Opinie o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

O co common..

Tak czytam te komentarze i się zastanawiam czy na tym zakładzie pracuje ktoś normalny. Piszecie jeden na drugiego, podpuszczacie się nawzajem. Robicie jakieś podziały.. ten wielce uczony a ten głupek. ..heh.. cyrk dosłownie.. Najwięksi głupcy często okazują się mądrzejsi od tych, którzy się z nich śmieją. .. Może w końcu dotrze do was że wszyscy jedziemy na tym samym wózku.. każdy chce godne zarobki jak na te czasy, czy to na górze,czy na dole ..

Typ
@O co common..

Większość to głupcy, mądry przyjdzie zobaczy, pójdzie o nigdy nie wróci

Se
@O co common..

Tak tylko jedni ten wôzek ciągną a drudzy jadą i od czasu do czasu batem siekaną żeby szybciej i więcej

Polak

To wypad do Forda do Jankesów ! Tam nie ma czasu na stękanie i wzdychanie !

Se

Przy podwyżkach trzeba wziąć pod uwagę ilość dzieci do lat 18 największe podwyżki powinny być od czwórki dzieci i większe urlopy

Single nie powinni dostać podw
@Polak

Trzeba promować rodziny z dziećmi to przyszłość firmy ojciec który przyprowadzi tu dziecko do pracy powinien dostać 1000 zł za przepracowany rok

Witam Gdzie można składać CV do firmy ?

Bbvc
@Nowy

Do forda?

Virus

Mize zacznijcie się interesować ile chorych na Covid jest wokół nas chodzących do pracy jakby nigdy nic.Ale sorry , nadgodziny są teraz najważniejsze

@Virus

Pewnie zaszczepiony jesteś a i tak się boisz

@Omg

nie boję sie ,teraz się boją nieszczepy,teraz na szczepienie za puzno,baj,baj

poczekaj jeszcze troszkę,cierpliwosci

As
@alumn

Te śmieszne podwyżki to wina Tuska najmniejsze w okolicy

Ciekawski
@As

A jakie te podwyżki?

Ad
@Ciekawski

Ile trzeba być w federalny żeby załapać się na podwyżkę

Typ
@Ad

Jaka podwyżka? W kulki lecą i myślą że ludzie będą pracowali, a właśnie ze nie będą i jeszcze trochę nikt nie będzie miał kto tutaj pracować, nawet Ci pracownicy co robią lata i nie są szanowani względem wypłat, już nie długo poleca wypowiedzenia, a jak na odlewni nie będzie miał kto pracować to reszta tym bardziej, ale zarząd jest głuchy i ślepy i zadumany, liderzy i kierownicy w dużej większości bez odpowiednich szkół na zajmowane stanowisko, ale już nie długo sami będą sobie operować maszynami.

Bbvc
@Typ

Ferrari daje pracownikom 12 000 euro premii we Włoszech a w Polsce zabiera się dodatek nocny w Rumunii lepiej płacą

rob
@Bbvc

Ale można szukać lepszego nie tylko pisać.

Nikos
@alumn

Nie ma znaczenia czy szepiony ,czy nie.. jak masz zachorować to i tak zachorujesz.

@Virus

A skąd wiesz żeś zdrowy !

Johny Total olewka

Bo tak się czuję!

@Johny Total olewka

Udowodnione jest naukowo że żaden chory psychicznie nie przyznaje się do żadnej choroby !

adhd

i vice versa

@adhd

Widzę że sam człowieku przyznajesz się do choroby psychicznej. Bo kto normalny sam siebie nazywa ADHD. Tylko psychiczny. Proponuję u mnie konsultacje w kotłowni !.

adhd
@Lekarz

Ty dowcipny i wyuczony .... zejdż z drzewa bo nie nadążasz , ale zawsze masz szansę hahahaha

@adhd

Na drzewie bezpieczniej bo tam ci z ADHD nie wejdą !

