MJM Plumbing

New york

Opinie o MJM Plumbing

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z MJM Plumbing (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, , wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wazna zalete firmy Atmosfera i ludzie tam pracujący są ze soba wiecej czasu niz z rodzina wiec musza sie czuc ze soba dobrze i wspulpracowac. Od jakiej stawki można negocjować pensję to zalezy od wykonywanej pracy i umiejetnosci. Najbardziej podobało mi się w MJM Plumbing:Stosunek pracownikow do rozwoju firmy i traktowanie z godnoscia kazdego pracownika ktory nie zawsze wszystko wie lecz ciagle chce sie doksztalcac zawodowo Najbardziej nie podobało mi się w MJM Plumbing zawistnosc polakow ktorzy patrza na pensje przez pryzmat lat pracy a nie umiejetnosci

Zostaw opinię o MJM Plumbing - New york

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MJM Plumbing