Opinie o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Teleplan Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleplan Polska o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Piegusek

Jeden z gorszych pracodawców w regionie.

Małgosia
@Piegusek

Jak nie chcę być zwolniona, to mnie zwalniają? Nie podpisałam tego typu dokumentu.Dlaczego miałabym czyścić bardzo zabrudzone podstawki do telefonów, skoro nie stosowano jeszcze maseczek i mogłabym zarazić się. Nie lubię też osób, które oszukują i rzucają szybko sprzęt do kartonów, po czym szybko mówią, jacy są wydajni Trzeba być solidnym i rzetelnym i dobrze wykonywać awją pracę. Liczy się jakość a nie ilość.

Elektronik

Pierwszy raz spotkałem się z tak CHAMSKIM podejściem do pracownika, przyszedłem do pracy na serwis, szkolenia odbywały się między innymi na rozładunku w magazynie XD, gdzie kazano nam rozwozić palety i umieszczać na magazynie ( bez badań lekarskich dla pracownika fizycznego ) połowa trenerów zachowuje się chamsko tylko wtedy gdy kierownicy patrzą że by opierdzielu oni czasem nie dostali, a druga połowa leci z tobą jak z psem. Dając komentarze typu ( Będziesz robił na magazynie ) Bo będziesz robił to co my chcemy, a nie to co ty chcesz, co z tego że w umowie mam inne obowiązki. ale cóż, w KOŃCU, wziął mnie pan " inżynier " na BGA który grzeje GRUBY laminat 7mm i chce z niego wylutować pamięci bez blatu grzewczego, pierwsze moje zdziwienie, taka firma stać ich na maszyny po 1,5 bańki, a nie stać na blat grzewczy za 500/800zł dobrej firmy z atestami ? Po chwili patrzenia, już widziałem że panu " inżynierowi " Brakuje doświadczenia ( UCZĄC mnie ) na dzień dobry wyrwał kość z padami, po czym stwierdził że się do tego nie nadaje, bo on (usunięte przez administratora) :D nieistotne 7 letnie doświadczenie w Szwedzkim Microsofcie, oraz 3 letnie w Niemieckim Amazonie. Z czego przez 7 lat, robiłem tylko i wyłącznie BGA. Po prostu gość z plakietką mówi że nie się nadajesz i koniec. Całe szczęście poszedłem po rozum do głowy, podziękowałem za pracę, ale po miesiącu od przerwania umowy, nadal świadectwa nie widzę, TEŻ fajnie, a PIP myślę że się zainteresuje tą firmą, oraz stołówką sanepid. Nie polecam. Pozdro pani MAGDO, Pani Madzia jako jedyny trener, który ma dobre podejście do ludzi, i wie że nie może wymagać nie wiadomo czego za takie pieniądze. A jedyne co mogę powiedzieć o reszcie trenerów, Kij wam w oko bo w (usunięte przez administratora) za głęboko YOŁ

@Technik

Trudno sobie nie radzić w teleplanie, skoro ja jako nowy pracownik potrafiłem grupie lepiej i jaśniej wytłumaczyć na czym polega podstawa elektroniki czyli bezpieczeństwo ESD-elektrostatyczności. Niż trenerzy czy inżynierowie. Dobrze wam idzie, oby tak dalej ????

Temperatura

W nocy z niedzieli na poniedziałek ma być na minusie ponad 10 stopniu, ciekawe ile będzie na hali i czy znów jak będzie poniżej ustawowej temperatury firma będzie uważać, że wszystko jest w porządku :)

Gruby

A powiedz mi kiedy i jaki ostatnio zrobiłeś jakiś kurs zawodowy? I do awansu na jakie stanowisko się przygotowujesz?

Nikt wazny

Hej , kto wie czy Liderka Moniką odchodzi , taka miła i przyjemna osoba , można z Nia porozmawiać o wszystkim niczego nie neguje. Jest na prawdę mega fajna osobka , jedyna chyba osoba która jako team lider nawet stoi na pakowaniu. Pozdrawiam Cie .

