Opinie o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Teleplan Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleplan Polska o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Ingenico

Dlaczego wszyscy uciekają z tego działu?

Pracownik ingenico
@Ingenico

Jak to dlaczego? Czy to tak ciężko wywnioskować co tam się dzieje? Ciągłe zmiany, mącenie, presja, a nawet ciężki przekaz informacji. ( co niektórym ciężko napisać maila z informacją o jakiejś zmianie w procesie, a później fala (usunięte przez administratora) wylewa się na operatorów) Nie mówię, że się nie da pracować bo się da. Tylko nie każdy z nas chce wracać do domu zmęczony psychicznie! Puste obietnice, (usunięte przez administratora) i brak wsparcia kierownictwa to norma na tym dziale. Jeśli ktoś ma możliwość zmiany pracy to niech się nie zastanawia. Ludzie chcą pracować, ale nie w takich sprzyjających na tym dziale warunkach. Zastanówmy się dlaczego też osoby na wyższych stanowiskach się zwalniają. Inżynierowie czy liderzy.

No

Co do liderów z modemów zgadzam się lenie i tyle że nikt tego nie widzi oni tylko lubią spacerować i nic więcej,jeszcze Michał czymś się przejmuje a te dwa lidery to aż żal patrzeć.

Kaja
@No

Gdzie jest ich kierownik? Kto nim jest? Może trzeba mu zgłosić.

DJ
@Kaja

Marek.C to ich kierownik zapewne to widzi ale brak liderów robi swoje chociaż z nimi czy bez nich wszystko dobrze funkcjonuje bo rzeczywiście tylko spacerują

Galanonim

Pan Dawid To. Jeden z niewielu. Który próbuje coś zmienić i to widać. Pozdrawiam. Co do reszty nie wiem ale dużo jest do poprawienia w całej firmie.

(usunięte przez administratora) Wieczna atmosfera stresu za minimalną krajową, na serwisie zimno, jak ktoś ma lepsze kwalifikacje to i tak mu nie dadzą lepszej kasy, na stołówce się raz zatrułem (z opowiadań ludzi wynika, że to się regularnie dzieje), jeden z kierowników non stop chodzi wściekły jak osa, nie słucha co się do niego mówi, większość liderów jest niekompetentnych, bo ci kompetentni się pozwalniali. Bardzo sympatyczna trenerka Asia, niektórzy nieliczni ludzie to anioły.

Monter

Przez pośrednika, w eleganckiej sali konferencyjnej, z 2 członkami waznych działów plus coach-lider który mówi co i jak.

Pytali tylko o podstawowy życiorys

Bujacz

Witam słyszałem że przez agencję przyjmują, jakie warunki płacowe ? Jaka atmosfera? Pozdrawiam serdecznie

święta

Jak myślicie będą bony czy paczki na święta?

Lalala
@święta

Taaa już to widzę. Pytanie jeszcze czy wszyscy dostaną czy tylko np osoby zatrudnione przez firmę bezpośrednio. (usunięte przez administratora)

Lilka
@Lalala

Pół darmo? Ale chyba normalnie pracują, wiec o co chodzi? nie znam jeszcze do końca sytuacji jaka macie w firmie tak naprawę, wyjaśnisz ją? Dodatkowo kiedy dostaniecie sygnał o tych paczkach, że cos jednak wpadnie? Już po?

Gwiazdor
@święta

Mają być bony. Info pewne na 100%

@Gwiazdor

Z jakiej okazji te bony? Piszesz to pod koniec stycznia, chodzi o Wielkanoc? Na nią też wam coś wpada? I czy jeszcze jakieś inne święta się obchodzi?

W menu w stołówce jest brak wzmianki o tym ile porcja ma gram. I tak codzień porcja ma inną wielkość a pieniądze płaci się te same. No i brudasy też znich. Najpierw idą się odpalić na palarnie a po wejściu na obszar kuchni nie umyją nawet rąk. Dotykają pieniędzy, siebie po twarzy, ciuchów w których chodzą się odpalać a później nakłada ci jedzenie. JEDNO WIELKIE FUJ. Najlepszy widok jest przez szybę z zewnątrz. Produkty do jedzenia na zlewozmywaku. Albo sosy na noc nie schowane do chłodnego. Gotować każdy może, ale jak widać nie każdy potrafi. Przewinień w kuchni jest duuużo więcej...