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Gorzyce
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy SPAWACZ TIG -za granicą od zaraz
ATN Service ApS
WNIEBOWZIĘTY

Zamiast skomlec płakać biadolić i robić pod siebie załóżmy pampersy i róbmy na tych biednych bezdomnych tych ojców co tylko robią dzieci a z ich wykształceniem nie ma pracy w tym kraju róbmy na te matki co rodzą dzieci i biorą + i minusy róbmy na seniorów co im wiecznie mało no i na kl.....er który nie ma się za co wyżywić. Bracia i siostry koleżanki i koledzy Do Roboty. Jest bardzo dobrze a będzie wspaniałe . Alleluja i do przodu !

Adolf

Jak oceny ??pracownicze i co się z tym wiąże przecież to nie szkoła ?tutaj nikt nigdy nic nie wie ?? Nikt nikogo o niczym nie informuje

smutny

czy to prawda ze podwyżki może być jak zwykle koło 230zl brutto??nowy ład

Hgf
@smutny

Na razie widzimy obniżkę wynagrodzenia o 200 zł nawet bidokom zabrały za noce dodatek a chcą żeby ludzie robili w przerwę żeby więcej

@Hgf

Czy wy tam na górze żeście całkiem powariowali za noce ludziom pieniądze zabrać

Hus

Dodatek nocny przysługuje w godzinach od 21 do 7 a nie tylko na 3 zmianie

@Piskorski ład

Miliardy dobudzetu żeby spiąć socjal

Miliardy z NBP oczywiście

TeamLeader
@Hus

Dodatek nocny przysługuje od godziny 23:00 do 7:00 pozdrawiam

@Piskorski ład

Tak, tobie nie dadzą,tylko do budzetu wpłacą.hahahaha długo nad tym myslałeś?

@smutny

Żeby tyle było to będzie cud

Teraz mam to w d...od ????

Jak zwykle ? Panie mi w ubiegłym roku wyszło niecałe 100 na rękę

Pisior
@alumn

Na wojsko mają przeznaczyć dodatek nocny

Pol

Związki wyszły z propozycją 800zł myślę że 600zl jest realne

@Pol

Związki to są tylko z nazwy. Pod dyktando prezesa, a nie dla pracowników. Ciekawe kiedy te podwyżki w ogóle będą, jak oni się do tego tak zabierają. A i kiedy księgowa nauczy się ich liczyć......

dirk
@Pol

Związki, to sobie mogą wyjść do toalety a nie z propozycjami.

Trojan
@smutny

Jeśli dojdzie do podwyżki 230 zł brutto, osobiście (usunięte przez administratora)Prezesowi na klatę, pozdrawiam rządzących tym zakładem

jaro
@Pisior

to idz do wojska,a z kat. d nie biorą,sory

Nicki
@smutny

Nie, to ściema puszczana prze (usunięte przez administratora) Prezesa, kierowniczków i liderów tak żeby sprawdzić jak ludzie zareagują na śmieszne podwyżki

Jaka jest obecnie stawka godzinowa za pracę na stanowisko operator maszyn odlewniczych.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Mechanik w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Pewnie między 3500-4000 brutto +20% premii co miesiąc. I możliwości nadgodzin.

prac..,.

tylko trzeba harowac na te 3500 brutto nie schowasz sie za maszyna z telefonem w reku

Lichu

Oddajcie ludziom nocne (usunięte przez administratora)!

wszedłem tu pierwszy raz od dwóch lat i nic sie nie zmieniło jad leje sie z ludzi - LUDZIE wolni jesteście (usunięte przez administratora) do stalowej na felge -tam podobno płacą za leżenie pracownicy zarabiaja wiecej niz liderzy a liderzy wiecej niz prezes a najwazniejsze ze mozna przychodzic pijany brudny i nic nie umiec do szkoły sie chodzić nie chciało, firmy założyc sie nie chce tylko dejta piniadze bo nie bedziem robić

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Analityk. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Rekrutacja to przykrywką. Już tam ktoś jest pewnie namaszczony jakiś pociotek, który właśnie skończył studia

Mówię sobie

Jeśli nie masz studiów i nie próbujesz dać się maścić to po co piszesz?

@Mówię sobie

Widzę że pociotek się odezwał

Covid

Nie po to ludzie przyjęli 3 dawki żeby pracować obok antyszczepionko wców dziwi mnie brak reakcji zarządu oby nie było za późno

Anty
@Covid

Jak jesteś zaszczepiony to czego ty się boisz?

