Opinie o A&A People w Zevenaar

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie A&A People. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie A&A People na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A&A People w Zevenaar

lola

te umowy to jest wielkie G ..... bardzo wielke zobacz tylko czy bedziesz mial swoj zawod wpisany bo to tez ich jedna z sztuczek jako spawacz mozesz byc na stwnowisku pracownik ogolny i twoje stawki beda bardzo niskie ale wedlug CAO !!!! powodzenia i zycze Wam duzo rozumu rozwagi i sily w walce z tymi gadami

lodziarz

HAHA HA no to do przodu do METAALKRACHT pod taka nazwa oni beda lapac fachowcow za grosze do pracy ... KTO IM POZWALA na zakladanie nowych biurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr .....

lysy kon

Kochani czy wiecie ze tak kreca otworzyli nowa firme METALKRACHT azeby ucichly o nich opisy w internecie hahahha odradzam bo to ta sama granda banda ....ta sam obsluga Ludzi i ich praktyczki ,,,

Do IGEN

Ta umowa mozesz dupake sobie wytrzec

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie A&A People? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Rzeszowsko

Omijajcie tą agencje szerokim łukiem, tam jest coraz gorzej ! Ściągają ludzi na chaty, wyślą na 2-3 dni do roboty aby ci głupcy opłacili ich mieszkania firmowe, a na salarisie dostają 320 eu na miesiąc. NIE POLECAM ! ODRADZAM ! I GENERALNIE CH()J W D()PE konfiturze i tobie w szczególności ty mały, wstrętny, lodożerco ;) ty już wiesz że to o Ciebie chodzi gnido. Tak Panie M. Doczekasz się swego. Obiecuję Ci i nie tylko ja.

Pinoccio

Odpowiedz na pytania bakusia : 1 : mieszkania maja nawet spoko 2 : chooooya ! nie ma godzin, chyba ze cieplemu kielbache zrobisz 3 : robota jest tak nie pewna jak walka z rakiem, mozesz porobic pol roku, rok, moze i nawet 5 lat (zalezy jak kielbache robisz) a tak na serio, mozesz porobic 4 dni i arivederchi 4 : placa na czas, ok, ale czesto kantuja i przycinaja na hajsie ile wejdzie, a jak dzwonisz do Szefa Kierownika I Najwiekszego Bossa, tzn tego karypla mareczka, to albo nie odbiera, albo odbiera z wielka łachą i ci każe samemu się doszukać błędów w salarisach. Poza tym, typ uważa się za największego bossa, a tak naprawde jest zwykłym łbem i cichociemnym gejem. 5 : za chate podniesli z 80eu na 82, no cóż, cięcia w kosztach a sama agencja tonie w długach, już jedną sprawę sądową maja przed sobą a szykują się kolejne, po wywiadzie z ludźmi wiem że ci co odchodzą (bądź już odeszli) będą się z nimi sądzić o zaległe pieniądze. Ja tam mam zamiar do końca wakacji i zwijam z tej beznadziejnej agentury, za długo tu już pracuję, jestem za stary na użeranie się z idiotami pokróju Marka M. czy moich kierowników z firmy (nie udziele nazwy, bo może to zostać użyte przeciwko mnie)

Bakus

Siemanderko, mam kilka pytan, bo dostalem oferte z tej agencji, jako operator gietarek i pras 1 - zakwaterowanie maja na bungalow czy normalne mieszkania ? 2 - sa godziny ? 3 - na jak dlugo jest robota, nie widzi mi sie porobic 2 tygodnie i wracać do Polski 4 - płacą na czas ? i jak można wiedzieć to ile mniej więcej można wytargać ? 5 - Ile potracaja za mieszkanie ? Ps Pytam na powaznie, nie sugeruje sie dissami powyzej, chcialbym aby ktos kto pracuje w tej agencji obecnie, i mi poprostu naswietlil czy warto jechac czy tez lepiej innej agencji poszukac. Pozdrawiam

Tomi
@Bakus

Poszukaj lepiej innej agencji tu sa przekręty i kłamcy koordynatorka kłamie strasznie taka blondynka wysoka ma ludzi za nic i traktuje ich jak śmieci nie liczy się z nikim i niczym pracują w większości sami kryminaliści narkomanii itp mieszkanie na domkach ale nie wszystkie mają dogodne warunki oszustwa w wypłatach nie polecam to agencja dla ludzi o mocnych nerwach

łohoho

Ładnie po nim pojechałeś :D Lubię kakao hahaha A tak ładnie śpiewa przez telefon jak trzeba kogoś ściągnąć z Polski. Kakao hahaha