Ktos

Ktoś jest w stanie powiedzieć co się w tej firmie dzieje ? Bo ewidentnie coś złego zaczyna się dziać ... Przenoszenia ludzi , pewnie niedługo zwolnienia czy mamy się czegoś obawiać ? I szukać innej pracy ?

@Ktos

Nie. Coroczne roszady bo brak pracy, pewnie kilka osób poleci raczej ci którym.kończy się umowa. Zachowajcie spokój.

nico
@Liberty

Przychodzi do nas nowy klient i dlatego takie zamieszanie. Wszystkich mają upchnąć na jedną halę. Mamy pracować wszyscy na trzy zmiany więc będzie wesoło. Trzeba szukać nowej pracy bo nawet nie wyobrażam sobie nadchodzącego lata i tych upałów na hali .

@nico

Nie ma tam przeciez miejsca zeby pomiescic wszystkie dzialy. Albo dobudówka albo ugoda z klientem. Inaczej tego nie widze.

Latająca Wiewiórka
@Liberty

Jaki nowy klient? Nowe linie dołączone do starych? Jeśli będzie większe parcie i target, więcej pracy w tym samym okresie czasowym czyli wieksza moc pracy to ludzie zaczną się zwalniać.

XXXXX

Kiedy pracownicy się zbuntują jeśli chodzi o temperaturę na hali ? 16 stopni jest poniżej normy. Ludzie chodzą chory i są za to zwalniani a szanowna firma ma w (usunięte przez administratora) zdrowie pracowników i przypisy....

...
@XXXXX

Idźcie na szkolenie bhp do dawno nie byliście albo nie słuchaliście. 14 stopni to najniższa temperatura dopuszczalna a nie 16. Bhpowiec jest w każdy czwartek, można podejść i zapytać. Ludzki organizm nie choruje przy 16 stopniach, nie można się cieplej ubrać.. to już za trudne.

...

Źle interpretujesz przepisy. Temperatura na hali może mieć minimum 14 stopni wedle najnowszych przepisów. 18 stopni tyczy biura i pomieszczeń do pracy ale nie HAL. Jak już mówiłem bhpowiec jest w każdy czwartek można zapytać. Rozwieje wszelkie wątpliwości.

Dusigrosz
@...

Kwintesencja firmy - naginanie przepisów do granic możliwości na każdym kroku, ta firma jest po prostu nieludzka, typowa bezduszna korporacja która wzbogaca się na naiwności i oszczędza tam gdzie się tylko da kosztem wygody pracy za (usunięte przez administratora) pieniądze.

@Dusigrosz

Rozwalone krzesła, zniszczony lub brakujący sprzęt. Łażą te kierowniki i planery i tylko patrzą do czego się doczepić. A jak ty coś chcesz zawsze mówią " załatwimy " i zawsze na tym się kończy. Rozumiem że procesy itd muszą być zachowane i wszystko idealnie ale chociaż bluzy by nam dali.

Bluzy
@Liberty

Zgadzam się bluzy są potrzebne bo w firmie czasami taka temperatura że można zamarznąć w poniedziałek było tak zimno że nie można było myśleć a co dopiero pracować, niby trenerzy mają dostęp do bluz bylem ale dostałem zwrotkę że niestety oni mają tylko koszulki resztę musi załatwić lider czyli nie dostaniemy! Przy okazji Wesołych świąt dla wszystkich, więcej życzliwości i zrozumienia dla drugiego człowieka!Pozdro dla całej załogi liberty dla liderów naszych trenerów przede wszystkim Madzi. WESOŁYCH

Gwynbleid11
@XXXXX

Ta firma to jest jedna wielka żenada ,ludzi którzy opowiadają jak tam pracowali i znajomi,sam tam pracowałem i ,będąc na hali możesz być chory zimno ,gdzie te normy i BHP ??,Ludzie utopia cię tam w łyżce wody,jak się komuś nie spodobasz, traktują cię jak jelenia za najniższą i wymyślaja bzdury żeby zaoszczędzić na biedopensji pracownika,Brawo Teleplan.

