Opinie o Tradiro w Vlaardingen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tradiro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tradiro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradiro w Vlaardingen

Julas

Kurde mam nadzieje ze wczesniej beda przyjmowac a nie dopiero w czerwcuu;/ ;/

justa

Ewa już zaczęto tam praca przy pomidorach bo co chwila wyjazdy są przekładane. A teraz maja być wyjazdy do Vlaardingen.

@justa

Skad wiesz ze maja byc teraz wyjazdy ? ja juz czekam miesiac i nic , ciagle ze czekac i czekac;/ na pakowanie pomidorówmuy

@julas

Praca na pakowni jest cały rok, w zaleznosci od miesiaca potrzebuja innej ilosci osob. Np. w styczniu jest tych osób powiedzmy 40 na zmianie, a w czerwcu, gdy jest tez zmiana popoludniowa pracuje ponad 200 osob.Dlatego tez mysle , ze beda teraz przyjecia. Ale kogo oni przyjmą, to ja nie mam pojecia.:-)

@julas

Wyjazdy do Vlaardingen, to praca przy pomidorach.

justa

czy ktoś z was teraz będzie jechał na pomidory w czwartek?

ignacya

Tradiro...to chora firma.Łukasz....liliput nie ogarnięty,W dupie był i gówno widział, okradają ludzi na czym się da,a jak prosisz o wyjaśnienie mają Cię głęboko w dupie.

@ignacya

to akurat prawda! W dodatku Panie są na nieodpowiednich stanowiskach nie posiadają żadnych żadnych wyksztalcen i kultury.

justa

A powiedz mi Ewa a od kiedy tam juz jestes?

@justa

Ten sezon bedzie moim piatym na tej pakowni, pisze "bedzie", bo jeszcze pracuje przy sadzonkach.

@ewa

To są "mieszkanka" dwuosobowe, wlasna kuchnia i lazienka.

ewa

Co do mieszkania...Pokój był zrobiony z piwnicy, bez okna, pod sufitem była przeprowadzona rura doprowadzajaca powietrze, krzywa podloga (spad), przy wejsciu trzeba bylo schylac glowe, bo strop byl tak nisko, po ogrodku biegaly szczury. O towarzystwie nie bede pisac, bo i tak trafisz na inne. Wiekszosc tych ludzi juz w tradiro nie pracuje.Tam bylo akurat cieplo, sami regulowalismy temperature. Z wyposazeniem tez jest roznie, jak czegos brakuje(taterzy, garnka), to "firma" powinna dostarczyc. Stawka na pakowni to chyba 8,67 brutto. Sa dodatki, godziny wieczorne 125%, nocne 140%, niedziele , swieta 200%. Moge sie troche mylic, ale nie duzo.

@ewa

No to faktycznie nie ciekawie, wiem tylko ze w hotelu niby sa lepsze warunki pokoje 2 osobowe tak?

justa

Ewa gdzie to trafiłaś ze miałas złe warunki? nic tam nie było czy towarzystwo?

Julas

Dziękuje za wypowiedz. Ja cały czas czekam za telefonem , dzwoniłam w piatek i gosciu powiedział ze w poniedzialek przedzwoni bo sie wszystko opóznilo lecz nie zadzwonił, nie ma dojrzałych pomidorów itd. ja juz trace wogole nadzieje na ten wyjazd;/

Oskar
@Julas

Do mnie tez mieli dzwonic ale zapomnieli o tak duzym człowieku heh ale jade gdzie indziej na nich nie ma co liczyc nie rozumiem ich dają znaka o pracy a puzniej cisza ja za to to bym ich puscił do pokoju z szerszeniami

@Julas

Jeszcze będzie dużo przyjęć, bo sezon dopiero się rozkręca, a z tego co słyszałam, będą potrzebować więcej ludzi, niż zwykle. Nie trać nadziei i.....moze do zobaczenia?

@ewa

No mam nadzieje ze do zobaczenia bo mam zamiar troszke kasy zarobić. hmmmm oby sie udalo wyjechac:) a powiedz mi jakie warunki mieszkaniowe?

Oskar
@ewa

Hejka sie zobaczy moze w tym tygodniu cos sie wyjasni pozdro

@Julas

Ja mieszkalam w mieszkaniu tadiro tylko przez półtora miesiaca i trafilam bardzo zle. Dlatego mieszkam teraz na swoim. Ale niektorzy sobie chwala, zwłaszcza ci którzy sa zakwaterowani "na hotelu".

@ewa

A powiedz mi jeszcze taka rzecz jaka jest stawka w tej firmie?? i czy na domkach jest ciepło czy zimno??

Julas

Dzieki Ewa powiedz mi jeszcze tylko da sie dosyć ładnie zarobic? ile tak na miesiąc sie wyciagnie/????

