Biuro "AS DUO S.C."

Jarosław

Opinie o Biuro "AS DUO S.C."

lolek

pracodawca pożal się boże.. on pantoflarz a ona jakby wszystkie rozumy pozjadała.. a pracownicy u nich- przynieś podaj pozamiataj.. na dworze upał 35 stopni a pracownicy muszą sobie sami zapewnić wode gdy w normalnej firmie robi to pracodawca! zmieniają pracowników jak rękawiczki a nowych traktują z góry, jak złodzieja i śmiecia! biorą tylko takich zarejestrowanych w PUP żeby pracowali za pół darmo, potem wypowiedzenie i następnego jelenia z PUP.. i tak w kółko.. szkoda czasu a przede wszystkim nerwów!!! szczerze nie polecam!

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy Biuro "AS DUO S.C." i pomóż osobom szukającym pracy.

Zostaw opinię o Biuro "AS DUO S.C." - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro "AS DUO S.C."