Currys

Newark

Opinie o Currys

Iwona

@dwodalej pracujesz w Currys? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

dwo

No rzeczywiście @blessin, wystarczy tylko lepiej poszukać, na ich stronie internetowej na dole jest zakładka kariera. Głównym warunkiem podjęcia pracy jest znajomość angielskiego

antek

no chyba nie wiecie co piszecie - przeciez ta firma sie zajmuje sprzedaza nie w polsce tylko za granica. chodzi o detal sprzetu rtv i agd. no nie dziwne ze nie maja strony na polske po przeciez w polsce nie maja zadnego sklepu. mam nadzije, ze to jasna sprawa. po co te pytania wczesniej to nie za bardzo wiem.

delfin lucjan

martwi mnie taka sytuacja jak firma nie ma swojej strony internetowej, wówczas nie wiem czy ona już nie istnieje czy po prostu jest niechlujna w ten sposób jeśli chodzi o swoje kwestie marketingowe. czy ktoś z was może napisać jak to wygląda naprawdę w rzeczywistości? to mógłby być dobry pracodawca ale ta kwestia musi się wyjaśnić

;;;

ja tam ide pierwszy raz, ta agencja w curysie taka zryta jest ze masakra, ale boje bo malo co angielski znam

kalo87676

witam chcialem sie spytac czy macie jakis polski kontakt zeby byla w stanie zalatwic tam prace

szkielko

Każdy po części ma tu trochę racji i po części przesadza. Praca przez agencję (Ambitions Personnel) z Lincoln, Grantham lub Newark, a także Sleaford. Stawka minimalna na 1 zmianie, na 2 więcej a najlepiej na nockach. Ludzie są w porządku ale najlepiej znaleść swój krąg znajomych reszta out. Praca spokojna nikt cię na siłę nie pogania ale jesteś w systemie zalogowany (zależnie od działu) i normy swoje mają, codziennie wywieszają wyniki. Managerowie - większość ma spoko podejście i jest z tych co są tam bo muszą :). Brak organizacji to największa bolączka tego zakładu, no ale do tego idzie się przyzwyczaić bo w większości zakladów w UK tak jest. Język wystarczy w stopniu komunikatywnym, teraz jest więcej ludzi ze wschodu niż polaczków. Dla tych którzy szukają czegoś na początek lub w dobie kryzysu polecam bardzo, karierowiczom niestety nie bo tam kariery się nie zrobi. Zresztą co to za kariera. Atmosfera jest taka jaką sami sobie stworzycie bo są ludzie i ludziska. My mamy swoją zintegrowaną paczkę i jest wesolo nawet za bardzo. Pozdrawiam wszystkich którzy byli są lub będą pracowali w Currys. [usunięte przez moderatora]

Bigos

No to wiesniaki wpadnijcie zaraz obok do laurentsa zobaczycie co to znaczy polskie Kongo i Jakie Przyglupy z polski tu pracuja ,mieszkam z ludzmi ktorzy pracuja w Currys na kontrakcie i zaden nie narzeka

A To Polska Własnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W [usunięte przez moderatora] byliscie [usunięte przez moderatora] widzieliscie szczeniaki blehehhe naderwac kregoslup dobre sobie ,wykopki tez niezle ,wycisk na maxa haha ,to wlasnie o takich ludkach pisalem nic dodac nic ujac moderator poprosze posprzatac ten chlew !!!!

oswiecim - currys

jezyk znam,i po przewracowaniu tak okolo 10 miesiecy i nie lizanie tylkow jak reszta polaczkow ktorym to nie wiele dalo , lubia sie ludzic hahaha porazka,

to zenada nawet wroga bym tam nie wyslala

wycisk na maksa, jak ktos sobie chce naderwac kregoslup to tam napewno, ludzie to kable a polskosc az razi, dyskryminacja, stawka najnizsza

tylko wiesniaki tam robia

robic mi sie chcialo a ty to chyba masz [usunięte przez moderatora] w glowie pewnie wykopki cale zycie to taki currys to spelnienie marzen dla ciebie szanuj sie [usunięte przez moderatora]

A To Polska Wlasnie !!!!

W sumie na 60% zgadzam sie z ostatnia opinia a wiem co pisze bo pracowalem w tym magazynie 3 lata na kontrakcie takze pamietam jeszcze czasy kiedy naszych pobratymcow mozna bylo policzyc na palcach obydwu rak i byly to czasy najlepsze dla pracujacego polskiego emigranta w tak duzym centrum logistycznym ,niestety potwierdza sie regula ze im wiecej naszych rodakow zaczeto zatrudniac w owej firmie tym wiecej wpadek zaliczali oni i co za tym idzie zaczeli sami sobie robic pod gorke ,gdyz anglicy mimo ze flegmatyczni ospali itd. ale niestety potrafia bardzo szybko uczyc sie na bledach i wpadkach takich osobnikow i bardzo szybko zmieniaja a takze dostosowuja swoj system pracy pod zmieniajaca sie sytuacje niekoniecznie na korzysc pracownikow ale w szczegolnosci stawiaja na to aby firma funkcjonowala sprawnie i bezpiecznie a powyzsze negatywne opinie najprawdopodobniej pochodza od osob ktore dolozyly sie do zmian jakie zaszly w tej firmie poprzez swoja ignorancje ,lenistwo i kombinatorstwo a takze zapewne brak znajomosci jezyka i obyczajow .

zgred

Kiedyś niezła firma ale od roku się reformuje czyli jest co raz gorzej. wiem bo pracuje dla DSG (kontrakt) od 2 lat brak mozliwości rozwoju. tną wszystko co mogą (łacznie z darmową kawą) byle było na zatrudnienie nowych taskleaderów Przypadki dyskryminacji polaków, niestety równiez niesłuszne zwolnienia z pracy nawet na kontrakcie.

praca jest jaka jest ale nie narobisz się, najważniejsze mieć kontrakt

to chyba dla ambition musisz racowac a nie dla currysa...;)

Bo ci sie robic nie chcialo !!!! zajebista firma polecam

Słowa kojarzące się z tą firmą to (bagno stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...lipa chyba ze sie lize [usunięte przez moderatora] menadzerom . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... polacy [usunięte przez moderatora] psycha im siada. Od jakiej stawki można negocjować pensję?5.73 i to szczyt marzen na poranku Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... hmm olewcze podejscie. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ..brak organizacji, kablowanie , maly [usunięte przez moderatora]

new worker

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .minimalna Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ok Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie można Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .traktowanie pracowników z szacunkiem Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .dezorganizacja

violet

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa,stresujaca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .3+ Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .im wiecej Polakow,tym gorzej Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie mozna Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .atmosfera w zespole Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: .brak organizacji.. .

djddhhf

Słowa kojarzące się z Currys (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):staesujacr Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... dobra. Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie mozna Najbardziej podobało mi się w Currys:dobra atmosfera miedzy pracownikami Najbardziej nie podobało mi się w Currys:stres

Zostaw opinię o Currys - Newark

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Currys