Agencja pracy FLEX NL

Opinie o Agencja pracy FLEX NL

Zainteresowana

Witam, czy zna ktoś agencje pracy Flex nl z Hagi? Jak u nich z godzinami i czy regularnie wypłacają pieniądze? z tego co mówią to mają prace na szklarniach na terenie Westlandu. Trudno mi znaleźć jakkies opinie o tej firmie, strony internetowej też nie wyszukuje. Jestem zainteresowana pracą u nich. Piszcie co wiecie jakie macie doświadczenie z Flexem.

Zostaw opinię o Agencja pracy FLEX NL - Den haag

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja pracy FLEX NL