Opinie o Dawtona w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dawtona. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dawtona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawtona w Błonie

Jadwiga Wójcik

Jestem zachwycona waszymi produktami.ale nie wszystkimi.Nie wiem czy ta opinia trafi we właściwe miejsce.W trosce o wasz zakład i o opinię o was stwierdzam że ten technolog żywności co miał nadzór nad barszczem czerwonym-koncentrat to zrobił chyba dywersję .Zapach po podgrzaniu to zapach cuchnących onuc lub bandaży opatrunkowych.Na swoje nieszczęście kupiłam 20 buteleczek tego koncentratu Wszystkie butelki po za tą jedną , którą próbowałam spożyć ale się nie dało wywalę na śmietnik. Tak chwaliłam wasze produkty ,reklamowałam a tu taki obciach

Prezesito

Prezes wyrzuca co chwile ochrony bierze nowe nie docenia tego co ma porzadna ochrona a jemu wiecznie cos nie pasuje (usunięte przez administratora)

Kotek

Mam pytanie czy w tym Zakładzie uwzględnione jest staż pracy?

Tomuś

Kukurydza dawtona, która wczoraj kupiłem w biedrze była tak paskudna, że musiałem wyrzucić całą. Jak można ludziom wciskać taki badziew? Ogarnijcie się lepiej.

Przedstawiciel Handlowy

dramat najwazniejsza baza klientow a po 3 mies wypad a kasa taka ze sie usmialam szkoda czasu i pieniedzy na bzdurna rozmowe bo wszystko ze swojej kieszenie nic nie zwroca jak to w dawtonie

zatrudnijcie kierownikow z prawdziwego zdarzenia a nie przypadkowych obibokow

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Wika1976

Mam pytanie co do działku Kadr jakie tam są warunki pracy i płacy jest sens składać papiery ? Widziałam ,że szukają specjalisty ds Kadr i płac ,zwolnił sie ktoś czy potrzebują nowych osób?

Mila
@Wika1976

(usunięte przez administratora) wieczne absencja A potem pretensje, nie radzę chorować

Czy orientuje się ktoś o pracy w dziale kadr , jaka atmosfera bo ciagle wiszę ogłoszenia , jak zespół czy warto składać aplikacje , czy jest tam kierownik działu ??

KLON

A CO DO OCHRONY TO nie da sie opisac wczesniejsza ochrona potrafila wiele zeczy i naprawde sie starali nie to co nowa jakas Kowalczyk nic nie robia co dzien to inny pracownik i sa wulgarni(usunięte przez administratora)

Agatka

Jak z praca w kontroli jakości? Zastanawiam się nad wysłaniem CV.

Niezadowolony

Widac że negatywne opinie są na bieżąco usuwane przez niewychowanego gbura i jego ekipe Jak nie usuniecie wszystkich zlych opini to znowu dostaniecie z kalosza i koniec ????

Sceptyk

Cóż, pracowałem w Dawtonie wiele lat temu. Poczytałem nieco wpisów na jej temat. Czas w tej ,,firmie'' się zwyczajnie zatrzymał na etapie pańszczyzny. Cóż, Andrzejek W., osobnik z ponoć ,,średnim'' wykształceniem i ,,wybitną'' ,,kulturą'' osobistą bardzo lubi pomiatać wszystkimi. To jego sposób na życie. Szeregowi pracownicy i pracownicy średniego szczebla nawet nie wiedzą jak ,,mięsiście'' potrafi traktować ,,kadrę'' ,,zarządzającą''. Dziwicie się, że jedynie ,,kamikaze'' wytrzymują w tej ,,firmie'' ? A gdzie ,,kamikaze'' mają iść, jak kolejny pracodawca ich zwyczajnie (prawdopodobnie) wyrzuci na bruk, bo lizusostwo i donosicielstwo to nie ,,doświadczenia zawodowe'', które są u normalnych pracodawców w cenie. Dziwicie się, że jest niska kultura kadry ? Oni są bardzo na bakier z kulturą, albo odreagowują stresy z ,,narad ?'', ,,odpraw ?'' ,,kierownictwa''. Dawtona to firma bardzo niesolidna. Tak niestety było i dawniej, a po lekturze postów myślę że nic się w tej ,,firmie'' nie zmieniło. A szkoda, bo firma ma naprawdę potencjał (ale pod innym nadzorem właścicielskim i ,,zarządem''). Czy polecam ,,firmę'' ? Hmmm, raczej nie ...

Rudy
@Sceptyk

Wszystko się zmieni na lepsze!

Rudy
@Sceptyk

Nie masz racji.On ma wyższe wykształcenie rolnicze- uprawa gruntu rolnego.To, że wyrzuca kierowników no to boi się konkurencji.Rozwala tą firmę od lat- to taki łazik co to mówi, że wszyscy są źli a ja jedyny nic nie mogę zrobić.Jak tylko coś spieprzy to nie jego wina- to oni ci kierownicy. Pewnie,jak widać są próby by wreszcie gościa odsunąć od rozwalania tej super, mającej wielki potencjał firmy.Nie mogą ustabilizować kadry dopóty, dopóki on tam zarządza jako pseudo dyrektor.

