Opinie o Zakłady Mięsne Olewnik w Drobin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Olewnik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Olewnik o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Olewnik w Drobin

KJ

DOM WARIATÓW

PH

Drodzy potencjalni PH Jeżeli jesteście gotowi na : - piasanie bezsensownych raportów po godzinach pracy - wyrabianie planów sprzedażowych które bez przerwy są podnoszone - jesteście gotowi na założenie GPS nawet w prywatnym aucie które użytkujecie do celów służbowych ( gdyż flota nie jest na tyle duża , żeby wszyscy jezdzili autami służbowymi ) - jeżeli posiadacie swoje portfolio klientów , które siłą rzeczy musicie przekazać do zakładu - interesują Was niewysokie zarobki ( nie łudzcie się , dużo nie zarobicie , max 3 tys złotych w pierwszym okresie , dopóki plany nie zostaną podniesione - w służbowych autach za każdy przejechany kilometr w celach prywatnych pobierana jest kasa :) -kadra dyrektorów z panią [usunięte przez moderatora] na czele jest .... :) szkoda gadać -plusem napewno jest to , że wszystko to co sobie wynegocjujesz , a nie jest tego dużo , jest wypłacane na czas , bez zbędnych poślizgów - NAJWAŻNIEJSZE !! nie dajcie się zwieść czczym obietnicom pana [usunięte przez moderatora] , pani [usunięte przez moderatora] - jeżeli jesteście to wszystko w stanie zaakceptować , to do roboty Polacy , żeby Dyrektorzy mogli prężyć dumnie pierś przed panią Prezes , jak to oni rynek rozwinęli ;) a pózniej dla Was kopniak w tyłek , bo planów nie realizujecie :) obrotowych i marżowych , ach jacy oni są beznadziejni a pani Prezes ich trzyma :) w sumie , jej cyrk , jej zabawki ;) Trzymam za Was kciuki przyszli pracusie ZM Olewnik :)

niedoszły pracownik

o rany byłam na rozmowie w tej firmie rok temu . Strasznie namawiali mnie bym zaczęła u nich pracować ale chyba "dobry duch"obronił mnie swoją łaskawą ręką bo odmówiłam . Dawali za małe pieniądze obiecanki mnie nie interesują cieszą mnie fakty ,Uwierzcie mi teraz chyba nigdzie nie jest łatwo, dom wariatów w każdej firme , echhh

Zniesmaczony

Jak ktoś chce stać się wrakiem człowieka to polecam pracę w firmie Olewnik. Praca w tej firmie wykończy Cię psychicznie i fizycznie. Osoby na produkcji to automaty bezawaryjne, natomiast w administracji musisz być kompem bezawaryjnym. Jeśli masz rodzinę, po zatrudnieniu zapomnij, że masz życie rodzinne. Kadra kierownicza to milicja obywatelska po wyzwoleniu czyli bezmózgowcy ideowi.Ślepo zapatrzeni w swoją psełdofachowość, kierowani przez królowe śniegu[usunięte przez moderatora]

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakłady Mięsne Olewnik? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

ja tam pracuję, i jak już nie pracujesz to znaczy że taka dobra byłaś. Jak się nie kradnie nie oszukuje nie olewa to jest ok!

zachodnia polska

a w jakim rejonie robiłeś?? bo zmierzam zanieść podanie na PH. jak w ogóle wygląda praca czasowo?? czy jest rycie od rana do nocy za 1400zł na łapę. jak z merczem czy robią jakieś naloty i inne bzdety.

kminek

ludzie uwazajcie nie idzcie pracowac do olewnika tylko tam jest mobing straszenie pracownika zwolnieniem kaza wyrabiać plany po 5kg szynek sprzedawac jedenej wędliny najpierW trzeba zmienić menadzera bo doprowadza sklepy do upadłośći i tylko straszy i nic więcej nie polecam tam pracy a zarobki pożal sie panie boże i za wszystko trzeba było płacić nadgodzin kazali sie żrzec człowiek pracował za darmo i tak było nie dobrze.RADZE UWAŻAĆ NA TĄ FIRME.

