counter
2 849 2166 5 1
upał

Pani Prezes proszę zrobić coś na magazynie- temperatury są nie do zniesienia. w piątek była karetka. a to dopiero początek lata- co będzie póżniej?

Alfons
@upał

Przecież co roku przyjeżdzają karetki w upały i w firmie nikt nic sobie tego nie robi.

Belzebub
@Alfons

To tak samo jak z wypłatami też co chwile są zgłaszane pretensje że za mało zarabiamy a i tak sobie z tego nic nie robią. Ludzie obudźcie się wiatraczki wam kupili w zeszłym roku powinniście się cieszyć że firma inwestuje żeby wam się lepiej pracowało.

serwis Nowy wpis
@Belzebub

wiatraki zamawiał najlepszy inżynier w Teleplanie Pan Paweł L- on to się jednak zna na rzeczy. wiatraki super Paweł!!! strzał w dziesiątkę -

Dość Nowy wpis

Ty R U R O z Sandisck ile można tą P I Z D E drzeć słychać cie w regałach na końcu hali przejęłaś od Anetki czy stary cię nie posuwa

Tak6Nie3
Nazwa działu: Logistyka magazyn

Wrócił pupilek Mariolci w końcu będzie miała z kim iść na przerwę bo nikt jej nie znosi.

Tak19Nie2
M. Nowy wpis
@anonim

Ja wiem Kochani, że szczerość boli, ale to jeszcze nie powód, aby w ten sposób o kimś mówić. Proszę zachowujmy się jak dorośli ludzie.

Tak1Nie11

jack

jeśli nic się nie zmieni ludzie zrobią z tym porządek. już wszyscy o tym mówią.

@jack

Nic nikt nie zrobi...Możecie tylko tu się wypowiadać xD A jak dochodzi do sprawy...a szkoda gadać...Gdzie są wiatraki?Ceny na stołówce jak na lotnisku! I wszyscy milczą!

Tak4Nie
123 Nowy wpis

Co wy myślicie że oni coś dla was zrobią, tylko wymagają i płacą grosze, a wy się na to godzicie. Ja już tam 2 lata nie pracuje i jestem z tego powodu mega zadowolony. Teleplan to była moja najgorsza praca jaką miałem.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Łysy

Hej , co myślicie o kontroli jakości ?

Łysy

Pytam ogólnie i czy można tam się dostać ?

K.

Jak nazywa się Pani która sprzedaje na stołówce?

hania
@K.

ale ktora?

Bsjsldbdhoalaln
Nazwa działu: Magazyn

Hej, pracuje może ktoś na magazynie na pakowaniu, może powiedzieć coś więcej? Czy praca należy do ciężkich? Dzięki za odp

@Bsjsldbdhoalaln

Lekka.Nie ma w tej firmie ciężkiej pracy...

Beata
@Łysy

Jest jak się pracuje na 3 stanowiska za kogoś kto nie ma ochoty do pracy... Albo nie ma ludzi do pracy i wykorzystują tych co są...

Tak5Nie
@Beata

To, że wykorzystują ludzi w tej firmie to prawda.Ale się powtórzę, praca nie jest ciężka.Czasami zapi€rdol,a czasami nuda...Ciężko to na budowie)))

Tajson
@Beata

Do tego męczyć się z tymi pożal się Boże „ liderami” co tam są ...

Tak10Nie
Jhony
@Tajson

Dokładnie dostał jeden z drugim białą koszulkę i myśli że jest już nie wiadomo kim i czego on nie wie. Ale kierownicy w tej firmie to samo mają pracowników za nic czy to serwis czy magazyn. Praca lekka, pieniądze śmieszne.

janusz
@Bsjsldbdhoalaln

praca nie jest ciężka a raczej odpowiedzialna. pomylisz się z czym , nie dołożysz czegoś do kartonu, żle wydrukuje ci się naklejka i afera gwarantowana. wszyscy wtedy krzyczą, szukają winnych i robią z ciebie głupca . uwierz mi wiem co mówię

Tak5Nie
Zniesmaczona

Czyżby wracamy do korzeni? Dwa dni temu przypomniała mi się stara stołówka, gdy w bułce trafiłam na robaka... Dni świeżości już się skończyły?