Bujda

gdzie są te mityczne osoby które wracają niby? Pracuję tutaj od lat i ani jedna osoba nie wróciła, a każda sobie chwali nowe miejsca pracy no chyba, że mowa o ukraińcach którzy są na łasce agencji :)

Miki

Witam Byłabym wdzięczny za info , jest oferta pracy u Was na zmianę od 7.30 do 15.30 wiecie czym się zajmuje dział na którym jest praca jednozmianowa ?

I w tych biurach nadgodziny nie są w żaden sposób możliwe? kiedyś ktoś o nich wspomniał ale w ostatnim czasie nikt nie poruszał ich tematu, zastanawiam się czy są po prostu okazjonalne jeśli już?

Temperatura

W nocy z niedzieli na poniedziałek ma być na minusie ponad 10 stopniu, ciekawe ile będzie na hali i czy znów jak będzie poniżej ustawowej temperatury firma będzie uważać, że wszystko jest w porządku :)

Dziadek Mruz
@Temperatura

Było kiedyś mniej niż 14 stopni?

przemysłwa
@Dziadek Mruz

pamiętam jak na przemysłowej w magazynie było 11 stopni.

Serwisant
@Dziadek Mruz

16 stopniu nie 14, praca technika nie jest pracą fizyczną a nawet jeśli to i tak było poniżej. A firma ani nie grzeje ani nie daje odzieży, zbierali rozmiary na zamówienia bluz i na tym się skończyło. Technicy z najniższą krajową, bez jakiekolwiek premii w tragicznych warunkach pracy. Trzymaj tak dalej teleplanie do nawet Filipińczycy nie będą chcieli już pracować.

Serwisant

Jak firma mi da kalesony oraz resztę odzieży lub odda za nie pieniądze chętnie ubiorę. Ekwiwalent jest na pranie nie na odzież roboczą.

Robol 2.0
@Serwisant

Technik to wykwalifikowany pracownik fizyczny, tak samo jak kierowca czy operator sprzętu.

@Robol 2.0

Skoro wykwalifikowany to czemu jest płacona minimalna? A przynajmniej tak na górze z tego co widzę stwierdził. To sam fizyczny tutaj jak mógłby zarabiać? I o jakie kwalifikacje w zasadzie chodzi?

Robol v3

Wypłata zależy od tego jak ciężko pracownika zastąpić. Resztę dopowiedz sobie sam ;) Ja najniższej zdecydowanie nie dostaję .

Riki Martin

Wystarczy robić swoje i podnosic kompetencje a podwyzki i awanse same przychodza. Ale latwiej wytlumaczyc swoja sytuacje zawodowa nie podlizywaniem sie i brakiem "ukladow". Dla leni nie ma dobrych pieniędzy. Nigdzie ;)

piksel

zgadzam się w 100%. ja też mam kompetencje już chyba na wszystko i za to mam najniższą krajową. od podpisania aneksu postaram się nie robić już nic!!!!!!!! ściemniać ilę się tylko da- takie mam postanowienie na nowy rok

Gruby

A powiedz mi kiedy i jaki ostatnio zrobiłeś jakiś kurs zawodowy? I do awansu na jakie stanowisko się przygotowujesz?

Asia

Ktoś wie dlaczego nie ma kierownika Marka? Pytam, bo się martwię. To taki dobry człowiek.

Mia

Często jako cały zespół organizujecie jakieś inicjatywy dobroczynne? Ciekawa jestem jak to wpływa na bieżący poziom zintegrowania. Chcę do Was aplikować w kolejnym roku, na każdym dziale pod względem atmosfery jest podobnie?

Monia

To teraz ktoś nowy jest czy jak? częściej kogoś z podległego wcześniej zespołu biorą do tej funkcji tutaj czy raczej kogoś innego z zewnątrz?

