Opinie o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Kris

Idę jutro do roboty! Czy za 65% czy za 80 %czy za 100% tego nie wiem. Robota jest i to jest najważniejsze!!! Jak w (usunięte przez administratora) normalnie.

dk
@Kris

niewiesz za ile pracujesz?skończyłeś podstawówke?

Konrad
@dk

Nie wiesz piszemy oddzielnie bo to czasownik inteligencie po studiach

Chyba ,,rób" haha jak można w wyrazie który ma trzy litery zrobić dwa błędy dramat

Ten artykuł jest z marca 2020 jak się to ma do października 2021 chciałeś zabłysnąć ale się nie udało

Albano ceremta o

Ludzie to wszystko po co? Te oskarżenia? Donosy? Za te marne pieniądze co tu zarąbiście?

OBSERWATOR

Pozdr dla wazkeniarzy z brygady A jeszcze 22 nie ma a panny już do szatni zapierd.. Między maszynami

Kadda
@OBSERWATOR

Gość się wstydzi osobiście podpierniczyć, to pisze tutaj anonimowo xD Wyższy poziom konfidenctwa haha

Ponoć dodatek nocny mają zabrać słyszał ktoś o tym?

Leszek

I dobrze! Bo pracownicy którzy chodzą tylko na pierwszą zmiany nie biorą żadnych dodatków i muszą żyć. A na czterobrygadówce już się wam w głowach pomieszało od tych dodatków.

Lidl

Tak i od tych zarobków

Biedro- nk-a
@Lidl

Wielu czeka i chciało by być na twoim miejscu

@Leszek

A jakie to niby mamy te dodatki

KIERO

ZA CO BYŚ CHCIAŁ TE DODATKI ?ZA PRACE W GODZINACH DNIA?DO ROBOTY PRÓŻNIOKI

Tereska.

Nikt Ci dodatku nocnego nie zabierze.Dostaniesz jak w KP.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.

Ponoć ostatni audyt na stalowym nie wyszedł wie ktoś coś więcej na temat?

Antek

Kogo to wogule obchodzi? Co masz z tego jak wyjdzie dobrze? Robotę? W tych czasach takiej roboty jest pełno!

Były

Dopóki Janek rządzi będzie coraz gorzej. SKucińskiemu(usunięte przez administratora) właził zamiast się uczyć od niego

??

Śmieszne to jest już za 65% ja mam opłacić mieszkanie i kredyt żal

Prem-ie-,r
@??

Jak powiedział kiedyś były prezydent ,,znajdź sobie lepszą pracę" Nikt tu nikogo na siłę nie e trzyma.

Lidl
@Prem-ie-,r

Zaszczepieni będą chodzić do pracy za 100 % A niezaszczepieni w domu za 60 %

Posi
@??

I skulisz ogonek i będziesz pracował nawet i za te 65% bo gdyby ludzie się postawili i wstrzymali na samym początku produkcję to inna by była zagrywka zarządu. Po drugie związki do (usunięte przez administratora)... Bo to są przy. (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)prezesa , tak naprawdę związków w FMG nie ma. A po trzecie dla tych pseudo mądrych wywyższających się na każdym kroku bo nie musza zakładać t-shirta pracownika fizycznego , że mając jakiś tam dyplom nie znaczy że nie jesteście id,i,o,tami ????

@??

Człowieku ,nie wiem jak czy ty rozumiesz co to jest 65% .Jesteś niedorozwinięty jeśli rozwijasz taki temat.doczytaj a potem pisz .spokojnego dnia.

@??

Za połowę wynagrodzenia jeszcze będą zmuszać ludzi do pracy dziady

@As

Ale ty nadal czegoś nie rozumiesz.Chyba w szkole trzymałeś odwrotnie książki a tu zaczynasz gwiazdorzyć

@Robert

Wszystko rozumiem i dobrze liczę

Ktoś

Ile czasu nie będzie roboty ? Na ile jest ten urlop przymusowy ?

Gdh
@Ktoś

Patrząc na sytuację w fabrykach samochodów to pewnie do końca roku

dk
@Gdh

szkoda ,że nie dłuzej

Bartek

Kiedy będziemy normalnie pracować? Co teraz jak ludzie nie mają już urlopu?

krzys
@Bartek

jutro

Menago
@krzys

Kolego praca to praca a firma to firma :)

oberst puszkin

juz wiadome na 99% postoj na caly pazdziernik platne 60 %

oberstpaszkin

całe szczęscie ze twoja rodzina o niczym nie wie od paleozoiku do tej pory nie zna ognia i nie ma pojecia o podcieraniu odwloka papierem sciernym wiec przepasc miedzy nami jest nie do zasypania

gargulec

zwiazki juz ustalily z prezesem postoj , zebyscie sie nie zdziwili kochani kto może niech zwiewa na L4 o bozeee

@oberst puszkin

Za 60% to niech se prezes idzie do domu siedziec

Lider40
@gargulec

A niby z od kogo się to dowiedziałeś bo spotkanie kierownictwa wydziałów i prezesa miało odbyć się o 13.

