Opinie o EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. w Pańki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. w Pańki

spawacz

Mam pytanie, czy przyjmują tu osoby bez doświadczenia? Jestem po technikum spawalnictwa, jeszcze nie pracowałem w zawodzie, oprócz wiadomo praktyk. Czy jest u was możliwość przyuczenia się, interesowałyby mnie jakieś praktyki czy staż, tak na początek. Z góry dzięki za odpowiedź.

gosc
@spawacz

zawsze warto spróbować, a może się uda

@gosc

ano, może i tak a wiadomo w razie czego na jakie warunki w takiej sytuacji można wstępnie liczyć? jaka umowa i stawka?

mexi
@Magdalena

w ogłoszeniach na ich stronie piszą że po okresie próbnym dają uop

buzed
@mexi

a wiesz czy standardowo po 3 miesiącach? czy jakoś inaczej

Polonez
@spawacz

Ja sam dostalem szanse przy moim doswiadczeniu, ale nie pracuje jako spawacz jak cos

@spawacz

Raczej ciężko będziesz miał się utrzymać na tym stanowisku. Każdy spawacz patrzy by tylko sobie nie zaszkodzic , a tak wepchnie cie na minę( jedyna szczera pomóc to Darek ).Raczej na koleżeństwa to tam nie licz bo reszta będzie się uśmiechać a cie sprzeda przy pierwszej lepszej okazji

qwerty

dzięki wam za rady, dacie znać w jakich godzinach pracuje się jako spawacz??

qwerty

i czy w ogóle teraz mają jakieś przyjęcia czy raczej ciężko?

szukający pracy
@qwerty

nie bardzo umiem znaleźć ogłoszenia, tzn. że ich nie ma czy ja źle szukam?

odp
@qwerty

mają przyjęcia teraz

odp
@szukający pracy

a tak poważnie na olx widziałem kilka ogłoszeń o pracę do nich, wiec tam patrzcie

Czy zdarzają się nadgodziny w EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.?

Rob

też się chętnie jak to tu wygląda?

KUKURYDZA
@Rob

Cisza? nikt nic?

@KUKURYDZA

Są nadgodziny . Są płatne zazwyczaj 50%. Ale z tego co słyszałem nie na każdym dziale.

KUKURYDZA

dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam

Aneta

A są one obowiązkowe czy dobrowolne, tylko dla chętnych osób ? I w jakim dziale są?

Alojz

Lata lecą a tam wciąż tak samo, ale trzeba przyznać że firma trwa i się rozwija. Tak to jest w prawdziwym kapitalizmie. Jest wyrywanie sobie wzajemnie pieniędzy. Dla odróżnienia jak chcecie poznać prawdziwy socjalizm w wydaniu z lat 70-tych to polecam nieodległy duży zakład w Konieczkach. Tamta firma to raj dla zwykłego "robola" dokładnie jak to było za (usunięte przez administratora) ... Z tym że trwa tylko dzięki dotacjom z budżetu państwa, a EKOMEX musi sam na wszystko zarobić.

Kasa się należy :) zrobione zrobione a czy polecasz to twój problem :P

@Piotr

Że się należy to jasna sprawa akurat, ale pytanie czy na pewno zawsze wpada? ;p

Brałeś udział w rekrutacji do EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Robi

A dlaczego to firma nie wypłaca chorobowego za soboty i niedziele skoro według kodeksu pracy takie coś przysługuje

Katarzyna
@Robi

A weekendy są pracujące?

Znajomy

Czyli czartek i piątek chory , sobota i niedziela na narty a od poniedzialku znowu chory. Chyba jest jakiś ciąg. Poczytajcie trochę ze zrozumieniem .

Magdalena

"Teoretycznie"? Więc obowiązkowo nie nakazują?

Witam .chcę założyć cv do firmy . Pomijającą współpracowników jacy są kierownicy ?. Czy chcą pomóc pracownikom i da się z nimi coś załatwić czy są z góry nastawieni przez szefostwo?

ciekawy
@Kandydat

Napisz że jesteś z Ukrainy. Masz wtedy szansę.

Dzień dobry, skoro "Pracodawca" tak chętnie odpowiada na zadawane pytania, ja również chciałbym zadać jedno. W odniesieniu do oferty pracy "Konstruktor budowy maszyn" dodanej dnia 8.03.2021r. chciałbym zapytać o podpunkty: -"wysokie i stabilne wynagrodzenie", - "po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę". Po pierwsze proszę o doprecyzowanie ile to jest "wysokie wynagrodzenie" (oczywiście wg. "Pracodawcy") oraz na ile jest podpisywana ewentualna umowa o pracę. Po drugie - skoro firma tak świetnie się rozwija i sprzedaje maszyny na całym świecie oraz ma "otwarte drzwi" to dlaczego tak ciężko znaleźć choć jedną dobrą opinię o firmie? A może komentarze tu napisane rzeczywiście są zgodne z prawdą? Proszę również o informację na temat atmosfery panującej między pracownikami w firmie.

