Opinie o spokey.pl - Spokey sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Spokey Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Spokey Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spokey Sp. z o.o. w Katowice

pracuje nadal :)

Pracuje już w SPOKEY parę dobrych lat i sobie ją chwalę. Co najważniejsze wypłata zawsze na czas. Ludzie jak ludzie bywa lepiej i bywa gorzej. Fakt dużo zadań, pracy ale też dużo satysfakcji. Jeśli, ktoś ma zamiar przesiedzieć 8 godzin i nic nie robić - to nie tu. Cenię i chwalę sobie pracę tutaj.

Sara88
@pracuje nadal :)

hej, a możesz napisać coś wiecej o specyfice pracy? atmosferze, zarobkach, traktowaniu swoich pracowników? tylko szczerze, bez zbędnej kurtuazji. Będę wdzięczna. Jak wygląda proces rekrutacji? Jacy ludzie pracują w dziale HR?

Marina Marina

Moim zdaniem nie ma co narzekać, ale jak firma zatrudnia kolesia, który zamiast sprzedawać jej produkty sprzedaje cudowne suplementy z aloesu nie wykonując planu, to tak potem wygląda u klientów i wyniki firmy lecą w dół... ilu tam jeszcze takich udawaczy jest, tego nie wie nikt...

Jaa
@Marina Marina

Lo matko nie wien kto. Wiadomo mi tylko o naturalnym kolagenie i super blogu jednego ale nie byl zw ze sprzedaza

@Marina Marina

Ten udawacz to akurat robił rewelacyjne wzrosty i postawił region na nogi. A Marianowi to nic nigdy nie pasowało - to dopiero leser. Marian na prezesa!

srutututu
@Marina Marina

Ten akurat już około 6 mcy nie pracuje, teraz pociska aloes w innej firmie :D No ale.. jak się już zwalnia prezesa.. to dopiero hit :D

ZBOKU

Spokey ma duże wymagania, w tej firmie nie ma pracy dla słabeuszy oraz leni. Zdarzają się ludzie sympatyczni jak i ci mniej sympatyczni. Pozdrawiam wielkiego wszechwiedzącego nerwusa wodza Pana Wu jak i paru innych buraczków. Mimo to polecam.

Marco
@ZBOKU

Ja również pozdrawiam Pana WU

@ZBOKU

Bardzo śmieszne. Spokey był spoko kiedyś. Teraz to (usunięte przez administratora)

Bylominelo

Nie polecam.... Praca jako handlowiec w tej firmie to przynoś duże zyski dla nas a ty dostaniesz kilka groszy... wymagania olbrzymie a korzyści marne, zapomnieli że firma to ludzie i bez nich nic się nie zbuduje na przyszłość. Współczuję pracownikom którzy nie mają swojej wartości i tkwią w tym czymś

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Spokey Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Marketingu? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Nie rozumiem hejtu ktory jest wypisawany za posrednictwem tego portalu. Wiekszosc z nich zapewne pochodzi od osob ktore wiele lat pracowali w tej firmie, wiec dlaczego wczesniej sami nie odeszli? Czy na prawde nikt z Was nie ma zycia prywatnego? Proponuje przeczytac dobra ksiazke wieczorem. Pozdrawiam hejterow

Kiedys

Tez mnie zastanawia ta nagla aktywnosc. Mowie wciaz jednej osobie aby zaczęła zyc przyszloscia q nie przeszloscia. Tak. O tobie mysle. Zajmij sie czyms pozytecznym.

Ty tak serio?

@Kiedys

Nagła? Do czasu odezwu ze strony Patrycji, komentarze były regularnie usuwane. Nawet w weekendy dział marketingu potrafił otrzymać info o konieczności skasowania posta od Zarządu, żeby zniknął jak najszybciej. Portal zmienił politykę, więc teraz komentowanie nabrało na nowo sensu. Ot, cała zagadka.

Kiedyś
@...

No ja codzien to nie zagladam

Ciekawy
@...

A od kiedy portal zmienił politykę ?, bo nie znalazłem na ten temat nigdzie żadnej informacji

@Ciekawy

A chwalił byś się, gdybyś pozwalał moderować opinie, a żył z opinii obiektywnego portalu? No właśnie... To była tajemnica poliszynela, a teraz (w końcu) można napisać, co komu na wątrobie siedzi.

Bartek

To przez Ciebie wszystko S (nick).

Jaa
@Bartek

Myslisz ze to sam vice.

@Jaa

Nie, to również prezes, główna księgowa i analityk co najmniej.

Jaaa cieee

Skasowalo chyba dwa posty.

