Opinie o Gravitan Health and Sport Club w Janki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gravitan Health and Sport Club. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gravitan Health and Sport Club o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gravitan Health and Sport Club w Janki

Patrycja

@Channel, czy po za podstawowym wynagrodzeniem pracodawca oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Czy jest możliwość otrzymania premii? Wszystkie dodatkowe informacje będą pomocne dla osób, które chcą podjąć pracę w tym miejscu.

Channel

Pracowałam tam krótko, ale było ok. Atmosfera w porządku, kasa też ok.

WIki

Na recepcji praca ok, nie ma złego nastawienia do klientów. Po prostu robimy swoje i tyle

Agata

Szukałam siłowni, w której mogę i poćwiczyć i pójść się odprężyć. I pochwalę się – ZNALAZŁAM!

Trener

Rozmowa przebiegła szybko, konkretnie i pomyślnie. Warunki które mi zaproponowano pozytywnie mnie zaskoczyły. Nic nie muszę więcej dodawać.

Czy mam doświadczenie, czy odpowiadają mi zaproponowane warunki pracy

Hardkorowy Tomek

Chodzę prawie 3 lata i jestem zadowolony. Dobry sprzęt i fajna atmosfera. Dużo ludzi chodzi, ale nie ma ścisku. Super miejsce, a bicek rośnie tak jak powinien :)

#love

Praca dobra, jakoś zastrzeżeń nie mam bo w sumie lubię swoją pracę i to co robię w niej.

Adrianna
@#love

Traktowanie klientów też na to wskazuje, bo Panie na recepcji i trenerzy personalni naprawdę przyjaźnie nastawieni. Dobra atmosfera to podstawa :)

Pracowałam na zastępstwo w wakacje i było spoko. Dosyć luźna praca , atmosfera w porządku no i spoko kasa.

Workout

Korzystałem z promocji i lipiec i sierpień mam za darmo, bo zapłaciłem za cały rok. Spoko opcja według mnie, a że akurat kończył się karnet to już wgl spoko.

Damian
@Workout

Można prosić o jakieś szczegóły? Bo wydaje mi się, że to dobra oferta :)

Workout
@Damian

Płacisz za rok, a lipiec i sierpień masz w gratisie

Irek

Na jaką umowę można liczyć na początek?

Daria
@Irek

To chyba zależy od stanowiska. Ja aplikowałam kaaawał czasu temu i było zlecenie, ale na dużo lepszych warunkach niż u konkurencji

golden girl

po wiem tak duży przemiał ludzi , ale praca jest dobra, masz dobrą kondycje lubisz sport , praca dobra w tedy dla ciebie, ogólnie zacząć w takiej pracy trzeba sobie kurs trenerski zrobić by pracować. Ale ogólnie pieniądze są dobre.

Monic
@golden girl

Podpisuje się pod tym zdecydowanie. Praca na plus jak dla mnie, pracowałam tam i było spoko :)

Patrycja

@Misia czy szkolenia produktowe i sprzedażowe miałaś cyklicznie czy tylko podczas wdrożenia do pracy? Umowa zlecenie to jedyna forma zatrudnienia w Gravitan Health and Sport Club? Z tego, co piszesz atmosfera wśród pracowników jest jak najbardziej na plus. Dostrzegłaś coś jeszcze? Może zniżki na ofertę Gravitan Health and Sport Club?

Patrycja

@golden girl patrząc na Twoją opinię można wywnioskować, że pracodawca Gravitan Health and Sport Club jest godny polecenia. Napisz jak oceniasz atmosferę w pracy i czy można liczyć na jakieś premie lub dodatki do pensji? Zapraszam do dyskusji na temat sytuacji w Gravitan Health and Sport Club, zwłaszcza, że firma obecnie poszukuje pracowników na: http://www.gravitan.pl/info/kariera

Tymon

Myślę, że sporadyczna obecność na forum jest wynikiem dobrej pracy.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Gravitan Health and Sport Club? Podzielcie się swoim zdaniem!

majo

Ja jakoś odczuwam zmiany na dobre, stawki pracy są też dobre, po za tym nie pracuje aż tak długo. A praca dobra.

Jako były pracownik musze- w poczuciu tej poruszonej odpowiedzialności spolecznej potwierdzic negatywna opinie, tak pracowników, jak klientów. Panie menedżerki uważają się za wszystko wiedząc najlepiej, choć są kompletnie oderwane od rzeczywistości i o życiu pojęcia nie mają. Rotacja pracowników, masowe odchodzenie instruktow- mówią same za siebie. Niestety klienci przywiązują się do prowadzących i tutaj jest całe sedno konfliktów. Trudno się klientom dziwić, ich opinii i próśb nikt nie słucha a instruktorom trudno się dziwić, że chcą zarabiać i być traktowani z szacunkiem. Praca będzie bezproblemowa dla tych, którzy lubią jak się nimi pomiata, siedzą cicho, nie chcą nic, godzą się na wszystko i sluchaja menedżerek, które przecież jakoś muszą zbudować sobie samoocenę. Współczuję.

Patrycja

@Ania a nie uważasz, ze to mogłoby by pomóc przyszłym pracownikom klubu Gravitan Health and Sport Club? Warto zawsze walczyć o komfort wszystkich, a nie jednego pracownika. Może jakiś inny pracownik chce o tej sytuacji porozmawiać z managerem klubu? Jeżeli będziecie po rozmowie to dajcie znać czy sytuacja się zmieniła w klubie.