Były Pracownik

Byłem wieloletnim pracownikiem tej firmy , myślę że ludzie nie mają odwagi odejść bo się przyzwyczaili do tego (usunięte przez administratora) , każdy kto rozważa tą opcję odejścia proponuje to uczynić :) odchodząc z tego zakładu człowiek przestaje się czuć (usunięte przez administratora) systemu panującym w tej firmie.. Nie polecam pracy tam

LOL
@Były Pracownik

Jeśli od wielu lat pracowałeś na najniższym stanowisku to sam sobie jesteś winien. Droga do awansu zawodowego jest w tej firmie najłatwiejsza ze wszystkich firm w jakich pracowałem. Dla odmiany bardzo polecam.

Powroty
@Były Pracownik

Ludzie odchodzą a za chwilę wracają, praca tutaj nie jest ciężka, atmosfera różna, zależy gdzie się ucho przyłoży.Pracowalem na różnych działach,najmniej podobało mi się na sky traktowanie ludzi i zachowanie co niektórych liderów jest żałosne.Najlepiej było i jest na liberty tam można pracować, swoje trzeba zrobić ale atmosfera jest zupełnie inna!no i muszę wspomnieć o trenerce Madzi bardzo fajna uśmiechnięta dziewczyna mega pozytywna i bardzo pomocna dla takich ludzi właśnie warto tu pracować .pozdrawiam również liderki Monikę i Dominikę mile i normalne!

Tak
@LOL

Bardzo łatwo jest awansować czy na lidera czy na kontrolę albo trenera a nawet coś wyżej jak masz spoko wykształcenie i doświadczenie. Ludzie myślą że jest tak pięknie, fajnie gdzie indziej a później wracają z podkulonym ogonem bo stwierdzają że jednak ta tyrka w innej firmie za parę groszy więcej nie jest tego warta. Lepiej przyjść tutaj na nadgodziny i wyjść bardzo ładnie na wypłacie.

Roboty
@Tak

Co ci po takim awansie jak nawet złamanego grosza więcej do wypłaty nie dostaniesz a odpowiedzialność na stanowisku pracy większa np. w kontroli jakości...

LOL
@Roboty

Po każdym awansie dostawałem więcej i to sporo. Jak pracujesz tak masz ;)

New
@Powroty

Zanim się tutaj zatrudniłam czytałam Goworka opinie jak wszędzie różne. Spróbowałam i chwałę sobie pracę w tym miejscu jest dobrze i zgodzę się co do Madzi kiedy mnie szkoliła to tak ze mną rozmawiała że zero stresu teraz też pogada, uśmiechnie się poprostu fajna kobieta która nie zadziera nosa

@New

Czyli jakie masz w praktyce zestawienie swojego zdania po tym jak spróbowałaś znając wcześniejsze opinie? Nie wiem z którego okresu one były, wiec co tak konkretniej Cię zachęciło do tej całej współpracy? ja i tak dopiero za parę miesięcy bym próbowała może ale nie wiem jak często tu się wszystko zmienia?

New

Hej jakie mam zdanie na temat pracy w tej firmie jest dobrze opłaca się, co mnie zachęciło szczerze po pierwsze trenerka Magda która powtarzała że mamy spróbować i nie oceniać firmy po Goworku bo o tym też z nią rozmawialiśmy.po drugie jestem na fajnym dziale gdzie są fajni ludzie i normalna atmosfera więc ja proponuję spróbować.Opinie są różne ale jak dla mnie jest spoczko

Technik

Praca jest spoko, ale cześć kierowników, zarząd oraz płaca nie jest spoko. Technicy z kilkuletnim stażem na najniżej krajowej w 14 stopniach na hali to jest bardzo nie spoko no dobra na święta dali 300zł bo muszą.

Sławas
@Technik

Zgadzam się. Sam jestem takim technikiem co ma kilka lat stażu i jadę na najniższej krajowej. Technicy z takimi umiejętnościami jak ja powinni zarabiać kilka stówek więcej. Ber/Scrap to na momencie ogarniam. Chodzenie do kierownika z płaczem o podwyżke nic mi nie dało.

Liberty

Praca spoko, nie ma co narzekać. Jedzenie w stołówce raz lepsze raz gorsze. Przemiał ludzi jest duży, ciężko z dojazdami trochę, pensja to najniższa krajowa plus niedawno wprowadzona premia. Czasem wymysły i zakazy kierownictwa są dziwne i przeszkadzają ale można jakoś z nimi żyć. Praca na dobry początek jak najbardziej, jak jesteś trochę bardziej ambitny możesz się zatrzymać na dłużej.

