprawdz dobrze umowe ;)

@Agaa

Normalna, kiedys sprawdzalismy jeszcze przed podpisaniem, po holendersku, ale moja tu do szkoły chodziła i dała rade.

Klientka
@Xyz

To w kontrakcie masz kontakt do właściciela mieszkania skontaktuj sie z nim i porównaj umowy ;) bałagan totalny doliczone opłaty miesieczne kasa która powinna trafić do właściciela trafia do niej. My podpisaliśmy Holenderska umowe aktualnie sprawa jest u prawnika i facet jest w szoku mowi ze ani ładu ani składu ta umowa nie ma.

@Klientka

Ja mam umowę z nimi nie z właścicielem a jaka oni mają z właścicielem to nie moja sprawa.

@Klientka

Klientka przepraszam za bezczelne pytanie ale co Ciebie obchodzi ich umowa z właścicielem? Przecież to logicznie ze jest inna.

!!!!
@Ania

Zapytaj Pani Katarzyny dlaczego wydzwania do ludzi i kaze im kasowac negatywne komentarze ze swojej strony ludzi których oszukala pod zdjeciami z jednej z ofert facet napisal ze jest mu winna 800euro miała mu zalatwiac sprawy z uwv i jakos jeszczee kasy nie oddala. Taka jesteś mądra daj email mam screeny z opinii o tym biurze z postu z fb bo jakims cudem zniknął z fb!!!!!!

@Xyz

To jest Twoja sprawa bo to Twoje pieniądze które byc moze nie wpływają w calosci do właścicieli! Pani Katarzyno niech sie Pani nie wybiela zbieramy ludzi oszukanych i tego tak nie zostawimy!!!!!!!!!

Nicola
@Xyz

Xyz -- Wszczyscy po wynajęciu mieszkań od nich toną w długach ,--- TO aż dziwne że ty jesteś zadowolony z ich mieszkania ????? wygląda na to że mało kumaty jesteś

Ania

Jestem zdziwiona tymi opiniami, czytam i nie ja jestem u nich już trzeci rok na mieszkaniu i jestem zadowolona, pierwsze mieszkanie miałam przez nich ale od innego maklera i nie było za ciekawie, makler chciał mi po pół roku podnieść czynsz o 100 euro a i koszty za podpisanie umowy nowej chciał,więc poprosiłam o zmine mieszkania i trafiłam naprawdę na fajne studio i tak już tu zostanę aż dostanę swoje. Naprawde wiekszosc z moich znajomych ma od nich mieszkanie i nie slyszalam o problemach, raczej wszyscy zadowoleni, ja ich wszystkim polecam i to z czystym sumieniem.

Klientka

To chyba Ty nie sądzisz że jest tak jak piszemy. Ale nie chcesz nie wierz wstaw sobie na fb opinie o tej firmie sam zobaczysz.

NIK

Nie kupujcie od niej adresu do korespondencji, nie kupujcie fałszywych meldunków ona będzie miala was w garści ,narobi wam dużych problemów

Siwa

Kłamią i nie oddawaja biegu. Nie polecam

fgh

Biuro tragedia same problemy , dokumenty po czasie wysyła do urzędów nie załatwisz nic NIE POLECAM

ciekawy

Biuro księgowa .makler czy ktoś wynajmował przez nich mieszkanie prosze o informacje na ich temat

Ola
@ciekawy

tak, ja wynajmuje od nich i jestem zadowolona, szybko zalatwili wszystkie formalnosci, jak umowe podpisywalam dostalam ja wczesniej na meila - ksiegowa musiala przeczytac bo nie znam holenderskiego, jak piec wysiadl dzwonilam do pani Kasi i na drugi dzien byl juz naprawiony, mieszkam 2 rok. Moi znajomi tez maja od niej mieszkanie i tez sa zadowoleni

gnat
@Ola

NO prosze jakie kłamstwa wypisuje właściciel SK

Gosc
@gnat

No nie wiem czy wlasciciel ale ja moge napisac podobnie, u mnie tez tak mniejwiecej wygladalo wynajęcie, mieszkam prawie 2 lata i 0 problemów. Ja polecam.

LUCEK

SK organisatieadvies Den Haag Księgowa -makler -Oszust W tym biurze nic nie załatwisz wydasz tylko pieniądze i narobisz se tylko większych problemów ta P. Kasia wyłudza od ludzi pieniądze pod pozorem załatwiania spraw w urzędach wciska kit ludziom bierze kase i ma cie w D . OSZUST

marek
@LUCEK

konkurencja? ja mam od nich mieszkanie, zalatwione wszystko co potrzebowalem, i nie mam i nie mialem zadnych zlych doswiadczen

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Zostaw merytoryczną opinię o SK Organisatieadvies - Den haag

SK Organisatieadvies