Kris
@Nikt wazny

Przenieśli ją na drugą halę na tzw. "Przemysłową"... Nie chciała, popłakała się jak się dowiedziała...

pjoter

Witam pracuje w tej firmie tydzień , pierwsze trzy dni były ok , a teraz można by wymemować tą firmę memami o januszach i grażynach , agresja słowna , chamstwo w wykonaniu polaków, przynajmniej na moim dziale. Robie swoje ale współpracownikom to nie pasuje , pewno się niespodobałem i docinki słowne występują , niestety niema jak nagrać bo przez bramkę nie wniesie się telefonu. Liderzy nie znają polskiego więc nie wiedzą o czym mowa. Nie mogę ocenić wszystkich ludzi z tej firmy ale na moim dziale są straszne osoby. Utrudnia to pracę no i potem się dziwią że taka rotacja. nie polecam tej firmy , szkoda marnować czas na pruby pracy , no chyba że ktoś ma odporność psychiczną na niepojętym poziomie. Żałuje że nie przeczytałem opini na tym portalu, niestety wydaje mi się że ten miesiąc bedzie zmarnowany. Pracowałem kiedyś za granicą , niema porównania na obczyźnie był szacunek i godna płaca, chyba znów wyjadę Pozdrawiam wszystkich i nie dajcie się zwieść bajerkowi że to super firma , bo na zewnątrz słodki lukier a w środku zwykłe (usunięte przez administratora)

Sebo
@pjoter

Ja jestem tu od miesiąca i jest ok , nie wiem na jakim jesteś dziale ale ja sobie swój chwalę , fajni ludzie atmosfera też całkiem spoko więc się kula. Nie możesz tego zgłosić idź do agencji albo do trenerki Magdy dzisiaj rozmawialiśmy o twoim wpisie każdy stwierdził że powinieneś to zgłosic do niej bo ona pomoże jest za pracownikami i nie lubi chamstwa

AR

A kogo on lubi chyba tylko swoich liderów i to nawet nie wszystkich. Madzia jest w porządku ja osobiście ją lubię jest szczera i nie ściemnia jak co drugi w tej firmie.

Margaret Nowy wpis
@Sebo

Potwierdzam pracuje tu 3 miesiąc i jeszcze nigdy nikt w tak miły sposób nie przyjął mnie do firmy to mój 3 zakład pracy, pierwszy raz spotkałam się z tak fajną prezentacja, przejście przez stanowiska pracy i omówienie co jak gdzie i nie jest to sztywne tylko takie na luzie, dziewczyny odpowiadały na każde nasze pytanie, uśmiechnięte,zadowolone serio super teraz jest trochę gorzej bo mój lider coś świruje ale nie jest źle.pozdrawiam Madzie i Paulinę. Jesteście najlepsze

Okularnik Nowy wpis
@Margaret

Lider pewnie poczuł okres i ześwirował.

Patka Nowy wpis

Hejka, chłopak ma doświadczenie z pracy jako technik i jak tak patrzyłam sobie teraz po ofertach to zauważyłam, że od firmy też jest teraz wystawiona ale dla 50 osób. To normalne, że tylu na raz potrzeba? nie wiem czy rozumieć to jako rotacje czy jednak rozwój

Liberty Nowy wpis
@Patka

Rozwój. Na stara hale idzie nowy klient dlatego potrzebują ludzi. Ale z takim podejściem który ma Reconext szybko pouciekają.

pprojekt
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Cześć, zastanawiam się nad podjęciem pracy - jakie sa projekty u Was i jakie macie o nich opinie? widzę że szukają na stanowisko test enginer albo proces/produkt enginer, na jakie to projekty?

