KWB Net-Techniek BV

Toruń

Opinie o KWB Net-Techniek BV

Elektryk

Pracowalem w tej agencji w latach 2011, 2013 i 2015. Polecam. Spoko firma, dobre zarobki, placa na czas. Minus taki ze nie zalatwiaja mieszkan. No ale ogolnie bylem bardzo zadowolonby. Zarobki netto za tygodnie to okolo 2100 euro.

Chciałbyś żeby polski rynek pracy był bardziej szczery i transparentny? Możesz zacząć go takim kreować już teraz. Dodaj szczerzę opinię o KWB Net-Techniek BV jako pracodawcy. Dobra zmiana zaczyna się od twojego komentarza.

Zostaw opinię o KWB Net-Techniek BV - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KWB Net-Techniek BV