Opinie o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

dobranowina

od nowego roku podwyzka 3,20 zl za godzine

Jak premia świąteczna?

Bida
@Marek

Zatankowałem samochôd i po premi

@Bida

Chyba w gazie i to chyba butla w Tico

Bida

Skuter

Bvc
@Bida

Trochę mniejsza niż w Niemczech tam do 6000tyś euro w Mercedesie

Denver

Witam dziś weszła opieka za zdalne nauczanie gdy oboje rodziców pracuje czyli od 20 grudnia do 9stycznia płatna 80 procent czy ktoś wie czy w takim systemie jak my pracujemy na zmiany się należy?i jak to jest bo w święta szkoła jest zamknięta i niema nauczania zdalnego a my mam wpisywane urlopy albo postojowe czy te dni co szkoła nieprowadzi zdalnego nauczania też pokrywa opieka?bo jest że od 20 grudnia do 9 stycznia orientuje się ktoś coś na ten temat i bierze taka opiekę?

Czy ktoś z was ma chęć zgłosić pracodawcę do pip za brak badań lekarskich od ponad roku ? Bo piszą tam w badaniach całkiem inne artykuły prawne pomijając poprzednie itp pieczątki kierowników wydziału podpisy kogo innego kto w końcu za to beknie ? Dalej macie zamiar się bronić praca na czyjąś korzyść względem waszego zdrowia ???

@447

Badania lekarskie podczas trwania stanu epidemii (usunięte przez administratora) nie są wymagane :)) Wypadałoby najpierw poczytać, zainteresować się, a później wypowiadać- o w tej kolejności! :D

Glapiński

Mamy bardzo szybki wzrost wynagrodzeń szybszy niż inflacja Polakom żyję się dostatniej naszym celem jest podnieśienie rat o 50%wesołych świąt

@Glapiński

A co myślałeś?że bank da ci kase za darmo?,jak cię nie stać to sie nie pożycza.Za rok będziesz płacił raty 2 razy wyzsze i będziesz się modlił,aby dalej nie podnosili ,wibor i innych ,stopy procentowe to tylko poczatek,nawet jak pobory wzrosną o 205 to i tak nie kazdy wyrobi i zbankrutuje w kolejnych latach,mowa o kredycie hipo,hahahahazaczynamy pracować na banki i to ostro

Glapiński
@alumn

Mnie stać w 3 lata spłacé kapitał i bioré większy kredyt na 700 tyś martwię się o tych którzy muszą to spłacać 20 lat a kredyty we frankach to zbrodnia przeciwko ludzkości

janko
@Glapiński

zmuszał cię ktoś do kredytów?jak nie to milcz

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
Ktoś

Do kiedy będzie robota ?

Panoramix

W związku z trudną sytuacja i mniejszą ilością zamówień o jakieś 50 % zakład zwalnia ludzi z ciężko pracujących.Dlaczego wśród tych ludzi nie ma liderów i kierowników,?jeśli produkcja jest o połowę mniejsza to liderów i kierowników powinno być o połowę mniej? Jak tak dalej pójdzie na jednego pracownika przypadać będzie jeden lider.Zresztą gdyby to byli chodź ludzie po szkole ,można by było się zastanowić ,że szkoda takiego pracownika,ale większość z nich skończyła zawodówki.Wystarczy zobaczyć oferty pracy by wiedzieć jakie wymogi musi mieć kandydat na lidera ,kierownika,brygadzistę,a tu zakład szczyci się że jest globalną marką a kadrę mają bez szkoły.Ale jak to mówią najlepiej się steruje ludźmi głupimi.

Tonek
@Panoramix

A bez tego lidera nawet byś buta nie potrafił zawiązać! Z każdym małym problemem lecą wszyscy do lidera. A to że ten i tamten się obija a to czujnik nie świeci...itp . Żeby oceniać kogoś po tym jaką szkołę skończył w czasach gdzie ludzie nie znający tabliczki mnożenia kończą studia to trzeba być pustym dzbanem mówiąc szczerze.

Victor
@Tonek

Dobrze napisane,niewielu obecnie nawet potrafi liczyć ,dobrze że w telefonie ma kalkulator .

Zupa
@Tonek

No tak ,bo wszyscy biegają do lidera by kogoś innego podwalic że nie robi ,większej głupoty nie słyszałem:)Idziesz do lidera bo czujnik nie działa a lider co robi " dzwoni po utrzymanie ruchu" bo sam nie potrafi,albo potrafi tylko jest zarobiony ogladaniem filmów;)Niestety prawda boli kolego że na zakładzie jest więcej liderów i kierowników niż fizycznych ,na dodatek bez szkół ,szkoda gadać jak dla ciebie wyznacznikiem jest wiejska firma Federal.Zobacz sobie w większych miastach jakie wymagania powinnien spełniać lider i kierownik .nie pozdrawiam.