Xayaho

Witam, miałam okazje pracować na dziale ingenico 3 miesiące i po tym czasie dochodzę do wniosku, że praca tam była zabawniejsza niż sam cyrk czy kabarety. Trenerzy, którzy nie byli Polakami uczyli nas składania i kręcenia terminali na migi (dosłownie). Rozkładaliśmy i składaliśmy jeden i ten sam terminal przez 16h, tak chyba dla zabawy aby trenerzy mieli co robić. Wyzwiska od trenerów zza granicy były dosłownie jednym wielkim chamstwem. Wyzywanie się od (usunięte przez administratora) itp. było dosłownie normalne. A kiedy ja pod nosem powiedziałam (usunięte przez administratora) została zwrócona mi uwaga, że nie taki język panuje w miejscu pracy (szok). Trenerzy kiedy złapali swój "luz" do uczących zaczeli magicznie znikać i nie było nikogo kto mógłby nam pomóc (oprócz życzliwych osób pracujących na serwisie ale ile można do nich chodzić). (usunięte przez administratora) A co do pójścia na serwis. Piękna sprawa, serwisanci bardzo życzliwi (ale oczywiście niekażdy), od trenerów zero pomocy, a lider? Matko, lider to nie wie jak nawet skręcić terminal albo zamówić części z magazynku. Masz jakiś problem z terminalem i idziesz do lidera? Spokojnie, on wyśle Cię do pierwszego lepszego łebka, bo sam nic nie wie. Główny lider jedyny terminal, który widział na oczy to w sklepie. Spóźnisz się 5 minut? Masz opierdziel ale lider przychodzący sobie na 9 i wychodzący z pracy o 12 to normalne, spokojnie. Dostajesz opierdziel, bo robisz mniej sztuk niż zwykle a powiesz, że Twój znajomy robi jeszcze mniej to oni Ci powiedzą "na każdego patrzymy indywidualnie" ale kiedy rzucisz im tekstem "ale płacicie tak samo" to już zmieniają temat. Jeżeli, ktoś chce pracować tam dla fabuły to zapraszam (ale oczywiście za śmieszne pieniądze) a jak ktoś myśli poważnie o tej pracy to niech uważa na ten dział.

@Xayaho

Dokładnie, ten dział to (usunięte przez administratora)a najlepsi to ci pożal się Boże trenerzy.Nie potrafią przekazać informacji jakiś bełkot przypominający język polski, szwędanie się prawię całą zmianę albo gorąca linia wisi jeden z drugim na telefonie .Ale taki (usunięte przez administratora)to tylko tu.

Daro

Kto ich wziął na trenerów to jakaś masakra wciąż maszerują na fajkę i te ich wyzwiska po ukraińsku okropni ludzie dajcie nam kogoś normalnego a ich zabierzcie na sky albo liberty niech się teraz inni męczą

Monter

Przez pośrednika, w eleganckiej sali konferencyjnej, z 2 członkami waznych działów plus coach-lider który mówi co i jak.

Pytali tylko o podstawowy życiorys

Hi Pot

Pięknie na Sky. Dziewczyna składa wypowiedzenie, bo musi pracować na dwóch stanowiskach za nieroba który łazi i trzepie rzęsami do wszystkich, a liderzy po kilku zgłoszeniach mają to w pompie. Może dział HR zainteresuje się tymi liderzynami i panią Marysią nierobisią.

Ktoś
@Hi Pot

Liderzy w tej firmie są siebie warci, dlaczego nikt nie zrobi z tym porządku czy wszyscy są ślepi i nie widzą co się dzieje? Lider powinien nam pomagać przynajmniej wysłuchać a nie tylko zrobić głupi uśmiech jak masz problem bo coś jest nie tak na dziale wszystko zamiatają pod dywan i mają to gdzieś a ludzie odchodzą i będą odchodzić bo mają dość takiego traktowania, praca pracą ok swoje trzeba zrobić ale w miłej atmosferze lepiej się pracuje

witam. czy możecie określić średnie zarobki koordynatora transportu? widnieje teraz jeszcze dostępna oferta bez wskazanych widełek a piszą w opisie o wymaganym doświadczeniu z pracy na danym stanowisku od 3 do 5 lat. wpływa to na podstawę?

