Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Gadki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Gadki

oni i tak czytać nie umieją. a co dopiero maile odbierać

Nivea bedzie się pakować po inwenturze. Tyle ile ukraińcy nakradli to woła o pomstę do nieba. No ale nikt z kierownictwa nie widzi problemu. To nic że leżą w regałach bo nadrabiają nadgodzinami a normę mają gdzieś (ukrainiec z niewyrobioną normą dostaje 3900zł) a starzy pracownicy mają orać a jak orają to i tak jest zle

Ja po 13 latach pracy zrezygnowałem z rabena. Pracy szukałem dobrych parę miesięcy ale znalazłem. Były oferty pracy całkiem fajne ale mało kto chciał mi dac więcej niż w rabenie. Też mi się nie podobało to, że młody pracownik ma niewiele ode mnie. Ofert pracy na rynku jest od cholery wiec jak się nie podoba to zmienić robotę. Ps. I wcale nie jestem kawalerem który mieszka z rodzicami- jak zaraz będą mnie o to podejrzewać. Trzeba działać a nie narzekać.

Czeski Krecik
@były pracownik

Widzę tutaj kogoś z góry kto robi nieudolny pijar :) Mało kto chciał ci dać więcej niż 1800zł do ręki ???? Hehehehehhehe dobre !! Tak właśnie nam ciągle w głowy wrzucają ci z kierownictwa, że nigdzie nie będziecie mieć lepiej a jak odejdziesz to na twoje miejsce jest 100 osób chętnych które tylko czeka na zwolnienie miejsca! Może w samych Gądkach ciężko o wyższe zarobki, może jakaś umowa miedzy firmami? Nie wiem!? Ale co słyszę że ktoś odszedł do innej firmy to mało kto narzeka na nowych pracodawców tak jak w ostatnich latach nasila się to w Rabenie! Ktoś tu tak śrubkę przykręca na pracowników że w końcu śrubka pęknie i syf się wyleje do mediów a wtedy good bay dobra opinio o firmie na parę lat. Tak jak kiedyś w Biedronce, była afera i nagle firma zaczęła inna drogą kroczyć! Z NIEWOLNIKA NIE MA I NIE BĘDZIE PRACOWNIKA ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Tyle pięknych haseł słyszymy od kierownictwa a wystarczy ten jeden piękny cytat!

oracz

Poczekajmy na inwenturę towaru Nivea, wtedy może zrobi się troszkę luźniej w szeregu kadry kierowniczej :)

Kierowca Międzynarodowy

Łatwo można się tutaj umówić z szatynką z biura,rozwódka z bachorem !!!Szuka jelenia na kasę, bo jak proponuje sama s.....s dużo starszemu,co musi się wspierać tabletkami na impotencje...potem on w trasę zarabiać,a ona z chłopcami

Niektóre kobiety u was gorsze od nas chłopów!!!!!!

Steve Jobs

No nie jestem. . . przyznaję się :P Co nie zmienia faktu, że w tej firmie staż nie idzie w parze z pieniędzmi a najbardziej to widać na przykładzie osoby która pracuje np.6 lat i ma 2200zł podstawy i osoby która właśnie się zatrudniła i na start ma 2200zł. Można się kłócić czy ktoś uważa, że inne kwoty są lepsze lub gorsze ale ten przykład daje jasny podgląd na sytuacje. Firma dąży do wyrównania płac, z tym, że próbują wyrównywać w dół a nie górę. Dla nich najlepszym posunięciem było by pozwalniać wszystkich z dłuższym stażem i przyjąć nowych za 2200 tylko, że tu rodzi się problem . . . BRAK CHĘTNYCH bo tak jak kiedyś opinie o RABENIE były dobre tak teraz dzięki "sprytnemu" i oszczędnemu zarządzaniu naszych władców opinia idzie ostro w dół i to drogą "pantoflową" a taka jest najbardziej miarodajna. Niestety nasi władcy tego do tej pory nie zrozumieli albo nie chcą zrozumieć a potem się dziwią. Niestety tak to jest jak obiecuje się nie wiadomo co a potem człowiek zaczyna pracę i okazuje się, że na każdym kroku jego wypłata jest piłowana i piłowana w dół. Ale jak to zawsze w takich sytuacjach bywa, przyjdzie moment krytyczny i tak czy inaczej będą musieli coś z zarobkami zadziałać. Chociaż znając ich spryt w tych kwestiach to sam nie wiem :)

%%%

Faktycznie z matmy Orłem nie jesteś.

