Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Czeladź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Czeladź

0lo

Sosnowiec baranie to stolica zagłebia .A wy hanysy nie wiecie co to pokora .jesteście żałośni.Pora wziąć się za,robotę. Na kolana przed zagłębiem

Wasz szef

Wszyscy jesteście śmierdzące lenie !! siedziec na (usunięte przez administratora) i nic nie robic najlepiej . Gorole zasrane !! Sosnowiec powinien płonąć.

magazynier

Pracowałem w tej firmie 1,5 roku ale teraz się robi coraz gorzej,jest mobbing,jakieś błędy których nikt nie pokazuje.Jak jest mało pracy wypuszczają o 2 w nocy do domu a jak ktoś nie ma do domu czym wrocic to na piechotę.Odradzam tą firmę.

dukla

witam nic nie piszecie o pińczowie a tu dopiero niczego się nie przestrzega i nie szanuje ludzi a palety kompletuje się p 1,5 tony a bo i2 tony żeby oszczędności były na transporcie oczywiście towar pognieciony no bo jak taka paleta wytrzyma auta przeładowane kierowcom podają nie wiarygodną wagę całościową to zawsze więcej pojedzie mają iso wzieli dopłaty a chłodnie jedzie doładowana na palecie wody lub piwa no i jak ona ma mieć temperature tu się niczego nie przestrzega a pan pitek jak jesteś na chorobowy to ci grozi że ci (usunięte przez administratora) ktoś by się może zainteresował pińczowem i kierownikami pozdrawiam

MAGAZYNIER
@dukla

Kontrola spoko ziomy , pozdro chłopaki. Ogólnie załoga jest ok oczywiście mowa tu o pracownikach dobrze że przynajmniej ;ludzie są spoko bo tak to by była masakra jakaś.

Czy po rozmowie w Grupa Eurocash S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Magazynier/Operator wózka widłowego UDT
Czeladź
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca krajowy kat. C
Profesjonalny kierowca
logo firmy DORADCA BANKOWOŚCI HIPOTECZNEJ
PKO Bank Polski
turbo m.

Opowiadacie głupoty, jak ktoś jest lamą i nie potrafi się odnaleźć w cieżkiej pracy to niech się nie pokazuje. Nikogo nie dziwi ogromna rotacja pracowników? Nikogo nie zdziwiło ze jest potworne bezrobocie a EuroCash Czeladź przyjmuje po 15min od złożenia CV? Jak potrzebujesz hajsu to wpadaj, a jak całe dzieciństwo grałeś na PC i mama dawała Ci jeść łyżeczką to nawet nie myśl o tym. Jest cieżko trzeba umieć się odnaleść i wszystko w temacie. Jak sobie wywalczysz tak sobie popracujeszesz.

nick

KIEROWNICY TRAKTUJĄ WAS NA MAGAZYNIE JAKO LUDZIE INFANTYLNI !!!

Zbyszek

Trza zrobić ta robota!Nie ma wypijania kol w alejkach!Jak będzie nowy monitoring to zakaz grzebania w (usunięte przez administratora) a potem z brudnymi łapskami kładziecie towar dla klienta!Mam już trzech podpi...czy którzy zgodzili się strzelac z ucha za 200zł premii.

ADAM
@Zbyszek

A Ty co? znalazł się obrońca, pewnie stanowisko kierownicze i wszytko ma w dupie

Pracownik EC

Jesteście po prostu nieroby i tyle najlepiej siedzieć w alejce 14 i wpieprzać towar z który nie zapłaciliście. Skanery się stare i popsute ale tak kierownicy je psuja abyście gorzej pracowali i tak samo z wózkami. Kible pourywane deski dlaczego pewnie ochrona je urywa i zatyka kible specjalnie. Co jeszcze wam nie pasuje ?? Pewnie w Anglii było by wam lepiej.

Pracownik firmy...