Tania siła

Doświadczeni technicy pracujący na minimalnej albo w okolicach to jest śmiech na sali haha żal mi wszystkich tutejszych pracowników gdybyście mięli jaja to z waszym doświadczeniem w każdej innej firmie kwota na początek to 5000-5500 a nie po 3 4 czy nawet ponad 5 latach doświadczenia i pracy w firmie dalej ze strachu dajecie się za drobne. Wszystkim nowym pracownikom ODRADZAM pracy tutaj, jeżeli dostaniecie te kilka stówek powyżej minimalną to zostanie ta kwota z wami na lata a minimalna w końcu dogoni i was

Technik
@Tania siła

Sam jestem technikiem, pracuję tu 3 lata, wszystkiego co umiem nauczyłem się tutaj (thx Hans). Z tego co widzę po kolegach i koleżankach to okolice minimalnej zarabiają ludzie z minimalnymi umiejętnościami. Głównie ci którym nie chce się brać udziału w kursach organizowanych w firmie. Chyba że piszesz o Ingenico, nie wiem jak tam wyglada sytuacja ;)

Oo
@Technik

To firma organizuje jakieś kursy?

Liberty

Związki zawodowe może były dobre w latach 90. Teraz jest zawsze ta sama gadka. Nie podoba się to wypad. Firma nie zmieni nic w kwestii wypłaty bo po co. Nastawieni są wyłącznie na zysk. Mieć stałą ekipę od zasuwania wszystkoumiejących żeby nie trzeba było zatrudniać kolejnych i szkolić i trenerów też się pozbyć. Sami będziemy w razie potrzeby trenować. Do tego to zmierza. Tak jest na całym świecie Firmy szukają oszczędności, sami mają kolosalne opłaty a będzie jeszcze gorzej. Tele szuka nowych projektów by zmaksymalizowac zyski. Ale nic wam z tego nie skapnie. Premia uznaniowa i stażowa i szybsze przeneszenie z agencji do firmy na zatrzymać tylu ludzi ile potrzeba. Reszta redukcja po przejściu na sky. Tyle.

Jaśko
@Liberty

Trenerów mogą spokojnie wywalić, bo i tak żadnego pożytku z nich nie ma. Szerndają się tylko po halach i (usunięte przez administratora)pracowników na liniach swoim nieróbstwem.

Monia
@Jaśko

Ja znam paru trenerów którzy są bardzo pracowici i widać że im zależy oczywiście nie wszyscy a pożytku to moim zdaniem nie ma z liderów którzy tylko spacerują.Szybciej załatwię coś lub dowiem się u trenerów niż u swojego lidera

Witam, od paru dni jest już wystawiona oferta dla specjalisty ds. łańcucha dostaw, interesuje mnie przede wszystkim powód przyjęć, wiecie czy to rotacja czy może jakiś rozwój na dziale? liczę na stabilne zatrudnienie więc też od razu zastanawiam się po jakim czasie przyznają umowę na czas nieokreślony na tym stanowisku?

Cyrk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

To co sie tam dzieje to cyrk, a teraz jeszcze w dodatku cyrk zza wschodniej granicy. Ogolnie praca jak kazda inna, kasa na czas, umowa jasna i przejrzysta. Co trzeba robic to tez wiadomo. Jednak jak to funkcjonuje tyle lat skoro logistycznie i organizajnie to lezy? Nie wiadomo. W skrocie jest sielanka, ale goraczka sobotniej nocy zaczyna sie gdy nadchodzi audyt wtedy trzeba wypolerować podlogi i je okleic, dopowiem ze jak audytu nie ma to taka koniecznosc niezachodzi. Tak samo z sztukami, jak mozna dopuscic aby w takiej firmie nie bylo fresha lub komponentow do ich obrobki? Najlepiej jest gdy wszystko spokojnie sobie leci zgodnie z procesem i nagle ktos z Liderow sobie przypomni ze dzisiaj jest wysylka i te wszystkie palety musza wyjechac. Komedia, pozdrawiam ;)