Steve Jobs

Wystarczy policzyć. Jak w zadaniu dla klas podstawowych. Pracownik pracuje od 15 lat. Jego wynagrodzenie brutto to 2500 zł do tego 25% premii jeśli wyrobi normę i dajmy na to następne 15% premii za brak błędów w operacjach ale raczej większość dostaje tej premii coś koło 7%. Czyli 2500 zł + 25% + 7% = 3300. Teraz trzeba odjąć podatki i składkę na ubezpieczenie PZU czy tam Pramerica czyli niecałe 100zł. Wychodzi nam że pracownik ze stażem pracy 15 lat dostanie do ręki coś koło 2400 zł jeśli wyrobi wszystkie normy. A jeśli nie wyrobi ? No to wtedy zostaje te jego gołe 2500 zł minus podatki i ubezpieczenie czyli coś koło max 2100 zł. Nie jestem orłem w matematyce więc daję sobie +/- 150 zł błędu. Jeśli dla kogoś są to rozsądne pieniądze dla 15 letniego stażu pracy to znaczy że jestem chyba zbyt wymagający i powinienem przeprosić :) :) Pomijam tu kwestie przymusowych nadgodzin i pracujących weekendów za które nikt raczej nie zapłaci tylko da wolne w środku tygodnia w większości przypadków bez uzgodnienia terminu z pracownikiem!

Steve Jobs

Ta firma to paranoja i tyle w temacie. Ludzie którzy pracują po 15 lat i dłużej. Na każdym sprzęcie wyrabiają normę i są na każde zawołanie kierownictwa mają około 2500 zł na rękę co miesiąc, oczywiście jeśli wyrobią normę! Kiedyś gdy w zarządzie nie było tylu "naszych" czyli Polaków praca i płaca były bardzo porównywalne. Człowiek wiedzial że jak chce zarobić to wystarczy robić swoje plus nadgodziny. Teraz jest obrany kierunek pracuj, pracuj i najlepiej oddaj nam swoją wypłatę bo po co ci ona, przecież w pracy masz wszystko i możesz tu pracować aż zdechniesz! Tak dla porównania płac (brutto): Nowy pracownik = 2200zł. Pracownik ze stażem 1rok do 7/8 lat + 2200zł/2300zł Staż od 8lat do +/-15 lat = 2400zł/2600zł Podane lata stażu i wynagrodzenia to +/- 100zł. Dziękuję Państwu. . . Dobranoc . . .

Pracownik RPL
@Steve Jobs

2500 na rękę to mało??? podajesz kwoty podstawy, podaj tez premii, którą 90% pracowników dostaje.

@Pracownik RPL

Pracowniku PRL apeluję o naukę czytania ze zrozumieniem. Napisałem 2500 zł na rękę ze stażem 15+ lat i wyrobieniem wszystkich norm! JEŚLI PRACOWNIK NIE WYROBI NORMY A PRACUJE OKOŁO 15 LAT TO DO RĘKI DOSTAJE COŚ KOŁO 2000 TYŚ. ! ! ! ! ! To według was jest dużo? Czy naprawdę według was ktoś kto sumiennie pracuje 15 lat w jednej firmie i ma na utrzymaniu rodzinę to w dzisiejszych czasach jego wypłata na poziomie 2 tyś jest ok, a przy wyrobieniu normy 2,5 tyś ? ? ? ? Powtórzę jeszcze raz: PRZY STAŻU 15 LAT I Z WYROBIENIEM NORMY WBREW PRZEPISOM BHP! ! ! ! Heheheh no bardzo śmieszne. Jasne że 90% ludzi normę wyrobi, problem tkwi w tym JAK? Ano tak, że zasady BHP na hali to tak jak z Yeti, czyli każdy słyszał ale nikt nie widział na oczy :) Powiem tak: wystarczyło by aby pracownicy zaczęli pracować zgodnie z przepisami BHP i wysyłki, zlecania itp. w Rabenie leżą i kwiczą i każdy kierownik na hali o tym wie!! Tylko tyle wystarczy żeby pracownicy spadli z wydajnością przynajmniej o 40% jak nie więcej. To są fakty a nie moje przemyślenia.