Liberty

Bez przesady, żeby w rozsądnym czasie nie móc innej pracy znaleźć. Nie wiem co w tym trudnego, no chyba, że szukasz etatu zastępcy kierownika działu to owszem, trzeba się troche napocić i coś jednak umieć Co do pracy dużo zależy gdzie się trafi. Są działy ciężkie gdzie jest sporo nauki i presji ale są też takie sporo łatwiejsze gdzie ciężko się narobić. Można się przenieść, tylko trzeba iść i buzię otworzyć. Socjal... Tu się zgodzę, brak wczasów pod gruszą itd to może zniechęcić. Tele nie jest bez wad, ale sporo na tej stronie przesady i żale frustratów, który tak na prawdę nic nie robili na zmianie albo kombinowali by na innych przerzucić obowiązki. Po zwolnieniu wchodzą na goworka i walą ściemę, że im ciężko.

Liberty

Pracujesz tu tyle lat i przez ten czas nie potrafiłeś sobie innej roboty ogarnąć?? Też tu pracuje troche czasu więc wiem jak jest. Układy są wszędzie więc jeśli przezwyciężysz samego siebie i znajdziesz inną pracę tam też bez znajomości nic nie wskórasz. Tak jest ten świat złożony. Trzeba się z tym pogodzić.

@Liberty

Czyli twierdzisz przy ze zawsze dogadam? Dla przykładu odnośnie tej wspomnianej zmiany działu? Jeśli tak to jakie w ogóle polecasz? Wyżej pisałeś o tym, że są tez te fajne. Potrzebuje wiec poznać szczegóły bo może tez skorzystam

LISICA

W tej firmie nie trzeba mieć ani wykształcenia ani umiejętności i można zostać "liderem". Buhaha.

Piegusek

Jeden z gorszych pracodawców w regionie.

Gal Anonim :)
@Piegusek

Jeden z Gorszych ? Najgorsze (usunięte przez administratora)jakie tylko może być ;) brak szacunku do ludzi nie wspominając już o Kierownictwie maja wszystkich głęboko w (usunięte przez administratora) widza tylko czubek własnego nosa. Tam powinni pracownicy zrobić jakiś strajk (wszyscy) i nie przyjść do pracy !Może wtedy oczy by otworzyła „Szanowna” góra, Ciekawi mnie tylko co zrobią Agencyjni jak z dnia na dzień dowiedzą się ze to ich ostatni dzień w pracy(w teleplanie już wszyscy o tym mówią) i wypowiedzenia czekają. Firma powoli upada i tego nie da się ukryć. Pozdrawiam Wszystkich którzy myśla tak samo jak ja. :)

Rezi
@Gal Anonim :)

Na magazynie, wszyscy agencyjni dostali wypowiedzenie

Gal Anonim :)
@Rezi

Widzę ze już się zaczęło ;) jeszcze chwila i wszyscy agencyjni dostaną :)

Emdzi

Nie wszyscy

Iqjaj
@Rezi

No raczej nie wszyscy, też tam pracuje i ja ani ludzie z mojej zmiany żadnych wypowiedzeń nie dostali ;)

ona
@Piegusek

(usunięte przez administratora)-najniższa krajowa, żadnych dodatków, premii, talonów. aaaa zapomniałam o pączku który otrzymaliśmy jak przejęła nas amerykańska firma. gest w stronę pracownika

Pierre
@Piegusek

Ogłoszono ogólnopolski lockdown ! Czy kierownictwo firmy podejmie jakieś działania żeby zapobiec zarażeniu pracowników, oprócz podejrzanego płynu w dozownikach ? Żeby nie było chociaż tłumu ludzi na przełamie zmian ? Ale podejrzewam, że zarząd ma nas wszystkich gdzieś...

Były
@Piegusek

Chłopa ze wsi weżmiesz to fakt, ale wsi z chłopa nie da rady i w ten właśnie magiczny sposób wśród nielicznej już polskiej załogi same buraki z wiochy zostały. Widać i czuć z daleka, tych normalnych z "MIASTA" jedynie na palcach dwóch rąk by policzył reszta to rumpel z wiochy z ich małostkowymi kompleksami i typowo burackim zachowaniem.