Pracownik FM

Czy będzie postój? Zwolnienia? Ktoś coś wie?

Carter

Czy będzie postój???

Faja
@Carter

Może część ludzi przeżucą do góry do pomocy tam nigdy nie robili list z urlopem

Szef
@Faja

Pewnie zwolnią połowę bo już od dawna połowa ludzi nie jest potrzebna

Obserwator

Pozdrowienia dla trojki czopkow i wazeliniarzy z kontroli brygady D na wydz. 0-40. Wezcie sie za robote lepiej bo reszta brygady nie bedzie za was robic.

Czarny 0-40
@Obserwator

Ty piszesz o brygadzie D 0-40 A co się dzieje na brygadzie A 0-40 baby robią co chcą zwłaszcza Pani M Pani W Pani G i reszta tych idiotek to dopiero sodoma i Gomora A kotwica tańczy jak mu zagrają następna Pani Cz.... warują przy niej jak psy przy suce czują się bezkarne bo ,, mają znajomości,,

Heh
@Czarny 0-40

Ja tez jestem baba i tez pracuje na tej brygadzie i wypraszam sobie nazywanie mnie (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)Zapierniczam od A do Z . Jesli sie wrzuca wszystkich do jednego worka to trzeba miec choc cien racji do tego. I zazwyczaj ludzie ludzi swoja miarka oceniają, takze ... .

Obserwator1
@Obserwator

Zajmij się swoimi obowiązkami, bo nikt nie będzie za Ciebie robił. Skoro obserwujesz innych najwidoczniej masz za dużo czasu... równie dobrze ktoś Ciebie też obserwuje. Jak masz odwage to porozmawiajmy w cztery oczy. :)

Obserwator1
@Obserwator

@obserwator zajmij się swoimi obowiązkami bo nikt nie będzie za Ciebie robił. Skoro obserwujesz innych najwidoczniej masz za dużo czasu... równie dobrze ktoś Ciebie też obserwuje ;)

Lucyfer
@Czarny 0-40

A Królową idiotek z W -40 brygady A jest pani J K.

Z brygady b

Kpina na tym zakładzie 10gosci spaceruje a 2 na nich (usunięte przez administratora) na maszynie to da jakieś żarty

Brygada C
@Z brygady b

Prawidłowo tak powinno być. Murzyn musi znać swoje miejsce w szeregu. Potem bul dupy że on robi a inni się patrzą.

robson

Niebawem zaczniesz być namierzany, zobaczymy czy nadal będziesz chętny kogucie.

Dero

Dlaczego w loterii powodowej losowani są tylko nieroby z biurowca lub liderzy dziękuję

Dero

Pomyłka miało być covidowej

Mazatrol

Do kogo to pytanie?

@Dero

A czego się spodziewałeś ????

Pracownik wydziału 0-20

Czy jest tu ktoś, kto może mi w wytłumaczyć jakimi kryteriami są wybierani liderzy na odlewni? Na brygadzie B liderem ma zostać człowiek, który nie potrafi sklecić zdania, jego wykształcenie zakończyło się na trzeciej klasie podstawówki, jest gburowaty, będąc na pomocy w laniu nie pomaga młodszemu pracownikowi, przesiedzi całe 8 godzin na stołku, śpi na trzecich zmianach, nie powinniśmy się czepiać wyglądu, ale człowiek powinien w najmniejszym stopniu zadbać o swój wygląd i być w miarę schludny, facet leje ciągle na jednej maszynie... w czym jest lepszy od innych. Ręce opadają

@Pracownik wydziału 0-20

No cóż taka polityka firmy.

Robert

Ty kolego musisz koniecznie odwiedzić lekarza na P.

Karierowicz

Komu tą kiełbasę dawać żeby awansować ? Jaka kiełbasa będzie najlepsza ? Może być podwawelska jak w filmie "Miś" ? Czy lepiej taką swojską wędzoną z czosnkiem ?

Mnie też to spotkało parę razy, to jakaś żenada, niby amerykańska "korprejszyn" a ochrona jest na pozimie ciecia z wiejskiej zabawy w remizie, prezentują się i zachowują jakby wczoraj oderwano ich o pługa.

Ormowiec

Za komyny z takim potencjałem intelektualnym poszedłby do ORMO, stałby jak *luj na weselu i(usunięte przez administratora) ludzi. ORMO już nie ma ale jego szczęście jestal feder i tu znalazł swoje miejsce na ziemi w federalu. Ty dostał szansę , może zaspokająć swoje nędzne popędy żeby przez chwile poczuć się ważnym.

Robek

Trudno powiedzieć kto jest większym brudasem, czy ten co wychodzi czy ten co sprawdza? Jeśli masz plecak to zawartość może budzić zastrzeżenia co do czystości jego zawartości. Trzeba trochę kultury z twojej strony to i dla Ciebie strona będzie miła.

