Opinie o Animex S.A. w Morliny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Morliny

bbbb

czasami czytam na szczescie te pierdoly ale to straszne co piszecie jak buraki typowe

lllllllllll

Jeżeli to wprowadzą będą musieli się liczyć z tym,że część pracowników zrezygnuje z pracy a część pójdzie na baaaaaaaaaardzo długie zwolnienia lekarskie.

as

ja tam nie narzekam

MISIA

i co z tego że są tacy co mają nawet studia ? a nikt Was nie chce zatrudnić więc bogatych chłopów się czepiacie aby tylko rajstopy wam kupił.Ha,Ha.. Damy w białych rękawiczkach, a kurczaka dzielą na trzy obiady,ha,ha. Wszyscy są święci.

Magazynier

Kierownik (usunięte przez administratora) brak słów!

Chęci do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
xyz

anonim - 2010-08-29 12:28:46xyz - 2010-08-29 10:17:34A - 2010-08-29 08:50:31NO TO CZEMU JAK JESTES TAKA MIEKKA I REZYGNUJESZ Z PRACY CIEZKIEJ BO DO TAKIEJ ONA NALEZY I JESZCZE KOMUS(usunięte przez administratora) S nie mam szczególnej ochoty tłumaczyć się Tobie z tego co teraz robię, zapewniam Cie jednak że z głodu nie umieram...Zapewniam cię również ,że moja rezygnacja nie jest związana z tym czy jestem miekka czy twarda, po prostu babranie sie we flakach nie jest szczytem moich marzeń ....skoro wytrzymałam tam kilka miesięcy i dałam rade to pewnie dałabym i wiecej gdybym musiała ale kazdy ma prawo wyboru nie pasuje towarzystwo, otoczenie ,praca to droga wolna...dla twojej wiadomosci obrabianie (usunięte przez administratora) jest wtedy gdy piszesz o kimś imienie, ja tylko stwierdzam zaistniałe sytuacje ( nie ja jedyna na tym forum) negatywnych opini jest zdecydowanie więcej , z czegoś to wynika prawda???A DLA TWOJEJ WIADOMOSCI JA TAM NIE PRACUJE I NIE PRACOWALAM,SZKOLE MAM WIEC MAM SWOJE INSPIRACJE,TYLKO MI WAS ZAL ZE JESTESCIE TACY ZADZIORNI JAK SIE CZYTA TEN FORUM,PRACA JEST PRACA I TAKA POZOSTANIEto papracuj tam,doświadcz tego i owego a potem poinformuj nas o swoich spostrzeżeniach....po co się udzielasz skoro nawet małym palcem u nogi nie stanęłaś na uboju...koniec w tym temacie

xyz - 2010-08-29 10:17:34A - 2010-08-29 08:50:31NO TO CZEMU JAK JESTES TAKA MIEKKA I REZYGNUJESZ Z PRACY CIEZKIEJ BO DO TAKIEJ ONA NALEZY I JESZCZE(usunięte przez administratora)

MISIA

a tak ogólnie to czemu większość zakłada ze fizyczni to są bez szkoły ?należą do ciemnoty ? wiele osób ma szkołę są inteligentni, pracują z wyboru czasami sytuacja osobista ich zmusza..Chylę czoła przed ubojem ,rozbiorem i innymi .tam pracują ludzie z jajami .Lalusie w Agryfie nie mają miejsca , to jest zakład dla ambitnych.,i ich Pozdrawiam.