@Covid

Większość to się zaszczepiła dla 200 zł więc jak ktoś ma nasrane w dyni i się poddaje jak królik doświadczalny to jego sprawa nie każdy ma zryty beret i się podda bo tak się komuś z wiejskiej chcę zobaczymy za kilka lat ilu zostanie z tych zaszczepionych hahahahaha

@Anty

Wiesz on jest pewnie zaszczepiony dopiero trzy razy a podobno po dziesięciu ma być pewność że nie zarazisz się

Covid 997
@Covid

A weź jeszcze z 15 dawek ! Dostaniesz order od Dzielnicowego !

Covid

Dobrze że twój wyjął w odpowiednim czasie

@Covid 997

Większa podwyźke dostanę i możliwość nadgodzin

Monty
@Covid 997

Jak zaczniecie zarażać ludzie będą was pozywać o odszkodowania ciekawe czy wtedy będziesz taki mądry dziwie się że prezes wpuszcza na zakład niezaszczepionych za tydzień za dwa tu będzie armagedon

@Monty

Skoro jesteś zaszczepiony to czego się boisz a pozwać to ty możesz fabrykę prezerwatyw że twoim starym sprzedali dziurawe kondony i się urodziłeś (usunięte przez administratora)

Vobis 997
@Monty

Zapomniałeś im....lub że zaraża się nie tylko przez kontakt ( 15 % ) ale powietrze powierzchnie ciuchy itp. itd. ( 85 % ) . Do szkoły z tobą. Pozwij brudna klamkę że cię zaraziła albo powietrze w kiblu tłoku :) !

Lolo
@Monty

Najgorszą zarazą jesteś ty bezmuzgu zaszczepiłeś się jakimś gównem które płynie w twoich żyłach i dziwię się że Prezes wpuszcza cię na zakład bo po tym szczepieniu możesz zrobić sobie krzywdę na maszynie ????

Faja
@Lolo

Polska w ruinie była obietnicą liczą się 500+i socjalne kraj oparty na socjalu jest krajem słabym

Faja

W Niemczech pracownik na twoim stanowisku zarabia 5000 euro Niemcy to mądry i bogaty kraj socjal tam to dodatek żady (usunięte przez administratora) doprowadziły kraj do ruiny nie ma pieniędzy i zaczynają brać kasę od zwykłych ludzi

@Faja

To jedz do Niemca w czym masz problem

Tłok

Pierdu pierdu będzie wiosna. Kupiłem sobie regał i miotłę i zaczynam robić ŁAD I PORZĄDEK a do tego kilka kodeksów z prawa aby podciągnąć się w SPRAWIEDLIWOŚCI :) TŁOK

Krisss

Witam jakie sa obecnie zarobki jako operator cnc? Na okresie próbnym i po? Oraz umowy na jaki okres? Pozdrawiam

Toja
@Krisss

Umowy w zakładzie FMG są takie jest robota jesteś potrzebny to robisz jak nie będzie zamówień to podziękują ci bez ostrzeżenia chyba że pójdziesz na górę .Tam są wszyscy potrzebni nawet jak roboty nie ma . Jeśli zaś chodzi o zarobki to to tego nie wiem .Szukaj czegoś bardziej stabilnego bo tu po prostu nie porobisz .

Fmg
@Krisss

Zarobisz najniższą krajową + premia do 20% i dodatek nocy

Fmg

A kiedy będą wypłacone pieniądze z zysku jaki ludzie wypracowi .Nawet emeryci dostają 13,14 pęsje a tak dobrze prosperującą firma powinna zadbać o swoich ludzi a nie tylko okradać a potem z ukradzionych pieniędzy dobry i swietobliwy wujcio wypłaca zapomogi .Brak słów.

@Fmg

Ludzie są tacy że nie trzeba podwyżek tylko dać im nadgodziny Sami to sobie odrobią tak jak powiedział kierownik stalowego

Stalowyyyy

Kierownika na Stalowym nie od czasu odejścia M.S. teraz to jest tylko Jasiu ????

Witam wie ktoś coś na temat podwyżki?

Haha

Związki walczą

mikron
@Haha

a ty nie jesteś z nimi?