Obserwator

Nie zapominajmy, że firma Spokey od lat próbuje swoich sił, żeby dorównać dużym firmom, sprzedając materiały szkolne i biurowe marki EASY. Tutaj też taki sam bałagan- plany nierealne do zrobienia, zarząd który prosi o uwagi i opinie pracowników, po czym wyrzuca je do kosza- a pracownik który powie cokolwiek już jest postrzegany jako wróg. Jeden z dyrektorów, który kompletnie nie pomaga "swoim ludziom" na imprezach branżowych i targach, bo po prostu nie czuje takiej potrzeby. Vice prezes, który i tak nie ma nic do powiedzenia, bo za wszystko odpowiada S.P. Aaaa… Jeszcze na szczególną uwagę zasługuje dział koordynacji, w którym na "tronie" zasiada królowa A.R. która za czasów mojej pracy wykończyła już 3 koordynatorów obok siebie i nadal będzie wykańczać każdego, kto się pojawi w dziale. Niestety, mimo zgłaszania uwag zarządowi, czy to na temat Spokeya, czy Easy- nic sobie z tego nie robią

Szkoda...
@Obserwator

Niestety- potwierdzam. Było tylu fajnych, normalnych, nie zepsutych ludzi… A firma wciąż pozostawia takich wampirów energetycznych psujących atmosferę.

Kiedyś
@Obserwator

Ze Anka sie tak wyrobila? A takie to to spokojne przed Easy bylo. Wrecz maloogarniete.

obserwator
@Kiedyś

Wyrobila… Nadęte to i zakłamane. W dodatku jej się stanowiska pomyliły :-) Koordynator z Dyrektorem chyba :D

Łukasz

Firma, która się pogrąża, a raczej jej zarząd. Przyjmują ludzi których sami zwolnili parę lat temu (wysadzają Cię z auta na autostradzie, bądź stacji benzynowej). Zwolnili rok temu najlepszych ludzi, obroty spadają, Titanic tonie, a wraz z nim zarząd. Szukali oszczędności zwalniając najlepszych ludzi. Teraz starty są o wiele większe.

Obserwator part 2

Warto jeszcze dodać, do poniższej wypowiedzi- że firma sama sobie strzela w kolano. Nie dość, że sami zwalniają potrzebnych ludzi ( dział marketingu, HR, dział logistyki,itp) to ludzie sami od nich uciekają- dział importu, magazyn, IT, e-commerce, czy wspomniany wcześniej dział koordynacji (easy, sieci) PRZYKRE...

Antonio

Potwierdzam, firma niegodna polecenia. Wszystko przez jedna osobę (wiecie już zapewne o kim mowa). W główce mu się poprzewracało jak doszedł do władzy. Teraz nie liczy się to co potrafisz, jak długo pracujesz tylko kolesiostwo, donoszenie i lizanie (usunięte przez administratora) wtedy masz życie jak w raju. Jeżeli tego nie robisz , a jeszcze powiesz co myślisz to jesteś wrogiem nr 1 , którego trzeba sie pozbyć przy najbliższej okazji nawet jak pracowałeś tam latami. Nie wspomnę już o tym , że zanim cie zwolnią odpowiednio dadza ci popalić np. zwiększając plany tak, zebyś ich nie wykonał i opowiadając na prawo i lewo jaki dany "KTOŚ" JEST BEZNADZIEJNY", lub dzień przed urlopem dowiadujesz sie , że niestety ale go nie dostaniesz , mimo, że został zaplanowany w styczniu. A było by tak pięknie bo stary właściciel sie na nim poznał i wyleciał z hukiem, no ale nowemu poopowiadał bajki i w cudowny sposób wrócił na stanowisko. Dlatego od tego momentu firma sukcesywnie pozbywała sie długoletnich pracowników, albo sami odeszli bo juz nie mogli na to wszystko patrzeć. A dlaczego? Zeby czasem nie powiedzieli prawdy nowemu włascicielowi co sie tak naprawdę w firmie dzieje. Można tu historię opisać , dlatego omijajcie tę firmę szerokim łukiem, taka dobra rada.

Była pracownica.
@Antonio

Ta opinia to i tak tylko czubek góry lodowej. Firma powinna przejść zewnętrzny audyt, w celu wykrycia poważnych nadużyć finansowych, które już od wielu lat mają miejsce. Do tego dochodzą poważne i regularne mobbingi w które zaangażowany jest cały Zarząd (choć prym wiedzie dobrze już tutaj znany S.P.). To jest już (usunięte przez administratora) bo inaczej nie da się nazwać sytuacji, która obecnie panuje w firmie.

EX
@Antonio

Więcej osób powinno opisać swoją historię. Nie chowajmy głowy w piasek.

