Opinie o MJM Plumbing w New york

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MJM Plumbing, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MJM Plumbing o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MJM Plumbing w New york

Słowa kojarzące się z MJM Plumbing (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, , wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wazna zalete firmy Atmosfera i ludzie tam pracujący są ze soba wiecej czasu niz z rodzina wiec musza sie czuc ze soba dobrze i wspulpracowac. Od jakiej stawki można negocjować pensję to zalezy od wykonywanej pracy i umiejetnosci. Najbardziej podobało mi się w MJM Plumbing:Stosunek pracownikow do rozwoju firmy i traktowanie z godnoscia kazdego pracownika ktory nie zawsze wszystko wie lecz ciagle chce sie doksztalcac zawodowo Najbardziej nie podobało mi się w MJM Plumbing zawistnosc polakow ktorzy patrza na pensje przez pryzmat lat pracy a nie umiejetnosci

Zostaw merytoryczną opinię o MJM Plumbing - New york

MJM Plumbing