Opinie o Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. w Nowogard 72-200 armi krajowej 28d

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. w Nowogard 72-200 armi krajowej 28d

Tygfoj

Korzóhuf czeka Wzywa z daleka

Ania1996

Hej wszystkim :) mam w czwartek rozmowę o pracę w firmie Autoneum Nowogard moje pytanie jest takie jak jest między ludźmi do dogadania czy raczej tacy żebyś długo nie popracowała? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

qwerty
@Ania1996

Byłas na tej rozmowie? pracujesz u nas? Jesli tak, to powiedz, jak oceniasz naszą fabrykę? Chodzi mi głownie o czystosc, tak zwane pięć S. Kiedys wg mnie bylo lepiej pod tym względem. Ale napisz jak TY to widzisz

qwerty
@qwerty

po prostu napisz swoją opinię

@qwerty

pracuję w fabryce już jakiś krótki czas ogolnie jest ok, na produkcji ludzie w sumie zyczliwi. Pomagają nowym w ogarnieciu sie na maszynach. zaklad fajnie zorganizowany, taki nie za duzy.

@Ania1996

Kierownictwo raczej sie nie interesuje pracą operatorow. (usunięte przez administratora) Moze dlatego porzadku na hali to nie ma za duzego - niby nie jest brudno, ale tak troche mozna jeszcze ogarnac.

etam

może i na rękę, kto wie. ale na tu i teraz, trzeba żeby dyrektor sie wział za menedzerow. Ciągle ich nie ma i nie ma w pracy. ile to juz dni?

Patyrt

Dlaczego nie wzbudza?

Teksańczyk

To już kwartal będzie chyba jak nasz (usunięte przez administratora)odszedł. Jaki był taki był, ale na tle poprzedniego to obecny musi jeszcze dużo się nauczyć.

etam
@Teksańczyk

e tam, juz duzo umie! zaczynal jako kierownik produkcji, wiec wie co w trawie piszczy. a że go robili w bambuko na produkcji, to inna sprawa... wlasciwie to sam sie robil w bambuko...

Favio
@Teksańczyk

A czego niby nie umie?

Tuue
@Favio

(usunięte przez administratora) Ciagle braki materiału Bałagan na hali i w biurach Rozgrzebana budowa - kto to nadzoruje (usunięte przez administratora)

Firma Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Daria

czy jakieś zmiany były w firmie? Jak się teraz pracuje i czy aplikować?

kobiece autoneum
@Daria

aplikowac! Firma idzie w miarę dobrze, niezależnie jaki jest (mniej lub bardziej) rozgarnięty dyrektor. a zmiana była - malo rozgarnięty dyr w koncu odszedl ale na jego miejsce wskoczyl karierowicz, co to ledwo pare miesecy temu zostal kierownikiem produkcji, a teraz dyrektorem. na hali sobie nie radzil, a teraz calej fabryki ma pilnowac. jak to robi to widac. ciagle braki materialowe, rwana produkcja. ale czy on ma pojecie co z tym zrobic? raczej niewielkie.

kobiece autoneum
@kobiece autoneum

pół roku na stanowisku. Jakie osiągnięcia? jaka poprawa dla nas, pracowników hali (usunięte przez administratora), czas się obudzić. My chcemy pracować, chcemy żeby bylo mniej problemów. ale potrzebne jest pan jako SZEF - a poki co to gdzies pan sie chowa.

Kuba

Słyszałem, że firma dobra opinię jako pracodawca. Nie rozumiem dlaczego narzekacie, idealnie nigdzie nie jest.

Katowice

Tam się nic na forum nie dzieje masakra.Katowice to jest to.

Iwona

@kobiece autoneum, mogłabyś napisać coś a aktualnie proponowanych warunkach zatrudnienia jakie proponowane są na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak wyglądają możliwości rozwoju zawodowego i awansu w tej firmie? Te kwestie również będą ważne dla osób interesujących się Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard pod kątem zatrudnienia.

Malox

To kierownik dyrektorem został? Nic nie mówił.????

Tyu
@Malox

A komu miał mówić? Został i już! Ale czy sobie poradzi? Wg wielu - NIE

Pati

Wiadomo już jak obsadzono wakaty?

Werrew

I mamy nowego dyrektora Starego kierownika produkcji Weźmie sie za niektórych w końcu!

Werew
@Pati

Tak Napisane poniżej

Tedy

Myślę, że dobra praca w firmie i nie ma chętnego żeby napisać kilka zdań na forum?

@AnoTak A kierownika produkcji nie bylo na początku tygodnia! tez ma cos na oku??? W Dzienniku Nowogardzkim było, że nowa fabryka będzie u nas, może tam pojdzie?

AnoTak

w sumie racja, norma musi byc. Ale niektorych kierownikow sie lubi bardziej niz innych. ja to lubie jedna osobe :) [nie powiem kogo].

AnoTak

W Autoneum całkiem nieźle płacą i na czas - więc warto aplikować. Natomiast stabilność wsrod Kierownictwa nie jest największa... Dyrektor się poddał i ucieka. I kto na jego miejsce????

Bartek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

Djdjdj

Szefie, będziemy tęsknić! Ale nie za długo, hihi I auto dadzą bardziej wypasione Dowidzenia dowidzenia

Iuiu
@Djdjdj

Prosze o merytoryczne wpisy o warunkach pracy w zakładzie I o atmosferze panujscej

af
@Iuiu

atmosfera jest fspaniala warunki są rzenujące

swojak

Szef nie go home - to ponoć jego kierownicy mają swoje inne plany na zatrudnienie :) Trzeba sie przygladac kto na ktora przyjezdza do pracy i do tego w stroju galowym :) tak tak, rozmowy podczas integracji o (nie)obecnych - trzeba umiec sluchac, hihi

masz racje
@swojak

No, patrząc jak Szef często w pracy jest, to chyba ma z 10 rekrutacji na niego czekają...

zorientowany
@masz racje

nie, nie 10. 2 lub 3. ale sie waha. boi sie po prostu Wiecej wiary w siebie! W innych firmach tez jest potrzebny taki Lider! oby tylko nie mialy za duzej hali, bo by trzeba bylo byc na biezaco z produkcja i produktami... lepiej siedziec w biurze albo wyjezdzac.

swojak
@zorientowany

zobacz, jak Szef będzie w pracy w piątek....

zorientowany
@swojak

wiesz, Szef na Europę go pochwalił. a może tylko ostrzegł?

Zorientowany
@zorientowany

Dyrektora nie będzie ponoć cały tydzień! Jak wróci, to z nowa umowa w kieszeni, zapewne Przyjmuje zakłady - wytrwa do końca roku czy już nowy rok spedzi gdzie indziej?

Pomija

Radek, go home! 5 lat na firmie, a ludzi nie ogarniasz. bliżej szczecina będziesz miał lepiej. także nie zastanawiaj się nad tą nową ofertą, co ją dostałeś, tylko bierz i aplikuj. i tak część wie, że szukasz. więc go home

Cały czas to samo
@Pomija

Katowice

Jak tam u Was w Nowogardzie z warunkami pracy?? Bo u nas w Katowicach to same zakazy i nakazy,nawet na fajkę już nie mozna iść,obóz pracy robią!!!

normalny
@Katowice

to jakas prowokacja chcesz palic to w kotlowni pracuj, nikt cie nie bedzie tam marudzil. a tak to wracaj na maszyne i rob norme!

pomija

Zostaw merytoryczną opinię o Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. - Nowogard 72-200 armi krajowej 28d

• Jak się pracuje w Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.
2.8/5 Na podstawie 42 ocen.

Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.