Opinie o A&A People w Zevenaar

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie A&A People. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie A&A People na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A&A People w Zevenaar

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie A&A People? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Obecna Nowy wpis

Jestem aktualnie i jestem zadowolona. Po 40 godz jest powyżej 400 euro

Benek Nowy wpis

Zastanawiam się kto wytrzyma z takimi maruderami ? Każdy w kraju dojeżdża do pracy i mieszka również w różnych warunkach!!

.. Nowy wpis

Wraz z chłopakiem i znajomym przyjechaliśmy na początku września do pracy w pralni w Eidhoven, na pierwszy rzut oka wszystko fajnie wyglądało, mieliśmy zapewnione 10,56 brutto na godzine czyli (podobno) 8 euro netto . Darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie oraz zwrot dojazdów do pracy. Jak się póżniej okazało koszt zakwaterowania wliczony był w zarobki a za ubezpieczenie musieliśmy płacić tyg 20 euro.Jeśli chodzi o zakwaterowanie całkiem okej domki wakacyjne aczkolwiek na samym początku wrzucili nas aż z pięcioma innymi osobami niestety ale mimo że domek był dość spory to był to domek wakacyjny dla rodzin,którzy przyjeżdżają odpocząć a nie dla ludzi którzy przyjechali do pracy i chcą pracować.Na szczęście póżniej przenieśli nas do mniejszego domku i mieszkaliśmy tylko w trójką ale niestety do parkingu kazali nam chodzić około 1,5km bo nie szkoda było im wykupić karty parkingowej żeby parkować przy domku, niestety ale jeśli do pracy ma się na 6 rano to nie da rady tyle chodzić do parkingu.Przy podpisaniu umowy pani Lidia koordynator (muszę tu zaznaczyć jedyna kompetentna osoba z którą udało się normalnie cokolwiek załatwić)powiedziała,ze jak weźmiemy ubezpieczenie to później przy zakończeniu współpracy dostaniemy zwrot jeśli go nie wykorzystamy w celach zdrowotnych jak się okazało w biurze nigdy nie słyszeli o zwrocie za ubezpieczenie. A wypłaty ? jedna wielka katastrofa bardzo duże różnice pomiędzy naszą trójką plus do tego wyszło że na czysto nie mamy 8 euro tylko jakieś 6 euro na godzinę. Niestety ale z czystym sumieniem nie POLECAM !

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie A&A People? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Oszukani

Na poczatku wrzesnia wyjechalismy z mężem do pralni w Eindhoven gdzie naszym pośrednikiem okazała się firma apeople. Mieszkaliśmy w ośrodku wakacyjnym, warunki mieszkaniowe były nawet ok. Ale jeżeli chodzi o resztę to dramat!! Umowę ( KONTRAKT HOLENDERSKI) którą podpisaliśmy po tygodniu pracy przywiozła nam jedyna normalna koordynatorka pani L która była na zastępstwie za panią K która jak się później okazało niewiem od czego była bo każda prośbą z jaką się do niej zwracalismy nie byla w jej gesti ani nie lezała w jej zakresie obowiązków itd. Na umowie stawka 10,53 E brutto, zwrot kosztów dojazdu ( jako jedyni w domku mieliśmy własny samochod wiec musielismy wozić lokatorów do pracy). Netto miało wyjsc ok 8e a tak naprawde wyszło jakies 5 - 6 e, o zwrocie kosztow paliwa można bylo pomarzyc. W pralni normy nie do wyrobienia, na brudnym dziale tragedia 5ton brudnej poscieli na 2 godz pracy ( mężczyźni) jedynie w zwyklych rekawiczkach bez czegokolwek ochronnego a leciało tam wszystko jak to np ze szpitala krew, odchody... wszystko. Przy wyrobieniu tej samej ilości godzin przez kilka osób rozbieżności w wypłatach ( na tych samych warunkach) ok 20e, Także firma to jedno wielkie oszustwo, po przyjezdzie jestes zostawiony sam sobie chyba ze trafisz pod opieke pani L. Z kasą kreca jak się da na prawo i lewo, kazdy mowi co innego... NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY

Słyszałem, że agencja ma opinię dobrej firmy. Podpowiedzcie czy można z nimi pracować?

Dramat agencja klamcy hajs sie nie zgadza warunki mieszkalne koszmar.

Mocny

Jestem nowy na tym forum, niektórzy tutaj podają czasami nazwy ogłoszeń, to łatwiej się szuka w google,jest coś?

lola

powiem tak ... jak szukasz problemow to tam nalezy sie dostac .Firma psia traktuja ludzi gorzej niz psa Oni maja tak zla reputacje ze otwiera coraz to nowe podfirmy metalkracht to rowniez ich oddzial

A&A

Pracowalem przez ta agencije w zakladzie metalurgicznym praca ok ale na 3 tygodnie a agencija obiecuje na wiecej oszukuja kordynatorkami sa kathi oraz justyna oraz kasia glówna co siedzi w biurze wyplaty sa ale sie nie zgadzaja trzeba sie upominac rower do pracy tragedia ogulnie nie polecam tej agencij

