Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.

Nowogard 72-200 armi krajowej 28d

Opinie o Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.

Djdjdj

Iuiu
@Djdjdj 19.08.2017 11:55
Szefie, będziemy tęsknić! Ale nie za długo, hihi I auto dadzą bardziej wypasione Dowidzenia dowidzenia...

Prosze o merytoryczne wpisy o warunkach pracy w zakładzie I o atmosferze panujscej

swojak

Szef nie go home - to ponoć jego kierownicy mają swoje inne plany na zatrudnienie :) Trzeba sie przygladac kto na ktora przyjezdza do pracy i do tego w stroju galowym :) tak tak, rozmowy podczas integracji o (nie)obecnych - trzeba umiec sluchac, hihi

zorientowany
@swojak 24.08.2017 11:51
zobacz, jak Szef będzie w pracy w piątek....

wiesz, Szef na Europę go pochwalił. a może tylko ostrzegł?

Zorientowany
@zorientowany 25.08.2017 17:08
wiesz, Szef na Europę go pochwalił. a może tylko ostrzegł?

Dyrektora nie będzie ponoć cały tydzień! Jak wróci, to z nowa umowa w kieszeni, zapewne Przyjmuje zakłady - wytrwa do końca roku czy już nowy rok spedzi gdzie indziej?

Pomija

Radek, go home! 5 lat na firmie, a ludzi nie ogarniasz. bliżej szczecina będziesz miał lepiej. także nie zastanawiaj się nad tą nową ofertą, co ją dostałeś, tylko bierz i aplikuj. i tak część wie, że szukasz. więc go home

Cały czas to samo
@Pomija 29.07.2017 00:34

Katowice

Jak tam u Was w Nowogardzie z warunkami pracy?? Bo u nas w Katowicach to same zakazy i nakazy,nawet na fajkę już nie mozna iść,obóz pracy robią!!!

normalny
@Katowice 27.07.2017 13:02

to jakas prowokacja chcesz palic to w kotlowni pracuj, nikt cie nie bedzie tam marudzil. a tak to wracaj na maszyne i rob norme!

pomija

Pomija

do pomija
@Pomija 13.05.2017 20:20
Kto wymyślił imprezę integracyjna poza Nowogardem? Jak będzie z dojazdem?? Ponoć dyrektor w ogóle nie będzie. Zajęty taki...

dojazd ma niby być. ale to specjalnie poza Nowogardem zeby malo ludzi sie zdecydowalo. dyrektor pewnie bedzie, przeciez jest tak czesto na hali ze z checia spotka sie z ludzmi na imprezie. hahaha

Qwas

O kierowniku co w Szczecinie ma wczasy Kiedy wraca? A moZe nie wraca? Dyrektor sinego pozbył....

Pokoloruj

Kiedy na nitce będzie pianownica sprawna Ciagle tylko awaria i awaria A normę trzeba zrobić

Ja wiem

Dyrektor i paru innych to sie boja akcji żeby na zamkowej nie pozwiedzać Dlatego taka cisza na hali

Nowy

Jestem nowy na zakładzie. Nie czaje jeszcze wszystkich układów Czy ktoś wie czemu kierownictwo tak często jest nieobecne? Niedawno dyrektora nie było kilka dni A teraz nie widać kierowników od przezbrajaczy i techników i inżynierów.

Robotny
@Stary 17.03.2017 20:12
Jak będziesz starszy to zrozumiesz. Kierownicy jeżdżą jak najdalej bo nie mogą sie między sobą dogadać A najbardziej z dyrek...

Widocznie ludzie maja za mało pracy skoro zajmują sie takimi rzeczami Z dyrektorem wszyscy sie dogadują na fest Niech nam żyje hip hip

Bardziej robotny
@Robotny 18.03.2017 23:06

Na czesci linii bryndza totalna. Inżynierowie nic z tym nie robią Dyrektor nie ma o tym pojęcia - nie mówią mu o tym. A on sam nie ma wiedzy co sie dzieje na hali. Tylko biuro

automaan

kierownictwo is de best! Se auta nowe pokupowali. A szefuńcio ciagle tym gruchotem jeździ, hehe.

Iiii

Inżynierowie gdzieś idą - pewnie na gorsze? A kierownictwo?

Zbóż

Normy do zrobienia. Gorzej jak sie inżynierki madruja. A coraz ich mniej - gdzie oni tak wędrują

Polu

Robota jak wszędzie. Stawki jak na Nowogard przyzwoite. Atmosfera bez szału. Kierownictwo rozne

poiuy

czas ozywic forum na temat autoneum Nowogard. kto pierwszy? jak idzie praca w tym zakładzie.

Zgadzasz się w opiniami o firmie Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. - Nowogard 72-200 armi krajowej 28d

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.