Nazwa działu: Logistyka magazyn

Ile dostanę na wejście jako pracownik magazynu z wszystkimi uprawnieniami na wózki oraz prawem jazdy ? Bo słyszałem że na magazynie nic się nie robi i dostaje dobrą kasę i chciałbym żeby ktoś to mógł potwierdzić.

Elwis preslej
@Nicki dziki

Możesz mieć uprawnienia nawet na prom kosmiczny, w firmie nikogo nie obchodzi jakie masz doświadczenie, na co masz uprawnienia itp Na wejście dostajesz 2600 brutto i długo to się nie zmienia.

Tak13Nie
@Elwis preslej

Przez telefon w agencji pytali czy posiadam i jak im potwierdziłem to odpowiedzieli że to duży atut w tej firmie. To wózkowi tam tyle dostają jak napisałeś czy już coś więcej ? I jak z tą robotą jest ok czy nie i jeszcze ile jest zmian na magazynie ?

Psyk
@Nicki dziki

2600 brutto i umowa przez agencję. Uprawnienia gwarantują ci szybszą umowę przez Teleplan (po około 12 miesiącach a nie 18) i dużo mniejsze szansę na zwolnienie przy redukcji zatrudnienia. No i lżejszą pracę ;)

Tak2Nie1
Elwis preslej
@Nicki dziki

Agencja tak mydli oczy, że uprawnienia to niby atut, bo nikt z papierami nie przyjdzie robić za 2600 brutto. Najlepszym przykładem na niskie zarobki są wieloletni pracownicy, którzy posiadają uprawnienia na wózki, a zarabiają ledwo dwa tysiące na rękę. Poza tym to nie jest typowy magazyn, możesz trafić na rejestracje urządzeń i na wózek będziesz siadał raz w tygodniu, tylko po to żeby rozpiętrować sobie jedną paletę.

Tak8Nie
@Elwis preslej

To faktycznie nie warto tam przychodzić.

Mydełko fa
@Nicki dziki

Dobra kasa na tym magazynie hahahaha dobre żarty. Nie wiem od kogo to słyszałeś ale ktoś ładnie cię ładował

Tak4Nie
Magazynier
@Mydełko fa

Dobrą kasę mają liderzy i kierownicy, zapomnieli mu dodać

Dżony
@Magazynier

Może zasługują tyle lat firma funkcjonuje i się pewnie rozwija ?

TakNie8
Magazynier
@Dżony

Czyli reszta już nie zasługuje twoim zdaniem ? Tylko góra może brać ile wlezie.

Orzeł
@Dżony

Za co niby zasługują? Za wychodzenie po 10 razy na zmianę na papierosa? Czy za wysługiwanie się innymi pracownikami ?

Tak10Nie
hehe

jak tam polaczki się pracuje za niższy hajs niż zagraniczni?:D:D:D::D:D:D:D:D el pupci nie szczypie ?

Tak2Nie1
Xyz

Czy to prawda że patryk l. Z magazynu nie żyje??

Tak1Nie2
Xyz

Nie sądziłam, że to prawda. Kiedyś z nim pracowałam w teleplanie. Żal chłopaka :(

Nikt
@Xyz

Z jakiej był zmiany?

Olo

Kim są osoby w czerwonych koszulkach?

@Olo

Czerwone koszulki to dział telefonów. Jak mają mniej pracy to pracują gdzie indziej ;)

@Budyń

A w jakich godzinach pracuje ten dział?

@Olo

Jak zobaczyłeś tam jakąś fajną dziewczynę to sam się jej spytaj :D

@Budyń

Ogólnie pytam, nie widziałem tam nikogo ciekawego

friendzoned
@Budyń

wiadomo że na telefonach to najlepsze dziewczyny, kiedyś była taka jedna co pół firmy miało przez nią serce złamane, do dzisiaj ją wspominają, szkoda, że odszeła do Iqora

Tak3Nie2
3200zł
@friendzoned

Nie tylko na telefonach. Już trochę pracuje w tej firmie i widzę że jest sporo Perełek i to na różnych działach np. na magazynie przykuły moja uwagę dwie dziewczyny z kontroli jakości :))

Tak4Nie3
Alfons
@3200zł

Hahaha dobry żart. Ty chyba w życiu na oczy ładnych dziewczyn nie widziałeś.