Panoramix
@Tonek

Po pierwsze od tego jest lider.Po drugie awarię trzeba zgłosić bo jak zapewne wiesz , później nie będzie tak zwanej " normy" .A pracownik jest rozliczany z normy.No i oczywiście jaśnie pan później powie że"on o niczym nie wiedział bo pracownik nie zgłosił"Jeśli już jesteś taki mądry odnieś się do mojego pytania - dlaczego gdy produkcja spada o 50 % zwalnia się ludzi z linii,a liderzy i kierownicy nie są zwalniani,?Przeciez mają o połowę mniej ludzi na liniach i o połowę mniej ciężkiej pracy " ustawiania czujników" .

Lider
@Panoramix

Bo tak jest linii nie ubywa a każdy lider ma 3 linie pod sobą i ma o nie dbać liderzy nie są zwalniani tylko degradowani ale trzeba wziąść pod uwagę że wiele pracy liderzy robią za utrzymanie może nie czujniki ale bazowania i inne justowanie robotów za programistów itd

@Tonek

Są ludzie i ludzie i trochę nie fer wszystkich mierzyć jedną miarą są kumaci pracownicy i kompetentni liderzy którym naprawdę się chce prosty przykład Andrzej zm C 0-40 taśma zm A O-50 niebo a ziemia wiedza kultura i kompetencja vs próżniactwo filmy w biurze i (usunięte przez administratora)

@Victor

mówisz o sobie,wykup korepetycje ,moze sie czegoś nauczysz,a nie tylko tłuki i tłuki!

Nikt
@Panoramix

Święta racja, nigdy nie naprawiaj niczego samodzielnie, w razie wypadku, komisja stwierdzi , że to Twoja wina. Czytajcie protokoły powypadkowe - zawsze wskazują na winę pracownika - bo robił to co do niego nienależało.

1234kotka

Kto może niech idzie na L4, niech widzą ze nie ma rąk do pracy, że (usunięte przez administratora) nie będzie tyrał za dwóch czy trzech, pod żadnym pozorem nie bierzcie nadgodzin bo jak można brać nadgodziny gdzie 2 miesiące zabierana jest premia

Bmv
@1234kotka

Zawsze znajdzie się garść (usunięte przez administratora) co pójdą robić po 16h. I jeszcze są z tego dumni ,kierownikowi,liderowi zaimponuje i sam ciężką pracą dorobi sobie do marnej wypłaty:) ręce opadają

Toja

Ludzie obudzcie sie wreszcie.Kroją was co miesiąc na kasę ,a sami dostają premie roczne i śmieją się z Was. Wy odwalacie całą robotę i dostajecie marne złotówki i zapomogę na święta z waszego socjalnego. To jest śmiech na sali..na tym zakładzie nigdy się nic nie zmieni. Smutne to ,ale prawdziwe.I jeszcze składkę na związki dobrowolnie oddajecie co miesiąc .Przeciez to banda zlodzieji jest.Otworzyc oczy czas.

@Toja

I co ci to da tyle tylko ze sie wygadasz na Wydzialach tchórze robią normy a jak by kierownik stanął nad nimi to zrobili by jeszcze więcej , nikt się nie idezwie wolą robić za marne pieniądze i komentować po kątach ze kierownictwo bierze premie kwartalne a no biorą i śmieją się z takich baranów co na nich robią!

Gorzyce

Pewnie że w punkt sam napewno robi na wydziale to wie jak to wygląda

Toja

I właśnie dlatego już tam nie pracuję :) ciężko było nawet na to patrzeć, życie nie kończy się na Federalu w Gorzycach.

@Toja

Tak tak a na forum zaglądasz żeby sobie tylko skomentować z pewnością tu nie pracujesz

Victor
@Toja

Uważaj bo ty też możesz być skrojony.Wypowiadaj się za siebie.

@Gorzyce

Trzeba mieć jaja żeby odejść i szacunek do siebie. A nie narzekać tylko jak jest strasznie źle i dalej tam pracować. Wszyscy mocni tylko w gębie i miedzy sobą.A głośno nikt nie potrafi się odezwać i zawalczyć o swoje.A zaglądać tu chyba każdy ma prawo, nawet jak już pożegnał mury Federala.