Witam wszystkich, Jestem byłym pracownikiem tej firmy w Czeladzi. Na jakim stanowisku nie jest to istotne. Z góry mówie, ze nikogo tutaj nie chwale, nie bronie i nie krytykuje. Pisze obiektywnie tak jak jest. Czytałem opinie swoich poprzedników i troche jest w tym prawdy ale: 1.Piszecie stan toalet jest kiepski. Ok, ale czyja to jest wina, ze jest rozwalony papier, „coś”zatkane czy popisane ściany ? 2.Mowa o zniszczonym sprzecie. Ok., to jest fakt sprzęt jest niszczony, ale przez kogo ? jak dla mnie to pracownicy to niszczą, sam nawet byłem świadkiem. 3.Kultura niektórych osób ? Ok., z każdym trzeba umiec rozmawiac. 4.Stan techniczny skanera ? Faktycznie czasem się zacinał, nie wszystkie sa nowe wiec się psują. Bateria mało trzyma bo jest „zjechana” trzeba ja wymienić. A co do łączenia skanera to proponuje poczytać jak działa siec wifi, skanery działają podobnie. 5.Jeśli chodzi o wózkowych to piszecie ze piszą smsy czy rozmawiaja przez telefon ? ok., może to prawda tylko jak nie maja dostępu do towaru i musza czekac az kompletujący sobie pogadaja czy popisza smsy to co maja robić. Magazyn nie jest duzo i wystarczy pare osob w tym samym czasi kolo siebie i nie ma już miejsca. Co do godzin pracy to niestety jest to prawda jak jest bardzo duzo pracy to trzeba siedzieć nawet codziennie po 12 godzin i nawet na noc 12, to jest niestety fakt. A jak jest mało roboty to są w stanie nawet zwolnić. Tak wiec jeśli chodzi o godziny pracy to zdecydowane odradzam ta firme….

Poracha ostra. po roku pracy 1620 wypłaty. Zabierają kase za błędy których nawet nikt nie widział. Znajomym pracownikom wrzucaja lepsze zlecenia a nowi robią same (usunięte przez administratora) Zwalniam się !!! Nie polecam !

Szukam Pracy

A szukają tam kierowców? aktualnie szukam pracy możecie coś powiedzieć na ten temat ?

Majeranek

Eurocash Czeladz-Piaski Kiedy ktos sie zajmie tymi paletami stojacymi na nocnych zmianach w alejkach !? Za wszystko chca karac a sami nic od siebie nie potrafia zrobic Pyplok ciebie sie to tyczy widzialem cie ino raz i milem nieprzyjemnosc sluchac z twoich durnych ust glupot ktore lecialy w moja strone masz szczescie ze podszedl ktos bo bys w koncu w ryj dostal

magazynier

Jakie wózki chyba paleciaki !!!!!! i 700 kg ciągniesz jak wół

Wyrocznia dodaj, że nadgodziny do odbioru jak masz, to nawet o 2 w nocy potrafią wysłać do domu- nie masz samochodu to mercedes piechota

wyrocznia

Jak do pracy w eurocash to tylko przez agencję "Fast Service" z DG. żeby wyciągnąć 2000zł trzeba się nagimnastykować nieźle.A jeżeli chodzi o samą pracę to tak jak opisane powyżej. Zepsute wózki (nie wszystkie) ale jak dużo ludzi to jeździsz złomem o skanerach nawet nie piszę. Opieszali wózkowi (frajerzy) nie brakuje takich co liżą im (usunięte przez administratora) eby raczyli im ściągnąć braka itp. Dział kontroli tj. Ci którzy sprawdzają nasze palety to jakaś porażka. Sprawdzają delikatnie mówiąc na odpier... a kierownictwu to nie przeszkadza wręcz przeciwnie mają na to wyje... bo to nie ich pieniądze. Nadgodziny musowe nie masz nic do powiedzenia. Nie zostajesz nie pracujesz :) Miłej pracy :) Pozdrawiam :)

Kontroler
@wyrocznia

Nie bronie tej firmy bo jest nieporozumieniem ale do kontroli nie miej problemow jak robisz bledy z pospiechu my musimy po was skaladac te kominy i tez nam zabieraja za bledy i to nawet za takie ktore wynikaja z systemu jakby nie kontrola to ten magazyn nie istnialby w przeciagu roku

wyrocznia

eurocash

NIE SKŁADAJ PAPIERÓW BO BĘDZIESZ ŻAŁOWAŁ JAK CIĘ PRZYJMĄ UCIEKAJ !!! CHCESZ PALECIAKIEM CIĄGNĄĆ 700KG NAWET JAK MASZ UPRAWNIENIA NA WÓZKI !!!

Witam jestem z okolicy Bedzina i zainteresowany jestem praca w tej firmie dzie mam sie zglosic na rozmowe kwalifikacyjna gdzie dokumenty wyslac ? wogole jakie sa szanse na przyjecie do tej firmy pozdrzwiam

na tym akordzie idzie wyciagnac ale nie ma juz premi absencyjnej 300 wiec trzeba robic szybciej zeby to wyrobic plus dalej na wolnym,plus jak nie ma pracy tracisz na premi bo nie masz akordu tak dziala system,co do pracy roznie tam jest ale jedna pomylka pracownicy co robia duzo lat maja mniejsza stawki od pracownikow nowych a podwyzek brak takze dziekuje

xxxxx

Jest coraz gorzej, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Czeladź

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grupa Eurocash S.A.