Opinie o Elektrobudowa S.A w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Elektrobudowa S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elektrobudowa S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrobudowa S.A w Katowice

rgb

JORDZ - 2013-04-18 20:37:39 Zostalem oskubany przez firme na ponad sto tysiecy , byłem podwykonawca Elektrobudowy , na poczatku płacili potem sie skruszyło na maxa , teraz sady i wydatki na bezmyslnosć firmy . Jak ktos szuka opini o wspolpracy to niech sie grubo zastanowi z takim [usunięte przez moderatora] wspolpracowacja byłem tylko pracownikiem (Finlandia) - wiszą mi coś ok. 30 tys... tylko tyle, dlatego, że krótko u nich pracowałem...

JORDZ

Nie polecam teraz nikomu tej firmy,a zwłaszcza oddziału Gdańskiego popłynęli na inwestycjach w Poznaniu i wiele się zmieniło, na gorsze oczywiście. Przerzucanie kosztów z jednej budowy na drugą musiało się kiedyś skumulować juz niema gdzie ukrywać skutków nietrafionych decyzji, więc trzeba podjąć pozorne kroki oszczędnościowe, zwolnic kilka osób i udawać, że jest lepiej. Problem w tym, że zwalnia się najtańszych pracowników, miejscowych z dużym doświadczeniem a zostawia swoich z wyższymi pensjami, samochodami służbowymi mieszkaniami, którzy pojawiają się na budowie w poniedziałek o dwunastej a w piątek po dwunastej już nikogo z Trójmiasta nie uraczysz. Nikt nie widzi także problemu w rozbudowanej administracji budowy która tylko przerzuca papierki z jednego baraku do drugiego. Taka to sobie wojskowa ekonomia.

elektryk

Witam. To co tu czytam na temat firmy, delikatnie mówiąc nie jest zachęcające do współpracy. Jednak to dotyczy Norwegii i OL3. A ja jestem ciekawy jak jest na budowach w kraju, bo mam pewien kontakt do pracy w Warszawie jako podwykonawca robót elektrycznych. Czy warto w ogóle zaczynać współpracę, czy dać sobie spokój? Czy płacą podwykonawcom, hurtowniom? Ile trzeba czekać na kasę od wystawienia faktury? Czy ktoś pracuje jako podwykonawca w kraju? Jakie panują warunki organizacyjne na budowach? Będę wdzięczny za opinie

Czy rekrutacja na stanowisko SPAWACZ MIEDZI w firmie Elektrobudowa S.A odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
bc

takitam - 2012-10-30 14:24:13 Nie niby :) , z pewnoscia inteligentny, co widac , slychac i czuc Dużo tam w EB takich jak ty "inteligentnych" :), którzy nie rozumieją co czytają.

zzzz

takitam - 2012-10-24 21:51:53 KIEROWNIK POMIAROWCOW JEST ELEKTRYKIEM; Z UPRAWNIENIAMI I BIEGLA ZNAJOMOSCIA JEZYKA ANGIELSKIEGO; Dla ciebie to obszar nieznany inie do ogarniecia. Poza tym na OL3 nikt dolow nie kopie , ze wzgledu na grunt i kontrakt na kopanie ma inna firma. Jak juz tepaki cos piszecie to piszcie chociaz prawde.nie pisze o OLO3, mialem na mysli inny kontrakt elb. elektrobudowa to nie tylko OLO3. A ty niby jeden z tych inteligentnych ?

takitam

gość

Firma nie płaci a rano autobusy nie przyjechały i ponad 200-cie osób czeka na kampach . To jest dopiero firma i wyrabia sobie opinię w finlandii

@gość

pracując tam dostawałem instrukcje po angielsku jak mówiłem ze nie rozumiem to mówiono podpisz ja nie mam czasu na tłumaczenie -- lub ty masz instrukcję od producenta i masz się do niej stosować ---bo nie zna faktów tej budowy-a później zdziwieni sami byli bo nie znają tej budowy - większość nie wiedziała o co chodzi więc proszę mi tu nie wciskać kitów bądź tutaj rok i zacznij się wypowiadać na temat

ten

wystaczy popatrzec na zarzad i odpowiedziec se na pytanie kto skad sie wziol. jeden mial ciocie drugiemu tatus itak dalej. co z tego ze tuman jeden z drugim

Były Pracownik
@ja

skoro jesteś tak głupi, że jedziesz pracować za granicą i to jeszcze przy tak skomplikowanej budowie i nie znasz słowa po angielsku to powinieneś siedzieć w domu i buraki z pola zbierać lub jechać do Anglii na zmywak i język szlifować. Z drugiej strony kto zatrudnia takich głąbów co pałętają się po budowie i nie wiedzą co robią ani nie są w stanie nawet za miotłę się złapać?! Może czas przestać zatrudniać najtańszych pracowników i dobrać wykwalifikowaną kadrę do projektu... PS. Jak tam buła?

zenek

Nawiązując do wypowiedzi na łamach ELEKSU Pana Prezesa [usunięte przez moderatora] odnośnie pracy pracowników z naboru tzw internetowych i stałych z Elektrobudowy należy stwierdzić jeden fakt;otóż i z jednej i z drugiej strony są specjaliści i są też i partacze.Nie jest tak ,że co złe to internet a co dobre to Elektrobudowa.Dominująca rolę rzecz jasna mają ci stali,tylko czy wszyscy potrafią trafnie zrozumieć i wykonać dane zadanie,różnie to bywa,większość nie czyta instrukcji i dokumentacji,tylko wykonuję prace z przyzwyczajenia tak jak w kraju,a tutaj trzeba tej podstawowej świadomości-to jest obiekt nuklearny i nie ma miejsca na swoje widzimisię.