Pracownik 40

Widzę upadły lider obiegówkę robi, gdzie teraz filozofię będzie wykładał

@Pracownik 40

A to co on zwalnia się czy go zwolnili ?

jupi
@Pracownik 40

Widzimy natomiast, że zawistny człowiek nie widzi siebie tylko innych! Weź się do roboty za te ogolone z dodatków pieniądze i przestań wytykać innych polski katoliku.

jupi

Kultura osiągnęła szczyt Himalajów u Ciebie Pisiorze. Nie wystarcza do pierwszego? To Twoi ulubieńcy doprowadzili do takiej inflacji

graża

IQ na wysokim poziomie, wiesz co to sarkazm?

Zgred
@Pracownik 40

Będzie wykładał Filozofię na Gorzyckim Uniwerku, Ha, ha.

Brawo chłopaki z odlewni macie jaja! Którym z innych wydziałów brakuje!!!!!

Brawo

Aż żałuję że nie pracuje na ich zmianie. Ani w ogóle w federalu. Brawa dla BOHATERÓW

alumn

bohaterów którzy NIC nie zdziałali?

@alumn

Jesteś pewien ze nic ?

Zimowy

Obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Cisza nikt nic nie wie, brak informacji, związki znowu zapadły się pod ziemię

Noki

A może byś pomyślał baranie ze ktoś pisze np z domu

Zosia

Odlewnicy nasi bohaterowie! Za taką postawę szykujemy dla was nasze dobra ociekające chłodziwem.

Jestem dumny że pracuje na tej zmianie i że wszyscy z 30 cała regeneracja i część chłopaków z 20 którzy mają jaja i nie boją się szalki, który ludzi zastrasza że jak będą strajkować to będzie się mścił, stanęli i wyrazili swoje niezadowolenie zaistniałą sytuacją. Wielki szacun chłopaki tak trzymać

Brawo WY!

Brawo nareszcie się ktoś postawił ????

MUNDRY

i co z tego?a no nic!

@MUNDRY

Dokładnie tak

MUNDRY

beda zwolnienia?

Odlewnia
@MUNDRY

Tak będą, Siedzisz na kontroli lub obróbce to się boisz ze cie zwolnią bo gdzie biedaku pójdziesz do pracy haha

FMD

Tak Cię rodzice wychowali na trola, na odlewni się nikt nie boi o zwolnienia niech zwalniają najmniej do stracenia jest a i tak nie ma kto pracować na odlewni, a i żadna praca nie hańbi poprostu Ty na obróbce czy kontroli poprostu masz założyć tłoki na paletki jak małpka

@FMD

Widać że masz zero pojęcia o produkcji no ale co wymagać od kogoś kto ma wyjąć tłoka z rynny i wrzucić do pojemnika a i tego nie potrafi bo kokile pomieszane i wiecznie brakuje w koszu i gdzie ty miałbyś sobie poradzić chyba na rwaniu jabłek buahahaha

@FMD

Ale czego wy się czepiacie obróbki i kontroli ja nie widzę żeby tu ktoś z tych wydziałów jechał po was to czemu wy się tu czepiacie chcecie róbcie nie chcecie strajkujcie albo się zwalniajcie nikt wam nic nie broni ale też nie krytykujecie innych

Brawo kolego mądre słowa

stalowy
@Odlewnia

predzej ciebie zwolnią,mnie napewno na 10000%

Odlewnik

Jeśli faktycznie lider będzie się mścił na tych co strajkowali to będzie kawał (usunięte przez administratora) Bo on też dostanie te pieniądze za niechorowanie przecież

FMG
@Odlewnik

Zawlczysliscie co wasze i tyle w temacie, jeśli ktoś l się będzie mścił zapraszamy do Dyrektora personalnego , nie ma tolerancji na jakiekolwiek akty agresji na linii kierownik-pracownik.

@FMG

I brawo za odpowiedź

Fizyczny
@FMG

Nie personalny nie kierownik tylko sąd pracy, sady narazie stoja po stonie slabszych a niestety tak nas traktuja jako tych slabszych, juz pierwsze pozwy sa na biurze podawczym (usunięte przez administratora) panowie liderzy kierownicy prosze zrozumiec to pojecie albo niech ktos wam wytlumaczy

Gulasz
@Odlewnik

Lidera zawsze można poprosić na parkingu żeby zmienił nastawienie do ludzi.

Gorzyce

Jedna z większych wiosek w Polsce

Zygmunt

Odlewnicy! Co wam dał ten cały protest? Dostaliście coś na piśmie? Gdy produkcja szła nieprzerwanie cały miesiąc to zakład płacił normalnie natomiast teraz jest tak, że trochę robimy a trochę się chowamy po kątach. Za taką pracę nie dostaniemy pełnych wypłat. Po co protestować?Czy to przyniosło efekt? Z pustego Salomon nie neleje.

