Opinie o Tradiro w Vlaardingen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tradiro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tradiro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradiro w Vlaardingen

Xavis

Ja czekam na prace, niestety nie ma jeszcze ofert.. często pisze maile z Biurem z Opola. niestety brak jakichkolwiek miejsc pracy na ten moment. kiedy tak ten sezon się zaczyna? bo zależny mi na pracy a tu nic nie ma :C

marc

Nie polecam.SZUKAJCIE CZEGOS INNEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W BIURZE NIC NIE MOZNA ZALATWIC BO ZBYWAJA CIE ,ZE JUTRO ,ZE POJUTRZE.PORAZKA JAKAS.

Endżi

Hej:) Ktoś jedzie w tym tygodniu na pakownie???

@Endżi

Tak z PL, ja równiez czekam az łaskawie zadzwonia w sprawie tego pakowania, co kroć dzownie to że chwilowo nie ma pracy i mam dzwonic juz naprawde mnie szlag trafia...

aga

Witam a jak jest na trosach?

anonimowa

Powiedz mi kpt czy powoli cos dzieje na szklarniach czy zaczely sie juz prace jakiekolwiek bo co niektórzy po przyjeżdżali do roboty teraz a musze czekac na pracę.

Viki

Czy biuro Tradioro posiada jakies oferty na kwiaty,cebulki,sadzonki itp???

@Viki

tak

kpt

Witam,pracuje w Holandii przez firme Tradiro rok czasu więc mogę powiedzieć trochę na ten temat. Ja pracuje na szklarni miejsca pracy są przy De Lier oraz w okolicach Massdajku Firma ogólnie jest jedna z najlepsZych w jakich pracowałam chociaż pewnie to nie potrwa długo bo od kiedy zostałem przyjęty co chwilę wprowadzają zmiany o których informują albo też nie to zalezy od Pań w biurze czy nie maja za dużo rzeczy do zrobienia oczywiście zmiany nie są na naszą korzyść, najnowsza płacenie 135% po 45 h gdzie na szklarniach o takie godziny ciężko jak się przyjmowalem było ze od 40h były płacone 135% za soboty 150% teraz jak w sobotę chodze do pracy normalnie za 100% . Biuro we Vlardingen masakra Panie z biura zawsze mają problem ze wszystkim o co je poprosisz , o domkach też mogę powiedZieć trochę bo pół roku mieszkałem w firmowym domku mieszkania to zależy jak trafisz niektóre warte swojej zapłaty niektóre nie nadające się do niczego opłata tygodniowa to około 80e moim zdaniem bardzo drogo noi najważniejsze ludZie Nie zawsze jest super nieraz przyjeżdżają osoby z którymi ja zalewem się mieszkać. firma jest wypłacana

gggg76
@kpt

mam pytanie,wiesz cos o likwidacji szklarnii gdzies kolo tego biura czy hagi.chodzi mi ogolnie o prace itp.ile do sklepu itp.patrze na fora i nic nie ma ,mam jechac na ok.4 tyg i nie chce sie wkopac,z gory dzieki za odp na siwykg76@wp.pl

Krzysztof
@gggg76

Zaradność życiowa to jak się zrobi własny biznes a nie znajdzie się ofertę pracy na produkcji bez wymagań. Nie piszcie głupstw

anonimowa

Z tego co wiem to na pakowani nie jest gorąco ale też nie wiadomo gdzie ciebie by dali

@anonimowa

na ja tylko na pakowanie , tak bylo mówione od poczatku, ze nie na szklarnie tylko pakowanie mnie interesuje.

nati-nati
@Julas

Julas ja tez czekam na wyjazd na pakownie w tym tygodniu mam jechać a Ty???Skad z Pl jestes?

anonimowa

A czy to ważne czy jest gorąco na szklarniach jest ale na pakowni jest normalnie

@anonimowa

Wazne bo nie ktorzy nie moga przebywać w tak dusznych pomieszczeniach. Czyli na pakowaniu nie jest gorąco?

Julas

Powie mi ktos czy na tym pakowaniu pomidorow jest goraco? czy tez biora Cie na szklarnie na zrywanie czy tylko jak pakowanie to pakowanie????????????????

hela

ludzie ? skoro pracujecie juz w tej firmie to laskawie napiszcie jak to wyglada tam ,przecież nie ma co zachwycac sie ze ktos pracuje a ktos inny zebrze o informacje=siedzimy na tym samym stolku,w kraju pracy nie ma; co obawiacie sie konkurencji?!!!!!!!! ,ktora przyjedzie z Polski? rejestracja poprzez stronkę rpppolska.pl zakładka "Kontakt".

@hela

Dziękuję za info. Ja też jeszcze czekam na "przydział" na pakownie, pewnie to bedzie po swietach.

JUlas

ja dzwoniłam i dostalam odpowiedz ze dopiero mozliwe jest po świętach ze sie cos ruszy...Wam tez tak mowili?

karola

Czy chodzi ci o rppolska

@karola

Chodzi mi dokładnie o namiary na biuro w Polsce (Tradiro), dla osób które chciałyby zapisać się do tego biura, by wyjechać za granicę do pracy.Ja dostałam się do pracy przez biuro holenderskie, wiec nie mam pojecia, jak to wygląda ze strony polskiej. Znajomi pytają, a teraz rekrutacja tylko przez biuro w Polsce

ewa

Czy ktoś mógłby mi podać adres biura w Polsce? I numer telefonu?

@ewa

porażka...internet służy do wyszukiwania takich rzeczy jak adres i numer telefonu

@ewa

No właśnie nie mogę znaleźć, wszędzie jest podany adres biura w nl. Poproszę o linka. Kiedys byl na stronie Tradiro, a teraz już nie.

kara

Kto jedzie w piatek?

pracownik szklarni

Wszyscy sie piekla ze czekaja a ile mozna wyslac ludzi za jednym razem. Skoro wyjazd jest odwolany albo przesuniety to chyba lepiej niz czekac w NL na domku. Ogarnijcie sie ludzie...tu sie robi jakies forum ze ktos czeka ze dzwoni. ilosc osob na wyjazd jest ustalana w NL nie w PL w zaleznosci od pogody, stanu ludzi itd. Wiem bo pracuje na szklarni.

anonimowa

A czy na domkach jest Internet bo słyszałam ze nie ma

ania

ludzie ja juz czekam od miesiaca na wyjazd. co dzwonie to otrzymuje odpowiedz prosze zadzwonic za tydzien w poniedzialek. i tak od miesiaca...

anonimowa

Julas z tego co wiem ma być w tygodniu wyjazd bo nic nie ma odwolanego

justa

Ewa a gdzie znajdują sie te szklarnie jesli sie mieszka we Vlaardigen?

@justa

Na pewno są jakieś w De Lier,tak jak pakownia, pewnie jeszcze jakies w okolicach. Dokładnie się nie orientuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Tradiro - Vlaardingen

• Jak się pracuje w Tradiro?

Zobacz opinie na temat firmy Tradiro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradiro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tradiro?

Kandydaci do pracy w Tradiro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tradiro