Opinie o Office Shoes w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Office Shoes. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office Shoes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Shoes w Warszawa

do gigant

O wykorzystywaniu, gnębieniu, straszeniu zwolnieniem i innych zachowaniach przełożonych z office shoes, które bez problemu można podciągnąć pod mobbing, można napisać książkę. Pracowałem tam jakiś czas i decyzja o rozstaniu z tą firmą to jedna z najlepszych w mojej karierze zawodowej. Sam się zastanów - szukają sprzedawcy ze zdolnościami plastycznymi? W tej firmie nigdy nic się nie zmieni - idziesz na etat sprzedawcy za śmieszne pieniądze, a oprócz sprzedawcy jesteś magazynierem, księgowym, kurierem, tragarzem, visual merchandiserem, fotografem i bóg wie kim jeszcze. A w międzyczasie sprzedać musisz jeszcze 20 par dziennie bo inaczej dym. Jeśli takie warunki ci nie straszne to próbuj. Szybko się przekonasz na własnej skórze że te wszystkie negatywne opinie tutaj to i tak małe piwo w porównaniu do rzeczywistości.

Maly

Rowniez potwierdzam , nie pracuje w tej firmie juz rok i lepiej byc nie moze. Obowiazki jakimi nas obarczala Warszawka w wiekszosci powinni wykonywac sami. Mam stanowisko kierownicze w zupelnie innej branzy. Nie zaluje odejscia z firmy. Tam licza sie znajomosci z tego co wiem do dzisiaj . Manipuluja ludzi - owszem. Zbedne formalnosci - na porzadku dziennym. Podsumowanie - i tak maja cie w du... ! Klamia . Bronia swoich . Mobbing jak nic. Zwalniaja . Duzo by opowiadac. Polecam

Z bolem serca potwierdzam ...

Adolf

Sa ludzie ktorych nie zmienisz. Wszystko zalezy od charakteru. Po trupach do celu - to tekst ktory ma odzwieciedlenie w realnym zyciu. Smutne ale prawdziwe. Sa tez osoby falszywe. Wystarczy rozejrzec sie dobrze dookola ! Dobrze . Zajrzyj w glab a zobaczysz kto rabie ci tylek. Nie zwierzaj sie bo wszytko co powiesz odbije sie na twojej pracy. I tak nie masz prawa glosu. To grupa zorganizowana ! Jesli jednak pomyslisz - dasz sobie z tym wszystkim rade . Ogolnie : to jedna wielka rodzina. Milej pracy !

Sprzedawca

nic konkretnego - zatrudniony od zaraz

Brak konkretnych pytan : podobalam sie kierownikowi i tyle

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Diabel

Patrze na was z gory PS. Wiem ze o mnie myslisz - znam twoj sposob myslenia. Nie mozesz teraz zasnac. Wiesz, ze wiem ze zle robisz . Inni tez musza oddychac. Zapamietaj te slowa

Agata Wojcik

Racja...zwalnianie lub zastraszanie zwolnieniem to norma! Potwierdzam. Kto sie mial ustawic to sie ustawil - po nitce do klebka. Te osoby jednak bez pomocy lub znajomosci nie mialy by szans w innych firmach. Dlatego ciesza sie dorobkiem tutaj. Bo tutaj dzieki komus osiagneli sukces.

Do Leny

Lenko, gdzie zostawilas glowe ? Kim jestes ? Odpowiedz nam wszystkim na to pytanie ;)