XD
@Były

Co to za tekst w ogóle, co ma miejsce zamieszkania do ludzi? Największym buractwem jest kategoryzowanie ludzi na takie „klasy”

Były
@XD

Uderz w stół ...... boli co? Ha tfuuu!!! Prosto w pycho !

Rozczarowana
@Piegusek

Piegusek zgadzam się z Tobą. Ta firma to jakaś jedna wielka pomyłka.

@Piegusek

Jesteś bezmyślną papugą. Podpisałeś umowę, znasz warunki, to czego się czepiasz? Chcesz zaistnieć? Już jesteś... z opinią nieudacznika... Po co ja to piszę: myślę, że i tak to do Ciebie nie dojdzie, bo takie niedojdy już tak mają.

Vk
@Piegusek

Czy jest na Reconex Bydgoszcz praca dla dziewczyny w wieku 25 lat?

Qq

Prawda

@Były

I powiedział to koleś piszący nie składnie gramatycznie przerzucający obornik widłami do ziemniaków

@Piegusek

Firma jest OK. Niektórym z nas marzenia nie pasują do rzeczywistości, a wszystko jest wyłożone w umowie o pracę. Pozdrawiam znajomych.

nik
@Piegusek

człowiek się tu nie liczy, a tylko "liczba", "rekord".

Tak
@nik

Tak, dla niektórych tylko to się liczy czy liczyło, choć sami mają diabła - hipokryte za skórą ....Podczas swego liderowania nakazywali tylko robić ,robić, nawet ponad normę wymaganą, a sami w międzyczasie chodzili sobie na nocnej zmianie sprawdzać stan i wygląd swego autka i inne podobne rzeczy (bo tych wyżej, choćby troche ...raczej NIE sprawdzają, wolą tylko tych najniższych poborowych szeregowych non stop ....Można? Można, jeszcze za taką, nie inną stawke , pewnie, tylko brać przykład z takich mega ,,niskich,, ,,sziftliderów czy byłych liderów ;) ,którzy doskonale wiedzą, jak można awansować czy i wzbogacać kosztem tych najniżej pracujących. Lub chodzić sobie ileś tygodni pod rząd tylko na ranne zmiany, bo zawsze mieli swoje NAJważniejsze potrzeby, czego inni, młodsi i zazwyczaj analogicznie bezdzietni liderzy nie mieli - NIe musieli ani ...NIE MOGLI mieć ,a pracować tylko popołudniówki i nocki wtedy , które zapewne uwielbiali .

Małgosia
@Piegusek

Jak nie chcę być zwolniona, to mnie zwalniają? Nie podpisałam tego typu dokumentu.Dlaczego miałabym czyścić bardzo zabrudzone podstawki do telefonów, skoro nie stosowano jeszcze maseczek i mogłabym zarazić się. Nie lubię też osób, które oszukują i rzucają szybko sprzęt do kartonów, po czym szybko mówią, jacy są wydajni Trzeba być solidnym i rzetelnym i dobrze wykonywać awją pracę. Liczy się jakość a nie ilość.

Co jest

Dlaczego na hali jest zimno jak w psiarni ? Pootwierają gdzieś wrota i robią przeciągi, widać już nawet na ogrzewaniu oszczędzają. Ale panie w biurach na pewno mają cieplo :]

dziadek mróz
@Co jest

Minimalna temperatura w miejscu pracy, w odróżnieniu od wartości maksymalnej, została określona w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Zgodnie z § 30 temperatura w pomieszczeniach pracy powinna odpowiadać rodzajowi wykonywanej pracy i być nie niższa niż: 18°C – w przypadku lekkich prac fizycznych bądź pracy biurowej, Na hali jest 21 stopni,więc nie rozumiem w czym problem

Nat geo
@dziadek mróz

Nie cwaniakuj. Widać chyba jak ludzie poubierani i narzekają ze zimno. Nie zasłaniaj się jakimiś rozporządzeniami bo na pewno nie czuć 21 stopni, nie wiem gdzie te termometry tyle pokazują, wczoraj w szatni tez bylo zimno i tak z zimnego w zimne idziemy. Pootwierane są drzwi do magazynów jak podjeżdżają samochody i jest PRZECIĄG. A dlaczego w biurach mają mieć cieplej niż my robole na hali , co my gorsi ? To jest nic innego jak oszczędności, najpierw obcinacie premie a teraz oszczędzacie na takich rzeczach. I to gadanie ze można zmienić pracę wsadzcie sobie głęboko.