fala

Tu się dopiero zacznie dziać. To dopiero przedbiegi!!! poczekajcie aż nas zbiorą i ulokują na jednej hali. Nawet stażowe nie pomoże!!!!!!!! a jeśli chodzi o stażowe to firma jest na skraju desperacji- jak można dać stażowe komuś kto przepracował w firmie pół roku. Takiego hitu to w żadnej firmie nie ma- zobaczcie co robi desperacja i brak ludzi do pracy. Kierownictwo i jej decyzje zniszczyło tą firmę i jej prestiż - szefostwo odwiedza nas coraz częściej wiec może jak poleci parę głów to się wszyscy otrząsną z letargu.

Anka

Hejka nie będę wypowiadać się na temat pracy niektórych ukraińskich trenerów bo szkoda strzępić język mogę tylko powiedzieć o pracy naszych polskich trenerów, jak dla mnie jest ok.Slyszalam, że jest wakat ale nie chciałabym mieć ich pracy i do tego za najniższą krajową.Zajmowac się tymi fajnymi i mało fajnymi nowymi operatorami, no nie, nie za takie pieniądze.Pozdrowienia dla Dari i Magdy

Nigdy

Nigdy w życiu nie chciałabym być trenerem w tej firmie,chyba nie ma bardziej niewdzięcznej pracy a te nowe pracowniki trzeba się nimi zajmować jak dziećmi

Oknepatop
@fala

Przydałoby się paru kierowników zwolnić. Firma może stanełaby na nogi. Zacząłbym od Marka.

nik

Miejsce pracy w którym nie przestrzegało się zasad ergonomii oraz art. 214 Kodeksu Pracy

Łukasz
@Elektronik

To sie zgadza, chyba nawet byliśmy z tobą w grupie kiedy ty potrafiłeś nam wyjaśnić lepiej jak działa ESD i na co uważać niż trenerzy ???? moje zdziwienie było kiedy przyszedłeś tłumaczyłeś nam co jak działa, lepiej niż ci śmiesznie trenerzy, a na drugi dzien się okazało że ty nowy jak my ????

@Łukasz

Taaa i rozkręcanie i skręcanie jednego modemu przez tydzień HIT.

Kolejny "expert" zweryfikowany
@Elektronik

Jeśli pracowałeś tak krótko to najpewniej miałeś umowę zlecenie. Jeśli tak to świadectwa pracy nie uświadczysz. Jeśli jednak miałeś umowę o pracę to czasem nie z agencją?

xxx
@Elektronik

W umowie masz zapis,,wykonywać polecenia pracodawcy,,możez nawet zamiatać i kible przepychać jak ci każą.A jak ci się nie podoba to załóż własną działalność

Seba
@Elektronik

Haha zgadza się ja też byłem w tej grupie, ale zostałem i to tylko dzięki Magdzie bo jej podejście jest super, zero ściemy, szczerze gada jak jest nawet pomoże jak jesteśmy już po szkoleniu, fajna babka a reszta hmm

@xxx

Własnie nie mogą, gdyż nie przeszedłem badań na czyszczenie kibli czy sprzatanie ( gdyż brak badań na chemikalia ) czyt. Środki czystości.

@Kolejny "expert" zweryfikowany

Miałem umowę z pracodawcą, po wpisie nagle się obudzili i świadectwo dotarło ????