Rowniez DO LENY

A jednak nie przeczytalas dokladnie opinii o firmie! A jesli przeczytalas to Malenka nie wyciagnelas stosownych wnioskow. Czytasz bez zrozumienia. A taka osoba sie tam nie nadaje

do leny

Serio nie dowiedziałaś się nic? Przeczytałaś wszystkie 13 stron? Jakbyś przeczytała to nie sądzę byś nadal chciała się tam dostać. Tak apropos, to w galeriach znajdziesz dziesiątki, jeśli nie setki dużo lepszych miejsc do pracy niż Office Shoes. Ale jeśli chcesz się przekonać na własnej skórze o tym co tu wszyscy piszą (w zdecydowanej większości prawda, zwłaszcza negatywy) to idź złóż podanie i próbuj. Tylko później nie płacz, że nie posłuchałaś :)

do leny

Gonzo

Pracowalem krotko w tej firmie i z ciekawosci czasami wchodze na te forum. Krotko bo tak widocznie bylo mi pisane. Zadowolenia nie krylem kiedy dostalem wypowiedzenie z pracy wlasciwie bez konkretnych powodow. Jedna osoba sie szarpnela ze zgrana ekipa jest na sklepie. U nas tez byla zgrana. Nie znasz dnia ani godziny no chyba ze jestes osoba na 100 procent pewna ze Cie nie zwolnia . Ale pamietaj jak beda kiedys bronic swojego tylka to twoj bedzie dla nich nie wazny. Sa osoby na swiecie ktore beda smazyly sie w piekle za krzywdy jakie zrobily innym. Usmiech kiedys zejdzie z ich twarzy a los odwroci sie o 180 stopni . Mala podpowiedz: UWAZAJ bo kable sa wszedzie! Nawet o tym nie wiesz. A ja sie juz mialem okazje przekonac. Szkoda mi ciebie .

Lolek

Hmmm z tego co pamiętam 5505 to Bydzia :D:D

Klamstwo

Małpa

Skoro padła odpowiedz, ze jednak nie jestes z 5508, to moze napiszesz w którym to sklepie jest tak zgrana ekipa ubóstwiająca kierownictwo? :)

Lol

Nikt nie powiedzial ze kierownik jest twoim bliskim, padlo tylko pytanie kim jest ;)

Nie jestem z 5508, a kierownik nie jest nikim z moich bliskich :) Życze wam miłej pracy jutro i do uslyszenia ;)

Małpa

No oczywiście :D a kim jest dla Ciebie kierownik Twego sklepu ? :)

Kladziemy papierek i pa ? Zjedz Snikersa bo gwiazdorzysz! Co jest normalne w tej firmie. A z jakiego sklepu piszesz bo mysle ze cala Polska i bez twojej odpowiedzi sie domysla.

Tak sobie czytam te wasze opinie i za bardzo nie wiem o co wam chodzi. Pracuje w tej firmie okolo roku i jestem bardzo zadowolona. Mamy spoko kierownika i ekipe, atmosfera w pracy jest conajmniej dobra, wiadomo ze zawsze bedzie cos, ale spedzamy ze soba tyle czasu ze trudno by bylo sie nie pochapac ;) A Warszawa - moim zdaniem sa wporzatku i mozecie sb pisac ze ja pewnie kabluje czy du pke komus lize.. Ale to jest zdanie calego naszego sklepu ! Moze to z wami jest jakis problem ze nie potraficie sie z nimi dogadac... To sa normalni ludzie i mysle ze maja duzo wiecej niz my na glowie ... My mamy 1 sklep na pare osob a oni w pare osob musza ogarnac cala Polske zeby to wszystko jakos funkcjonowalo. A z reszta jak jestescie tak bardzo nie zadowoleni to kto was tu trzyma, kladziecie papierek i pa :)

Dzieki ,,wy" ta firma przeciez istnieje. To pracownicy odwalaja cala robote. Spokojnie bo oplujesz sobie bluzke, myslisz ze Bobek bedzie mial nas w pu pie ? A chcesz sie przekonac ? Kogo moze miec w pu pie ;) !

Zostaw merytoryczną opinię o Office Shoes - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Shoes?

Zobacz opinie na temat firmy Office Shoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Shoes?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Office Shoes?

Kandydaci do pracy w Office Shoes napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Office Shoes