Opinie o FM Logistic w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FM Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Mszczonów

co za bzdury

Ludzie omijajcie. Tam zwalniają i jeśli chcecie wiedzieć wszystko o tej firmie to służę pomocą. Wszystko co chcecie.

@co za bzdury

pewnie że bzdury te pozytywne opinie to piszą pracownicy fm na nakaz góry, przecież jakiś czas temu był post ze strony firmy fm oficjalny straszyli konsekwencjami za wpisy dotyczące ich firmy ale jak nadal dostawali odpowiedźi że nie zamką nam ust bo to co jest napisane to prawda to post nagle zniknął, taki sam był również dodany przez nich na e-transport i tam również zniknął. Prawda jest taka że doprowadzają firmy transportowe do bankructwa i nic sobie z tego nie robią. Mają tak zwanych trzech naganiaczy którzy nawijają makaron na uszy właścicielom firm i werbują nowych, tak to się odbywa. Zauważcie że od kilku miesiecy firma nie daje tutaj ogłoszeń o pracę.

KrisLukas

U mnie w Grudniu brakowało ok. 10%

w
@KrisLukas

witam a jaką stawkę teraz macie ?

big

u mnie ok 7%

TelDetal

Firma bardzo stabilna. realizuje zamówienie na czas, wszystko przebiega bez problemów. ceny za transport są konkurencyjne ..

@TelDetal

Oczywiście że są konkurencyjne ponieważ odbywa się to kosztem firm przewozowych jeżeli pisze Pan/i tu takie opinie proszę się zainteresować kto ponosi te koszty. Firmy bankrutują bo FM ich wydoją do cna. Tak to wygląda proszę Pana. Zatrudnionych na etacie jest trzech pracowników do pozyskiwania nowych przewoźników. A w większości spedycjach i firmach to przewoźnicy proszą aby mogli wstawić auta. Mają niższe ceny za transport bo obcinają km przewoźnikom tu mamy ok 7 nawet do 10%, następnie wystawią parę not obciążeniowych i już się pula uzbiera. TAK TO WYGLĄDA NIESTETY !!!!!!

Przewoźnik

Kierownik transportu miła osoba ale myśle , ze nie powiedziała mi wszystkiego odnośnie pracy, Ze jej maja mało , ze nie traktują wszyskich przewoźników jednakowo. Są lepsi i gorsi nie chodzi tu o jakość wykonanej pracy co jej przydzielanie . W sumie zostałem oszukany , Do kierownika nie mam petensji bo jazdy chce pracować a on wykonuje polecenia góry i myśle ze sie żywym złe czuje , nue mówiąc prawdy . A kierownictwo FM rozpisuje sie w gazetach jacy to oni operatywni , maja pieniadze to inni piszą . Jak w platformie , no juz nie !

Pytań jaki takich nue było bi po zadaniu jednego czy maja pracy odpowiedział , ze tak ale są trudności , od czasu do czasu, mnie zależało na pracy, no jak od czasu di czasu to ok, a tu cały czas maja trudności , zganiają na klientów , ze FM za drogi jest bo np, z Anglii biorą ładunki po 0.69€ i to jest za drogo , Szkoda gadać , FM monopolista

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

d

a jaką macie teraz stawkę na chłodnie

gonzo

a jak u ciebie z korektą paliwową?

gonzo

mi około 5 %

s

Proszę przewoźników firmy FM o napisanie jaki procent kilometrów im ucina Fabryka marzeń. W moim przypadku to min 7% do 9%. A jak jest u Was??

ciekawy

Witam. Napiszcie coś o firmie ..miejsce pracy Lućmierz-Las (pow. zgierski)...jest ogłoszenie na operatora wózka widłowego. Jak wygląda płaca itp ? Pozdrawiam

a

a jaki procent bierzecie dla siebie ???

kruszyna

Witam jestem kierowca jezdze obecnie pod fm i powiem szczeze jezeli dadze ci pojezdzic na poczatku tygodnia do juz ok srody jest stop za duzo km zrobiles i tak cykasz do piatku po ok 200km na dobe przychodzi sobota wtedy spedytorzy przypominaja sobie o tobie bo oczywiscie juz nikt nie chce jezdzic w weekend tylko dobie daja wtedy do oporu a jak odmowisz to jest wielki problem i telefony do szefa bo on nie chce jechac a co do brakujacych km to masakra nawet dockodzi do 17% a szewo jak wy ku_wa jezdzicie no najlepiej by bylo gora takze kierowcy i przewoznicy omijajcie fabryke maszyn lub fabryke mazen bardzo szerokim lukiem

kruszyna

kierowca

a kogo jak nie ich,a zwłaszcza jednego który trzęsie wszystkim i tam rządzi, nic sie nie dzieje po za jego wiedzą i zgodą,a ten pan to ma tyle wspólnego z logistyką co świnia z garniturem, lub chomątem, choć świnie zawsze można włożyć w chomąt

kierowca

Spedycja FM, jest do bani delikatnie mówiąc. Ludzie tam pracujący nie mają nic wspólnego z logistyką, mimo ze są wykształceni, ale nie w tym kierunku,zero poszanowania dla ludzi którzy wykonują dla nich prace. Panowie/Panie spedytorzy z FM Logistic, pamiętajcie człowiek ze wisi i lasu wyjdzie,ale wieś i las z człowieka niestety nie, a wy jesteście niestety doskonałym tego przykładem

Przewiznik

Jescze tak , szukam cały czas innej pracy aby sie rozwinąć , większość firm to podobni FM Logistic w innych trzeba mieć układ

a

a ty nadal z nimi pracujesz, ja zaczynam w dniu dzisiejszym prawną walkę

Przewoznik

Widzę ze nowy niezadowolony , bo do tej pory my z A pisaliśmy nasze spostrzeżenia odnośnie nieprawidłowego działania FM Logistoc Mszczonow Transport Międzynarodowy Mimo zastraszajacych wpisów , które potem FM usunal , dołączają kolejni niezadowoleni . Nie dziw sie radcy prawnemu , pracuje jak kat za pieniadze ,nie chciałbys mieć rozdwojenie osobowości jak On , bo jak mizna nazwać , to , ze oferuje sie innym cos czego samemu by sie tego nie chciało . Pozd

przewoźnik 1

dla mnie to (usunięte przez administratora) okradają polskich przewoźników aby dla francuza była działa. Przez ich umiejętności zarządzania i podpisywania kontraktów przez nieudolnych pracowników muszą zysk wypracować kosztem przewoźników. Tyle ! Krótko i na temat. Gdyby mieli zapłacić przewoźnikom tyle co się im należy nie obcinając minimum 6-7% kilometrów firma dawno by padła. Zarobek FM to ucięte kilometry przewoźnikom, noty obciążeniowe (za byle gó.no), tzw. prowizja na viatolu bo nigdy się nie zgadza itp. KTO SIĘ Z TYM ZGADZA ???????????

Olo

A Widzisz ze gość robi sobie jaja a ty bierzesz to na poważnie , a jeśli to jest prawda co i jak pisze to jest na głębokim haju, lepiej niech poda adres swojego dealera ci to zioło sprzedaje , dobrze kopie

a

spróbuj a później wrócisz na forum i opiszesz prawdę u nich na wstępie jest wszystko ładnie i pięknie tylko czemu ciągle szukają ludzi do pracy ??????????

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Mszczonów

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FM Logistic?

Kandydaci do pracy w FM Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FM Logistic