wlkp

wlasnie się zwolniłem z rabenu. wielki pan kierownik Krzysztof j. obiecal ze rozwiążemy umowę za porozumieniem stron. tylko jak wszystko co się dzieje w tej firmie obiecal. brak sprzętu brak ludzi bogów widza w ukraincach którzy lerza w regalach i nic nie robia

szybki

Opinie jak na miarę. Brawo KP, brawo TY. Przyjdzie czas.. już idzie, już nie długo - Brawo TY... KP.

Gaga

Pytanie do administracji, jak się tam pracuje, jakie są warunki pracy, ile można zawołać na stanowisku księgowego z j.niemieckim?

aniaa8605

Jak wygląda praca w księgowości w firmie Raben w Gądkach?

mieciu

Pracowałem tam 6 lat i w momencie kiedy nowy pracownik dostał na wejściu tyle ile ja po 6 latach pracy zwolniłem się i pracuję gdzie indziej i jestem zadowolony, nie żebrze. Koledzy szukajcie pracy , jest wszędzie na około tylko trzeba się rozejrzeć i trochę czasu poświęcić. Życzę powodzenia.

Szczurek

Wszyscy powyżej piszą sensownie i prawdziwie tylko nikt nie poruszył jednej kwestii. Firma twierdzi że daje szansę rozwoju zarówno osobistego jak i finansowego a ja się pytam jak firma wyjaśni wszystkim zainteresowanym jak to jest że pracownik który zaczyna pracę w firmie dostaje na start 2200 zł a pracownik który pracuje sumiennie w firmie 10 lat na umowie ma 2300 zł czyli 100 zł więcej niż świeży pracownik ? ? ? ? Gdzie tu jest poszanowanie dla zaufanych i wieloletnich pracowników którzy oddali firmie 10 lat i więcej ze swojego życia ????? A powiedzmy sobie szczerze że są też i takie osoby które pracują po 10 lat i maja na umowie tyle co nowi pracownicy czyli 2200 zł!!! Prawda jest taka ze jakieś 6 lat temu firma przyjęła strategie oszczędności na zwykłych robolach i od tamtej pory podwyżki stoją w miejscu a porównując zarobki z tym że życie jest wszędzie coraz droższe to zwykli pracownicy nawet jeśli raz na 2 lata dostaną 100 zł podwyżki to tak jakby nic nie dostali bo inflacja już dawno te podwyżkę im pożarła. SMUTNE TO WSZYSTKO BO CZŁOWIEK CHCE JEDYNIE DOSTAĆ TYLE ILE DAJE FIRMIE SWOJĄ PRACĄ. Czy dajmy na to stawka 2600zł dla 10 letniego oddanego pracownika to było by dużo ?

wujek

czy ktoś już widział nowy nabór do Raben Gądki(ogłoszenia są wszędzie) na magazyn i te stawki to jest kpina 3.200 dla nowego a stary pracownik może paść na ryj za 2.200(10 lat pracy) przy dobrych układach. GDZIE SĄ ZWIĄZKI ??????

lulak
@wujek

czytaj ze zrozumieniem. 3200 to całkowite wynagrodzenie, pewnie z premią, nockami, i jeszcze nadgodzinami. jeszcze Ci państwo podatek zabieże i zostaje tyle co nic. ale fajne benefity:)

wujek
@lulak

jakie nadgodziny czyszczą ile się da nie ma opcji żeby płacili,a premia jak wyrobisz normę albo jesteś na styku normy.

