KWB Net-Techniek

Den haag

Opinie o KWB Net-Techniek

Darek

Witam. Na imie mam Darek. Pracowalem w tej firmie w latach 2015 i 2016 jako spawacz na platformach. Potem wrocilem do PL. Z kilkoma innymi Polakami robilismy w okolicach Rotterdamu. Mam mile wspomnienia. Miesieczne zarobki netto w okolicach 2500 euro. Wyplacane na czas. Polecam firme a jedyny minus to to ze nie zalatwiaja zakwaterowania ale jak ktos jest obrotny to sam sobie zalatwi. Pozdrawiam kolegow z projektu Marcina, Andrzeja, Bogusia i kilku innych. Darek.

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Na stronie internetowej KWB Net-Techniek możesz sprawdzić aktualne oferty pracy: http://www.kwbnet-techniek.com/pl/oferty-pracy,20 Zainteresowani?

patryk
użytkownik zarejestrowany

tylko ciężko jest trafić na dobrego pracodawcę, szczególnie za granicą. Który nie dość, że dobrze zapłaci, to jeszcze będzie wsparciem dla Polaka. Choć nie podważam tego, że tu tak jest :)

Seba
użytkownik zarejestrowany

nieźle....tyle to i ja wiem!! Napiszcie proszę szczegóły. Chodzi mi głównie o wynagrodzenie ( jaka kwota i czy bez problemów wypłacalni ), jaka umowa ( zlecenie, dzieło czy o pracę ), jaka jest atmosfera w pracy ( nie ma nieporozumień i konfliktów ). Ja w poprzedniej pracy miałem przeboje i chciałbym tego unikać

Monter

Ja pracowalem w KWB Net-Techniek od sierpnia 2014 do konca grudnia 2014. Pracowalem przy utrzymaniu ruchu w jednym z browarow holenderskich. Praca fajna, na zmiany, ale i klimaty w robocie byly fajne. Jesli chodzi o KWB to moge powiedziec ze jest to chyba jedna z niewielu agencji gdzie czlowieka traktuja z szacunkiem. Zarobki byly przyzwoite i placone na czas. Na koniec projektu dostalem wyplacone wszystkie rezerwacje jak urlop, wakacyjne i inne. Projekt sie skonczyl wiec chwilowo nie ma roboty. Ogolnie polecam i nie moge powiedziec niczego zlego. Jestem zadowolony z pracy w KWB a po za tym poznalem tam fajnych i ciekawych ludzi.

Darek

Hajer odpowiadam tobie na twoje pytania. Ja nie wiem jak teraz jest z praca w KWB Net-Techniek. Projekt na ktorym ja pracowalem skonczyl sie i poniewaz nie mieli innej pracy poszukalem roboty w innej firmie. Jednego jestem pewien, jesli beda w KWB Net-Techniek mieli dla mnie robote to wracam. Placa dobrze zgodnie z cao i wyplacaja wszystkie swiadczenia tj. pensja wraz z dodatkami za nadgodziny, wakacyjne i urlop. Warunki mieszkalny byly spoko ale z tego co wiem to zakwaterowanie bylo zalatwiane przez firme w ktorej pracowalismy. Co mi sie podoba w KWB Net-Techniek to to ze nie robia problemow z zaliczkami. Jesli z jakis powodow brakuje ci kasy to dzwonisz do firmy i przelewaja ci zaliczke. Ja prosilem nawet o takie w wysokosci €1000,00 i nie bylo problemu. W innych firmach to dadza max €50,00 na paliwo i tyle. Pozdrawam.

Darek

Jesli chodzi o zarobki w firmie KWB Net-Techniek to te €5400,00 netto co odlozylem za 3 miesiace pracy to jest to fajna sumka. Zarobki byly spoko bo firma wyplacala przyslugujace nam dodatki za nieregulowany czas pracy i za nadgodziny. Wiem np od kilku chlopakow co startowali na stanowisko mechanika utrzymania ruchu w rzezni ze tam mechanicy z KWB Net-Techniek zarabiaja od €1700,00 do €2300,00 netto wraz z dodatkami za 4 tygodnie. Nie wiem jak na innych projektach jest i jak KWB Net-Techniek zalatwia sprawy z noclegiem ale my mielismy zalatwione zakwaterowanie w hotelu pracowniczym ktory oplacala firma. Pokoje byly 1 i 2 osobowe. Lazienka i kuchnia wspolna. Budunek 2 pietrowy. Na korytarzu na kazdym pietrze byly po 2 kuchnie i 2 lazienki. Ogolnie bylo czysto. Sprzatanie robila jakas firma z zewnatrz. Jak sie nie myle to CSU bo takie mieli napisy na koszulkach.

Darek

Ja pracowalem w tej firmie trzy miesiace na projekcie kolo Rotterdamu jako spawacz. Robilismy na platformach wiertniczych. Praca po 10 godzin dziennie od poniedzialku do piatku wlacznie. Za trzy miesiace odlozylem €5400,00 netto wiec chyba nie mam powodu by narzekac. Mnie nie interesuje czy firma jest duza czy mala i kto w niej jest dyrektorem. Wazne by placili na czas przyzwoita kase i tyle. Tak wlasnie mialem pracujac w KWB Ne-Techniek. Reszta mi zwisa. Pozdrawiam kolegow.

Cwany Lis

Ja to znam tego Formanka o nicku . Opisuje w zlym swietle innych a sam jest jeszcze gorszy. To prawda ze donosil w firmie na kolegow. Wiem cos na ten temat. Po za tym taki cwaniak z niego a sam ma dlugi i jest poszukiwany przez wierzycieli. wystarczy wejsc na strone handeldlugami.pl i wpisac jego imie i nazwisko. Buuuaaaahaaha.

Gregory

Potwierdzam to co napisal Lukasz. W firmie pracowalo 2 Polaczkow co co chwile chlali i wydzwaniali po zaliczki. Jeden zaliczyl glebe bo za pijanstwo ponoc wyladowal w sadzie i stracil prawko a drugi Firmanek to ponoc donosiciel, klamca i naciagacz. Slyszalem ze chcial naciagnac uwv klamiac ze ma zlamana noge a ponoc prowadzil auto jadac po Helmond a nastepnie okazalo sie ze on w Polsce siedzi. Takie szumowiny robia dla reszty rodakow zla opinie.

Bartek

Dyrekcja w postacii jednoosobowej firmy w osobie p.krzysztofa zw cris Wiś. pasoż. nie płaci za ostatni miesiąc wykręcając sie gadką że poniósł koszty zatrudnienia nieradze z pasoż . mieć do czynienia .

Bartolome

Nigdy więcej doczynienia z taka firmą

Zostaw opinię o KWB Net-Techniek - Den haag

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KWB Net-Techniek