Solarium Piekiełko

Leszno

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Solarium Piekiełko

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solarium Piekiełko

Anonim

Ja mam pytanie czy polecacie pracę w tym solarium ? Jakie są wymogi oraz warunki pracy ?

marta

Pracowałam w tym solarium w 2015r. Opalałam się tam od ładnych paru lat. Jeśli chodzi o haczyki w kabinach to faktycznie nie w każdej kabinie były. A jeśli chodzi o zmieniający się personel, szefostwo kładzie duży nacisk na porządek i dziewczyny którym się nie chce odchodzą lub są zwalniane. Teraz gdy zmieniłam pracę nadal się tam opalam. Zawsze mają dobre lampy które często są wymieniane, a łóżka jak to urządzenia czasem się psują. Na początku lutego zrobili remont i mają nowe łóżka. Wystrój, zawsze mi się podobał ale teraz to jest BOMBA!!!! Można zobaczyć na FB. Najlepsze solarium w mieście!!!!!

Kasia

Ja sie nie zgadzam z wypowiedziami powyzej...Solarium bardzo dobre,wystroj bardzo ładny,obsługa bardzo miła.A presonel od 5 lat zmienił sie raz...I co najwazniejsze lampy sa czesto wymieniane!.Polecam w 100%.

xxx

Zgadzam się z osobą, która wypowiadała się w lipcu 2014 roku.. do tej pory nie można się w każdej kabinie zamknąć, zero komfortu .. czy haczyki np.w X markecie budowlanym kosztują taki majątek?! Od 2 miesięcy kiedy idę skorzystać z toalety i chcę umyć ręce woda leje się kranem i strumieniem na zewnątrz! Tutaj też brakuje pieniędzy na uszczelkę? Masakra.. O wystroju lokalu nie będę się wypowiadać,totalnie odstrasza! Dziwi też fakt ciągle zmieniającego się personelu. Nasuwa się przypuszczenie,że coś jest nie tak PRACODAWCA kontra PRACOWNIK. Choć czasem zdarzy się tam fajna do pogadania babka w obsłudze to jednak nie polecam tego solarium!! Są inne, o wiele lepsze! Ale wybór należy tylko do Was! Pozdrawiam.

xyz

Solarium straszne! łózka stare i całe pobite. Drzwi nawet w niektórych kabinach nie mają zaczepienia do zamknięcia. Łózko o ile sie nie myle numer 3 wylacza się i trzeba wołać zeby Pani znowu wlaczyła! istne szaleństwo !!! Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Solarium Piekiełko - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solarium Piekiełko