MISIA

tylko czekałam kiedy się dobierzecie do mnie ? Jestem tylko pracownikiem fizycznym ale z długim stażem pracuję na stanowisku gdzie nie mam się gdzie schować ,ani za kim się skryć na solo . Co wy chcecie zmienić , ludzie są tylko ludźmi, jedni lepsi inni gorsi. Sztuką jest jak sobie z tym wszystkim poradzić ????????? Nikogo nie bronię jestem neutralna . zapraszam na film stary jak świat i popatrzcie na Maliniaka,ten to był artysta ...HA Ha.

xyz

MISIA - 2010-08-27 20:39:55 t o był żart...co wy się tak uczepiliście tych czepków.,jak chcecie pracować bez nadzoru ?jeszcze trochę to przyczepicie się do mistrzów i wyżej,w głowach wam się pomieszało czy co ? macie wypłatę na czas i jako takie poczucie bezpieczeństwa to mało wam? Proszę nie wybrzydzać i podpuszczać innych. Z Poważaniem MISIA Nasuwa się pytanie,,,Misia dlaczego tak ich bronisz? (czerpiesz z tego jakieś profity?) przeciez kazdy wie jak jest , i nie jest to opinia jednej osoby na tym forum...Pracowałam na uboju króciutko i to co opisałam jest niestety prawdą ...nadzor jak najbardziej ale taki który swoją postawą wzbudza autorytet i szacunek a moim zdaniem panowie nadzorujący budzą politowanie bo zamiast mysleć głową dla dobra ogólu mysla...nie napisze bo pewnie to ocenzurują...Z jednym się z Tobą zgodze zakład przestrzega wszystkich zagadnień z kodeksu pracy dot nadgodzin czy też urlopów a także jako takiego zaplecza socjalnego...no i wypłaty zawsze na czas...duży plus za to ,jesli chodzi o kadre zarzadzająca uboju to podpisze sie pod każdą jedną negatywną wypowiedzią na tym forum,,,byłam widziałam i swoje zdanie mam

MISIA

witam .O co wy się kłócicie ,jak tak się poczyta wychodzi jeden wielki cyrk zamknijcie się w końcu . Słyszałam że Stocznia potrzebuje fachowców aż 1000 osób może tam będzie wam lepiej ????????????? Zdecydowanych pozdrawiam.

nik

czytam te wasze wpisy na temat uboju i zastanawiam sie nad jednym czy ktory z was napisal na temat samych pracownikow tj; ze przychodza podpici do pracy ,sa tacy ze chodza w kratke do pracy bo nie wiedza ze pracuje sie 5 dni w tygodniu [ w taki sposub brakuje ludzi aby uzupelnic zmiany ] to ze nie lubicie mistrza i brygadzistow poniewaz maja taka funkcje jak sie sami nazwaliscie ROBOLAMI waszym zadaniem jest pracowac poniewaz sie tam sami zatrudniliscie nikt was nie zmuszal albo sie zwolnijcie -- proponuje zatrudnic sie w sektorze prywatnym i tam sprubowac szczescia ROBALE

gala

Dobra opinia.

ANIA

A JA MAM PYTANKO,CZY JEST TAM ZMIANA NP.OD 7 DO 15?? NA JAKIE ZAROBKI MOZNA LICZYC.CZY PREMIE SIE ZDAZAJA??

Hardstyle

ostra opinia :D

robol

zajmujecie się naprawdę głupotami zajmijcie się sobą

Hardstyle

mi sie tam podoba tylko jest kilkaosob ktore bym (usunięte przez administratora) zywcem bo sa(usunięte przez administratora) . ale ogolnie misie podoba praca jak kazda inna tzreba miedz dystans do tego co sie robi i odrozniac prace od zycia prywatnego a place raczej jak wszedzi wiec czego wy chcecie ? gwiazdki z nieba ? czy kup na klate

KOALA

wrzyscy narzekają na uboj a może ktoś ma jakąś opinię o Pakowni pracuję tam od kilku miesięcy i jakoś nie narzekam na nasze Pomarańczowe pani/ I jest taka sobie(usunięte przez administratora) też czy ktoś coś ma do zarzucenia tym Paniom

zwiedzacz forum

popieram całkowicie kena,to jest normalny gość,a nie jakiś malkontent. z poważaniem zwiedzacz

ken

chyba nie do końca się zrozumieliśmy. Pracę niech zmienią robole, którzy tak narzekają.

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Morliny

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.