Mlody
@lulak

Zwiazki na powązki! Co Ty stary we zwiazki wierzysz, jak nie rzucisz rabena to nic sie nie zmieni! Ta firma powinna upaśc i upadnie, kwestia czasu. a ewaldziu zydek bedzie spiepszal do holandii!

z
@wujek

nowy system nowe hale a pracownik niech się zaora bo wyrobić normę graniczy z cudem. Raz jedzie się na jedną hale żeby zaraz jechać na hale ADR i tak cały dzień, więc jak jesteś taki mądry to zapraszamy na jeden dzień np. na miksy. Zobaczymy czy ty wyrobisz tak łatwo normę

pracownik RPL Gądki

Drodzy Państwo, powyższe komentarze są w większości nieprzemyślanymi obelgami i bardzo jednostronnymi opiniami. Po pierwsze - nowy system wdrażany jest po to by usprawnić pracę (weźcie to proszę na logikę). Rzeczą oczywistą jest, że każda zmiana powoduje spowolnienie pracy i zniechęcenie, dopóki nie zostanie dobrze wdrożona, a osoby zaangażowane w tę zmianę nie nauczą się pracy w nowych warunkach. naprawdę, takie oczywistości należy tłumaczyć? Po drugie - wynagrodzenie 2200 o której napisał jeden z "fanów" jest wynagrodzeniem podstawowym BEZ PREMII regulaminowej. kwestia dobrego zrozumienia zasad wynagradzania. po trzecie - mamy "wyśrubowane" normy, które wielu przekracza osiągając np. 120 % kosztem łamania przepisów BHP, za które firma konsekwentnie obniża premie. I będzie tak robić dalej, bo jeden pracownik je łamie dla pieniędzy kosztem zdrowia swojego współpracownika. nie firma łamie przepisy bezpieczeństwa, tylko chciwi pracownicy, którym nie wystarczy pracować na 100% zachowując wszystkie pozostałe, ważne parametry. Rzadko pojawiają się sytuacje, gdy pracownik nie osiąga założonej normy. I ostatnie - owszem, błędy są podstawą do zabrania części wypracowanej premii. A Wy drodzy forumowicze chcielibyście, by Pani kasjerka otrzymała swoją miesięczną premię, jeśli popełniłaby błąd i wydała Wam np. o 50 Złotych za mało? pracownicy nie widzą kosztów swoich błędów, które ponosi firma. może warto, żeby zobaczyli, będzie wiadomo, dlaczego jest nacisk na ich wyeliminowanie. Zakładam, że mądrzejszych argumenty przekonują. Mamy w firmie dużo obszarów do udoskonalenia, ale to niekoniecznie te powyższe...

