Opinie o Hotel Senator Dźwirzyno (Hotel Senator S.A.) w Dźwirzyno Wyzwolenia 35

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Senator S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Senator S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Senator S.A. w Dźwirzyno Wyzwolenia 35

Mari Nowy wpis

No hej właśnie wyświetla mi sie oferta od nich na necie a tu nie widzę zbyt aktualnych opinii. nic sie nie zmieniło względem tej dobrej atmosfery co ja tu opisywali? Nie ma żadnych zastrzeżeń?

Jawor Nowy wpis

Witam, Przy oracy na umowe zlecenie zakwaterowanie jest w pokojach po 10 osób. Jak jest z kulturą?

Wacek z Ukrainy Nowy wpis
@Jawor

Z czym? :P

Kasia Nowy wpis

Pracuje w hotelu od 3 lat i chciałabym zdementować wszystkie opinie z przed x czasu. W senatorze spoko się pracuje, oczywiście jest dużo pracy, w wakacje jest dużo pracowników sezonowych ale atmosfera jest spoko, wesoło, przynajmniej jest praca poza sezonem i nie trzeba się bać, że zimą zwolnią.

Nela

Jaką umowę oferują na początku? Jest okres próbny czy od razu umowa o pracę?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hotel Senator S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Hotel Senator S.A.?

Lulu

Nie polecałabym tam pracy. Brak stylu. :(

Julita

Ktoś wie jak po tych zmianach @byłypracownik, które odbywały się już jakiś czas temu wygląda praca w tym miejscu? Teraz powinien być sezon na pracę w hotelu więc dajcie znać czy można liczyć na jakieś zatrudnienie.

mkao

wydaje mi się, że takie firmy jak ten hotel działają właśnie od poniedziałku do piątku i w święta też. Nie wyobrażam sobie, by pracownik utrzymania ruchu czy project manager pracował 7 dni w tygodniu. To byłoby dość zabawne, firma chyba nie ma potrzeby działać cały tydzień.

baron

o to powiesz jak bylo na rozmowie kwalifikacyjnej bo dla mnie wazna to kwestia wlasnie z ilu osób sklada sie komisja i jakie pytania zadaja aby wybrnac i dostac te prace jak uwazacie czym trzeba sie wykazac aby ja dostac czy tylko doswiadczeniem a moze wiedza z danej dziedziny dziekuje za wszystkie odpowiedzi

obecnie jest nowy właściciel, zmienia profil hotelu pod grupy niemieckich emerytów. Widać, że nie zna się na konferencjach. Zmiana profilu - zmiana pracowników. Zmieniona jest cała kadra kierownicza, poszukują pracowników do pracy we wszystkich działach - pewnie tylko na sezon. Z tego co widać to szykują się częste rotacje.

czy ktoś może podać najswieższą opinie o tym hotelu? Jest oferta na kierownika. wyslalem zgloszenie, ale chcialbym sie czegos wiecej dowiedziec.

jak tam w tym hotelu? coś się zmieniło? nadal dno? jest kolejne ogłoszenie na kierownika - radzicie startować?

potwierdzam wszystkie opinie.pracowalam w senatorze i jakos nie teskno mi do tamtej roboty.jedyne za czym tesknie to nasz skalad jaki mielismy swego czasu na recepcji.bylismy zgranym zespolem ale co niektorzy i nie mowie tylko o pracodawcach ale tez o innych pracownikach robili wszystko zeby rozbic nasz team no i sie udalo.za moich czasow byla masakra a teraz z tego co wiem a wiem duzo jest armagedon.wiec radze wszystkim ktorym marzy sie praca w "cztero gwiazdkowym"hotelu niech dobrze przemysla swoja decyzje.

don pedro

Mam tam rozmowę kwalifikacyjną, w następnym tygodniu. Nie chcę podawać stanowiska. Naprawdę zastanawiam się czy dać się tam zatrudnić. Obecnie mam nienajgorszą pracę, i nie chciałbym trafić do gorszej roboty. Zastanawiałem się nawet, dlaczego jest tyle ogłoszeń o pracę do tego ośrodka. Bardzo proszę o szybki kontakt [usunięte przez administratora]

proszę spojrzeć jak wycięte zostały opinie po interwencji dyrekcji - kolejny raz sprawdza się przysłowie uderz w stół...., kolego nie radzę bez mocnych nerwów wchodzić w to, nawet nie będzie miał kto przekazać Ci pracy - gówna księgowa nie pracuje od kilku miesięcy. DEMOKRACJO ZE SWOIM MOTTEM O WOLNOŚCI SŁOWA GDZIE SIĘ SCHOWAŁAŚ?!

aktualnie zatrudniony - 2010-11-07 22:14:14właśnie znalazłem ofertę pracy na stanowisko głównego księgowego i poważnie się zastanawiam czy nie wysłać aplikacji, ale czytając wasze wypowiedzi nie wiem czy jest to dobry pomysł. Możecie mi doradzić coś w tej kwestii. A jeszcze jedno pytanie odnośnie płacy, jak kształtują się zarobki w tej firmie? z góry dziękuję za opinie

aktualnie zatrudniony

Potwierdzam, [treść usunięta przez moderatora]. Jesteśmy pośmiewiskiem dla innych hoteli. Pracownicy to [treść usunięta przez moderatora], którzy powinni bez zastanowienia wykonywać polecenia (rozkazy) - tak jesteśmy traktowani. Metody SB w czystej postaci: szykanowanie za plecami, oszukiwanie na prowizji,przeglądanie komputerów i rzeczy w biurze podczas nieobecności pracowników. Jest kilku chętnych na kupno - więc prezes oszukuje ich aby opóźnić sprzedaż. Pewnie szykuje hotel na kupno przez swoich nowych mocodawców. Najgorsze jest to, że wiele osób włożyło serce w ten hotel i teraz trzeba będzie mocno się postarać, by odzyskać zaufanie gości. Jesteśmy chyba jedynym hotelem, który kasuje za zwykłą wodę w restauracji jak za colę.

LJ

dyrekcja [treść usunięta przez moderatora] podwładnych, [treść usunięta przez moderatora]. maja już kilka spraw sądowych w toku w sadzie pracy. nie polecam tego pracodawcy może jak hotel zostanie sprzedany i zacznie zarządzać nim ktoś kto się na tym zna.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Senator S.A. - Dźwirzyno

• Jak się pracuje w Hotel Senator S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Senator S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Senator S.A.?

Hotel Senator S.A.