@Julas

Oj, to różnie. Są tygodnie bardzo dobre, wtedy na rękę dostaję 400-450 e. Mówię o tygodniówkach.Normalne to tak z 350, ale są i słabsze, ale te się zdarzają już poza ścisłym sezonem. Przy czym, co bardzo ważne: -mówię o zmianie popoludniowej, zarobki są wyższe. -kwoty o których mówię, to kwoty bez odciągniec za mieszkanie(85e), ubezpieczenie(ok.25e), transport (5,50e) To tak mniej , wiecej wygląda, każdy sezon wygląda troszkę inaczej.

justa

Dzwonili do mnie ze teraz wyjazd co miał byc 19 jest przesunięty na zatydzień wy tez tak macie

justa

My tez mamy byc w piątekwe Vlaardingen jestem ciekawa jak wyglada od nich zakwaterowanie czy jest wszystko bo jeśli chodzi o prace to wiadomo ze może byc ciężko ale człowiek nie przyjeżdża na wakacje.

Julas

Ewa dzieki za odp - czyli praca oki czy nie bardzo????

@Julas

Mnie się podoba, ten sezon będzie moim piątym na tej pakowni.

@ewa

To strona tej firmy na fb, mozna zobaczyc zdjecia.

Qba

Siemka. Prosze o pomoc w podjeciu decyzji. Pracuje obecnie w A.X.I.D.U.S.I.E ale nie bardzo jestem zadowolony z wyplat, czy warto jest sie przeniesc do Tradiro? Pozdrawiam.

julas

Halo czy ktos tu jest???????

@julas

Pakownia jest w wysokim stopniu zmechanizowana, bardziej przypomina to fabrykę niż pakownie. Pracuje sie zazwyczaj przy tasmie.

julas

To w takim razie jak wyglada praca na pakowaniu pomidorów?

julas

Az tak zle tam jest? Ja jzu mam dosc chyba przestane czytac te forum...

kika

praca na szklarni to tylko pomidory, zazwyczaj 30-40 godzin. ale godziny sie zmniejszaja gdy dzieciaki przychodza dorobic, czyli kazde ferie jakie maja, w okresie wakacyjnym to jest caly miesiac .Na pakowalni prominent godziny sa ale stawka jest troche nizsza. podkoniec ubieglego roku dziewczyna z tej pakowalni dzwonila do biura bo bardzo sie zle czula to uslyszala ze ma robic a jesli nie to do polski. efektem koncowym dziewczyna zaslabla i rozwalila sobie glowe. a co zrobilo biuro - zostala zwolniona Kobiety z biura to bardzo dziwne istoty. Poczatek wszystkie bardzo mile ale jak zaczna sie tylko klopoty to jestes wrogiem numer jeden. Jesli jezdzisz do pracy z MARKIEM [kierowca z biura] to mozesz sie szykowac na wycieczki bo ten czlowiek tak jezdzi i lubi bajki opowiadac. ŁUKASZ czlowiek konkretny ale bardzo ciezki do uchwycenia. UBEZPIECENIE nawet oki bo jest dentysta w tym ubezpieczeniu koszt 21e[jak dobrze pamietam to do 200e na dentyste] . KOSZTY za mieszkanie to 85e. te koszty to sa tygadniowe a i co tydzien 5,5e za transport. wyplaty co tydzien. sumsa sumarum to jesli pakowalnia to godzin duzo ale wyzysk , na szklarni malo godzin. przy 40 godzinach po odjeciu wszystkiego wyjdzie wam okolo 220e Jesli to wam pasuje to powodzenia, ja podziekowalam bo z roku na rok jest coraz gorzej

pracownik szklarni

Sam pracuje na szklarni. faktycznie. sezon się przesunął. Nie ma zapotrzebowania na taką ilość osób, jaką chcieliby wysłać. Proste. Nie mogą wysłać tyle osób ile chce jechać ale to nie znaczy że nie pojedzie. jedni straszą inni zachwalaja. nie pojedziesz to sie nie dowiesz.

Julas

Kika- jak mozesz do napisz o co chodzi , bo mi gosciu mowil ze narazie pomidory nie sa dojrzałe i czekaja wiec tak w polowie marca dopiero...hmmmm

ewa

Witam wszystkich wystrachanych wyjazdem. Jestem już w Holandii 8smy rok i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że Tradiro nie wypada jakoś specjalnie tragicznie na tle innych firm.Więc pakować manatki, jechać, a co ma być to będzie.Warto sróbować.

Zostaw merytoryczną opinię o Tradiro - Vlaardingen

• Jak się pracuje w Tradiro?

Zobacz opinie na temat firmy Tradiro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradiro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tradiro?

Kandydaci do pracy w Tradiro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tradiro