Yebbacza1991

Robilem w tej agencji. Wszystko pieknie bylo do czasu gdy ludzie a to zawistne istoty nie zaczely macic. Agencja jak wiekszosc, oszukuja tylko przy rozliczeniu. Tak to normalie wyplata itd. Firma meteor - nie polecam. Ludzie sa traktowani jak przedmioty. A jak zadzwonicie do biura to uslyszecie "mam zwiazane rece, lubie kakao - koordynator". Jak bedziecie mili dla koordynatora, to was rzuci do arnhem na tydzien dwa, a jak nie to macie kilka godzin na wyprowadzke i opuszczenie mieszkania. Koordynatorow jest dwoch teraz. Podobno z Panią która tam urzeduje idzie sie dogadac i cos zalatwic, niestety z Maruczkiem nic nie idzie ogarnąć, no chyba że jesteś przystojnym 21 latkiem. Jeżeli szukacie pracy na tydzien, miesiac, dwa, albo np uzbierać na podrzędne auto - polecam. Dobra rada dla nowych pracowników...jak już tam się dostaniecie, żyjcie swoim życiem, nie wdawajcie się w żadne znajomości bo ludzie was za 50centów sprzedadzą w butach. Uważajcie na koordynatora Marka, dzwońcie tylko w sytuacjach alarmowych, I jak usłyszycie METEOR - powiedzcie nie nie, wole robić na szklarni

Ja33

Z opowieści koordynatora którego znam osobiście.

Ja33

Nie pracowałem ale nie polecam.

hahahaxD

Tak Marek mały i mało robi. Kręci że szok. Coś obiecuje a później zapomina. Każe rowery naprawiać swoimi narzędziami ( jadąc do pracy nie zabieram kluczy do roweru bo po (usunięte przez administratora) Biuro pmijajcie szerokim łukiem a na koordynatora radzę uważać hehe

Kierownik Dzialu Zamieszania

Dobrze wiedziec Marek ze jest robota

lysy kon

chyba jij dobrze (usunięte przez administratora) lizesz kolego , internet za darmo ...nigdzie tak nie ma, a na pewno nie u tych co biora extra kase za ubezpieczenia ktore sa standard ....

Tiger Bonzo

Powiem tak. chwile tu siedze, jak chodzi o robote Stafier - jest ok, nie narzekam, chociaz wiele rzeczy w...wia... A&A - płacą na czas, to pod czym sie podpisalem, to dostaje... Koordynator (Polak) - obiecuje duzo, robi mało...life Summa summarum...robiłem w gorszych agencjach i tylko dlatego nie narzekam, godziny są, płacą, mieszkania wiadomo nie ma jacuzzi i striptizerek...ale też nie jest najgorzej, darmowy net, co jest rzadkością, daja mikrofalówki, komplety kuchenne itd. Ps. i nie jestem podstawiony, nie jestem z biura. Nie bronie, nie krytykuje. Gdyby bylo tak zle, to dawno bym stad wypi....olil...

zdzirus

Tiger bonzo ...ty to chyba z biura ,,,,, zauwaz ze z czarnego nie idzie zrobic biale wiecej negatywow o nich niz pozytywow nie daj ludziskom oczu zamydlac chopie jak zes polak , bo ja slazak i prowde gadam ...glowno nie biuro .... pracowalem i wiem co mowie ,kreca ze stawkami i tam nic nie jest pewne czy cie chca czy nie ..po co ludzi klamac ....

lolek

wczoraj pozegnalem firme ,w jakich okolicznosciach bez objecanej gotowy

Tiger Bonzo

Powiem tak, jestem tu od niedawna i nie narzekam, mam robote do której jeżdże codziennie, godziny pewne + nadgodziny juz robie, chaty mają spoko, nie ma co narzekać, w dodatku gratis internet, co jest rzadkością. Dla malkontentów i narzekających proponuję zwiedzić biura typu pollux, flexworx, zostać oszukanym, wydymanym i bez środkód do życia, ja póki co na A&A nie narzekam, zobacze jak w czwartek na wypłate wyjde (za 2 tygodnie).

a gdzie mozna skladac skargi wiecie ?????

krys

Gdyby tak otworzyc na nich bank skarg ,,internet bylby za maly !!!

Zostaw merytoryczną opinię o A&A People - Zevenaar

• Jak się pracuje w A&A People?

Zobacz opinie na temat firmy A&A People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&A People?

A&A People