Technik
@Elektronik

Znam tego czlowieka z plakietką, prowadził świetne szkolenia, nawet od podstaw. (Ubiera się jak pajac). Fakt, byl troche wymagający i bardzo restrykcyjny. Dziś sobię radzę.

pracownik2

No to ponowie opinie bo widzę że moderator działa. Ciekawe tylko dlaczego. Wiec: W menu w stołówce jest brak wzmianki o tym ile porcja ma gram. I tak codzień porcja ma inną wielkość a pieniądze płaci się te same. No i brudasy też znich. Najpierw idą się odpalić na palarnie a po wejściu na obszar kuchni nie umyją nawet rąk. Dotykają pieniędzy, siebie po twarzy, ciuchów w których chodzą się odpalać a później nakłada ci jedzenie. JEDNO WIELKIE FUJ. Najlepszy widok jest przez szybę z zewnątrz. Produkty do jedzenia na zlewozmywaku. Albo sosy na noc nie schowane do chłodnego. Gotować każdy może, ale jak widać nie każdy potrafi. Przewinień w kuchni jest duuużo więcej...

Kuchnia
@pracownik2

Dokładnie...ta stołówka ma dużo do życzenia. Tam powinien wpaść sanepid! Nie wspomnę o obsłudze.

Oskar

Ja bardzo często korzystam z telefonu podczas defekacji.

Liberty

Zgodzę się. Nie wiem jak było wcześniej tj, przed przyjściem przemysłowej na mokrą , ale równo rok temu jak przyszło liberty i po remoncie stołówki żarcie było nawet miejscami super a teraz wszystko nijakie, porcje frytek wyraźnie mniejsze niż rok temu. Czasem dziwne mieszanki z obiadów nazywane sałatkami, tylko niektóre są zjadliwe.

„Jedzenie”

W punkt! Od dwóch miesięcy sama noszę sobie jedzenie do pracy po tym gdy zatrułam się jedzeniem z tej stołkowi! Nie polecam totalnie ! Już lepiej poświęcić chwilkę i zrobić sobie w domku smaczną kanapkę niż się truć na stołówce. Do tego ta obsługa, można się pośmiać na to rozumiem, ale chamstwo i zadufanie sobie oraz niektóre teksty padające z ust dwóch pracowników są bardzo nie stosowne i nie na miejscu !! Ogarnijcie się !

Jedzonko
@„Jedzenie”

Mi się nie podoba np. to że na popołudniówkach to albo masz do wyboru obiad za który musisz zapłacić a i tak przeważnie o 17.00 już go nie dostaniesz albo fastfoody na badża typu zapiekanka czy hot dog. Nie widzi mi się jeść przez 5 dni fastfooda lub dopłacać 12 zł do obiadu który i tak jem w domu przed pracą. Mogliby na prawdę pomyśleć i dla tych co mają popki przygotować na badża nawet głupie bułki, jakieś bagietki typu bułka premium z przemysłowej czy drożdżówki albo chociaż te parówki które nie są typowym daniem śniadaniowym jak jajecznica. Na przemysłowej tak było. Też zaczęłam na popołudniówki nosić swoje jedzenie bo wybór wtedy jest na prawdę marny.

Iga

Co się teraz w IT dzieje, że lidera do niego poszukują? Wcześniej już ktoś wspomniał ze widział, że informatyka do siebie szukają, ale ta oferta chyba mnie ominęła, bo w tych dostępnych jej nie widzę. nie ma w żaden sposób wskazanego wynagrodzenia dlatego się zastanawiam jakie warunki finansowe oferują samym liderom i czy zarobki można uznać za adekwatne

Mateusz Marczak

Witam. Pracowałem na dziale wysyłek. Praca bardzo wygodna ponieważ dniami i nocami można było się (usunięte przez administratora) zajarać ziółko-niczego tutaj nie brakowało :) Brak Lidera umożliwiało siedzenie na (usunięte przez administratora) spanie i darmowe jedzenie. Nigdy nie narzekałem na moje wspaniałe kierownictwo ponieważ,nie intersowało ich co się u nas dzieję. Kierowcy potrafili stać godzinami pod rampą a pracownik jak mu się zachciało to to rozpoczynał załadunek. Palety jeźdżiły w róznych wręcz opłakanych stanach do klientów. Brak jakiejkolwiek kary,do roboty jak ci się wstało tak przyjeżdżałeś bez żadnych konsekwencji. Można wyrwać na serwisie fajnie zdrowe Brzoskwinki. Godne zarobki jak na to stanowisko. Polecam i Pozdrawiam Imperatora :)

T
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy ta firma mieści się na Mokra 31 ?