ocena pracy w OLEWNIKU

Ja pracuję w sklepie i nie narzekam jestem kierownikiem . Pracować trzeba skończyły się casy kiedy płacili za leżenie . Mam wynagrodzenie na czas na koncie ,a jak się załoga stara to pręmia jest pokażna , Wszystko mamy na papierze ne ma nić nielegalnie ktoś kto pisał że moja córka nic nie robi to kłamie a kto to my wiemy Proszę nie kłamać że nie ma grafiku bo tu pracują ludzie po kilka lat to chyba nie jest tak żle a lenie i nieroby nie maja tu miejsca. Pozdrawiam

pracuję u Olewnika, na temat pracy szkoda słów zmuszają do wciskania wędlin na c (usunięte przez administratora) a, wymyślają jakieś standardy obsługi klienta, standardy wykładania lady zadają głupie pytania wymyślają testy do pisania czuję się czasami jakbym wróciła do szkoły. wypisują głupkowate e-miele na które trzeba odpowiadać a jak zaczynasz odpowiadać to jest telefon czemu nie obsługujesz klientów (wiedzą o tym bo pozakładali kamery) zastraszają że jak się coś nie podoba to przynieś wypowiedzenie kiedyś było inaczej, a teraz zamiast być lepiej to jest coraz gorzej

łowca debili

gps mają?o co chodzi z PH sieciowym?

Mietek

A jakie auta dostają PH?? Pytam, ponieważ ostanio byłem na rozmowie w jednej z firm, gdzie PH jeździli rozsypującymi się Seicento. Pozdrawiam.

JA pracowalam w sklepie Olewnik gdzie na stanowisku kierownika jest Matka a pracownikiem córka.Tragedia nie polecam,córce wszystko wolno,poza tym o dniu wolnym dowiadujesz się 1 dzień przed,nie ma grafiku,nic nie można zaplanować.Najlepiej jakbym 2 zmianę zaczynała od 8 rano a nie od 11.Pracowałam krótko,ale to była najgorsza praca w moim życiu.Zarobki szkoda gadać,jest ciężko zatakie marne grosze.

kama

zwykły sprzedawca zarabia 1140,00 i nic poza tym i przy każdym remanencie jak brakuje to zabierają limit na straty jest 1,5% żenada .....jak na tak dużą firmę to [usunięte przez moderatora] zwykłego człowieka jednak stary [usunięte przez moderatora] był kimś a dzieciom zależy tylko na kasie a nie na człowieku...współczuje takich dzieci....

bbb

Mam pytanie, ile zarabia pracownik tej firmy w Dziale Kontroli Jakości? czy warto tam się zatrudnić na takim stanowisku?

MIKI

PRACA ZA BEZCEN 1140 ZŁ I NIC WIĘCEJ I TYLKO ZABIERAJĄ TAKIEJ FIRMY DAWNO NIE WIDZIAŁAM ..... KASA KASA KASA A PRACOWNIKA MAJĄ ZA (usunięte przez administratora) ... POPAPRAŃCE

Sprzedawcza

1200 zł max

niezależna

a mam pytanie ile można zarobiż w tej firmie jako pracownik sklepu, zwykła sprzedawczyni lub ewentualnie kierownik?

nie ma limitów na paliwo, sa na telefony , jak masz coś innego to dobrze się zastanów nie polecam tej firmy ,żadnej kariery tam nie zrobisz a wszystko co zbudujesz w zasługach przypadnie twojemu dyrektorowi co do zarobków tez nie za ciekawie na początek może jakieś 2,5 maksymalnie potem podstawa marna niektórzy mają po 1,7 i prowizja zależna od wykonania planu jako nowy pracownik może coś wyciągniesz dopóki nie oszacują Ci rynku jak już zbudujesz rynek to dostaniesz taki plan że nie masz co liczyć na premię wieć zostaje podstawa jaką sobie wynegocjujesz na początku .Naprawdę nie polecam tej firmy

jmdg

Witam. Mama pytania.....ile przecienie mozna zarobic, jakim samochodem jezdzicie, czy sa limity na paliwo, do ktorej pracujecie i gdzie macie siedzibe chodzi mi o Zielona Gore. Bardzo bym prosila o odpowiedz poniewaz musze podjac decyzje i nie chcialabym pozniej zalowac. z gory dziekuje i pozdrawiam:)

rudy

nie idź tam pracować jeśli nie musisz a zwłaszcza jako ph czy jakiś tam koordynator sprzedaży. Jakie (usunięte przez administratora) netto możesz zarobić jakaś bzdura , banda (usunięte przez administratora) , w firmie nie rządzi szefowa tylko (usunięte przez administratora) wielkie obiecanki i nic poza tym wyciskają cię jak(usunięte przez administratora)wszystko na twojej głowie a pensja tylko jedna i w dodatku marna, (usunięte przez administratora) co trochę pieniędzy zobaczyli a mentalnie poziom poniżej zera zarówno jeśli chodzi o sprzedaż jak i o zwykłe podejście do człowieka .

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Olewnik - Drobin

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Olewnik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Olewnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Olewnik?

Zakłady Mięsne Olewnik