Po tym jak wmieszano mojego chłopaka do całej sytuacji i słysząc te kłamstwa na mój i jego temat, zwyczajnie chciałam już mieć spokój i więcej się nie denerwować, bo miałam już tego dość. :)

Patrycja

@Zainteresowana odnośnie cen karnetów najlepiej skontaktuj się z klubem bezpośrednio. Tam dostaniesz najszybciej informacje. @Alamakor skoro kilka osób już było niezadowolonych odnośnie współpracy z nią to czemu nie zgłosiliście tego managerowi Gravitan Health and Sport Club?

Zainteresowana

Cześć, mam pytanko odnośnie cen karnetów na Targówku. Faktycznie karnet open kosztuje 249zł??

Gravitan Targówek, jeśli ktoś stara się o pracę to na początku praca za darmo, bo 'sprawdzają czy sobie poradzisz', podejście do pracowników bardzo słabe, wręcz chamskie. Dwie panie z którymi miałam największy kontakt, jedna na stanowisku opiekun klienta, druga kobieta, zastępca managera z długimi brązowymi włosami chyba ma jakiś problem ze sobą, jeśli na każdym kroku pokazuje swoją wyższość do nowych osob starających się o pracę, chamskie uwagi, nawet w sytuacji w której nie ma racji i starasz się wytłumaczyć to po dwóch słowach mówisz do pleców, bo odwraca się i odchodzi. Opiszę tu wszystkie sytuacje. Raz gdy skończyłam już swoją zmianę i został na chwilę jeden chłopak na recepcji, zebrało się dużo ludzi, kilka osób po shake, wróciłam na chwilkę i powiedziałam, że mu pomogę, on zajął się recepcją, ja zrobiłam napoje, na koniec wzięłam i jeden sobie, zamieniłam jeszcze z tym chłopakiem dosłownie dwa słowa, gdy nagle wpadła zła pani manager żeby mnie opierd*lić - chyba skonczyłaś już pracę to kawę sobie wypij na socjalnym (do którego nawet nie dostałam karty żeby móc tam wej (usunięte przez administratora) Logic) i (usunięte przez administratora) na poszła, i co tam, że chciałam pomóc mimo że, w sumie nie musiałam, to dostałam opierd*l. Kolejna sytuacja, minęły jakoś 3 godziny darmowej pracy i zapytałam ją, czy mogę wyjść zjeść, usłyszałam, że nikt jeszcze nie był na przerwie, a pracują dłużej (wtf XD) powiedziała, że jak muszę to mogę iść, zrobiłam sobie owsiankę, zjadłam, wracam to jeszcze mi (usunięte przez administratora) a, że długa przerwa (10 minut sobie jadłam) jak na 3 godziny pracy XD. Po okresie, przypomnę próbnej, darmowej pracy, jest test, siadasz sobie i przechodzisz rozmowę, odpowiadasz na pytania co trzeba robić przed otwarciem klubu, po zamknięciu. Przepytywała mnie ta sympatyczna pani Paula, odpowiedziałam bardzo dobrze, pochwaliła mnie, że wiem wszystko i poinformowała, że musi skonsultować się z tą 2gą która mi ciągle cisnęła. Nie miałam długo odpowiedzi więc zadzwoniłam do niej sama zapytać jaka jest decyzja i uwaga najlepsze, dowiedziałam się, że no niestety nie przyjmą mnie, bo podobno mój chłopak (który chodził do nich na siłownię) rozpowiada ludziom w szatni, że tylko czeka aż zacznę pracować żeby mieć darmowy wstęp i nie płacić za karnet. Warto dodać, że chodził tam dwa lata i przez kilka miesięcy miał nawet wstęp za darmo z klubu ale w sumie i tak płacił (to jak się poczułam wtedy, trochę szok). Więc tak, jak się pięknej pani z długimi brązowymi włosami nie spodobacie to od początku macie przejeb*ne i na koniec jeszcze puści plotę. Co do pracy to dodam jeszcze, że strasznie zmieniają pracowników, ogłoszenie o pracę na recepcji wisi w internecie prawie ciągle, kilka dni pracy przez dwa tygodnie i zmiana, niezły biznes, co? :D Jak to wszystko się skończyło? Tak, że z chłopakiem poszliśmy na siłownię rozwiązać umowę i powiedzieć, że po tym co zrobili raczej nie ma co tu wracać, mimo że siłownia bardzo fajna to sami widzicie jaki cyrk. Pozdrawiam miłą, blond panią Paulę, a ty brązowa ogarnij się, bo jesteś strasznie wkur*iajacą XD

@Ania

wpadła zła pani zastępca managera* wolę skorygować, bo się pomyliłam :)

Alamakor
@Ania

Potwierdzam, zastępca managera to naprawde bardzo trudny do współpracy człowiek. Miła, uśmiechnięta i kłamliwa dziewczyna, ktora traktuje wszystkich jak gorszy sort. Cóż.. ja rownież po kilku miesiącach pracy nie polecam tego miejsca.. szkoda zdrowia psychicznego :))

Zostaw merytoryczną opinię o Gravitan Health and Sport Club - Janki

• Jak się pracuje w Gravitan Health and Sport Club?

Zobacz opinie na temat firmy Gravitan Health and Sport Club tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gravitan Health and Sport Club?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gravitan Health and Sport Club?

Kandydaci do pracy w Gravitan Health and Sport Club napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gravitan Health and Sport Club