zzz

Kamil - 2012-09-24 21:53:42 kier budowy - 2012-09-24 21:49:22 dlaczego Elektrobudiwa NIE PŁACI PODWYKONAWCOM - Czy to już koniec Elektrobudowy ? Słyszałem że mają problem finansowy w finlandii a banki wydały negatywne ratingi i odmówiły kredytowania działalności firyObecnie jest kepska koniunktura na roboty branzy budowlanej. Problemy EB mogą wynikać z realziacji kontraktów związanych z euro a problemy finansowe mogą wynikać z problemów z realizacją kontraktu w elektrwni w finlandi który z racji kiepskiej organizacji oraz problemów z zarządzaniem projektem może przynieść gigantyczne straty finansowejakim cudem moga miec dobra organizacje jak na jednej budowie na kierownika pomiarowców dali chlopaka ktory nawet nie jest elektrykiem.

Bronek

.k - 2012-06-09 16:29:08 ktos to pewnie dla jaj napisal :) bo nie wierze ze w takiej firmie jak ELB do takich jaj dochodzi.Tak i tak dla jaj tam pracuje!

.k

Głos ludu

W Elektrobudowie (w Płocku) jeden debil (usunięte przez administratora) wymyślił, że zamiast wody w butelkach 0,5l, będziemy pić wodę z galonów 19l, które będą w kontenerze. Jeżeli ktoś pracuje na estakadzie, to musi specjalnie przerwać pracę, iść do kontenera po wodę i wracać do pracy - nawet 1km. (usunięte przez administratora), który siedzi w klimatyzowanym biurze nie rozumie tego, że jego pomysł to totalny idiotyzm!!! Niech sam idzie i ciągnie kable przy 28 stopniach, a zobaczymy ile razy będzie biegał do kontenera po wodę. Związki zawodowe nic w tej kwestii nie robią - to po jakiego wała one są w ogóle w firmie??? Śliż też ich nie pogoni, bo mu nie zależy. Najlepiej w najsłabszych bić, a samemu soczki spijać w biurze.... żenada i tyle!!!

Głos ludu

W Elektrobudowie (w Płocku) jeden debil - (usunięte przez administratora) wymyślił, że zamiast wody w butelkach 0,5l, będziemy pić wodę z galonów 19l, które będą w kontenerze. Jeżeli ktoś pracuje na estakadzie, to musi specjalnie przerwać pracę, iść do kontenera po wodę i wracać do pracy - nawet 1km. Dekiel, który siedzi w klimatyzowanym biurze nie rozumie tego, że jego pomysł to totalny idiotyzm!!! Niech sam idzie i ciągnie kable przy 28 stopniach, a zobaczymy ile razy będzie biegał do kontenera po wodę. Związki zawodowe nic w tej kwestii nie robią - to po jakiego wała one są w ogóle w firmie??? Śliż też ich nie pogoni, bo mu nie zależy. Najlepiej w najsłabszych bić, a samemu soczki spijać w biurze.... żenada i tyle!!!

stary

Rzeczywiście na kontrakcie cuda wianki się dzieją. Kasa coraz mniejsza, jak ze dwa miechy jest dobrze to potem znowu lipa i kasa marna. Ludzie robią co chcą a kierownictwo nic nie reaguje. Cwaniaki po gimnazjum tu pracują na lepszych stanowiskach, za przyzwoleniem chodzą na zwolnienia, w której firmie tak jest?? Trzeba wiedzieć kogo w biurze tam posuwać żeby dobrze mieć, a rodzina w Polsce.... Szok, bezprawie i rozpusta, o weekendach nie wspomnę. Porażka

tomek poznań

witam,interesuje mnie i czy to prawda ze pracuje sie 6 tygodni a 2 siedzi się w kraju i ponoć za te 6 tygodni dostaje sie około 1200euro-jeśli tak to tak naprawde wychodzi po 600 eur nja miesiąc razy 4.10 za kurs to dostaje sie wielkie nic

darek

w wawie po 8 godzin zarobisz 1600 1800zl , jak pracujesz dluzej to nawet ponad 3 kafle, ale musisz zrobic 2 miesiace w jednym miesiacu, a jakis madry kierownik powie ci ze fizyczni za duzo zarabiaja, a sami laza robia bledy i zwalaja na robola. ten czas ktory pracujesz powyzej 8 godz i soboty nie licza sie do emerytury. nadgodziny i smieszne premie sa schowane w gratyfikacji, tylko pupile za nic nie robienie dostaja wiecej, a tobie za byle co zabieraja zenada. u brygadzisty (usunięte przez administratora) to wogole maja lipe bo powinni miec 2 przerwy a maja na 10 godz i jak sa jeszcze dluzej to im tych godzin nie pisza i zaden z kierownikow w wawie nie jest skory do podzialu z midzki ale skrobac to im trzeba szybko.pozdro

jaro

Witam , dziękuję za potwierdzenie moich wątpliwości i mnie w przekonaniu ,że dobrze robię-wycofując się- pozdrawiam , trzymajcie się i Wesołych Świąt życzę.

zainteresowany

a cos bardziej konkretnie? bo takie ogolniki nic nie znacza, praca jednak za euro, a kryzys sie zbliza

100% prawdy,potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrobudowa S.A - Katowice

• Jak się pracuje w Elektrobudowa S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrobudowa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrobudowa S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elektrobudowa S.A