Rozsadny
@Zygmunt

Widzę, ze kolega chyba się zapędził. Teraz produkcja nie idzie nieprzerwanie? Zapraszam na wydział 040! Caly miesiąc pracy, ani jednego dnia postoju, zadnych przymusowych urlopów czy wpisywanych odsiadek. Co więcej? Proponowane nadgodziny! Czy to nie są warunki do powrotu premii? Z pustego to i Salomon nie naleje?! Zdajesz sobie sprawę, ze zakład zakończy rok z zyskiem netto ponad 200 mln zł? :) brawa dla odlewników.. Każdy powinien wziąć z nich przykład!

Zygmunt
@Rozsadny

Człowieku o czym ty piszesz,skąd taka wiedza u ciebie ?Być może w złym miejscu pracujesz.chciałbym abyś poprowadził ten biznes i zaczął płacić więcej.Nie bądź anonimowy tylko przedstaw się .

Rozsądny
@Zygmunt

Kolego Zygmuncie, Pan to chyba wywodzi się ze związków zawodowych, zgadłem prawda? :) Z tych związków które istnieją jedynie po to, by do nich należeć i czerpać z tego korzyści. Uwierz mi Pan, ze gorzej zarządzać się tą firmą praktycznie nie da :) pracownicy z agencji pracujący za stawkę mniejszą niż minimalna krajowa, kilkuletni pracownicy pracownicy Federala ze stawka 3100-3200 brutto.. Czyli minimalnie wyższa, od minimalnej krajowej. Kto tutaj zostanie po nowym roku? To się Pan przekonasz... Jak będzie płacz i lament, bo każdy rozsądniejszy człowiek opuści tej grajdół. Nie pozdrawiam

@Zygmunt

To ty się najpierw przedstaw skoro od kogoś wymagasz dobrze chłop piszę taka jest prawda

@Zygmunt

Z pustego Salomon nie naleję nieźle cię fantazja poniosła

@Rozsadny

Dokładnie podobna sytuacja na O-60 tu też praktycznie cały miesiąc pracujemy także nie wiem skąd się wziął ten ,,Zygmuś" w jakiej chłop żyję niewiedzy jak dla objawy świadczą na przynależność do związków (usunięte przez administratora) nic się nie odzywamy

Odlewnia
@Zygmunt

Bujasz w obłokach, zobaczysz co szykujemy na deser!

Lubię Federal
@Zygmunt

Cały Listopad produkcja idzie,więc nie wiem o czym ty mówisz .Jak lubisz robić za darmo to twoja sprawa , możesz iść i zgłosić chęć pracy dla firmy za 2500 miesięcznie.

L4

Jakaś informacja co z premia itd? Czy idziemy z hukiem na zwolnienia w grudniu?

NFK

Zapomogi dostaniemy jak ci spod sklepu .Smutne to strasznie . To tak jakby praca ludzka była nic nie warta. Mam łzy w oczach ...

@NFK

Ale zobacz pewnie sztab ludzi nad tym pracował bo kto mógłby wpaść na taki pomysł żeby zabrać premię a dać zapomogę smutne ale prawdziwe

NIKT

dziwi jedno , jak tzw. związki mogły zgodzić się na podpisanie zawieszenia układu zbiorowego ? działają przeciwko pracownikom , a idą na układ z pracodawcą! To nie ekonomia , to uderzenie w ludzi bezpośrednio produkcyjnych, inaczej biurowiec też byłby redukowany, a tak koszty zostały rozłożone. Tyrać póki jest , a potem stać za 65 % , taka filozofia nowoczesnej ekonomii. Bo jak się zabierze z produkcji po 35 % i przeliczy ilość pracowników prod. do nie prod. to wyjdzie na zero. Bilans MUSI być na zero.

@NIKT

Otóż to zgadzam się z tobą wstyd to mu robimy całą robotę

Trebor
@NFK

Możesz z tego zrezygnować jak uważasz że jest to wstydem lub przeznacz na cel charytatywny będziesz wielki .

InflacjaRośnie

Wstyd za związki, Pan zdzichu M. Chyba zapomniał za co bierze wypłatę i to nie małe pieniądze, jak tak dalej pójdzie ludzie wypiszą się i będziemy ****** przez prezesa w każdy miesiąc. Szacun dla odlewników za strajk

@InflacjaRośnie

Królu złoty on ciężko pracuje 11 miesięcy myśli jak zorganizować imprezę związkową wiesz jaki to straszny wysiłek

Zostaw merytoryczną opinię o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. - Gorzyce

• Jak się pracuje w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 265, z czego 49 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 155 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 272 ocen.

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.