Opinie o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Wojtek

Super agencja, wywiązuje się z wszystkich punktów zawartych w umowie, wypłaty na czas, w całości, bez cięć jak to czasem niestety bywa w różnych agencjach. Jeśli ktoś ma jeszcze opory przed wyjazdem do pracy za granicę, to szczerze mówię, nie ma się czego obawiać.

Koni

Nieciekawa agencja. Pozytywne opinie tylko dlatego, że jedna babka obiecuje za to gadżety.

Zack
@Koni

Komentarze ewidentnie dodawane przez pracowników vkve. Cztery opinie dodane w ciągu 20 min, dziwny zbieg okoliczności... Zwróciłem na to uwagę, mój komentarz został usunięty tak jak masa innych negatywnych i w pełni zasłużonych opinii.

@Koni

Hahaha większej bzdury nie słyszałem :D Mialem okazdję pracować za pośrednictwem tej agencji, było dobrze, nie narzekałem, polecam.

Mona

A pracowal ktos przez biuro w Tilburgu? Jakie sa oferty w tych okolicach?

Ryszard1980

Świetna agencja, najlepsza w organizowaniu pracy za granicą za tak dobre pieniądze. To się chwali, info o nich przekazuję dalej. Polecam!

Order picker

atmosfera jak w barze . Jedzenie na biurkach z KFC oraz pytanie . Gdzie sa ich kontrakty ... Lol ta firma to jakis zart . Solarisy oszukane na 100euro za tydzien pracy . Uwazajcie na ta fime i bron boze zdala od Baxshop .

Joseph11

Agencja rzetelna jakich mało. Wypłaty na czas, dużo ofert pracy, wszystko uczciwie.

Betty

Zdziwiona jestem niektórym opiniami, które znalazłam w internacie, bo ja bardzo sobie chwalę tutejszą agencję. Przede wszystkim jest do wyboru sporo ciekawych ofert, ludzie o rożnych umiejętnościach, w różnych zawodach z pewnością znajdą tu pracę. Wypłata wypłacana zawsze w całości i na czas. Ja nie miałam żadnych niemiłych sytuacji

Ariela

Fajnie, że można jeszcze znaleźć agencje, które oferują normalne prace dla normalnych ludzi do których nie trzeba mieć ukończonych 10 fakultetów. Rzetelna agencja, pensja wypłacana w terminie, warto się zainteresować.

Zdecydowanie NIE POLECAM!

KrystekK

Za pośrednictwem agencji można znaleźć dużo ofert pracy, zarówno stałych jak i tymczasowych dla przeróżnych zawodów. Dzięki nim i mi udało się znaleźć prace i stanąć na nogi.

Patryk88

Porządna agencja, dzięki niej znalazłem pracę, której szukałem od lat. Gdyby nie oni, nie miałbym się gdzie załapać. Wypłata na czas, uczciwa stawka, jestem zadowolony.

Harypoter

Czesc znajomy ma w planach wyjechać tam do pracy za 2 msc, i teraz pytanie jak to z nimi jest ? Są wypłacalni? Czy faktycznie jak przedstawiają oferte pracy to czy naprawdę ta praca i godziny tam są? Co trzeba ze sobą zabrać? Wymagają zaświadczenie o niekaralności ? Nie wiem czy trzeba jechać i takie wybrać z sądu Proszę o w miarę szybkie odpowiedzi ;)

Jakub

Miałem zamiar wyjechać z agencją do pracy w Holandii ,i właśnie utwierdziłem się w swojej opinii.

Laura O.

Polecam tą agencję. Wszystko ok., pieniądze zawsze na czas, dużo ciekawych ofert pracy mają.

Emil Kulak

Wyjazdy do pracy za granice są organizowane dość szybko, a to dobrze, bo jak najwcześniej można zacząć pracę. Praca jest na dobrych warunkach, pensje przelewają na czas, ludzie z którymi jestem zakwaterowani są bardzo mili i pomocni. Mi się podoba i nareszcie mam jakąś płynność finansową.

Kamils1980

Wyjechałem za pośrednictwem tej agencji do pracy w Holandii. Jestem bardzo zadowolony, bo zarobki są ok., wypłaty zawsze na czas Zakwaterowanie też jest na dobrych warunkach, dodatkowo do pracy blisko. Nie spotkałem się z niczym niemiłym czy jakimiś machlojkami ze strony tej firmy.

klaudia

Wlasnie wrocilam z pracy po 3 mieiacach i nie ma na co narzekac az tak bardzo.zdarzyly sie drobne potkniecia ale w porownianiu z iinymi biurami bylo ok. Godziny byly - a to najwazniejsze, wyplaty bez pomylek . Chata moglaby byc lepsza ale dalo rady bo ludzie spoko.

Cicha

(usunięte przez administratora) firma nie jest taka zła, lecz niestety ludzie tak , (usunięte przez administratora) atmosfera na jej szklarni beznadziejna, kto takich liderów wybiera , co nie potrafi fajnie zorganizować pracy i być normalnym wobec pracowników, bo w końcu tez się takim pracownikiem wcześniej było. Firma powinna patrzeć na dobro pracowników, a niestety jest przemiał ludzi i tyle z tego wszystkiego, bo sama atmosfera jaka tam panuje przez ludzi odniechęca żeby dalej pracować

Dzisiejszy

Witam w firmie w Nl z tego co słyszałem powoli zaczyna sprzątać jakaś nowa Derektor na chwilę obecną jest ok polecam

Rok temu pracowałem za pośrednictwem vkve i było OK. W tym roku juz było inaczej. Mają wielki bałagan, nic nie mozna załatwić. (usunięte przez administratora)

Nigdywzyciu

Witajcie nie polecam wyjazdu do Holandii przez Beetsma/Van Koppen.

Zostaw merytoryczną opinię o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. - Den haag

• Jak się pracuje w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Kandydaci do pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.