Tjerk

Jeśli chodzi o pracę przez AA people jest 50/50. Praca w zakładzie Stafier jest ok jesli sie sprawdzisz a jesli nie to wywala Cie nawet w ten sam dzien. Praca w Meteorze jest gorsze ze wzgledu na polakow ktorzy za 1 euro wiadomo co zrobia. Teraz sprawa dotyczaca samego biura , Pani K. (blondynka) kreci ludz na lewo i prawo , oszukuje i klamie na kazdym kroku , sciaga ludzi z Polski i mowi ze praca jest na pół roku a okazuje sie ze praca jest na 2 dni. Sama bierze kase na lewo pod stolem. Inne kordynatorki zmieniaja sie jak rekawiczki. Co do wyplat bo to w tym biurze jest najgorsze oszustwo. Są co miesiac i przy tych samych godzinach wyplata jest zawsze inna , bardzo oszukuja na hajs nic sie nie zgadza , raz 1300 a raz 1000 euro a w biurze wiadomo mowia ze wszystko jest ok bo tabele podatkowe sie zmieniaja. Takze ogolnie praca w metalu wzglednie moze byc ale placa nie takze jak chcesz sie wkurzac i tracic nerwy nie polecam

peszno

Ile się zarabia ?

spawacz dodewaard

Czytam ogloszenie na temat ich zatrudnienia .No i nalezy wyprostowac tekst z zawiklych tresci .Stawka podawana jest w brutto wiec od niej nalezy odliczyc 35 % procent gdzies na perwszy rzut . nastepnie pieniadze wakacyjne otzrymasz u nich juz w swoim wynagrodzeniu wiec podz za wczasu powiadomiony o tej kwestii...CAO jest ustalane na podstwie taryfy wiekowej wiec skad te 9,13 dla jakiego przedzialu wiekowego???? Co do wyplat udaje sie im wyplacic co 4 tygodnie przy duzych staraniach . INternet darmowy jak najbardzej musisz sam wykupic internet bez mylaca wypowiedz ... miejsce zamieszkania tez jest nie pewne kazde biuro tak pisze wiec nie jestem tego pewny ,,,,ale ogloszenie jest pelne propozycji nie do odrzucenia.Przeczytaj sam jest pod spodem przez nich samych napisane Bardzo mile widziane panie z doswiadczniem na w/w stanowisku Poniewaz jest to praca i stanowiska indiwidualne i samodzielne. Doswiadczenie w hortencjach doniczkowych. Oferujemy: Dogodna stawke 9.12 € brutto wedlug CAO szklarnie i sektor agro. Pokoje na domkach jednorodzinne 2 osobowe z dostempem do internetu (darmowy) Miejsce zamieszkania bliskie miejscu pracy. Ubezpieczenie zdrowotne Wakacyjne i rezerwacje wyplacane z wyplata. wyplaty co 4 tygodnie. Bardzo prosze osoby z doswiadczeniem przy Hortencjach doniczkowych o wyslanie CV ( prozba w Cv zaznaczyc miejsce pracy doswiadczenie) na adres mailowy recruitment@aapeople.nl Lub prosze o kontakt pod numer 0031 316344968( pod tym numerem jest osoba Polsko jezyczna )

lipa

oooooooooooo to IT U nich........ o ktorym tez nie maja pojecia jak i z innymi zawodami kto do nich przyjedzie ?????? chyba debil bo zaden IT facio nie da sie namowic na oplakane stawki Przezegnaj sie 3 razy ITC czlowieku bo do gorszego bagna nie trafisz !!!

losos

bylem pracowaem u nich hehe praca miala byc na stale byla na TYDZIEN ,,,, mysle ze gdyby zebral grono poszkodowanych internet by pekal w szwach ,,,firma smietnik ....na dodatek biurowcy pisza pozytywy dla zamydlenia oczu ... moze trzeba by bylo poszkodowanych poszukac w polsce ....wiem ze jest ich sporasno ....

Cobi co nic nie robi.

Pytanie. Czy Marek P dalej tam pracuję?

KtoJakKto

Marek ma nowego chłopaka :)

lizus

ucieklem od nich po 3 tyg pracowlem przy wstawianiu okien kiedys tam ....przyjechalem bez kasy do nl ,zaliczka byla tylko 50 euro i ciagle proszenie sie o pieniadze w innych biurach sa tygodniowki randstad w holandii wyplaca co tydzien ,,,, tam pracuje sie o wiele lepiej i nie kreca za wiele,,,

pasterini

Nie ma stażów, jeżeli nie masz ukończonych 23 lat robisz na stawce wiekowej, czyli robisz jak wół a dostajesz marne grosze, nawet jak masz 23 lata to i tak robisz jak wół ale dostajesz parenascie eu wiecej. Nie polecam.

Sroka

Co wy gadacie za glupoty, A&A People to świetna agencja, ja dzisiaj otrzymałem pieniądze gratisowe od nich ! Mimo że już z nimi nie współpracuje ! 3,84 euro netto !!! Miałem dostać wiecej, ale mam to gdzieś, biore 3,84, ide po piwo, pozniej skocze na dziewczynki, a na koniec limuzyna wroce na chate, dziekuje A&A ze o mnie pamietaliście !

Zostaw merytoryczną opinię o A&A People - Zevenaar

• Jak się pracuje w A&A People?

Zobacz opinie na temat firmy A&A People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&A People?

A&A People