AleSięNamęczyłem
@pracownik RPL Gądki

"Po pierwsze - nowy system wdrażany jest po to by usprawnić pracę (weźcie to proszę na logikę). Rzeczą oczywistą jest, że każda zmiana powoduje spowolnienie pracy i zniechęcenie, dopóki nie zostanie dobrze wdrożona, a osoby zaangażowane w tę zmianę nie nauczą się pracy w nowych warunkach. naprawdę, takie oczywistości należy tłumaczyć? ODP.: To co Pan/Pani napisała jest piękne, oczywiście jak wszystkie sprawy które firma wypisuje na wszego rodzaju pisemkach. Zgadzam się z powyższym tylko dlaczego to pracownicy magazynowi są najbardziej poszkodowani przy wdrażaniu systemu który nie jest jeszcze "dobrze wdrożony" ? To zwykli pracownicy mają wypominane że to przez nich praca idzie wolno i oczywiście są brane za to premie. To pracownik stoi i czeka aż jakiś problem z systemem zostanie rozwiązany no a norma leeeeeci w dół i nikogo z kierownictwa to nie interesuje . . . NIESTETY. Po drugie - wynagrodzenie 2200 o której napisał jeden z "fanów" jest wynagrodzeniem podstawowym BEZ PREMII regulaminowej. kwestia dobrego zrozumienia zasad wynagradzania. ODP.: 2200 zł to wynagrodzenie jeśli wyrobi się 100% normy a wtedy do ręki dostaje się coś koło 1900 zł bo gdy się normy nie wyrobi to jeśli ktoś ma na papierze 2200 zł to do ręki dostanie coś koło 1600 zł. po trzecie - mamy "wyśrubowane" normy, które wielu przekracza osiągając np. 120 % kosztem łamania przepisów BHP, za które firma konsekwentnie obniża premie. I będzie tak robić dalej, bo jeden pracownik je łamie dla pieniędzy kosztem zdrowia swojego współpracownika. nie firma łamie przepisy bezpieczeństwa, tylko chciwi pracownicy, którym nie wystarczy pracować na 100% zachowując wszystkie pozostałe, ważne parametry. ODP.: Proszę mi uwierzyć że aby wyrobić 100% normy też trzeba łamać przepisy BHP przy obecnych normach. Co to tych którzy mają po 120% normy i więcej to faktycznie tutaj przepisy BHP nawet nie są łamane, one po prostu wtedy nie istnieją. Poza tym skoro firma twierdzi że należy uczciwie pracować na 100% normy to po co firma płaci za dodatkowe premie za wyrobienie normy do 120% ? Nie lepiej płacić tylko za 100% normy i problem nadgorliwych i nieuczciwych pracowników zniknie? A premie gratisowe dawać za np. ogólną ocenę pracownika czyli zaangażowanie oraz wielofunkcyjność pracownika? ? ? ? ? Poza tym gdyby faktycznie ludzie pracowali według zasad BHP to po paru miesiącach takiej pracy firma była by tak w plecy z wykonaniem zleceń że znowu były by organizowane zebrania na temat tego że pracownicy się obijają i narażają firmę na straty. Przykład ? Hala z Kruszwicą i Wrigleyem gdzie po wprowadzeniu red preri pracownicy wyciągali samochody według zasad BHP czyli po jednej palecie i nagle rozładunek samochodu z 40 minut robiło się 70 a czasem 80 minut i nawet sami kierownicy apelowali o przyśpieszenie pracy i wyciąganie po 2 palety na raz. No niestety z normami zrobiło się już takie błędne kółko że aby wyrobić normę łamie się BHP, firma nie zdaje sobie z tego sprawy i po czasie podwyższa normy aby lepiej obsłużyć klientów no i żeby zwiększyć przemiał magazynu a wtedy pracownicy zmuszeni są do większego łamania BHP no i tak to się kręci w kółko aż kiedyś nadejdzie moment krytyczny i będą ofiary oby nie śmiertelne. Może lepiej obniżyć normy o np. 30% i dawać premie regulaminowe za wyrobienie jedynie 100% wszystkie premie "gratisowe" dawać tak jak pisałem pracownikom którzy wyróżniają się nie łamaniem przepisów na 120% normy tylko tym którzy pracują sumiennie, pracują sprawnie i bezpiecznie na każdym wózku czy to wysokiego składowania czy też na skuterze lub "tramwaju". Są pracownicy którzy potrafią pracować na każdym sprzęcie ale niestety nie są doceniani i co gorsza traktowani są czasem gorzej niż pracownicy "jednozadaniowi". Rzadko pojawiają się sytuacje, gdy pracownik nie osiąga założonej normy. ODP.: owszem ale na to odpowiedziałem powyżej. I ostatnie - owszem, błędy są podstawą do zabrania części wypracowanej premii. A Wy drodzy forumowicze chcielibyście, by Pani kasjerka otrzymała swoją miesięczną premię, jeśli popełniłaby błąd i wydała Wam np. o 50 Złotych za mało? pracownicy nie widzą kosztów swoich błędów, które ponosi firma. może warto, żeby zobaczyli, będzie wiadomo, dlaczego jest nacisk na ich wyeliminowanie. ODP.: Racja za wydanie 50 zł za mało można karać ale za wydanie 1 grosza ? Na magazynach jest taki przemiał pracy że osoba która robi "mixy" musi zrobić ich w miesiącu 600 (uśredniając wszystkie normy z różnych hal. Jeśli pracownik nałoży dobrze towar ale pomyli się jedynie w inwenturze na skanerze i źle wpisze ilość również jest karany jak osoba która źle nałożyła towar. Wystarczy zrobić w miesiącu 3 lub 4 takie "błędy" i już premia jest znacznie uszczuplona. A pamiętajmy że mixy robi się również w godzinach nocnych gdzie o jakiekolwiek rozkojarzenie jest spra

z
@pracownik RPL Gądki

Nowa

Zaproponowano mi pracę na stanowisku pakowacza przez agecję pracy tymczasowej na zlecenie, jaka jest szansa na pòźniejsze zatrudnienie przez Raben.?!