Wojtas
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Kto to jest ten Pan B ? Jeżeli chodzi o te naklejki to szkoda słów ludzie robią za najniższą po kilka lat i dostają takie nie będę się wyrażał żeby sobie nakleić i to ma zmotywować porażka

...

Dzień doceniania pracownika i co mamy? Nalepki , buahahaha. ta firma jest coraz lepsza.

Ktoś

Pani Doroto proszę naprawdę przyjrzeć się pracy ludzi na INGENICO ...Kierownik wciąga swoich ludzi na stanowiska np.lidera a Ci ludzie nic nie potrafią,obsługa PROGRAMU w którym pracujemy jest im poprostu nieznana. Przerwa lidera trwa 40 min !!!REGULAMIN PRACY JEST DLA WSZYSTKICH TAKI SAM !

da

Przecież ta frustracja i niezadowolenie kumuluje się od dobrych dwóch lat i żadne kroki nie zostały podjęte, firma ewidentnie nastawia się na pracownika ze wschodu na minimalnej, na Ingenico nawet głupią premię kwartalną 500 brutto zabrali a w jej miejsce dali wydymuszkę na którą by zapracować trzeba osiągnąć nierealne normy których praktycznie ani razu nie udało się osiągnąć od początku istnienia działu.

Anon
@da

Dokładnie od dobrych kilku miesiecy wszyscy maja mydlone oczy, ze jeszcze moment jeszcze chwila i wszyscy dostaniecie pieniazki, zostaly zapowiedziane widelki ktore mialy byc tym wieksze im wieksze ktos posiada umiejetnosci/staz i co z tego wyniklo? Najpierw wszystko mialo byc ustalone do konca roku, pozniej mialy byc jeszcze dwa tygodnie, poczatek lutego no i tak zaraz mamy marzec za pasem a ludzie tez musza miec za co zyc!! oplaty wzrosly, ceny wzrosly i do tego prawie wszyscy sa w plecy w stosunku do dwoch lat w tyl. To jest gra na czas by przytrzymac pracownika jeszcze nastepny miesiac/dwa, na koniec kwartalu rzuca smieszne 300-500 zlotych i jak sie nie podoba to na twoje miejsce sa ukraincy ktorych ty sam szkoliles za minimalna, bierz pan albo spadaj jezeli macie mozliwosc zmiany pracy to to zrobcie, firma nie jest waszym sojusznikiem i wykorzysta was do cna za marne grosze

I tak będzie zawsze, niejeden pożar widziałam w tej firmie i zawsze w takiej sytuacji znalazła się głowa do ścięcia. Jedni potrafili się ślizgać dłużej jedni krócej. Ekipy manago/engów z aivi tez nie poprawią sytuacji bo jak widać są to jakieś spady. Pan B nie potrafi utrzymać działu eng a o ekipie z inżenico tez już legendy chodzą.

Pojawiło się zapytanie o odchodzących inżynierów a co z działem zakupów specjalisty do niego poszukują i pierwsze nad czym się zastanawiam to fakt czy to rotacja czy może jednak rozwój. jest tu może ktoś kto zatrudnia się na dziale i by opowiedział o atmosferze na nim?

Zostaw merytoryczną opinię o Teleplan Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Teleplan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Teleplan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 320.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleplan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 33 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleplan Polska?

Kandydaci do pracy w Teleplan Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleplan Polska
1.6/5 Na podstawie 947 ocen.
  • Przemysłowa 8
    85-758 Bydgoszcz