Opinie o Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. w Nowogard 72-200 armi krajowej 28d

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. w Nowogard 72-200 armi krajowej 28d

You

Niedowierzanie co się dzieje w tym zakładzie. Firma nie potrafi sobie poradzić z zatrudnianiem osub no bo i czym je tu zachęcić kiedy ciężka praca małe zarobki, premia co kwartał i też nic szczególnego a za oknem nowy moloch który płaci tak jak się powinno. Brawa za pokaż siły wychodzenie z biur pokazało to tylko jak słaba jest ta firma i jak nisko upadła ze nie potrafi znalesc pracowników. (usunięte przez administratora) tylko jedna zmiana do której warto iść ale u nich to miejsca brak tylko że tam jeszcze widać zaangażowanie i jak mówią atmosfera jest u chlopakow i kierowniczka z prawdziwego zdarzenia ale to do oceny każdego jak kto sadzi

Praacownik
@You

Chyba chciałeś powiedzieć że wszystkie kierowniczki to pseudo kierowniczki z tego co wiem to u chłopaków też nie ma osób więc nie wiem co tu chwalić cała obsada brygadzistow łącznie z kierowniczkami do wymiany wtedy by się pracowało lepiej. A pokazówka która dzieje się od pewnego czasu to istna żenada tu się z tobą zgodzę i z pierwszym wersem. A i do pani pseudo kierownik JA TU JESTEM KIEROWNICZKA ha ha zero pojęcia.

You
@Praacownik

Prawda prawda że chwalić nie ma co bardziej chodziło mi o to że jak bym miała zmienić grupę to najszybciej tam ale dla kobiet miejsca brak. Co do wymiany całego składu to nigdy nie będzie tak że wszyscy będą super i cudowni nadzór zawsze bywa rozny czasem lepiej czasem gorzej ale pani pseldo to nieporozumienie Ocena moja własna oczywiście każdy ma swoją do tego co się dzieje i jak i do osób nadzorujacych

Praacownik
@You

Zgadzam się z tobą nikomu nie dogodzisz i nie jest realne aby wymienić wszystkich. Ale za nie których to powinni się wziąść przez pseudo panią Kierownik już ile osób się zwolniło i jeszcze ile ma zamiar wysługuje się wszystkimi i sobie przypisuje zasługi a zielonego pojęcia nie ma jak zarządzać ludźmi. Brawo ona jest najlepsza bo przecież to ona jest kierowniczka a ty zwykłym operatorem ha. Pupilki mają u niej przywileje no ale cóż lubi jak jej się du... Liże i donosi. Życzę ci powodzenia oby było tylko lepiej w co wątpię?!!

Kobiece autoneum

Dzień dobry wszystkim, W końcu dobre wieści dla nas. Trochę popytalam, i Nowy szef logistyki mówią o nim ze Szanuje pracę kobiet. To cieszy. (usunięte przez administratora)

Sąsiadka powiatowa

Ludzie z Nowogardu, Nie wiem czy wiecie, ale przychodzi do Was menedżer z sąsiedniego powiatu, z którym pracowałam w Supply Chain jakiś czas temu. Bardzo dobry kierownik, fajnie się nam z nim pracowało. Lata doświadczenia w Supply Chain - więc da sobie w kasze dmuchać. I dlatego potrafi szybko ocenić kto pracuje dobrze a kto tylko ściemnia.

Obserwatorka
@Sąsiadka powiatowa

Już dawno mówiłam, ze tylko kierownik z zewnątrz jest potrzebny! Klika logistyczna powinna zacząć trzesc portkami, a tak prawdę mówiąc to spódniczkami (kumate wiedza o co chodzi)

Ttue

Wiec „rekrutacja” na logistykę trwa.... Nikt nic nie wie z kim dyrwktorek rozmawia. Ponoć jakiegoś znajomka z Zielonej Góry ma przyjąć.

Firma Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Coś sie stało że odchodzi?