@mikron

Z nimi to są już tylko ci co piszą o zapomogi i idą raz w roku do zabawę związkową jeszcze kiedyś jak w związkach byli inni przewodniczący to chodzili po wydziałach rozmawiali z ludźmi czymś się tam interesowali a w chwili obecnej to większość ludzi się wypisało jak widzi to co robią ( czyli nic)

Pracowniczek

I jak nie zaczną robić to kolejni się wypiszą

@Pracowniczek

Najwyższa pora

ROBERT
@Pracowniczek

Patrz i decyduj za siebie,a jak nie jesteś w żadnym to i tak się nie wypiszesz.

Polka

Chyba normy

@ROBERT

Jak ty na to wpadłeś ???

Ja wiem

210zl brutto także panowie róbcie dalej nadgodziny a prezes niech leje na was ciepłym moczem ????

@Ja wiem

O czym ty mówisz, po co siejesz jakieś plotki. Będzie jeszcze ocena pracownicza...

Pol

Związki wyszły z 600zl prezes godzi się na 450 ale rozmowy trwają

bidi
@Pol

Masz rację, związki wyszły a prezes da ile będzie chciał.

@bidi

Poco podwyżki jak są nachodziny każdy może se dorobić. Ludzie głupie bo jakby nich nie został nie było by planu to może by się zastanowił zabrali wszystko, odlewnia Ma wszystko a my Nadgodziny!

Kokodzambo

Podwyżki ? ZABRALI nam nocne ZABRALI premie i ktoś powie, że dali nam na święta ? I tak jesteśmy na minusie przez tych złodziejów. Kierownicy wydziałów za nasze nocne i nasze premie, nasza prace w tych "trudnych" czasach dostali po 70 tys. Premii, kierownicy zm. I liderzy po 18tys premii. Ja się pytam za co? Za nas dostali… a to przecież my ciągniemy to całe (usunięte przez administratora) ODLEWNIE proszę o trochę rozumu i robic minimum bez pośpiechu… Może w końcu LIDERÓW postawią na maszyny ( bo trochę sie kręci tego dziadostwa po zakładzie)i niech przestaną chodzić na nadgodziny bo robimy sobie sami krzywdę. Niech pierw zapłacą za nasza normalna prace w miesiącu a później możemy rozmawiać o nadgodzinach.

Zwiozki

Ludzie wypisywać się z tych zwiozkow nic nie robiol tylko kasę biorą

Robson

a należysz?

@Robson

Premia przyznana 12% procent i do tego nagroda za przestrzeganie reżimu sanitarnego

Prawda

Tak,to prawda.

@Prawda

Dzisiaj było zarządzenie prezesa

DAMIAN

PREMIA 90 ZŁ BRUTTO

trik

Przeczytaj to jeszcze raz ze zrozumieniem:) Premia tylko, jak na razie za lipiec 12%, a nagroda od października dla wybranych (o ile odlewnia ok, to reszta pracowników jedzie na tym samym wózku). Czyli takim jak Ty uciszyli buźkę.

aG niechTa
@Zwiozki

Jeszcze poprosisz o pomoc , braknie ci gruntu pod nogami.

Prezes
@Zwiozki

Parasolu naucz się pisać, ukończyłeś chociaż podstawówkę? A może zatrzymałeś się na zerówce..

Bazyliszek
@Zwiozki

Bardzo chcesz się wypisać z związków to bardzo proszę ale wtedy zapomnij o : paczkach dla dzieci na święta, podwyżkach, premiach na święta. Napewno nie będziesz zadowolony jak będziesz brać sama goła pensje.

Zdzisław Mikus

Ale o co wam chodzi!?

Karykatura

Słuchy mnie doszły że nasz prezesa to niezły bezmózg, uważa że pracownicy fizyczni to skończeni (usunięte przez administratora) Może zanim dostaniemy podwyżki (usunięte przez administratora) powinni oddać nam dodatki NOCNE! OORADAJCIE LUDZI W BIURACH.

Zostaw merytoryczną opinię o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. - Gorzyce

• Jak się pracuje w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 265, z czego 49 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 155 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 272 ocen.

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.