@Rudy

Pseudo dyrektor nikogo nie zwalnia. Ci którzy mają trochę więcej oleju w głowie i szacunku do siebie sami odchodzą. Szkoda marnowania czasu na współpracę z takim człowiekiem. Niestety jak zauważyłem jego zachowanie jest zaraźliwe i dużo jest osób w firmie których drugie imie to donos i podpierdolka

Zenon
@Sceptyk

Cóż, odnoszę wrażenie, że Sceptyk i Rudy piszą o zupełnie różnych Andrzejach. O dyrektorze i jego szefie.Aha i żeby nie było, też jakiś okres czasu pracowałem w Dawtonie. Ale całkiem fajnie było ;)

Marzanna15
@Zenon

A ja myślę że i jeden i drugi są siebie warci :)

Sasza
@Sceptyk

W styczniu Ukraina pojedzie do Niemiec a w lutym senior się rozchoruje i co młode prezes zrobią??? Przeproszą Polaków i będą ich zatrudniać???

Gruby

Przemek na puszkach robił za dwóch(pomocnik rzucił kwity wypowiedzi) i spuchł..... Grubego nie szanowano etykietowania się (usunięte przez administratora) Bravo... Pan Prezes...

Ruda

Pojechał do innej fabryki i zabrał sobie swoje benefity haha Gruby legenda fabryk Dawtona kierownik roku ????????????????????????

Artur
@Ruda

Gruby to był jednak gość hahaha starsze lojalne gotowały mu obiady młodsze dawały mu uczucia wieczorem haha i nie pytał o benefity sam sobie je brał haha

bożenka

Witam, Jak wygląda sytuacja w księgowości? Jakaś w miarę normalna atmosfera? Premie i zaplecze socjalne funkcjonuje jest jakieś?

Dla wszystkich mających szalonych pomysł zatrudnienia się w tej firmie serdecznie z całego serca odradzam. Pracownik traktowany jak zło konieczne. Pracodawca nie zapewnia podstawowych środków ochrony indywidualnej. W każdym normalnym zakładzie produkcyjnym nie możesz przekroczyć progu hali bez obuwia i odzieży ochronnej. Tutaj wręcz przeciwnie. Jej brak jest na porządku dziennym. Odnośnie komunikacji to wciąż tylko krzyki i poniewieranie. Powszechnie przyjętym sposobem komunikacji jest wykrzykiwanie i wyzywanie pracowników. Pana dyrektora z zakładu z Lipna słychać na całe kujawsko pomorskie. Pamietajmy, przykład idzie z góry! Podsumowując jeśli chce się mieć mniej siwych włosów i zszarganych nerwów-na pewno nie Dawtona. Tam się docenienia nie doczekacie.

Albert

A może ktoś napisać o warunkach pracy dla kierowcy ? Tylko kraj czy i zagranicą?

Rozmowa z kierownikiem Działu Jakości i z panią z HR. Co do pani Kierownik nie mam zastrzeżeń - pytania odnośnie wiedzy to pani z HR chciała zabłysnąć. Pytania typowe korpo - opisz wymarzonego przełożonego, opisz charakter w 5 słowach, dobre i słabe strony itp

Audytor
@Anna

Jaja we firmie gdzie 88% to Ukraina ????????????

mixx

Witam podzieli się ktoś opinią na temat pracy w Błoniu na stanowisku Operator maszyn produkcyjnych dostałem propozycję pracy, chodzi mi o zarobki, atmosferę w pracy oraz jaki jest system pracy. Pozdrawiam

Coala

Totalne dno zostałem przyjęty na okres próbny i zostałem podstępnie zwolniony, dostałem informację o przedłużeniu umowy kierowniczka powiedziała bym przyszedł przedłużyć mi umowę a ona powiedziała dziękuję koniec ws0ółpracy, pytam co było nie tak i otrzymałem odpowiedź, że jażdzę za malo bo nie urzywam magnesu i jeżdzę zgodnie z przepisami . Pozdrawiam samobójców też.

KURA
@Coala

DZIEŃ DOBRY BEdę pisał prawdę ! Firma jest OK ogólnie MOBING - BRAK ZAROBKI - JESZCZE GORZEJ JAK SŁABE AUTO SŁUŻBOWE - NIEMOŻNA UŻYWAĆ KIEROWNIK - SPOKO PRODUKTY - ROTUJĄ I SUPER JE SIĘ SPRZEDAJE ATMOSFERA - OK ZAROBKI - I TO PRZEWARZA NIESTETY - DNO MARKETING - BRAK TOWAR NA WYMIANY - JEST KARTA MULTI SPORT I INNE - BRAK A i zarobki to w sumie jest najważniejsze piszę to po raz 3 ale niestety są bardzo słabe + brak możliwości używania auta służbowego do celów prywatnych skłaniają ku podjęciu decyzji o braku możliwości składania CV do tej Firmy na stanowisko PH