Tuee

Ni przecież masz napisane czemu. Nie dała juz rady wytrzymać niekompetencji dyrektorka. Czyli można powiedzieć ze przez niego. A to już jest słabe - jeśli przez szefa fabryki odchodzą ludzie.

wert

prawda o zakladzie plusy dobry pracodawca w Nowogardzie, dobry dojazd, dzialają tyle lat, przyzwoite szatnie, nie ma patologii, dobra atmosfera, nowe uruchomienia czyli jest przyszlosc tak sobie place jak wszedzie - przecietne, praca na produkcji - normy rosną, kierownicy dzialow w miarę zaangazowani do poprawy znow rotacja w logistyce, dyrektor zakladu malo rozumie produkcje, dyrektor zakladu chyba znow ucieknie.

Abc
@wert

"Przyzwoite szatnie"?? Tam sie trzeba turami przebierac tak ciasno i tyle osób po zmiane ze dostac sie do szafki nie mozna a co dopiero normalnie ubrac.. takie super remonty ostatnio zrobili. I z tym, że brak (usunięte przez administratora)też śmieszne. Cała ta firma to (usunięte przez administratora).

Wert
@Abc

Nikt nie mówi ze szatnie są super. Ale ze przyzwoite. Jakbyś zobaczył sZatnie w fabrykach na strefie w Goleniowie - tam jest dopiero masakra, dziurawe podłogi i dachy.

Wert
@Wert

A jeśli jest patologia to sami pracownicy ja robią. Praktycznie wszyscy są normalni i fajni, przychodzą do roboty i tyle, robią swoje Jest dosłownie KILKA osób Które trzeba napiętnować Reszta jest ok

Dgn

W tym zakładzie nigdy nic nie działało dobrze. Pracowałem tam maks 6 miesięcy i naprawdę nie wiem jak dałem radę tyle wytrzymać. Jestem ciekaw jak teraz wypłaty wyglądają bo z czego co pamiętam dostałem maks. 2500 chociaż z pewnych źródeł słyszałem że są teraz o wiele mniejsze. Autoneum miało swoje lata "świetności" ale te lata minęły i każda osoba która tam pracowała to powie.Swoją drogą wymienili te maszyny które potrafiły się rozpaść od samego patrzenia?

Lidia Dzido

(usunięte przez administratora). Nie ma normy 2m w przebieralniach, łaźni, korytarzach, produkcji. Do tego nikt nie nosi masek, przez co narażają wszystkich. Mechanicy nagminnie. Jest brudno a czystosć toalet nie zachowana. WYPŁATY SĄ POMNIEJSZANE PRZYMUSOWYMI URLOPAMI, do tego wypłacą 80%wynagrodzenia bez płatnej soboty i niedzieli. Zgłosiłem do Państwowej Izby pracy w Szczecinie zagrożenie nieprzestrzegania zabezpieczeń epidemiologicznych, zgłoszenie przyjęto czekam teraz na oficjalną odpowiedź od inspektora. Zakład przedstawia chaotyczne dane co do urlopu, HR nie umie przekazać podstawowych danych, działają na oślep. Szukają oszczędności, wszędzie, aby do końca upodlić i okraść pracownika. Dla zakładu to raj. Zwalniają. Zarzadzanie kryzysowe produkcją, (usunięte przez administratora) opowiadanie Barei. Za chwile znowu będę szorować podłogi bo pracy nie umieją podzielić. Szkoda że Nowogard jest mały, bo umniejszają jego urokowi. Pakiety socjalne obcięte, do lekarza się nie dostaniesz, a za chwile zabiorą ubezpieczenie grupowe bo tu można teraz zaoszczędzić. NIE MUSISZ nie pracuj tutaj, bo świąt się na nich nie kończy. Q

Czacza
@Lidia Dzido

Bardzo dobrze że ktoś to zgłosił chociaż najlepiej by było tam nasłać jakiś samolot co by na tą patologię bombę zrzucił :D