Havierr
@Nowa

W czasie bezrybia jakie teraz jest 1000% :)

Mr. Nobody

Nie dajcie się zwieść kasą na start = 2200 zł ! ! ! ! ! Owszem na papierze fajnie to wygląda ale w kwocie 2200 mieści się już premia uznaniowa w wysokości 25%, czyli jeśli wyrobisz normę masz do ręki coś koło 1900 zł a jeśli nie no to witaj 1500 zł :) A że normy to rzecz święta i tak jak ktoś wyżej pisał nawet jeśli zabraknie ci 0,01% do wyrobienia normy no to nie licz że ktoś się zlituje i ci ją da bo za darmo to można w rabenie dostać . . . hmmmm . . . a no nic nie ma tu za darmo! Dlatego start z 2200 zł to tak naprawdę 1500/1600 zł plus 25% jeśli wyrobisz normę . . .

Samuraj

OSZCZĘDNOŚCI ! I też właśnie o to chodzi. Gdy firma wyrabia sobie w miesiącu kupe kasy na górkę to cicho sza nikt zwykłym szarym robolom na magazynie nic nie powie. Zero nagród i premii za wyrobienie magazynów na górkę ale jeśli firma tak jak teraz wprowadziła nowy system operacyjny który jednym słowem kuleje i ciężko się na nim pracuje nawet w biurach a co dopiero na magazynie no i firma od początku roku ma straty to co się robi ? ? ? A no goni pracowników ze za dużo ćmików palą, że przeryw sobie wydłużają o 2 minuty :) A jako wisienka na torcie wiadomość ze od marca liczą już normy na nowym systemie który jak już wcześniej pisałem jest dużo gorszy niż MLS a co za tym idzie wolniej się pracuje a ludzie mają wydajność miedzy 60% a max 90%. Ale przecież o to w tej decyzji chodzi. Proste myślenie = firma ma straty już na początku roku więc wprowadzimy normy których nie wyrobi 60%/70% ludzi a co za tym idzie z miesiąca na miesiąc przypływy z niewypłacania tym ludziom premii za norme w dużym stopniu unormuje sytuacje firmy która przecież jest tak strasznie biedna oh oh Ale oczywiście sztuczne stanowiska po co zlikwidować zeby nie płacić za nierobów którzy przychodzą do pracy żeby sobie w internecie posiedzieć lub pić kawkę i udawać zarobionych. W firmie jest baaaaardzo dużo powiązań w stylu ciocia, wujek, brat, mama, tata , kuzynka, kuzyn itp. Każdy każdego po dupci klepie i trzyma na stanowisku które jest BEZUŻYTECZNE ale najlepiej zabrać tym na samym dole którzy tyrają cały miesiąc zeby wyżywić rodzine a na koniec zostają z 1800 na rękę bo zabrakło im 0,01% do wyrobienia normy. W IMIENIU NAS WSZYSTKICH DZIĘKUJEMY ŻE NAS DOCENIACIE, JESTEŚMY PO PROSTU WZRUSZENI DO ŁEZ. Oddajemy zdrowie i połowę naszego życia firmie która później twierdzi że jesteśmy bezużytecznymi nierobami którym nie należy się ani podwyżka ani normalna wypłata na koniec miesiąca. JESZCZE RAZ PRAGNĘ PODZIĘKOWAĆ W IMIENIU NAS WSZYSTKICH SZARYCH GŁUPICH I CIEMNYCH PRACOWNIKÓW MAGAZYNÓW ! ! !

magazynier

PANIE EWALDZIE niech się Pan oobudzi, bo w końcu te biurowe "polusy",i ten śmieszny zarząd,kierownictwo rozwalą Panu firmę do reszty,nie wspomne juz o Pana dobrym imieniu,które w ostatnich latach zostało mocno nadszarpniete

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Gadki

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.