Antonio
@Była pracownica.

zastanawiam się tylko kiedy statek zatonie, oczywiście wcześniej S i R zdążą uciec z tego tonącego statku jakim jest spokey , a właściciel sam zostanie z tym brudem do posprzatania. Wtedy dopiero otworzą się oczy , ale będzie już za póżno. Oj będzie płacz.....

Była Pracownica.
@Antonio

Właściciel to młody chłopak, który od początku został przez S.P. wzięty pod swoje "skrzydła" i przeszedł przez standardową procedurę prania mózgu, tylko, że w jego wypadku, pobudka ma się odbyć możliwie jak najpóźniej. Do tego dochodzi zwyczajnie psychologia - ten chłopak postawił się dziadkowi, żeby przywrócić S. na stanowisko - teraz zwyczajnie będzie bronił honoru i wypierał każdą negatywną informację dotyczącą działań Zarządu. Nie łatwo po takiej akcji przyznać się będzie do błędu.

Mariusz

Przykro się robi, że dwie osoby z Zarządu R i S potrafili zrobić z tej firmy padaczkę. Kiedyś to była wspaniała firma. Kiedy żył właściciel, a Prezesem był M.S, to była super firma. Kiedy zginął tragicznie właściciel, a M.S odszedł z firmy, zaczęły się czasy posuchy. Nowy Zarząd R i S doprowadzają firmę do upadku. Zwalniają dobrych i uczciwych ludzi, a zostawiają kapusi i lizusów ( np. B.K, mały pajac, który wstaję do pracy o 11.00). Fałszywy dyrektor regionu M.S. Zastanawiam się tylko, jak młodzi właściciele tego nie widzą.....

Cała Prawda

Potwierdzam opinię mojego przedmówcy. Kiedy firmą kierował(usunięte przez administratora) była to super firma pod każdym względem. (usunięte przez administratora)s. Od tego momentu, firma idzie po równi pochyłej. Oszczędności szuka się, poprzez zwalnianie najlepszych pracowników. Człowiek który zawsze powie Ci to, co chcesz usłyszeć, a i tak zrobi swoje. Dziwi mnie fakt, że właściciele firmy tego nie widzą. (usunięte przez administratora) Doprowadził tą firmę do takie stanu, który potwierdzają opinie. Nie polecam tej firmy nikomu.

Realia

Za czasów (usunięte przez administratora) rozwój był jasno ukierunkowany i zrozumiały dla zespołu. Od paru lat, zwłaszcza gdy do władzy doszedł(usunięte przez administratora) panuje wielki haos. Zupełnie co innego jest mówione ( strategia, kierunki rozwoju ) a w rzeczywistości, za wszystkie nie powodzenia odpowiedzialność biorą pracownicy, którzy nie aa w żaden sposób odpowiedzialni za podejmowane decyzje przez zarząd spółki? Przykro się na to patrzy, zwłaszcza, ze Spokey to też ludzie, a nie folwark do zalatwiania swoich osobistych nie chęci i braku sympatii do poszczególnych pracowników. Nie polecam.

Fighet

Firma, której nie można polecić. Zarząd, który snuje wielkie plany, a w rzeczywistości nie dotrzymuje słowa. Żeby zarobić i wykonać plany trzeba być w trasie od zmierzchu do świtu. Jeżeli masz jakieś uwagi to najlepiej się nie wypowiadać, ponieważ stajesz się wrogiem nr1. Straszna obłuda i zakłamanie wśród władz spółki. Nie polecam.

Obserwator były pracownik

Patrycja Widzę że portal Go Work ma super sposób na bizness. Podkręcanie w prawo i w lewo na tym portalu to istna żenada. Wystarczyło by tylko jedno wymusić na wszystkich aktywnych podania prawdziwych danych i wpisy były prawdziwe. Mój wpis na dzisiaj. Nie polecam Patrycji i portalu GOWORK bo czerpią zyski z nieprawdy. Dane zarówno pozytywne jak i negatywne są nierzetelne każdy może wpisywać co mu się podoba bez żadnych konsekwencji. Tyle w temacie zobaczymy czy to tez usuniecie. Kwaśno pozdrawiam

Patrycja

Pojawiają się ostatnio nowe opinie zarówno od osób polecających pracę w firmie, jak i od osób, które pracę Spokey odradzają. Warto jednak napisać dlaczego i swoją opinię umotywować. Właśnie takie merytoryczne wpisy, będą mogły pomóc osobom, które być może wahają się nad aplikacją.

Zenek

Nie polecam tej firmy

Ja także polecam :) i w dodatku tutaj pracuję. Pozdrawiam

Kinga

Polecam fajna firma :)

Nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Spokey Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Spokey Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spokey Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spokey Sp. z o.o.?

Spokey Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 587 ocen.

Spokey Sp. z o.o.