Xyza

Bardzo nie polecam. Ciężka praca w której liczy się tylko norma, operatorow traktuje się jak (usunięte przez administratora) Co by się nie działo to brygadzista wiecznie najmądrzejszy i za każdym razem ma rację. 'Pupilki' brygadzisty dostają lżejsza pracę. Kierowniczki po zawodówkach, które w jednym zdaniu potrafią zrobić 2 błędy próbują wzbudzać respekt i autorytet. Firma rządząca się swoimi dziwnymi zasadami, zmieniającymi się co chwilę okrada na każdym kroku pracownika. Niewygodne łamchmany do pracy, gorąco, śmierdząco, panie kadrowe myślą że sa nieomylne za każdym razem coś źle naliczają i z łaską i fochami traktują osobę która chce sprawy wyjaśnić. Inzynierowie, którzy chyba tak naprawdę nie mają pojęcia na czym dokładnie polega praca na liniach cały czas wtrącają swoje jakże cenne uwagi nie mające sensu.. no ale jak trafiają do biura po rodzinie to nie ma się co dziwc. Jednym słowem TRAGEDIA w każdym szczególe.

Czekam

W sobotę INTEGRACJA Czy dyrektor rozumie to słowo! Chcemy zobaczyć dyrektora Może wtedy będzie chciał porozmawiać a nie tak jak na codzień ucieka A kierownicy będą? Czy tak jak poprzednio uważają się za lepszych za plebs? Dyrektorku! Jest pare tematów Przyjdz proOmawiaj

@Czekam

O czym ty piszesz integracja tylko dla produkcji żadnego z kierowników ma nie być łącznie z derektorem nikt z biur nie będzie się bawił z produkcją.lepiej do Kołobrzegu do spa pojadą prefkencja na takiej imprezie 100 procent.

qweta

no, zobaczymy część kierowników będzie -tych co im zależy na dobrej atmosferze w pracy. A ci co nie będą - dają jasny przekaz o swojej postawie... I tylko potem gadanie

@qweta

Miałaś rację tak jak napisałaś są ci co normalnie podchodzą do szarych pracowników produkcji. Dla nich dziękujemy.. o reszcie bez komentarza ????

Qweta

Pan Mar i Pan Bogd - klasa! I potańczyć można NIEpan Dar - żenua

Katarzyna
@Qweta

Pisałeś wcześniej, że firma Rieter szuka pracowników. Na jakie stanowiska? Jest coś dla kobiet? Jak w ogóle z zarobkami?

Maria
@Katarzyna

Na żadne. Dla kobiet za ciężko, pośpiech, upał i opary spalenizny. Ja uciekłam po dwóch tygodniach. Szkoda zdrowia. Do tego zmiany, nie ma na nic czasu, nieprzytomna byłam przez cały tydzień. Porażka

Katowice

Cieszcie się że zakład wam robi imprezy bo katowice nic nie maja tylko wyższe szczeble

Koncowka

Prawda prawda dzieje się i na niektórych zmianach jest nie wesoło. Powiem ze juz jakiś czas pracuje i przyznam że jest zmiana gdzie jest ok,, u chłopaków,, jest normalna atmosfera ale i właściwe podejście do ludzi jako brygadziści widać że reprezentują dużo więcej niż brygadziści na innych zmianach i dużo więcej ogarniają. Jak się zatrudniałam to wszyscy polecali jednego z nich i fakt przyszłościowo różnie każdemu innemu bym to powiedziała. Aktualnie jak bym miała iść do innego brygadzisty inna zmianę to już lepiej robotę zmienić.

nikos

Pani e.Ziu...,czy kierownictwo niewidzi co ta Pani wyprawia pozwalaja jej nato czy udaja ,ze nic niewidza .Jest lepsza od poprzedniczki uczen przerosl mistrza !!!!!BUUUUUU