@Robek

Kobiety wychodzą ze znacznie większymi torebkami i torbami niż plecaki mężczyzn i jakoś nie budzą podejżeń ? Nie spotkałem sie żeby ochroniaż łapał i macał torebki kobiet. To juz podchodzi pod dyskryminację - facet + plecakiem = złodzij , a kobieta z dużą torebką +reklamówka w ręce to już nie ???

Rbvcft

O proszę gotowa instrukcja jak coś wynieść za bramę. Wrzucić koleżance do torebki lub przyjść do pracy z elegancką teczką lub torba na laptopa

@Robek

Zastrzeżenia można mieć też co do intencji przeszukującego istnieje możliwość podrzucenia czegoś. Jeśli zakłada się że pracownik może coś ukraść to ochroniarza też można podejrzewać o nie uczciwe zamiary. Ochroniarz też może mieć cel np. nagroda za wykrycie.

Przegięcie

Zobaczcie czy ludzie są na przerwie czy przy maszynach z kanapką w ręce dopiero póżniej latajcie i mieżcie czasy chcecie większe normy to stań i pokaż że się da zrobić poprzedni kierownik tak robił a nie mówił weżmy się i zróbta

Olek
@Przegięcie

Weź się do uczciwej pracy jak na mężczyznę przystało a nie odbierasz pracę która jest dla kobiet i zacznij zarabiać pieniądze za które będzie stać twoją rodzinę na godne życie. A nie za 2600 stoisz i przeglądasz bezpłatne porno przez 8 h. Nie dość że nie potrafiłeś znaleźć dobrej pracy to jeszcze płaczesz jak największą niedojda.

Gajo

Mało pracy z braku zamówień ale chociaż o urlop nietrudno o ile ktoś go jeszcze posiada

Maska

Do kiedy będziemy chodzić w tych idiotycznych maskach? Robi się coraz cieplej i oddychać coraz trudniej. Przed czym nas te maseczki chronią? Bo jak widać po tym ilu ludzi w tym zakładzie już było chorych to z pewnością nie przed wirusem.

Wilk
@Maska

Używanie masek przy maszynie jest zabronione że względu na opary chłodziwo

@Maska

Osoby zaszczepione powinny chodzić bez masek

@As

Zgadzam się każdy zaszczepiony powinien chodzić bez maski niech wszyscy wiedzą kto zamiast mózgu ma sieczkę w głowie

Robson

Kolego @As bez obrazy - ty masz sieczkę w głowie pisząc ten tekst, zostaw każdemu dowolność z podejmowaniem decyzji a nie próbuj kogoś oceniać.

@Robson

Kto ma sieczkę w głowie to się okaże A co do wyboru to nie zaszczepionych bym nie wpuścił na zakład

tigi
@As

To(usunięte przez administratora) byś jeszcze szybciej i więcej niż teraz niewolniku!

@tigi

Gdzie ty pracujesz skoro się uważasz za niewolnika

inii
@As

Uważasz, że jesteś super wolny? Bez nakazów przymusu i z dobrze podkręconą normą? Podwyżki nawet nie rekompensują Ci inflacji. Gratuluję poddaństwa.

tytan
@As

Pod Twoimi komentarzami jakoś nie widzę euforii, czyżbyś tylko Ty miał rację wolny człowieku?

robi
@As

Jeszcze powinni cię na głupotę wy szczepić i to komisyjnie, żebyś certyfikatem mógł się chwalić.

@inii

Mi to tu tylko jedno przeszkadza chłodziwo to katastrofa Tak to nie jest żle to było podczas wojny

@robi

Nie dał bym wam pińcet plus kto się nie zaszczepi wtedy byście polecieli na łeb na szyję się szczepić

Luzak
@As

No i dobrze wam tak zapierdal.ajcie w te upaly swiatek piatek i niedziela dzien i noc za taką kase ja tam pracowalem i wiem ze do maszyny leją bo brak czasu no to jak ma chlodziwo nie śmierdziec.pracuje teraz tylko na pierwsze zmiany za dwa razy lepszą kase i sie smieje z was........????????☺☺

@Luzak

I wtedy się obudziłeś

Pracownik Mahle

Witam jak u was sytuacja z zarobkami firma o podobnej produkcji tylko mahle niemiecka, ile wynosi pensja pracownika produkcyjnego?

@Pracownik Mahle

Pensja pracownika z 7 letnim stażem wynosi 2300 na rękę bez premii i bez dodatków za pracę w temp 37 stopni młody pracownik zarabia więcej który nie ma 26 lat

Tysiek
@Pracownik Mahle

O co Ty pytasz? Normy mamy dwa razy tyle co Wy a pieniądze 3 razy mniejsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. - Gorzyce

• Jak się pracuje w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 265, z czego 49 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 155 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 272 ocen.

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.