KURA
@KURA

A I JESTEM PH W TEJ FIRMIE W BARDZO MALOWNICZO POŁOŻONYM TERENIE

JayJay

Jako pracownik Dawtona (i to nie od niedawna) szczerze polecam pracę w tej firmie. Jasno określona ścieżka kariery. Nie najgorsze pieniądze. Zarówno tzw. "góra" jak i pracownicy wyższego szczebla tacy jak Pan Piotr czy Pan Robert to ludzie na poziomie. Firma dba o pracowników. Nie mam zastrzeżeń. Pan Piotr Cz. o którym była tu mowa, to inteligentny gość, który zna się na swojej robocie jak mało kto, a jeśli ktoś twierdzi inaczej to znaczy, że pluje jadem tylko po to, by popsuć komuś dobrą opinię (zazdrość? a może po prostu złośliwość?). A taką właśnie cieszą się w Dawtonie Pan Piotr i Pan Robert. Kondycja firmy jest bardzo dobra. Pensje zawsze są wypłacane w terminie.

Pomidor
@JayJay

Ten kto pisał ten komentarz musi być zdrowo (usunięte przez administratora) Tą firma to kompletne dno i wyzysk. A pracowników w tej firmie traktuje się jak niewolników.

były kolega
@JayJay

Pracujesz od niedawna to już szybko Cię uswiadomie zwłaszcza że po twoich wypowiedziach odnoszę wrażenie że jesteś młody i mało doświadczony bo teraz tylko tacy aplikuja do Dawtona. Po pierwsze w jaki sposób dba firma o Ciebie? Napisz proszę o co chodzi bo żadnych ale to żadnych benefitow nie ma no ale jezeli slaba pensja wplywa w terminie na konto to rzeczywiscie raj. Po drugie nie pisz jaką opinia cieszą się ci panowie w firmie bo jesteś zoltodziobem. (usunięte przez administratora)

JayJay
@były kolega

Jak bardzo trzeba być zakompleksionym, smutnym, szarym człowiekiem aby wylewać swoje gorzkie żale w internecie i nazywać kogoś "nikim". Już mnie nie dziwi to, dlaczego nie pracujesz w tej firmie :) I kłania się czytanie ze zrozumieniem: w treści posta napisane było, że nie pracuję od niedawna i jako pracownik z ciut większym stażem od "żółtodziobów", o których piszesz, mogę wyrazić obiektywną opinię na temat pracy w tej firmie i z tymi właśnie ludzmi.

gastro

jestem pracownikiem Dawtona od niedawna. znam służbowo obu Panów, ludzka podłość nie zna granic. szkoda że ci wszyscy tak pokrzywdzeni przez tą Firmę, nie mieli nic do powiedzenia kiedy tu pracowali- nie mieli odwagi stanąć oko w oko a tak łatwo poniżyli. Dlaczego, bo ANONIMOWO można wszystko? Dlaczego, bo nigdy nie osiągną takiego pułapu, bo zazdrość - chora zazdrość pozwala tylko na stek kłamstw? w moim przypadku wszystkie "reguły" współpracy od początku były jasne i zrozumiałe, ustalone wynagrodzenie wpływa regularnie i w określonej kwocie. żaden z Panów nie odmówił i nie odmawia pomocy -zapewniam, warto samemu sprawdzić - przekonać się, spróbować. profesjonalizm Panów, doświadczenie, podejście do tematu - szacun. dział czuje sie coraz lepiej a klienci dopisują i wcale nie maja zamiaru odchodzić :-)

AVENGERS

Nie nawidzę tego typu portali ale muszę się ustosunkować jako pracownik. Nie jestem człowiekiem z przypadku- wiedziałem gdzie przychodzę i nie czytałem żadnej opinii. Na rozmowie dokładnie określono mi zarobki ( pensje+ premie) i obowiązki. PH są przyjacielsko nastawieni i służą radą i pomocą a kierownicy pomocni podczas ważnych rozmów. Wszystko jest jak należy ale warunek- robisz to na co się umawiałeś. Przejrzysta zasada- szanujmy się na wzajem. Alkohol czy inne dziwne zarzuty rzucane pod adresem Kierownictwa - oszczerstwa na 100%. W internecie można napisać wszystko dlatego osobom rozgoryczonym, zbulwersowanym zwolnieniem lub innymi powodami proponuję pamiętać , że nikt nikogo na siłę nie trzyma/trzymał. Jeden z moich kierowników powiedział tak: z niewolnika nie będzie pracownika. Nic na siłę . Osobą zainteresowanym pracą proponuję spotkać się,porozmawiać , wypytać dokładnie o pracę zarobki i etc. To nic nie kosztuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Dawtona - Błonie

• Jak się pracuje w Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawtona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dawtona?

Kandydaci do pracy w Dawtona napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dawtona