Opinie o Animex S.A. w Morliny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Morliny

niebuszewiak

a co powiecie o wykrawalni?? jak tam praca wygląda ??

ht

Wogle powinni zrobic zebranie dla wszystkich pracownikow zeby ludzie powiedzieli co ich boli

łysy

piszecie tylko o uboju a na plasterkach i pakowni jest jedna kierowniczka (usunięte przez administratora)

niebuszewiak

ja wczoraj byłem się rozliczyć. powiem tak-na pakowni konserw praca jest ok, ale...(usunięte przez administratora) po 3-byłem zatrudniony przez intercadr/start people, więc ani paczki na święta, ani premii. ponadto dojeżdżałem z niebuszewa. gdyby nie te aspekty które poruszyłem, to praca ok. ale, no niestety(usunięte przez administratora)

Magazynier

Kierownik (usunięte przez administratora) brak słów!

Chęci do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
anoi

co za ludzie heheheh, lepiej iść na kase do marketu, przynajmniej masz te (usunięte przez administratora) za godzine

piąte koło u wozu

Tak robią z nami co chcą a zwłaszcza z dojeżdzającymi nie pytają czy zgadzamy się czy nie. mieliśmy popołudniuwki nocki , popołudniuwki i z nowu popołudniuwki bo ktoś wymyślił na plajsterkach bo musi mieć na święta porobione a ini nie a kadry jak kadry popierają i nie ważne czy ma ktoś święta czy nie.A pozatym żucają dojeżdzającymi na rużne działy jak ochłapami.Nikt się z nimi nie liczy.

alibaba

moze mi kto powie jak teraz bedzie wygladac nasza pensja po tych przemianach? czy stracimy czy nie?

A co sądzicie o obniżkach od stycznia polegającymi na pozbawieniu pracowników dodatku za frekwencję?

alibaba

a moze mi ktos powie co oni teraz wymyslili z ta pesja zasadnicza? czy czasami na tym nie stracimy?

powiem krotko!!! pracowalem za male pieniadze tez w Polsce niepodobalo mi sie pracuje teraz za granica i nie nazekam jak wy zarabiam w eu i starcza

barbi

no wiem ze nie tak latwo zmienic prace,bo tak jak pisze to sama juz tu troche siedze ale zamierzam to zrobic.tylko najgozej to mi bedze brakowac zyczliwych mi ludzi.no i troche atmosfery,bo przecierz nie zawsze jest zle.czasem nawet sie uda troche powyglupiac na tasmie~

mała mi

A co myślicie o przetwórni o wieszaniu na oknie karteczek że pracujemy w niedziele przez nieudolnych majstrów.Chyba najgorsi i najbardziej słabi przełożeni w Agryfie.

yoko

prawda jest taka ze czym tam dluzej pracujesz tym mniej zarabiasz , przychodza mlodzi silni i oni dostaja lepsze stawki a ci starzy wyeksplatowani na maksa gdzie poswiecili kawal swojego zycia dla tej firmy cienko maja bo mlody i silny wiecej zrobi tylko zapomina sie ze on kiedys tez bedzie stary !!! niesprawiedliwe ze nie walczy sie o starych pracownikow!!! a mlody malo ze pije , nawala do pracy to jeszcze zada wiecej i wiecej ...i im sie idze na reke bo brak ludzi !

emma

kazdy nazeka na prace w tych zakladach a wcale nie jest tam tak zle popracujcie prywatnie to zobaczycie jak sie pracuje!!!

pan xxx

Czy rekrutują na to stanowisko ? czy warto tam wbijać

iron man

A ile zarabiasz?

ssp485

To pochwał się ziomuś na jakim stanowisku robisz to pogadamy

gość25

A sprzątający i czyściciele maszyn i taśmy jak mają?

pink

odp. jest różnie zależy gdzie wybierzesz? na rozbiorach mają zł. więcej bo praca na taśmie. wszędzie jest ciężko ,ale inaczej stawki są różne zależy .. np. na tym samym dziale jeden (usunięte przez administratora) st anonimowość nikt ci tego ni powie. a tym bardziej ile maja brygadziści. to sekret. zapraszamy to się dowiesz . Pozdrawiam

szukający pracy

Witam, proszę o rzetelną opinie na temat Agryfu. Pracowałem już w wielu zakładach i w każdym jest coś nie tak. Pytanie związane jest z chęcią podjęcia tam pracy. Dużo ogłoszeń znalazłem na różne działy. Jak wygląda praca na produkcji, pakowni, rozbiorze? Jaki system pracy 2,3 zmiany? Co z płatnościami? Ile zarabia pracownik fizyczny a ile brygadzista? Może ktoś odpowiedzieć jak tam jest? Będę wdzięczny za rzetelną opinię. Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Morliny

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.