Były pracownik tej firmy
@nikos

Do kierownictwa prawdopodobnie nie dochodzi bardzo dużo informacji o problemach jakie panują na produkcji, a jeśli kierownictwo wie o wszystkim to nic z tym nie robi, ręka ręke myje, bo tak to jest jak wszyscy dostają awans po znajomości. Bo co to jest za kierownik który widząc że brygadzista źle postępuje z pracownikiem ( potrafią poszantażować, postraszyć) staje w obronie za nim, a kto wie może takie mają założenia. Od jakiegoś czasu można zauważyć , że ludzi traktuje się coraz gorzej, jak ktoś się poskarży to robią z niego głupka, i nawet jak ktoś mówi prawdę jak jest to nic z tego nie wynika, bo przecież w tej firmie wszystko jest na tip top. Taaaaa. Kierownicy i brygadziści robią dokładnie to samo co to kierowniczka produkcji którą zwolniono ,po prostu za dużo z nią przebywali, dlatego moim zdaniem roszady bardzo dużo by tam zmieniły,(chodzi o kierowników zmiany) potrzebny jest ktoś z własnym zdaniem nie bojący się odpowiedzialności, ktoś kto nie jest koleżanką czy kolegą, ktoś kto potrafi zarządzać i nie zrażać przy tym ludzi do siebie. A najśmieszniejsze w tej firmie jest to że poszczególne działy nie potrafią ze sobą współpracować, w razie jakichkolwiek problemów każdy umywa ręce, nie ma winnych , albo jeden dzał zgania na drugi. Najlepsze co im wychodzi to wysyłanie maili. Ktoś się zgodzi z tym?

Katowice

Pracujecie jeszcze czy przestuj macie

byly pracownik

firma familijna. zwalniaja dobrych pracownikow a przyjmuja swoje rodziny

byly pracownik

(usunięte przez administratora) nic wiecej. walki podatkowe. nie przestrzegaja prawa pracy i pracownika. wyslac tam ABW

Cod tam

Siema szukacie jeszcze pracowników?

Dagmara

@marta myślę, że gdyby to szkodziło zdrowiu, to przepisy bhp by nie pozwoliły na pracę.

To nie praca tylko ciężka charowa w skwarze i oparach. Na starość płuca bedą jak sito i kto wie co jeszcze. Wdychanie oparów spalenizny chyba nie wróży zbyt dobrze. Trzeba dbać o zdrowie. Praca na nocki...? W nocy to ja wole spać. W takim trybie człowiek się nie regeneruje.

@Marta

Jaki smród spalenizny co ty wypisujesz. A jeżeli chodzi o nocki to decyzja należy do ciebie jesteś świadoma tego że jest to praca trzy zmianowa. Pracować trzeba wszędzie nikt za siedzenie i machanie nogami ci nie zapłaci a jak ci praca nie pasuje to natrzep sobie dzieci i pobieraj 500+ wtedy sobie w nocy pospisz....

kobiece autoneum

a press glass coraz bardziej się rozbudowuje, rekrutuje. Czy dyrektor ma jakiś pomysł na to? czy działa żeby nasi pracownicy nie szli tam?

ziomal

jedziemy

Janusz

Wiecie może, czy obecnie firma Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard poszukuje nowych pracowników? Starałem się samemu znaleźć informacje w tym zakresie, jednak niestety nic nie znalazłem. Czy moglibyście mi pomóc?

Qweta
@Janusz

Januszku prowokatorku, Firma szuka pracowników wystarczy zobaczyć ogłoszenia wiec niw rżnij ze nie możesz znaleźć info. (usunięte przez administratora)

zm.c

Siema co tam u Was bo u nas w Katowicach porażka

Qwal
@zm.c

U nas miód malina! Powrót weterana! W końcu fachowiec inżynier Kierownik Tomek sam sobie wyhoduje następcę

Zostaw merytoryczną opinię o Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. - Nowogard 72-200 armi krajowej 28d

• Jak się pracuje w Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.
2.8/5 Na podstawie 42 ocen.

Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.