@Kandydat

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Ekomex – Pilśniak. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na adres kadry@ekomex.com.pl, gdzie można wysłać zgłoszenie i dowiedzieć się więcej szczegółów, w tym dot. warunków zatrudnienia na danym stanowisku pracy. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty. Na pewno znajdziemy dla Państwa czas i odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania, w tym te dotyczące wynagrodzenia. Zapewniamy, że wynagrodzenia pracowników są adekwatne do wiedzy, doświadczenia i zaangażowania pracowników. Po pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji, kandydat otrzymuje umowę na okres próbny, która jest zawierana w celu sprawdzenia kwalifikacji i umiejętności kandydata oraz możliwości zatrudnienia go na danym stanowisku pracy. Działa to również w drugą stronę - podczas okresu próbnego kandydat ma możliwość ocenić czy warunki i rodzaj pracy są dla niego satysfakcjonujące, a w efekcie - czy chce podjąć dalszą współpracę. Firma Ekomex – Pilśniak rozwija się na wysokim poziomie, a ocenianie przedsiębiorstwa, które stanowi duży i zgrany zespół, wyłącznie przez pryzmat jednostkowych opinii jest krzywdzące i nieadekwatne do faktycznego stanu. Atmosferę w firmie tworzą ludzie - nie tylko właściciele, ale również pracownicy, dlatego grono pracowników z długim stażem pracy czy ciągle powiększająca się liczba nowych, zadowolonych pracowników powinna mówić same za siebie. Jeszcze raz zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

nick

NIE

Jesteśmy firmą stale rozwijającą się, coraz częściej zajmujemy się automatyzacją produkcji w przetwórstwie żywności, a nasze maszyny sprzedajemy nie tylko w Polsce, lecz także w całej Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej. Nieustannie szukamy ludzi z doświadczeniem do współpracy w zakresie automatyki i budowy maszyn, którzy będą mogli rozwinąć skrzydła właśnie w naszej firmie. Mamy otwarte drzwi również dla młodych osób, pragnących uczyć się zawodu pod okiem naszych fachowców z wieloletnim stażem. Świetnie wyposażony warsztat pozwala rozwijać nowe umiejętności, które w połączeniu z zaangażowaniem pracownika, decydują o możliwościach awansu. Zapraszamy do współpracy :).

tadek
@EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.

Nie wiem już czy to forum jest jeszcze dla pracowników firmy, czy pracodawcy ?, Pracodawcy który notorycznie usuwa większość negatywnych opinii na temat firmy.To przestaje być wiarygodnym, dla potencjalnych i obecnych pracowników.

@tadek

Dzień dobry. GoWork to platforma ogólnodostępna. Dotychczas wypowiadali się tutaj tylko pracownicy lub osoby niezwiązane z firmą. Teraz również pracodawca ma szansę aktywnie i merytorycznie dyskutować na tematy związane z pracą i działalnością Ekomex-Pilśniak. Komentarze, które pojawiają się na forum nie są przez nas usuwane. To administratorzy platformy GoWork zajmują się ich moderacją – jeśli wypowiedzi naruszają regulamin (tj. zawierają wulgaryzmy, są nie na temat lub naruszają czyjąś prywatność/dobre imię). Dlatego zachęcamy do dyskusji opartej na wzajemnym szacunku i odnoszącej się do kwestii stricte zawodowych. Zatrudniamy ponad 100 pracowników, którzy – sądząc po ich długim stażu pracy i zaangażowaniu – są zadowoleni z pracy w naszej firmie. Ciężko odnieść się nam do anonimowych, często obraźliwych i nie wnoszących żadnej konkretnej wiedzy komentarzy pod adresem właścicieli firmy. Chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa kwestie osobiście. Dane teleadresowe są udostępnione publicznie. Uważamy, że głos każdej ze stron jest ważny i potrzebny, ale niech będzie uzasadniony i wiarygodny. Z poważaniem Ekomex-Pilśniak

tadek
@EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.

Muszę z przykrością stwierdzić że obecność i komentarze firmy na tym forum, jest trochę dziwne i nieetyczne, w stosunku do opinii pracowników na temat warunków i atmosfery pracy.Mnóstwo negatywnych, często prawdziwych,nie zawierających, wulgarnych i obrażliwych słów, na temat firmy, zostało usuniętych z tego forum.Niektórzy ci z dużym stażem i zadowoleni z pracy w firmie(usunięte przez administratora)

Wieksza polowa tych wpisow jest osob pracujacych w zakladzie boja sie powiedzieć szefom w oczy tylko piszą i obgaduja z kolegami jezeli nie pasują ci warunki to zmień pracodawce no chyba ze nie masz odwagi co. Zaklad super sie rozwija pozdrowienia.