Werka
@Nat geo

Dokładnie, większość w grubych bluzach, kamizelkach a nawet w kurtkach... Za chwilę w czapce trzeba będzie chodzić... i potem pretensje że przeziębieni i chorobowe... A nowe bluzy dla nowych pracowników to pewno będą na lato jak zwykle jak już nie będą potrzebne...

Ronoś

Liderzy na serwisie to sama esencja tej firmy:)

To teraz nie macie ryzyka przeziębienia się przy wyjściu z pracy na dwór? :D a tak już całkiem poważnie to ludzie zgłaszają takie rzeczy wprost? Nie można dostosować temperatury w nieco lepszy sposób żeby każdemu było komfortowo?

pracownik serwisu

Ten Jacek to niech się podstaw kultury nauczy. Radzę zacząć od dzień dobry. Jego zachowanie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Na wszystkich patrzy z góry jakby był kimś najważniejszym w firmie- zachowuje się jak typowy gbur który wszystkich ma za nic.

Not ok

Pracując 8h w zimnym faktycznie bardzo przyjemnie a potem dalej wychodzisz na zimne No super po prostu. A czy jak tu się coś zgłasza to jest to weryfikowane ? Nie sądze

Hej, widziałem że szukają na magazyn z uprawnieniami. Orientuje się ktoś jaka jest stawka i ile może dostać nowy pracownik a także jaka jest estetyka pracy? Proszę bez plucia jadem i rzetelną odpowiedź .Dziękuję

ona
@Kandydat

nie wiem dokładnie ale przypuszczam że najniższa krajowa- niestety. wszyscy tak tu zarabiają- to typowe korpo

Zarobek
@Kandydat

Jak masz nocki plus premia miesięczna to masz 400zł więcej niż najniższa. Do tego dobierzesz sobie nadgodziny w weekend i wypłata bardzo ładna.

Gigi
@Zarobek

No przecież z dodatkiem nocnym to na tą chwilę jakieś 2900 ???? a premii to tam nie daja

SKY

Dział liberty jest najmniej wymagający w całej firmie zarówno dla operatorów jak i techników, zapraszam na SKYa wyrobić premię miesiąc w miesiąc, wtedy pogadamy :)

@SKY

Tak tak na Liberty sie wszystko samo robi. My też musimy (usunięte przez administratora) i nikogo nie interesuje że nie masz części albo komp ci odmawia współpracy. Normy ciągle rosną. Nie tłumaczcie się że macie trudniej. Dużo zależy od organizacji pracy. I tak.. czasem przebieramy łatwiejsze naprawy.

@Liberty

Liberty Najstarsi pracownicy,najstarsze sprzęty,najlepsza atmosfera,najlepsi liderzy i trenerzy,nasza jedna wielka libertowa rodzina!Pozdrawiam wszystkich pracowników Reconext! Wszyscy musimy pracować czy na liberty czy na sky,a jeżeli dział liberty dostaje premie to brawo! Wynik na premie wyrabiają wszyscy dlatego najważniejsze żeby sobie pomagać i być zgranym zespołem i z całym szacunkiem dla działu sky wam właśnie tego brakuje.przykre ale prawdziwe

Być może ...

Poważnie nie można mieć przy sobie telefonu? A jeśli coś się dzieje w placówce dziecka to co wtedy?

X
@Być może ...

Nie można, w takim przypadku możesz podać numer lidera jako kontakty.

