Opinie o Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. w Nowogard 72-200 armi krajowej 28d

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. w Nowogard 72-200 armi krajowej 28d

Pomija

Kto wymyślił imprezę integracyjna poza Nowogardem? Jak będzie z dojazdem?? Ponoć dyrektor w ogóle nie będzie. Zajęty taki

do pomija
@Pomija

dojazd ma niby być. ale to specjalnie poza Nowogardem zeby malo ludzi sie zdecydowalo. dyrektor pewnie bedzie, przeciez jest tak czesto na hali ze z checia spotka sie z ludzmi na imprezie. hahaha

Qwas

O kierowniku co w Szczecinie ma wczasy Kiedy wraca? A moZe nie wraca? Dyrektor sinego pozbył....

Pokoloruj

Kiedy na nitce będzie pianownica sprawna Ciagle tylko awaria i awaria A normę trzeba zrobić

Ja wiem

Dyrektor i paru innych to sie boja akcji żeby na zamkowej nie pozwiedzać Dlatego taka cisza na hali

Firma Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jestem nowy na zakładzie. Nie czaje jeszcze wszystkich układów Czy ktoś wie czemu kierownictwo tak często jest nieobecne? Niedawno dyrektora nie było kilka dni A teraz nie widać kierowników od przezbrajaczy i techników i inżynierów.

Stary
@Nowy

Jak będziesz starszy to zrozumiesz. Kierownicy jeżdżą jak najdalej bo nie mogą sie między sobą dogadać A najbardziej z dyrektorem.

Robotny
@Stary

Widocznie ludzie maja za mało pracy skoro zajmują sie takimi rzeczami Z dyrektorem wszyscy sie dogadują na fest Niech nam żyje hip hip

Bardziej robotny
@Robotny

Na czesci linii bryndza totalna. Inżynierowie nic z tym nie robią Dyrektor nie ma o tym pojęcia - nie mówią mu o tym. A on sam nie ma wiedzy co sie dzieje na hali. Tylko biuro

automaan

kierownictwo is de best! Se auta nowe pokupowali. A szefuńcio ciagle tym gruchotem jeździ, hehe.

Iiii

Inżynierowie gdzieś idą - pewnie na gorsze? A kierownictwo?

Zbóż

Normy do zrobienia. Gorzej jak sie inżynierki madruja. A coraz ich mniej - gdzie oni tak wędrują

Polu

Robota jak wszędzie. Stawki jak na Nowogard przyzwoite. Atmosfera bez szału. Kierownictwo rozne

poiuy

czas ozywic forum na temat autoneum Nowogard. kto pierwszy? jak idzie praca w tym zakładzie.

admin

Zgadzasz się w opiniami o firmie Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. - Nowogard 72-200 armi krajowej 28d

• Jak się pracuje w Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.
2.8/5 Na podstawie 42 ocen.

Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.