Aktualność
Drodzy Państwo,
od niedawna mamy możliwość aktywnie uczestniczyć w działaniach na platformie GoWork, dzięki czemu możemy m.in. dotrzeć z ofertami pracy do przyszłych pracowników (zakładka "oferty pracy").

Zachęcamy do zadawania pytań, dzielenia się merytorycznymi i konstruktywnymi opiniami na temat naszej firmy, a także do odwiedzania naszych mediów społecznościowych (Facebook, Instagram oraz LinkedIn). Publikujemy w nich aktualności oraz ciekawostki z życia Ekomex-Pilśniak. Oficjalne profile na popularnych platformach to także miejsce, w którym nasi pracownicy polecają, komentują i odnoszą się do warunków pracy w naszej firmie.

Zapraszamy! :)
Pytający

Czy teraz wypłacane są wczasy pod gruszą? bo dawniej nie płacił, ciekawe kto podpisywał tę listę? Najzwyklej pracowników okradał.

Bolek

A co z wigilią czy będzie jakaś kasa z socjalu?

Niki

Poszukują na chwilę obecną specjalisty da. Zaopatrzenia- warto aplikować? Komentarze nie są pozytywne...

?

Nikola, pamiętaj zawsze jest miejsce dla Ciebie jeśli jesteś pracowita...komentarze negatywne są niestety skutkiem uboczny osób w wypowiedziach w złoci,..

Lapek

Jaki niewolnik ? Panie ........ jak się nie chce robić to się nigdzie nie zarobi. Ja nie wiem skąd te bzdury . Chyba same nieroby piszą takie komentarze

Mlody

Witam jak wyglada stanowisko spawacza tog i jak z zarobkami?

Karlos
@Mlody

Chłopie nawet się nie zastanawiaj tylko szukaj gdzie indziej roboty. Kase tną za wszystko na początku obiecuje A co do wypłaty to lipa. Do tego atmosfera tragiczna młody pilśniak bez mózg totalny dobrze że stary firmę ma bo w innym przypadku to by chyba sprzątał ulice bo pojęcie brak!

postronny

Całkowicie zgadzam się.Odwiedziłem to forum przypadkiem .Myślałem ,że ta firma jest związana z funduszami ekologicznymi bo tak można skojarzyć nazwę.Po analizie wpisów stwierdzam ,że póki do Właścicieli nie dotrze że w dzisiejszych czasach pracownik to skarb a nie przedmiot nic się nie zmieni. Oby takich firm było jak najmniej .Super ,że są takie fora .Młody człowiek i nie tylko za wczasu może uniknąć wtopy.

spawacz

Witaj.Pracowałem w tej firmie jako spawacz ale nie polecam.Na wejściu dostaniesz stawki takie jakie mają spawacze z długoletnim stażem.I to jest problem.Od razu miejscowy klan da ci do zrozumienia że osobiście do ciebie nie mają ale zarabiasz tyle co oni więc nie licz na ich pomoc a przy beznadziejnych rysunkach od konstruktorów nie trudno o wtopę.Podobnie jest na innych działach. Mi po wtopie potrącili z wyplaty tysiaka co mnie wkurzyło i się zwolniłem.

Aga

Czy w firmie nastąpiły jakieś duże rotacje pracowników?

obserwator

Czytam opinie o różnych firmach, ale tutaj to dramat... (usunięte przez administratora)

Czytajac te wpisy widać jak zgrana jest załoga rozdmuchac jakaś aferę i później pisać i czytać następne bzdurne komentarze

Stryj

slyszalem dzis ze kierownicy maja jakies szkolenia? trzeba sie bac? czy wystarczy miec ukonczona zawodowke by na to chodzić?!

Widzę że większość tych wpisów jest osób pracujących w tej firmie. Nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy jak można być taką osobą która sra w własne gniazdo jezeli Ci nie pasuje atmosfera to co cie trzyma w tej firmie idź po prostu do innej pracy a nie wylewaj brudow na forum tylko zloz wypowiedzenie i idź swoją drogą i pisze to jako pracownik z kilku letnim stażem.

I znowu odszedł fajny młody chłopak, czyżby pan (usunięte przez administratora) znowu nie doceniał pracownika ?

Zostaw merytoryczną opinię o EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. - Pańki

• Jak się pracuje w EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.?

EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.