Upał

Brak klimy na serwisie to nieśmieszny żart. Niby nowa hala a o tym nie pomyśleli

Cent
@Upał

Pomyśleli, w biurach mają klimę ;)

Wercia
@Cent

W kontekście hal to czy ten problem był poruszany tak wprost? jeśli tak to z kim i jak takie rozmowy wyglądają? było kiedyś deklarowane może, że zostanie to jakkolwiek zapewnione? zastanawiają mnie ewentualne argumenty

Bareja
@Upał

Nam na serwisie nie wolno wiatraczków używać, bo prąd zużywają. SICK A sami w biurach mają klimatyzację. Na przemysłowej było podobnie, wiatraczki wolno, nie wolno. A jak się jednego roku zaczęły temperatury to raz/dwa ściana budynku została zasypana klimatyzacjami...dla biur(w). Dla pracownika nic tu nie ma. Ani socjala, wczasów pod gruszą, wyprawek, nic! Tylko przekłamane konkursy i premie roczne gdzie sami sobie rozdaje premię. Właśnie, biura mają premie na święta, ale my o tym nie możemy wiedzieć. Za wyrobienie większego targetu, podwyższą target, bo sie da - sami sobie wyrabiamy target. Jakoś nie przypominam sobie żeby były premie za przekroczenie targetu. Opanujcie się z tym pracownicy liniowii!!! NIE MA EKSTRA KASY ZA EKSTRA TARGET!!! JEDYNE CO DOSTANIECIE TO ZWIĘKSZONY TARGET!!! Z tego co wiem lider dostaje kase za targety, za darmo nie zostają dłużej...robicie na jego premię. I po jaki wał pracujecie za dwie osoby? Płacą wam za akord? Serio, w tym parku przemysłowym jest wiele firm gdzie na start dają więcej, z lepszym socjalem, benefitami. Za najniższą tak zasuwać w takich warunkach... Ta firma daje najmniej, nawet wykwalifikowanym pracownikom. (usunięte przez administratora).

Upał
@Upał

Zgadza się. Jak w puszce ,nawet swego wiatraka nie można ,chyba,że za specjalnym pozwoleniem,co jest ...zenujące. A im wyżej tym więcej tego wszystkiego,po klimatyzację włącznie ( którą potrafią nawet tzw łaskawie.zapomnieć wyłączyć, bo i po co !) Nawet bram wjazdowo- wyjazdowych nie uchylą,gdzie jak wiadomo jest i ochrona,i system 3 zmianowy, nie do pomyślenia, zero zrozumienia i pomocy choćby w tej kwestii . Jeśli chodzi o większość liderów - na Przemysłowej potrafili naprawdę wiele zrobić,dopomóc( oczywiście co niektórzy) od preszipowania,zamawiania akcesoriów po...pomoc przy selekcji palety ,a teraz ?? Wyręczanie się niemal we wszystkim pracownikami, nawet,gdy jest ich mało lub zarobieni maxymalnie ! Ale czas na papieroska ,pogawędki itp. oczywiście się znajdzie,im wyżej tym...! Brak słów

Oi
@Upał

O sobie pomyśleli nie martw się;) A ty jesteś zwykłym (usunięte przez administratora),więc nie gadaj dużo,a tylko pracuj bo chłopaki i dziewczynki co u góry potrzebują premię ))) Pozdro

Lider
@Bareja

Od kiedy są premie dla liderów? Byłam liderem jeszcze na przemysłowej i żadnej nie dostałam

brw
@Lider

od niedawna są premie tylko że rzadko komu się należą. takie progi że nikomu nie przysługuje

Papa Smurf
@brw

To są premie wynikowe - jak robisz tak masz. Ja na wysokość premii nie narzekam.

Nikt wazny

Hej , kto wie czy Liderka Moniką odchodzi , taka miła i przyjemna osoba , można z Nia porozmawiać o wszystkim niczego nie neguje. Jest na prawdę mega fajna osobka , jedyna chyba osoba która jako team lider nawet stoi na pakowaniu. Pozdrawiam Cie .

Kris
@Nikt wazny

Przenieśli ją na drugą halę na tzw. "Przemysłową"... Nie chciała, popłakała się jak się dowiedziała...

Zostaw merytoryczną opinię o Teleplan Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Teleplan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Teleplan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 320.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleplan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 33 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleplan Polska?

Kandydaci do pracy w Teleplan Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleplan Polska
1.6/5 Na podstawie 947 ocen.
  • Przemysłowa 8
    85-758 Bydgoszcz