Tak17Nie5
Ooo
@friendzoned

O kogo dokładnie Ci chodzi?

Elo

Cześć robole, żal mi was, że musicie pracować w tym cyrku. Ja też tam pracowałem i to był najgorszy czas w moim życiu. Ja mam teraz pracę w której mogę sobie normalnie wypić kawę czy herbatę w pracy, zjeść coś, wyjść na papierosa i pogadać z szefem jak człowiek z człowiekiem no i oczywiście za dużo więcej niż w tym cyrku. No ale cóż wy jesteście zwykłymi robolami to za dużo od was nie można wymagać. ELO

Tak9Nie2
Robol
@Elo

Ja tam lubię takie klimaty. Lubię jak się ode mnie wymaga a jak się komuś nie podoba droga wolna. A pieniążki to nie wszytsko. Pozdrawiam i buziaczki

Tak1Nie2
Don

Jak jest z dofinansowaniem na stołówce? Czy pracownik przez agencje też ma 10zl dziennie?

Pacuś
@Don

Tak

Teleplanik

Jedyna Pracujaca i kompetentna to Joanna, Liderka,ktora jest niesamowicie piekna

Tak1Nie5
Ktos
@Teleplanik

Haha czyli reszta osób to lenie? Za co nam płacą i Tobie jeśli to ona jest jedyna pracująca to Ty też nic nie robisz? Dobre haha

Nazwa działu: Serwis

Siemanko, słyszałem o nadgodzinach!!! Jak myślicie zwykłe robole dostaną się, czy znowu sama góra z trenerami i liderami przyjdzie dorobić do swojej malutkiej pensji ????

@Łysy

Myślę że sam sobie odpowiedziałes na to pytanie ????

@Olo

Oczywiście ze nie zostawia nic dla pracowników fizycznych :) wszystko góra zabiera -.-

Pikus

Jak jest z umowami przez zakład? Jest wogole szansa że się dostanie?

@Pikus

To zależy. Na przykład inżynier dostaje taką od ręki, fizyczny po 6-18 miesiącach.

Pikus
@Budyń

Ale dużo osób dostaje ta umowę? Czy jak przychodzi 18miescy to zwalniają? Znam firmę która tak robiła byleby nie dać umowy przez zakład

@Pikus

Daja ale zwalniają gdy jesteś poważnie chory i jesteś już dłużej na zwolnieniu.. koleżankę która miała mieć operacje miesiąc przed nie przełożyli jej umowy bo nie było jej zbyt długo teraz nie wiem jak sobie radzi pozdrawiam

Miki

Do kogo iść jakbym potrzebował dodatkowa koszulkę? Kto wogole je wydaje bo po kilku latach pracy nie pamiętam

@Miki

Ochrona na szlabanie wydaje

Miki
@Nick

A nowi pracownicy też dostają koszulki u ochrony?

TZ
@Miki

Koszulki wydają dziewczyny z magazynu - Majka i Karolina. Siedzą obok kierownika, więc każdy w szarej koszulce ci wskaże drogę.

pannazgóry

Pracuś!!! ale tyś mądry!! chyba dla ciebie to jedyny (usunięte przez administratora) w życiu który daje ci szczęscie pieniądze i miłość!!!

Pracus
@pannazgóry

Na tyle mądry by pracować i uczciwie zarabiać pieniądze a nie siedzieć na (usunięte przez administratora). I narzekać. Jak się komuś praca nie podoba to niech zmieni na lepszą proste. Znajdą się inni chętni do pracy. Praca jest dość prosta,każdy sobie poradzi jeśli będzie chciał,nie ma u nas ludzi niezastąpionych więc dla wiecznie niezadowolonych droga wolna.

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Teleplan Polska? Można dołączyć rodzinę?

Zostaw merytoryczną opinię o Teleplan Polska - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Teleplan Polska
2/5 Na podstawie 849 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przemysłowa 8